lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 @kulek22
to pozytywnie mnie nastroiliście:) bo marzy mi się aby było już zielono wokół
ciepła nie gwarantuje ale wody nie będę szczędził na pierwszą trawę:)
0
TRAWNIK
czy jak zasieje trawę z początkiem sierpnia jest szansa aby jeszcze w tym roku mieć jakąś trawę zamiast ziemi wokół domu?
oczywiście zakładam podlewanie na maxa
jakieś radu tutejszych ogrodników/rolników?
1
@bartekvisca
to pewnie ceny życzeniowe z ogłoszeń, u mnie w mieście też czasami na ogłoszeniach widzę mega życzeniowe wyceny w starych blokach a później rzeczywistość weryfikuje
jesteśmy trochę po górce i ogólnie obecnie ceny się lekko stabilizują bo nie ma już takiego popytu przez brak tych kredytów 2%
ale nie ma to jednak jak dom:)
0
@Faro
popatrz ile minut rozegrał Mbappe czy Valverde
nie było kim rotować ale Rashford daje teraz dużo opcji na skrzydłach do rotacji
1
@Luciano99
dokładnie oni nie mieli zmiennika w tym seoznie kompletnie
1
@Faro
no właśnie Pedri nie grał wszystkiego bo pod koniec często dawał mu po 45 minut
no właśnie nie miał bo nie miał kim rotować - walczac o mistrzostwo Pau Vitor jest po prostu za słaby to samo Fati
u nas powyżej 2700 minut w lidze było 4 pilakrzy, w Realu masz 3
nie ma aż takiej dużej przepaści, a mając Rashford będzie duża rotacja o tym jestem przekonany
u nas Rezerwowi jak Ferran, Casado, Garcia zagrali odpowiednio - 1104, 1618,1556
Fermin - 1247
Gavi-1085 - trochę mało ale pewnie w tym sezonei wiecej bo był po powaznej kontuzji
Olmo - trochę mało bo kontuzje
więc nawet jak tym z największą ilością minut ubędzie 200-300 minut na rzecz Olmo, Gavi, Fermin to będzie duże odciążenie dla nich
a gramie 2300-2600 minut w lidze ci najlepsi to norma
1
@MesQueUnClub_87
nie no Rashford to jest ciągle bardzo dobry piłkarz, nie porównanie z Fati
nawet w AV wyglądało już spoko:)
United jest toksyczne co świetnie widac np. po Antony:)
0
@Faro
ale kim miał rotować Fati, Pau Vitor? no sorry
już nie mów że nie robił ich przy 5:0 bo robił
pod koniec sezonu nawet Pedri dostawał wolne
poza tym mająć na ławce Olmo, Fermin, Ferran czy Gavi, Casado, Bernal będzie rotował bo wreszcie kadra pomału robi się coraz szersza
a np, Ferran jako zmiennik zrobił w zeszłym sezonie super liczby:)
8
Rashford
choć na początku nie byłem w 100% pewien to teraz jaram się pomału i już nie mogę się doczekać jego występów w Barcelonie i goli:)
wreszcie będzie można kombinować i Raphinha będzie mógł grać albo po środku albo odpoczywać a Rashford na lewej, czy kompletnie odpoczywać bo jest jeszcze Olmo:)
będzie na pewno rotacja fajna między tą trójką:) i każdy pogra i dzięki temu mniej będą zajechani
i mądre okienko wreszcie - potrzebny dobry bramkarz jest, potrzebny lewoskrzydłowy i jest
teraz jeszcze przydałby się LO jak np. Grimaldo:)
bo prawa obrona wg mnie Kounde i Garcia obsadzona jest dobrze
0
@UriBoyka
zawsze to jakieś sportowe emocje wakacyjne:)
1
dziś Lech w el. LM to bedzie co obejrzeć:)
mimo że polska pilka klubowa jest słaba to lubię oglądać polskie kluby w eliminacjach czy samych rozgrywkach euopejskich, a zwłaszcza w LM
co roku ta sama nadziej że znów zobaczy się jakiś polski klub w LM
i choćby to miała byc przygoda jak Slovan Bratysława rok temu to warto zdecydowanie:)
będzie ciężko mega niestety w tym roku bo póxniej ewentualnie Crvena ale kciuki trzymam
móc widzieć polski klub w meczu z Barcelona, Realem, Liverpool, PSG czy City to byłoby coś
1
@Karol145
że co? ani Cunha ani Mbuema to nie są transfery rodem Bruno
do takiego statusu im bardzo daleko
jakby kupili piłkarzy jak Isak, Wirtz itp. to można by tak mówić a takto kupili piłkarzy na miarę obecnego Manchesteru czyli szerszej publiczności nic nie mówiący
1
@michal26
sprawdziłem dokładnie coś po środku od 5-7k PLN:)
jak na zawód dla średnio-rozgarniętych to ok, więcej niż na produkcji czy sklepie zwykły pracownik
choć praca pewnie gorsza ze względu na warunki
0
@Rafalloxfcb
ja jestem młody w jednej firmie już przeszło 13 lat i finansowo nie opłaca mi się zmieniać na inną firmę, więc nie zawsze tak jest
wszystko kwestia możliwości rozwoju i awansów w jednym miejscu
2
@mordini123
elagancko:)
już się nie mogę doczekać skoków narciarskich i hokeja:)
w hokeju wreszcie mają grać wszyscy z NHL)
0
@michal26
to zależy co dla ciebie znaczy nieźle, bo zarobki rzędu 4-6k na reke wiekoszosci policjantów to ciezko nazwac niezle
0
@Herato
oczywiście że studia dają bo dają wiedzę w niektórych zawodach - prawo, medycyna, finanse i bez tego nie ma możliwości kariery w takich zawodach
ale żeby być stolarzem, fryzjerem czy nawet przedstawicielem handlowym to studia nie są potrzebne
wszystko zależy od tego co chce się robić
1
@escarabajo
ciężko ocenić te trensfery bo dla mnie to no name są na dziś
w sensie jesli Roma myśli o byciu wielkim klubem to transfery jak Dybala, Lukaku czy taki Lookman zrobiłnby różnicę
no zobaczymy ja jestem ciekaw czy coś z tego wyjdzie
0
@Kaziol47
jak ogólnie patrze na ich transfery i cele to też szału nie urywa jeśli chodzi o nazwiska
fajnie jakby szli w nazwiska typu Lookman itp ale zoabcyzmy co Gasperini wyczaruje bo większosc piłkarzy Atalanty on też odgrzebał dla swiata, może tu będzie podobnie:)
0
AS Roma i Gasperini
Mają nowego trenera którego bardzo cenię i z Atalanty zrobił porządny klub
pytanie jednak czy Romę wyciągnie do LM i do walki Serie A na poważnie + od czasu do czasu jakieś puchary - Puchar Wloch, Superpuchar czy Ligę Europy
Atalantę jednak wyciągnął na ten poziom
jestem ciekaw jego przygody z AS Roma
0
Rashford jako wyjściowy na lewą stronę?
Jak obstawiacie będzie zmiennikiem czy jednak wyjściowy w najważniejszych meczach?
mogłoby wtedy wyglądać to tak
Garcia
Kounde-Inigo-Cubarsi-Balde
De Jong-Pedri
Yamal-Raphinha- Rashford
Lewy
4
przy obecnych możliwościach transfer Rashforda to świetny ruch, zapewni to czego brakowało czyli głębia składu na skrzydle
a nóż stanie się on piłkarzem wyjściowej 11 a wtedy Raphinha bliżej środka jako 10
jeśli Flick go chciał to ja mu ufam
Joan Garcia + Rashford to wydaje się jak na dziś udane okienko bo wzmocnienia tam gdzie potrzebne:)
jakoby jeszcze przyszedł LO to już byłoby w ogóle super
2
AFC Ajax
W Ajaxie na razie spore czystki i odeszło już 7 zawodników ale przyszedł tylko bramkarz Jaros i Raul Moro.
Ale coraz głośniej o Oscar Gloukh z RB Salzburg:) i jakimś defensywnym pomocniku:) no cóż trzeba się zbroić wreszcie:)
0
@Ziemny
o tyle dobra sytuacja z Ter Stegen że nie będzie rejestrowany w La Liga więc łatwiej będzie kupić skrzydłowego jak zrobi sobie operację, a pewnie zimą i tak odejdzie gdzieś bo na MŚ będzie chciał grać, wg mnie on sobie w ten sposób kupuje czas ale też chce być mega zdrowy aby jakiś inny klub go chciał
dla nas z punktu widzenia FFP to dobrze a Ter Stegen i tak odejdzie
daj spokój z amigosami na szczęście w tym roku było ostatnie raty zaległych pensji:)
0
@Who_you_mam
nie do końca bo jest czas na kolejne odejścia piłkarzy, bo będzie nowy budżet, nowe przychody i nowy limit FFP więc nie do końca tak jak mówisz
szczególnie że kadra jest czyszczona pomału a stare pensje już ostatnie były wypłaocne
0
Ter Stegen operacja
i Joan Garcia zarejestrowany w jego miejsce
a nowy nabytek na lewe skrzydło albo zrobi się luka w FFP albo zarejestrowany na rok conajmniej zgodnie z nowymi zasadami
tak to się może ułożyć
0
jaki za rok napastnik do Barcelony?
Gyokeres już odpada, Isak - raczej nie do wyjęcia chyba że fortunę
Alvarez? - jestem trochę uczulony na trensfery z Atletico
może ten Ekikte byłby dobrym wyborem? szkoda że też prawdopodobnie odejdzie
jakieś inne propozycje
0
@Safrani
tak tylko w bilansie a właściwie SF nie masz liczenia FFP itp. itd.
w zimę już byliśmy w 1:1 więc sądzę że teraz też będziemy latem
zresztą jak będzie to się okaże
0
Hugo Ekitike
jaka opinia? napastnik klasowy i rozwinie się jak Isak w Newcastle? czy jednak nie?
0
@Safrani
a ty na czym się niby opierasz?
masz jakieś dane klubowe z pierwszej ręki
wiesz zasadniczo zeszliśmy sporo z pensji, w to okienko kolejne zejście z pensji + przychody z piłkarzy którzy już u nas nie byli są na +
my nawet w zimę byliśmy w zasadzie 1:1 już i tylko potem audytor podważył przychody z VIP bo ich fizycznie nie było
Lenglet, Fati, Pablo Torre, kasa z Todibo - trochę tego miejsca w FFP się zrobiło
do tego w kolejce Pena, Pau Vitor, Romeu, Ter stegen
zeszliśmy też już z zaległych pensji Messiego i reszty
nie będę mówił ile wolnego miejsca i ogólnie ale wg mnie schodzimy systematycznie z tych pensji a 1:1 dużo pomoże aby kogoś nowego zakontraktować