lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq
oki, jak dla mnie na dziś no name, nawet nie wiedziałem o jego istnieniu
0
@July_6_BcN
1 drużynowy i 1 inwidualny ma chyba być? chyba że coś się zmieniło?:)
ale w Wiśle 2 konkursy mają być:)
wraca różnorodność bo Falun:)
troszkę za mało jedynie tych konkursów poza Europą uważam bo spokojnie oprócz Lake Placid i Sapporo można by dołożyć weekend w Hakubie czy Pjongchang albo Pekinie
0
Nico Williams
no cóż pozostaje czekać na potwierdzenie i oficjalkę
wzmocnienie skrzydła jest niezbędne czy to Nico czy Diaz:)
transfer młodego Szweda przechodzi zupełnie obojętnie bo jak dla mnie do dziś był to no name
1
Fati jeszcze 2 lata kontraktu, nawet opłacanie 5 mln ten rok pozwoli zaoszczędzić ca 10 mln
UWAGA: on zagrał w tym sezonie 233 minuty czego my oczekiwaliśmy to piłkarz wrak
za rok znów gdzieś wypożyczyć i zakończyć tą przygodę z nim
teraz w kolejce Romeu, Pau Vitor, Ter Stegen i pomału kadra jest czyszczona
0
@VegetaPolska
Czyli wroca na sezon beż presezonu.
Równa się kolejny sezon Realu w plecy.
Mi też to pasuje:)
0
Tyle tu plotek o FFP ale od tego sezonu można przeciez rejestrować zawodnika warunkowo tylko na rok. 1 z zakupu i 2 z wolnych transferów. Także te plotki o FFP i Nico dzis trochę z czapy.
I tak jeszcze z 2 miesiące plotek.
3
co by nie mówić okno Nico/Luis Diaz + Joan Garcia to byłby sztos
wzmocnienie pozycji gdzie były braki
LO -wiadomo też można by wzmocnić ale nie da się wszystkiego na raz
1
czy Nico czy Luis Diaz to byłby bardzo zadowolony:)
za Nico przemawia młodość ale też dobra jakość
Luis na dziś jednak trochę lepszy piłakrz
czekam na jakąś oficjalkę
0
@pt9
dobra pokaż soje zdjęcie luuk de jong:)
0
@Safrani
no nie wiem jak nie widziałem sprawozdania wiec nie bede sie wypowiadał a wg mni była mowa że krzesełka spokojnie wystarcza
1
@eMBeeR
Przecież lenglet już nie opłacamy bo odszedł.
I było ze dzięki temu 20 mln zaoszczędzone.
Do tego operacje jak wyżej to 30 mln oszczędności co daje już 50. Z todibo zysk 8 mln.
Joan Garcia to ca 25/5 lat czyli 5 + pensja do FFP.
Nico to byłoby 60/5=12 +12 pensji czyli z 24 może 26 w zależności od pensji do FFP
0
@VegetaPolska
koleś ty mówisz o 17 latku co obecnie jest nie najlepszym młodzikiem a prawdopodobnie najlepszym piłkarzem świata w tym sezonie
oglądając jego grę, jego poruszanie się, jego ruchy i wizję nie mam wątpliwości że takiego piłkarza nie ma obecnie i długo nie będzie
to największy talent od czasów Messiego i mówię to z pełnym przekonaniem, a to jak bardzo się rozwinął w tym sezonie jest niesamowite
a może być tylko lepszy
0
@Safrani
skąd niby to info o 50 mln?
z tego co wiem to u nas główna kwestia to teraz te krzesełka i uznanie przychody nich, co już po faktycznym montażu powinno być proste
0
@VeB 1899
Diaz ma 28 lat wiec do 32-33 może grać - przykład Perisić np
nasza młodzież:
BR: Joan Garcia
obrona: cubarsi, balde, fort, eric garcia+ do tego kounde tez stary nie jest i christensen
pomoc: bernal, casado, pedri, gavi, fermin + de jong i olmo w kwiecie wieku
atak: yamal + ferran, raphinha i luis diaz - w idelanym wieku gdzie spokojnie 4-6 lat gry przed nimi? - tu owszem wyglada to najgorzej ale jest 2-3 młodych dla których może właśnie za 2-4 lata będzie miejsce, za rok trzeba się skupić na 9 za Lewy
to jest młody skład obiektywnie wiec nie wiem co ty pierdzielisz
0
tyle się mówi o sprzedażach ale my dużo w FFP możemy zrobić właśnie pensjami i na piłakrzach któryc u nas nie ma
pensje: Lenglet, Fati, Romeu, mneijszy kontrakt De Jong, odejście Ter Stegen
piłakrze: Todibo, Abde, Trincao
0
kasa za Todibo i odejście Lenglet dopięte
teraz czekać na Fati, Romeu, nowy mniejszy kontrakt de jong
i oficjalki Joan Garcia, Perisić
a później na LS i odejście ter stegen
6
@Lanosss
OPŚ może grać zarówno Olmo (oby mniej kontuzjowany) jak i Gavi, a nawet Raphinha
jeśli byłoby to 60 mln EUR stałej kwoty + np. zmienne 5-10 mln EUR to ja bym się nie zastanawiał tylko tą kasę przeznaczył na pozycje gdzie jest konieczne wzmocnienie się czyli LS, lewy obrońca
Fermin to dla mnie dobry piłkarz, ale jak najbardziej do zastąpienia a my musimy uczyć się sprzedawać
2
@catalanian09
dokładnie
0
@maikeru
ale kot tu nie ma jaj
to co nawet bez Joana Garcia miał mieć zagwarantowane 1 bez względu na formę? no bez jaj, na treningach i formą wywalczasz sobie pierwsza 11 a nie nazwiskiem czy za biurkiem
równie dobrze mógł być według Flicka 2 za Szczęsnym
tak po prostu, a teraz nawet 3 za Joan Garcia
co jest tymi piłkarzyki niektórymi że się obrażają - to samo Pena
0
Luis Diaz to bardzo fajny piłkarz i sądzę że około 60 mln euro jest wart
ale na dziś ucieszyłbym się z oficjałki Joan Garcia + Perisić
bo chorwat do rotacji za darmo to też dobre wzmocnienie
1
@Comentateiro
pop prostu można:)
bo uwielbiam potężną Barcelonę i potężny Ajax:)
tak już mam
kiedyś ich nie lubiłem teraz coraz bardziej są mi obojętni
1
@Comentateiro
mówi się o Nico Williams w kontekście Bayernu, wg mnie dla niego i dla Bayernu byłby to dobry ruch
gorzej jakby został jak brat w Athletic
choć ja akurat Bayernu nie lubię zbytnio więc mnie to rybka
Bayern musi chyba też obronę środek wzmocnić
2
@Lanosss
dla mnie bomba, lubię Galatasaray i fajnie że poza TOP5 Europy lig buduje się jakiś zespół z dobrymi piłakrzami
dla mnie duże ich wzmocnienie
1
Perisić wg mnie jak najbardziej OK jako tani alternatywa na zmiennika w kilku meczach dla Yamal
dla mnie byłaby to bomba bo dałby odpocząć Yamal w kilku meczach właśnie, piłakrz to bardzo dobry, wiele grać pewnie nie będzie się domagał, kasa dla niego też nie wielka pewnie a dla niego na koniec kariery fajna szansa
1
Dawać juz te oficjalki Joan Garcia i odejście Fati i kolejna robota potwierdzona będzie ze wykonana
0
@Eto'o9 R10
cóż poradzisz Eric Garcia nawet jako zmiennik powinien być wart z 25-30 mlnEUR
Asencio nie wiedziałem że taki stary ale tez max tyle
to i tak dobrze że docenili Yamal. Pedri i Raphinha tam
ale wciaż wyceny jak Kounde, Ferran, Eric Garcia wg mnie za niskie
0
@Eto'o9 R10
Zubimendi to nie playmaker, to dobry piłkarz owszem aczkolwiek wg mnie nie jest to TOPka
2
@Herato
A lukaku to co? Tez jest wyżej
1
ależ my dostaniem w tych eliminacjach od Holandii bęcki
0
@Gibbon_FCB
a gdzie by ci ten cherki grał co?
kolejny OPŚ do zespołu cyz prawy skrzydłowy co mamy Yamala tam? serio?