lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Midast
widziałem i co? jeden mecz to wyznacznik zawodnika? poza tym nie był to jakiś jego genialny mecz
0
@ZuczekFCB1899
bo Nico nie jest lepszy
0
Liga Narodów przypomniała mi że rok znów piłkarsko będzie super lato bo będzie mundial:)
ach ten klimat MŚ w lato znów wróci i wspólne oglądanie meczów z rodzinką i znajomymi:)
2
Luis Diaz
jego przyjście dałoby nam wreszcie realne rotacje w linii ataku:) choć zakładam że grałby często w pierwszym składzie a rotacje dawaliby Olmo, Fermin
niestety w tym seoznie ani Pau Vitor ani Fati nie byli zmiennikami którzy dawali odpocząć i dawali jakość po wejściu na boisko
a Luis Diaz albo da odpocząć Raphinha, albo Yamal a wtedy Raphinha na prawym, albo będzie grał w podstawie a Raphinha może odciążać Olmo lub Fermin
Ferran był bardzo ważnym ogniwem w tym roku podobnie jak Eric Garcia ale niestety na skrzydłach grywaliśmy praktycznie na 2 zawodników
1
@Nightraider
obstawiam scenariusz że na koniec lata ter stegen ucieknie
2
Luis Diaz + Joan Garcia
przy odejściu Fati, Lenglet oraz Ter Stegen to byłoby mega okienko:)
0
@July_6_BcN
to ty 20 lat dopiero masz?:)
0
@Pedri16Future
właśnie wiem ale trochę takim wyborem strzelili sobie w kolano, bo są zespoły na KMŚ co ostatnio nic nie znaczą w Europie - ciężko więc ekscytować się turniejem bez najmocniejszej obsady- tak jak mówiłem przez to trochę taki turniej wakacyjny/towarzyski ala Liga Narodów
niby jest iny trofeum ale ostatecznie bez wiekszego znaczenia
0
KMŚ
dopiero teraz zobaczyłem uczestników i widzę że bez Barcelona, Liverpool czy Arsenal
za to z Juve czy Porto czy Salzburg
trochę xD
i nie mówcie o rankingach bo Juve czy Porto w Europie ostatnie lata mniej znaczy niż wyżej wymieniona 3 zespołów
ale takto jest jak jest limit zespołów na kraj
całkiem bez sensu, ale dzięki temu nasi przynajmniej odpoczną w wakacje i z pełną parą na kolejny sezon bez udziału w Pucharze Myszki Miki:)
5
Marciniak i sędziowie holenderscy z VAR mogą być z siebie dumni, dzięki wałkom Ci co oglądali mieli chyba do obejrzenia jeden z najnudniejszych finałów LM w historii
nie powiem żeby mnie to nie bawiło, ale tak to jest jak się gwiżdże pod jeden zespół żebym przypadkiem nie było Barcelony w finale
0
@partymaker
Słaby sędzia po prostu
1
@Batys
Nie oglądałem jako protest wobec sędziowania naszego meczu.
Cieszy że więcej osób tak zrobiło:)
Samo PSG nie lubiłem kiedyś a teraz wydają się jakoś bardziej przyjazi dla mnie- graja ładna piłkę, fajny trener i piłkarze jacyś normalni a nie Mbappe, Ramos czy Neymar.
0
@PatrykBarca
Wojtek ma kontrakt do 30 czerwca
3
# bojkot finalu LM
Polecam wszystkim bojkot finału LM.
Może jak oglądalność spadnie to pomyślą kolejnym razem wybierając stronniczych sędziów na mecze
0
@vincentPL
Przyjdzie Garcia to sam ucieknie oby bo jest bramkarzem slabym
1
@urbipl
Liga Mistrzów a liga dla slabeuszy Chelsea po prostu była słabsza niż Slovan i nie grała w LM
0
@VegetaPolska
A co Ancelotti to nie jest wybitny trener?
Hala dziecko leć lepiej na swoją stronę
0
@mrboom
będą pewnie mocniejsi ale ciężko powiedzieć co to będzie
nie zapominajmy że Ancelotti to wybitny trener co by o nim nie mówić, więc nie zmieniają słabego trenera na dobrego
ja bardziej obstawiam że jak wszystkei druzyny grajace w KMŚ będą mieli problemy w kolejnym sezonie przez właśnie krótszy presezon
0
@VegetaPolska
Zidane to miał więcej szczęścia do sędziów niż umiejętności
0
@BezglutenowyPedri
liga raczej nie aż taka różnica patrząc na to że kluby z Anglii mają problem aby wygrywać regularnie LM
mają lepsze słabe i średnie kluby to fakt, ale czołówka w Hiszpanii czyli Barcelona, Real, Atletico nie jest słabsza niż angielska czołówka
klub zdecydowanie wyżej w historii, obecnie można powiedzieć że też nie słabszy niż City - jakbyśmy dziś z nimi grali obstawiałbym nasz awans, z Anglii jedynie Liverpool miałbym lekkie obawy
lepsze miasto, lepszy klub u nich tylko petro dolary
1
@Gaz
Ja pierdziele przy tym ostatnim wystarczyło się rzucić
0
@BezglutenowyPedri
tylko kasa przemawia za City
zespół mamy lepszy my:)
1
@Patry10
czyli ławka do konca sezonu, obrazi się i odejdzie
0
@RoberDzik
dokładnie, nie lubię takich ludzi jak on, osobiście od sytuacji z Bravo jest u mnie skreślony a do tego jest po prostu słaby
musi odejść
0
@Lucyffffer1922
MASZ JAKIŚ PROBLEM?
0
jak to co ze Sczęsnym zostaje:)
Joan Garcia przychodzi
a Pan obrażalski, lizy-dupa Ter Stegen odchodzi bo jest słaby
0
@Who_you_mam
A co ma do ugrania w Newcastle? Oni walczą aby grac w LM w ogóle a my walczymy o LM.
Projekt lepszy u nas:)
3
@Kazragore
no i bardzo dobrze puchar konferencji to rozgrywki dla kelnerów i słabych klubów
1
@Nightraider
może
zasadniczo to nic nie wiadomo, trzeba poczekać na to kto przyjdzie i tyle
0
@nosiu95
ludzie on ma 28 lat - 1997 skończcie powielać te kłamstwa