0

@RoberDzik
Panie gdzie tu United?

Real, Milan, Bayern, Liverpool, Barcelona a przed United nawet Ajax

0

@mekston
Fati z nim nawet nie ma co porównywać bo nawet przed kontuzją widać że to zupełnie inna skala talentu

0

@ElKamil
chyba żartujesz, Fermin dobry jako 12-13 piłkarz kadry ale piłkarsko daleko mu do Olmo

0

Yamal

co miał końcówkę sezonu to czapki z głów

talent ma niebotyczny i chyba największy od czasów Messiego zdecydowanie

0

@Rewolucja123
faktem jest że mógł tych bramek nabić więcej
często jednak nonszalancja wynikająca z wieku

końcówka sezonu jednak niebotyczna gdzie widać było już że ma ułożoną nogę prawidlowo

Yamal to największy talent od czasów Messiego i to bez 2 zdań

1

@mr Barca
Valencia to mój drugi ulibiony klub w Hiszpanii i bardzo mi szkoda że tak skończyli, niestety perspektyw na odbudowę i chociaż walkę o TOP4 nie widać kompletnie
ja pamiętam Valencię zdobywajacą mistrza czy będącą w Finale LM

0

@AlphaNumeric
no nie wiem bo jest słaby
i chyba sam sobie odpowiedziałeś 2 duże błędy w 2 najważniejszych meczach - czy to dla Ciebie mało?
zawalił awans do finału LM i duże szanse na awans do 1/2 LM rok wcześniej

w meczu z Interem ustawił się od niego lepiej obrońca Interu (już pomijając sędziowanie w tym meczu)

0

@Reviven
mam dokładnie tak samo
nawet wypożyczenie za darmo może się oakzać słabe jakby nie był realnym wzmocnieniem
lepiej wydac kasę i się wzmocnić, bo to klub piłkarski a nie przedsiebiorstwo nastawione na zyski

0

@Kaktusek
był Fati co co Raphinha odpoczął? no nie aby Raphinha odpoczął to potrzebne realne wzmocnienie a nie jakikolwiek pilakrz

0

@Commando
awans do półfinału LM, sprzedaż loż VIP itp. ciągłe działanie aby poprawić przychody
no sorry ileż można słuchać że nie ma limit FFP

nikt nie powiedział ile będzie Diaz kosztował a już że drogi
są inne opcje na rynku
a Rashford to na dziś żadne wzmocnienie - teoretycznie

0

@Commando
Joan Garcia i Luis Diaz to tak wtedy zgoda

Rashford na dziś nie jest wzmocnieniem tylko niewiadomą

0

@Nazio_87
też tak uważam, żadne to wzmocnienie na dziś bo jest nie wiadomą
może się uda a może nie? jak się nie uda to nic nie wniesie bo pogra tyle co Fati albo nie wiele więcej
jak się uda byłoby super, ale chyba nie na to powinien liczyć zarząd tylko skoro w końcu są wyniki, wieksza kasa to realnie wzmocnić zespół

powinien przyjść skrzydłowy który realnie wzmocni kadrę

0

@Gaucho
no nie dobra opcja bo to niewiadoma a nie realne wzmocnienie, Barcelona to nie przedsiębiorstwo ale klub pilakrski
przysłowiowe "za darmo" nie znaczy że dobrze

0

@mr Barca
ale kto mówi że Diaz 80+, na pewno można było taniej
a jak nie Diaz to były inne opcje jak Nico itp.

a przyjdzie koleś który będzie wielką niewiadomą, to nie wzmocnienie tylko liczenie na szczęście

0

@Hubertusk
jak nie ma tragedii potrzebujemy wzmocnień na skrzydło a nie liczenia że ktoś wypali

0

Rashford

szczerze mnie kompletnie nie przekonuje, nawet jeśli byłoby to wypożyczenie

aby być jeszcze lepszym w kolejnym sezonie my musimy się wzmacniać realnie a nie liczyć że ktoś wypali, bo co jeśli nie wypali mamy kolejny rok bez skrzydłowego rezerwowego

podobały mi się dotychczasowe działania i przedłużanie kontraktów + opinie o Joan Garcia ale ten Rashford, żadnej ekscytacji nie ma

Luis Diaz to lepsza opcja i nawet nie ma co z tym dyskutować

1

@Nightraider
przy czym Diaz to jeden z lepszych lewo skrzydłowych na świecie, Rashford też nie najgorszy

1

Ajax Amsterdam

mijają kolejne dni bez trenera a opcji coraz mniej
Ten haag - nie przyjdzie
Micheal Reiziger - przedłużył umowę z młodzieżówką holenderską

zostaje chyba Marcel Keizer

no cóż dobry sezon mimo wszystko z awansem do LM a na razie nie zapowiada się na dobre transfery i wzmocnienie zespołu na stałe

co się stało z zarządzniem tym zespołem po odejściu Overmarsa to tragedia

0

AS Roma

Gasperini w Romie to byłoby coś, doprowadził Atalantę na można powiedzieć sam szczyt patrząc na ich możliwości

a klub z wiecznego miasta zasługuje na wreszcie mocny europejski zespół, tylko 3x scudetto klubu ze stolicy to trochę wstyd

0

Joan Garcia

bramkarz dobry mam jedynie obawy czy nie jest za bardzo pro Espanyol aby dla nas bronić ale to się okaże

bramkarz + LS -> to 2 musy na to okienko i mam nadzieję że szybko wzmocnimy skald na tych pozycjach

0

@DeXt3rVeB
Robiła to samo co bmw na lewym.
Skoncz bronić debila to co mają mu stępować z drogi bo inaczej cie staranuje Boże co ty w ogóle piszesz

0

@pluszek
Ca. 330 PLN za miesiąc w bloku?
To chyba nie do końca masz urządzenia oszczędne jak piszesz.
Albo pieczesz dzień i noc ciasta w piekarniku:)

4

i bardzo dobrze najwyższa pora, bo inaczej może sam by nie odszedł

sam stosował nieczyste zagrywki wobec Bravo

oby odszedł, pożegnać i niech mu się wiedzie gdzie indziej

0

@FcPortoFan1999
LN i KMŚ to turnieje wakacyjne - emocji jak na grzybach
to jakbyś napisał że w lipcu mecze towarzyskie

0

@Xaviball
oby go w więzieniu dojechali

8

akcja #TER STEGEN OUT

mimo wszystko nie mam pretensji do kibiców i ją popieram
Niemiec nigdy nie był uczciwy wobec swoich rywali - tudzież sytuacja z Bravo i jest osobą która po prostu nie może się pogodzić z byciem numerem 2 a jakości od lat nie ma wielkiej a mam wrażenie że trzyma się u nas rękami i nogami

oby po prostu odszedł

9

@Flyingbetoniarka
a czy ter stegen był kiedyś uczciwy wobec innych?
wymuszanie odejścia Bravo itp.

2

@Kubsoleon
też mam taką nadzieję, Ter Stegen już lepszy nie będzie, potrzebny nowy bramkarz a Niemca pożegnać

0

@Kubsoleon
ter stegen nie lubi konkurencji więc mam nadziej że jak kupimy bramkarza to sam ucieknie:)
i zostanie nam Wojtek a za rok wygra u nas swoją wymarzoną LM:)

0

@Safrani
Fati odejdzie tak jak mówisz
jak Tah do Byaern to niestety Araujo chyba zostanie, choć mam nadzieję że będzie tym 4 po Cubarsi, Inigo, Christensen
Ter Stegen - coraz głośniej mówi się o nowym bramkarzu a Niemiec nie lubi konkurencji, ja czuję że mimo wszystko wreszcie go pożegnamy i kogoś kupimy a Szczęsny będzie zmiennikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?