lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kluivert_P
cześć ile dałeś za felgi? brałeś oryginalne?:) ja na razie dokupiłem tylko opony ale nad drugim kompletem felg sie tez zastanawiam
0
@ShinobiQWE
nawet mówię że 9 krotnie więcej niz wykrywalność - co dawałoby 200-250 tys. dziennie- po miesiacy to już 7,5 mln Polaków, także w pewnym sensie tempo epodemii teraz jest dobre bo to oznacza ze szybko duża część populacji się w pewien sposób uodpornii, także nautrualnym jest że za pewie nczas będzie to wyhamowywać i to nie ze wzgledu na obostrzenia
12
fati, trincao, dembele - 3 skrzydłowych + może tam grać pedri, coutinho ale media zastanawiają sie czy go sprzedać
dembele mimo wszytsko jak gra strzela bramki i asystuje i wydaje się że pomału staje się pierwszym wyborem trenera do ustalania skałdu, jeśli do stycznia będzie zdrów i grał tak jak gra a nawet lepiej to wydaje się że jest to piłkarz nie do ruszenia i powinna być z nim przedłuzona umowa
0
@HERORICH2
Dla Hiszpańskiej piłki to dobrze. Atletico w lidze zaczęło Oki ale dopiero po przerwie reprezentacyjnej pierwszy sprawdzian w lidzebo w Europie już zostali wyjaśnienie w tym sezonie:)
0
@Karzel
Bo Castorama otwarta bedzie
0
@matirix20
Czemu nie realne brakuje tylko 3 piłkarzy z tej 11:) 8 już mamy:)
0
@stary_wyga1
czemu od razu szalony:) ja tam jak ktoś ma możliwości jestem zwolennikiem nówek:)
pozdro
0
KOLEJNA JUZ WYPOWIEDŹ LEKARZA O BEZCELOWOŚCI NOWYCH OBOSTRZEŃ
https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/prof-flisiak-ten-lockdown-jest-zly/tgbbxvt,2b83378a
0
@stary_wyga1
pytam bo zazwyczaj ludzie kupują najpierw starsze auta a później nowsze:)
0
@stary_wyga1
czyli jeździłeś co najmniej od 2008 roku samochodem z 2007 czyli nowym, a teraz kupiłeś stary samochód?
1
@tobiasson92
i o tym że dla rządzących śmierć jednych jest mniej ważna niż drugich
8
1) uwolnić gospodarkę, dać zarażać się młodym zdrowym ludziom, dać im chodzić do restauracji kin, aby społeczeństwo nabyło odporność
2) odizolować starszych powyżej 55 roku życia poprzez kampanie, bo tak grupa jest zagrożona COVID
3) zrozumieć że koszty alternatywne zamknięcia gospodarki będę nie współmiernie większe niż zyski z jej ograniczenia, bo będziemy mieli śmierci około covidowe
radzę posłuchać mądrego lekarza, byłego wiceministra Krzysztof Łanda
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
0
@Borneo
nie wiem bo ty tak mówisz? niezły z Ciebie ancypon
0
@MESSIah16
dokładnie radzę posłuchać tego byłego wiceministra zdrowia jak punktuje obecny rząd
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
0
@tobiasson92
polecam posłuchać tego byłe wiceministra, któray jasno wytyka błędy rządzącym https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
1
@Explode
polecam posłuchać tego lekarza - on głośno mówi że gospodarka powinna pracować normalnie
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
0
nie wiem czy ktoś słuchał może tego wywiadu ale aż żal że ten pan nei jest teraz MZ zamiast tych słąbych ludzi na stanowiskach
https://wiadomosci.radiozet.pl/Gosc-Radia-ZET/Gosc-Radia-ZET.-Krzysztof-Landa-u-Justyny-Dzbik.-31.10.2020
0
@Borneo
miałem lekkie objawy, ale dużo słabsze niż przy anginie więc wiem co mówię
już jeden uczony obalił ostatnio ten mit o zmianach w płucach - artykuł był nawet na jednym z głosnych portali poszukaj sobie
idź lepiej straszyć gdzie indziej bo ludzie chcą normalnie żyć i pracować a nie słuchać takiego pesymizmu ciągle
a demonizujesz tutaj covid jakbyś nigdy nie miał do czynienia z naprawdę strasznym chorobami jak rak itp
0
@Bykunn
tak mi się na logikę wydaje, bo nie trudno zwolnić kogoś kto pracował u ciebie np. 5 lat by za miesiąc szukać kogoś kto nie ma doświadczenia
pozdro
0
@Borneo
też miałem covid i szczerze nic strasznego, tak jak wspomniałem angina mnie bardziej wymęczyła
widocznie masz słaby organizm, nie moja wina, a ty wychodzisz tutaj i straszysz ludzi na sowim przykładzie, gdzie znakomita większość społeczeństwa nawet nie wiedziała że miała tego wirusa, bo nawet nie byli chorzy
a ty wyłącz tv, problemem to są działania rządu u nas nielogiczne, niekonsekwentne i chaotyczne
wystarczy odizolować chorych i starszych i na tej grupie osób się skupić na nie zamykać biznesy młodych ludzi, gdy kościoły gdzie idą starsi ludzie ciągle otwarte
0
@MESSIah16
daj spokój PIS to debile
1
@Bykunn
czemu nie sądzisz aby protestowali? jest jeden fakt że długo to nie potrwa i nawet pewnie pracowników nie beda zwalniać, bo jaki jest sens zwolnic kogos i za 1-1,5 miesiaca szukac kogos niedoświadczonego na jego miejsce za ten 1-1,5 miesiaca, no żaden ale mimo wszystko powinni protestowac aby obalic ten rzad bo dla nich to straty
0
@Borneo
a inne choroby zakaźne nie złapiesz przez cały rok? ja anginę miałem w sierpniu
skończ proszę bo bredzisz
0
@Borneo
300 przypadków dziennie czy tam 800 czy 1000 weź daruj sobie
1
@Bykunn
pocieszające wydaje się że chyba teraz to będzie krótsze niż wiosną bo liczby chyba nie będą rosły w nieskończoność skoro coraz więcej osób już to przechorowało/zaraziło się
teraz też pracujesz w rtv? planują iu was jakieś demonstracje? często się z Tobą nie zgadzałem ale mimo wszystko powodzenia, bo jakkolwiek możemy się różnić w poglądach nikt nie powinien mieć ograniczonego prawa do pracy
1
@Borneo
jakoś w lato go nie było
0
@Bykunn
dla mnie nieporozumieniem jest to że obywatele nie mają możliwości zmiany rządu, 4 lata to kupa czasu a rządzący mogą nie spełniać obietnic wyborczych lub robić głupoty, jakby mieli na sobie bata obywatelskiego to może wyglądałoby to inaczej
ciężko liczyć aby ich koledzy zreagowali
z tego co kojarzę ty chyba pracujesz/pracowałeś w jakimś sklepie rtv, to już w ogóle musisz być wkurzony
chyba że źle kojarzę
0
@Bykunn
ja się zastanawiam jakim my musimy być dziwnym krajem skoro premierem jest u nas koleś co mówił że Polacy powinni pracować za miskę ryżu
przeciez to az jest zalosne
0
@inViNcibl3
mega słabo
0
@Bykunn
słabo, ja generalnie ich nie wybrałem i pod każdym względem ogólnie polityka była mi obojętna do czasu jak widzę że mają teraz realny wpływ na życie ludzi w tym kraju, w sensie czy będą pracować czy nie
nie ma na to mojego obywatelskiego przyzwolenia i szukam sposobu obywatelskiego na zmianę tego