0

@messi564
zgadzam się:) ja mimo wszystko wzmocniłbym ŚP bo na busiego nie moge patrzeć, ŚO (to zależy od zdrowia Umititi - ale na ten moment wydaje mi sie tez konieczne), Depay nie zbawi ataku, ale Griezmann i Depay dadza razem radę zwłaszcza że jeszcze kilku postrzela, ale Holender ma dobrą technikę i dobrze radzi sobie na małej przestrzeni

wg mnie jest też dobrze ale 2-3 transfery mogą być konieczne + pozbycie się tych co wspomniałeś

a na BR wg mnie Pena to też dobry wybór + Balde na LO - trzeba na niektórych pozycjach spróbować szkółkę:)

mi osobiście marzy się tylko świetny ŚP obok de jonga, wybiegany, dobrze grający w obronie bo to wg mnie brakujące ogniwo tej układanki, mi imponuje Pogba zwlaszcza w reprezentacji i wydaje sie ze po zmianei klubu mógłby odżyć, ilaix Moriba to też fajna opcja, ale czy stawianie na niego w tym momencie nie zachwiałby równowagi miedzy młodymi a doświadczonym graczami już, może za 2 lata

0

@messi564
liverpool może mieć ciężko

Bayern w lidze nie ma konkurencji, choć i tu widać że BVB walczy z nimi w pojedynczych meczach, 2 razy przegrali po 2:3 wiec jednak czegos brakuje

a jak ocenisz naszą głębię składu?
wg mnie tragedii nie ma ale 2-4 piłkarzy bym kupił/ wprowadził do pierwszej drużyny

pierwsza jedenastka + neto, dest, araujo, pijanić, trincao, coutinho, pedri - daje to 18 dosyć wyrównanych piłkarzy

ale potrzeba LO (może Balde z Bracy B), ŚO ( Garcia, bo nie wiadomo co z Umititi, dlatego go nie liczyłem), ŚP (??), N (Depay)

alena, firpo, umititi (jeśli problemy z kolanem, bo bez kontuzji to kozak), puig (chyba powinen byc wypożyczony, cenie go ale na razie nie gra), braithwaite - raczej nie nadaja sie do Barcelony

0

@escarabajo
spoko:) ja też, tylko jeśli chodzi o naszych jestem realistą:)

0

@jeyx77x
po prostu była ukazana różnica poziomów, ot zwykły mecz:)
a Włochom zabrakło skuteczności

0

@escarabajo
byś się zdziwił, Hiszpania mocno rotuje, ale są też mega nieskuteczni ostatnio,
ja coś czuję że może to akurat być mecz jak w młodzieżówce niedawno gdzie też były nadzieje a skończyło się 6:0, bo kiedyś nasz to szczęście ominie (vide mecze z Włochami czy mecz z Holandia) gdzie cudem uniknęliśmy wysokich porażek

mimo wszystko obstawiam wyjście z grupy i brak awansu to byłaby porażka

1

Ten Brzeczek to podpisał chyba pakt z diabłem. Zarówno dziś z Włochami jak i pierwszym meczu z Holandia mogliśmy przegrać po 4-0 A skończyło się na tylko 1-0 i dziś 2-0.
No cóż wielu jak no @Janiama polecieli tu z poziomem reprezentacji Polski po 2 wygranych z Bosnia. To teraz jeszcze wpuerdziel od Holandii i można zakończyć przygodę z LE.
Żeby nie było uważam że nie mamy słabej reprezentacji ale do TOP8 Europy czyli Portugalii, Francji, Belgii, Anglii, Hiszpanii, Niemiec, Włoch i Holandii sporo nam brakuje.
Na euro wydaje mi się mimo wszystko że wyjdziemy z grupy:) a mecz że Szwecja pewnie o 2 miejsce w grupie:)

0

@Wossi61FCB
Ryoyu:)

0

@XaviHeart
I to szanuje własną opinia:)
Wg mnie Portugalia jest lepsze niż Niemcy.
Obstawiam Portugalia Francja final:)
Belgia lub Holandia wg mnie któryś z nich będzie w półfinale.
Ogólnie szykuje się ciekawe Euro bo 8 mocnych ekip:) szkoda że tylko 24 zespolowy format:(

0

@sintesox
Mają sklad:) Bruno fernandes, felix, Diego jota, Bernardo silva ronaldo itp itd:)
A poza tym carvahal,danilo, guereiro, Ruben dias, semedo,cancelo, trincao,Pedro neto, Ruben navas, paulinho.
Mają cholernie dobre pokolenie:) zobaczysz że zajda daleko:)

0

Jak widzicie faworytów na euro?
1 poziom
Francja, Portugalia, Belgia, Anglia
2 poziom
Niemcy, Hiszpania, Włochy, Holandia

Ćwierćfinały mogą być mega za rok:)

0

@mekston
Mają stabilne kadry, dobrze grają, trenerów stalych:)

0

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96
My:) dobry zart

0

Francja Portugalia tak może wyglądać finał przyszłorocznej euro:)kadrowo najmocniejszeobecnie ekipy w Europieidodatkowo poukladane:)

1

@Janiama
Punkty to na razie zdobyliśmy w 2 meczach z Bosnia:) więc nie ma się co zawczasu podniecać. Z Włochami to było szczęście a od Holandii wpierdziel. Popatrz na kadrę Włoch- czy oni poważnie traktują te rozgrywki?

0

@BartqRKO
Ja to widzialem inaczej. Co zresztą widać na filmie. Gwizdek wszyscy stają biedny Robin strzela.
Słowo klucz mogło. Gdyby babcia miała wasy:) my Polacy lubimy gdybac:) a policz ile to chyba był alemunia wyjął setek w tym meczu:)

0

@BartqRKO
Jak nie zmienia? Ty czytasz co piszesz? Wszyscy się zatrzymali bo słyszeli gwizdek tylko biedny Holender nie slyszal:) przecież to wyraźnie widac:) nie układał się? Przecież w tym meczu mieliśmy setkę za setkę i bramki to była kwestia czasu a Arsenal chyba strzalu na bramkę celnego nie oddał w tym meczu

0

@Przemek2323
wiesz co to jedź do Szwecji policzyć ofiary

tutaj masz źródło worldometers,info - agencja rządowa Szwecji

https://experience.arcgis.com/experience/09f821667ce64bf7be6f9f87457ed9aa
https://www.folkhalsomyndigheten.se/

ufaj ślepo pismakom:)

bez odbioru

0

@BartqRKO
wg mnie zasłużona- każdy przerwał akcję bo słyszał gwizdek tylko biedny van persie nie słyszał 4:40


1

@SkN
trcohę wydaje mi się to bez sensu, rozumiem jakby po faulu było podanie, max 2-3 i gol, ale oni tutaj rozgrywali akcje na włąsnej połowie:)

0

@Przemek2323
https://www.worldometers.info/coronavirus/country/sweden/

kłamiesz za gazetą jak najęty - proponuje zobaczyć dane:)

I to jest też ciekawe jak ludzie dają się zmanipulować - zeszłej doby zmarło w Szwecji 10 osób a nie 40

0

@Przemek2323
piszesz fałszywe informacje więc to zgłosiłem - nie ma obecnie wielokrotnie większej liczby zgonów w Szwecji niż innych krajach Skandynawii

po prostu jesteś panikarz i lubisz widzę szerzyć fałszywe info

zresztą @arekfanBarcy ci dobrze opisał:)

0

@arekfanBarcy
dokładnie a większość osób traktuje zakażonych jak trędowatych i umierajacych:-p

0

@Przemek2323
worldometers.info - coronavirus update

gratuluje źródła - lepszej propagandy nie mogłeś wybrać:)
radzę poczytać statystyki a nie pisać farmazony, Szwedzi owszem mieli problem ale wiosną, teraz ich mądra polityka (zamknięcie Domów Opieki, odizolowanie osób starszych) sprawia że gospodarka otwarta a ludzi umiera tylko (niestety przykre, ale jak każda inna śmierć) kilka dziennie

0

@Przemek2323
zgłoszone bo siejesz propagandę lepszą niż TVP, w ostatnich dniach umiera w Szwecji po kilka osób dziennie, w Norwegii, Finlandii, podobnie - nie ma tu ostatnio wielokrotnie większej liczby zgonów, nie widzę więc zasadności aby negować działania Szwecji

rekordy zakażeń i co z tego? jest jesień więc warunki sprzyjające rozwoju tego wirusa i innych

spokojna twoja głowa prędzej czy później Szwedzi nabędą odporność stadną, zresztą jak większość Europy

8

@kamilo0066
tak to jest z ludźmi jak nie mają argumentów i zaprzeczają temu co widać na własne oczy:) a potem zaczynają obrażać inne osoby.

Pozdro

0

@tbas
jakiej naszej paczki bo nie kumam:)?

3

@lucas/catalan
może jakbyś napisał do nich że kibic miał szalik Barcelony i czapkę Realu/Espanyolu to by zrozumieli:-p

0

@Przemek2323
znacznym wzroście? cały czas oscyluje od 20-25 tys. co to za różnica? zrobi ci się lepiej jakby było zamiast 24 np. 21? realnie i tak zarażonych jest znacznie więcej - co jest też pozytywne bo szybciej społeczeństwo nabiera odporności

0

@AlexDark00
nie oglądam ligi angielskiej, ale widzę że na stronach ma dobre oceny:) widzisz po to ten wątek żeby się zastanowić nad opcjami, czysto teoretycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?