lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87
spoko po prostu o ile jestem spokojnym człowiekiem to takim osobom co tak robią bym chyba strzelił z liścia, tak się nie robi, to zwykłe chamstwo ze strony tej osoby
podsuwałem pomysły jakie ewentualnie można zrobić bo jakaś szansa jeszcze jest szczególnie że wszędzie teraz trąbią że miasta są monitorowane (nie wiem skąd jesteś ale tam pewnie tez kamery gdzieś są - nawet prywatnie własciciele sklepów zakładają)
tak jak mówił kolega @Remi70 - kolor lakieru sprawcy pewnie już masz na swoim aucie więc to zawęża krąg poszukiwań na kamerach, osiedlach obok (jeśli jest z osiedla), gorzej że jak piszesz wieczorem wiec mogła być już szarówka na kamerze
no cóż powodzenia, z ciekawości daj proszę znać czy udało się coś zdziałać
trzym się
2
@Remi70 @MesQueUnClub_87
Miałem dokladnie to samo na myśli. Tylko jedno ale to może być ktoś zupełnie obcy co był na tym osiedlu i już tu nie wróci. Ale zgłoszenie na policję ustalając mniej więcej godzinę kiedy mogło to być Plus przegląd kamer. W końcu prawie całe miasta sa teraz monitorowane więc któraś kamera np. 2 ulice dalej złapała kolesia z rozbitym tyłem. Tylko musisz to zrobić szybko to przy ewentualnym namierzeniu może mieć jeszcze ślady Twojego lakieru na aucie A na pewno ma.
Współczuję Ci bardzo bo to spory koszt taka naprawa chyba że złapiesz sprawcę albo z AC sobie zrobisz. Trzym się i złap dziada co Ci to zrobil
bo wydaje mi sie ze musisz zgłosic na policje bo nkt ci nie udostepni kamer bez zgody policji
2
@MesQueUnClub_87
to ludzie bez jaj i honoru tak robią
2
@MesQueUnClub_87
współczuję i masakra co za ludzie, szczerze nie wiem co bym zrobił
ja mam o tyle dobrze ze na parkingu mam kamery, bo rozumiem ze to parking przy bloku?
kamery to jakieś rozwiązanie ale z drugiej strony czerpią akumulator, a pamiętasz jakie auto stało koło ciebie? może ktoś kto koło ciebie parkował a kojarzysz auto/osobę ma kamerę w samochodzie?
ciekawe czy zgłoszenie na policję coś by dało? moze gdzieś dalej w pobliżu zdarzenia są kamery i na podstawie godziny można by przejrzeć czy ktoś z rozbitym tyłem nie przejeżdżał? ale to musiałby być dobre kamery albo bardzo rozbite auto musiałby być żeby coś było widać
0
@BarcaInfo
słynny wywiad teraz jak były pogłoski przed sezonem ze ma odejść?
oki, ja o kolesiu pierwszy raz słyszę, a dla kogo pracuje tak z ciekawości? nie pisze się większych tylko bardziej znanych:)
0
@Kurkmen
ważne aby na boisku dobrze grał:) i znał typowe zwroty na boisku- uważaj, podaj, itp. itd. nie wiem co tam jeszcze piłkarze do siebie krzyczą:)
ja tam w niego wierzę w tym sezonie
0
@G9
jak kasa nie różni się zbytnio to bym zmienił,
w obecnej widać że nie stawiają na Ciebie, miałem tak przy pierwszej pracy w życiu gdzie dawali mi tylko ciągle staż, skończyłem 3 miesiące próbnego tam i znowu staż i umowę zlecenie,
szybko wiec zmieniłem pracę i nie żałuję:) a kasę ok. 2,5 razy większą mam niż jakbym został tam gdzie byłem (bo wiem ile mają ci co zostali w mojej pierwszej firmie):)
wiem że często jak się coś zmienia to pojawiają się różowe okulary, ale trzeba to przezwyciężyć
0
@BarcaInfo
ale to chyba powiedział tylko wujek, nie rozumeim wiec całego zamieszania, które i tak pewnie wyolbrzymiają niektórzy,
zresztą kim jest ruben uria?
0
@NeroTFP
Zagrozić na ten moment może w tej grupie tylko im Flensburg. Straszny upadek sportowy PSG. W drugiej najlepsza nasza Barcelona:) ogólnie najlepsza wydaje się w tym roku:)
Barcelona, Veszprem, Vive, Flensburg tak widzę na ten moment finał Four. Choć groźne będzie Kiel i PSG jak się obudzi
0
@Xwowrak
zero respektu? a coś mu zrobił ten koleś? wystarczyło go pouczyć, odsunać normalnie, wylegitymować,
a nie pchnąc na ziemie, jakby ten koleś poszedł do sadu, policjant miałby problem przez przekroczenie działań - co widać na filmiku
nie od dziś wiadomo że w Policji jest dużo debili i niezrównoważonych gości
0
@YoNoEntiendoNada
ja stawiałem 5-0? no to ciekawe masz dowód? 3-1 to życzeniowy typ, realnie 1-2 dla nas
a co to ma za znaczenie ile stracili dotychczas bramek? Niemcy we wtorek stracili tyle bramek ile w poprzednich 7 meczach:)
ja tam się cieszę zyskiem w bukmacherce więc nie mam na co narzekać:)
0
@Xwowrak
WTF? człowieku szanujmy się
0
@AduŚ07
oba mecze ciężkie villarreal wg mnie wygra albo zremisuje i padnie kilka bramek w tym meczu
my wg mnie wygramy, ostatnio gramy dobrze ale brakuje skuteczności, a to kiedyś musi się odwrócić i może będziemy na przekór wreszcie skuteczni:)
0
typy bukmacherskie
czy przypadkiem Ramos I Varane nie są kontuzjowani?
Whoscored jak zawsze stronniczo? oni chyba nas tam nie lubią bo przy meczach stykowych praktycznei zawsze obstawiają na rywala Barcelony
teraz postawili 2-1 na Atletico
a jakei wasze są tyy na hity weekendowe la ligi?
moje:
Villarreal -Real 3-2
Ateltico-Barcelona 1-3
1
@student97r
super sprawa:) sorki nie znam książki kto jest autorem?
0
@Hellrider
oki tylko to są artykułu o tabletkach po a są inne metody antykoncepcji:)
0
@konrad1661
koleś ja nie chodzę do sklepów o tych porach wiec mi to nie przeszkadza, wiec o co ci chodzi, rzucasz tematami a do sedna sprawy nie ma to nic wspólnego
0
@konrad1661
ale ty ciągle mylisz pojęcia- walczenie o swoje racje w sytuacji gdy prawo jest po twojej stronie to nie jest stawianie się czy robienie z siebie niewiadomo kogo, tylko legalne bronienie swojej racji, tylko i tyle nic więcej
0
@konrad1661
nie potyczki z kimś kto nie ma racji, czy w jakiś sposób ci szkodzi jest bronieniem swoich praw - a ty jak chcesz to skul ogonek jak większość Polaków i daj się gnębić innym
no to czekam na ten czas aż ktoś mi pokaże:) ja nie sądzę się z każdym, ale jak ktoś działa bezprawnie i próbuje mnie oszukać to nie zostawiam tego tak sobie, bo trzeba mieć trochę dumy:) podkreślam nikt tu nie mówi o buńczucznym wyzywaniu kogoś, biciu itp. tylko o bronieniu w sposób legalny swoich praw
ale co ja będę z Toba gadał nie znasz mnie ale pierwszy próbujesz coś mi tu umniejszać czy się czepiasz - żałośny sposób komunikacji
0
@konrad1661
malutką szabelką?:) haha dobry jesteś, nie znasz mnie ale ubliżać już lubisz.
nie pisałem że bede się bic Policją tylko w wypadku takich działań, które bez wprowadzeniu odpowiedniego stanu są nielegalne jestem w stanie się z taką osobą która mi to utrudnia się sądzić - stać mnie na to:) tym bardziej jak ktoś z Policji chciałbym mnie bezkarnie bić:-p ja po prostu użyję logicznych argumentów a jeśli to nie podziała to już prawnik zajmie się tym aby taka osoba zapłaciła mi odszkodowanie
wygrywałem już w swoim życiu sprawy z gminą, ubezpieczycielem to i z policjantem wygram:)
ale najlepiej nie znając kogoś mu ubliżać albo mierzyć swoją miarą- żenujące
"Prawdę powiedziawszy jak wprowadza narodową kwarantanne to będą mogli stawiać warunki." - na jakiej podstawie prawnej? odpowiem ci żadnej
żegnam
0
@YeastMoss
to pokaż te badania:) bo ja sądzę że dostęp jest bliski 100% bo prezerwatywy są teraz wszędzie - sklepy, supermarkety, stacje benzynowe, internet - te rzeczy są również na wsiach
0
@konrad1661
a co mi zrobią jak bede chciał jechać- wlepią mandat?
koleś mam nieruchomość w innym województwie i po prostu mogę jechać tam do siebie proste, wszelkie takie działania próby ograniczenia tego byłyby nielegalne, czy to bedzie policjant czy wojskowy mam prawo wyeliegimitowac taka osobę i założyć sprawę z powództwa cywilnego o bezprawne ograniczanie swobód obywatelskich, bo nie ma w prawie czegoś takiego jak narodowa kwarantanna
druga sprawa po takiej akcji poparcie spadłoby im bardzo i większe protesty ludzi na ulicach - masz to na bank, wiec nie będzie żadnej kwarantanny narodowej
po trzecie liczba osób zarażonych też ma pewien sufit w naszym kraju żyje tylko 38 mln ludzi, nie bedziemy zarazac sie w nieskonczoność az kazdy z tych 38 się zarazi, więc sądze ze do tego momentu liczby beda spadac pomału, jakoś dotychczas sklepy nie były głownym źródłem zakazań
0
@konrad1661
nie zamkną, zresztą mnie i tak to nie rusza bo i tak jadę na święta:) a mandat mi nie straszny:)
0
@konrad1661
no będą tłumy, ale co zrobisz? wolisz nie pracować i nie mieć np. na chleb? nie rozumiem twojego podejścia,
nie pracuje w galerii ale mamy biznesy w galeriach i widzę ile to kosztuje, tak dłużej nie można funkcjonować
1
@Bykunn
właśnie głownie przez zapaść służby zdrowia, i to jest problem bo dla niektórych istnieje tylko covid i są w paranoi, tak nie powinno to wygladać, rozumiem jeszcze jakby to było jak ebola gdzie umiera chyba co 2 czy 3 osoba zarazona, a tutaj znakomita wiekszosc nawet nie wie ze to miala, a tymczasem osoby chore na raka itp. mają opóźnione terapie i potem taki jest efekt
0
@konrad1661
ale jak się boisz żyj w jaskini, galerie trzeba już otworzyć bo ludzie tam pracują i pewnie chcą normalnie pracować i zyć, szczególnie że idą święta
0
@Bykunn
ma to gorzko-słodki smak
dobrze ze ilość respiratorów dostępnych maleje, ale z drugiej strony umierają ludzie co jest smutne, ale takie życie i nic z tym nie zrobimy
ja natomiast nie zastanawiam się czy ktoś umarł na COVID, na raka czy w wypadku samochodowym, bo śmierć to śmierć bolesna ale przede wszystkim dla członków rodziny, ale nie oszukujmy się dla nas to tylko liczba bo w Polsce codziennie umiera chyba statystycznie 1000 osób dziennie, tylko dotychczas nikt tego nie komunikował
0
ciekawe kiedy go posłuchają, a może pasuje im wyższa pensja 200% i nie na reke tłumienie leku społeczeństwa
https://www.onet.pl/informacje/egryfice/polski-lekarz-wzywa-do-badan-nad-tanim-lekiem-na-covid-19/nns88mv,30bc1058
0
@FC1899Barca
ale przecież to bedzie się wahać miedzy 20-25 ostatnio bylo miedzy 22-27 wiec pomału spada, nie spadnie od razu do 4, pocieszjace ale i smutne (bo pewnei częsciowo w wyniku śmierci) spada liczba respiratorów zajetych i łóżek
liczba zarażeń nie ma znaczenia bo i tak jest mocno niedoszacowana
0
@Barca1992
to nie jest żaden mityczny koszt zakup PS5:) a niektórzy chyba kupują na handel, pytanie tylko czy warto się tak spieszyć?