lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aezakmi123
sam przeszłem koronę i szczerze angina była dla mnie bardziej uciązliwa
to ty nie wciskaj ludziom kitu, to że ktoś ma słaby organizm to nie wina społeczeństwa aby wszystko zamykać
to przecież jasne że jak ktoś ma słaby organizm to nawet grypę może słabo przechodzić, ile osób umarło na to nawet wg statystyk rzadowych ca. 6k a ile zakażonych jest, było? - sami doktorzy w mediach już mówią że zakażonych jest/ było conajmniej 9-10 razy więcej osób- to skoro oficjalnie jest 400 tys. osób to można przypuszczać że conajmniej 3-4 mln już było/jest zakażonych - jaki to % śmiertelności 0,2% przy 3 mln ludzi
naprawdę warto wywracać wszystko do góry nogami
czy mówiłem coś o maseczkach? chyba nie więc po co ta zaczepka?
sam noszę osobiście tylko w sklepie na zewnatrz nie bo jeszcze mnie nie pogrzało aby samemu dobrowolnie osłabiać swój organizm - a że nie korzystam z komunikacji itp. rzeczy nie czuję takiej potrzeby
czy zastanawiałeś się kiedyś ile osób dziennie umiera na inne choroby, ile osób umiera bo nie udzielona im pomocy przez ten chaos?
0
@Hasszz
z koronawirusem jest na odwrót:) umrzesz na raka masz pozytywny test to umarłeś na covid
1
@Striker
dla covid stworzono specjalna statystykę i obejmuje ona wszystko jeśli był pozytywny test, dla grypy chyba nie, bo nikt takich dokładnych statystyk chyba też nie prowadzi
0
@Barca1992
żeby tylko w ubóstwie - depresje, samobójstwa, głód
+ do tego skupianie się na jednej chorobie i zaniedbywanie innych (w efekcie czego często śmierć ludzi)
ale dochodzimy do punktu gdzie dla ludzi w dużej mierze jedna śmierć (covidowa) jest bardziej ważna i przykra od innej (samobójstwa, zaniechania innych chorób)
1
@Barca1992
przy czym to 6k to liczba wydaje się mocno zawyżona, bo obejmuje wszystkie inne przyczyny śmierci ale miałeś pozytywny test to wpisuje się covid
2
@Nihas
byłoby to samo, myślisz że wykrywa się dziennie wszystkie przypadki i ludzie zarażeni nie chodzą po ulicach? proszę cię
a ludzie mimo wszystko sie spotykają widują
powtarzam ci na różne choroby zakaźne zmarło już 11 mln ludzi w tym roku a my skupiamy się na jednej chorobie
0
@Geble
przez kogo niby obalony?
bo jakoś Szwecja sobie świetnie radzi z wirusem, nabywanie odporności zbiorowej też trwa
7
tak tu wiele osób nie docenia grypy a wiecie że już ponad 412 tys. osób w tym roku na świecie umarło na grypę, a na różne choroby zakaźne blisko 11 mln ludzi na świecie!!!
ale halo robi się z powodu jednej choroby zakaźnej, brawo
1
@NaFazieHitman
życie osób covidowych widocznie dla rządzących jest ważniejsze
1
@Survier
jasne że lepiej ale do tego trzeba mieć normalny rząd:)
0
@Sulej
no raczej ma znaczenie, twarde dane potwierdzają że zasadniczo dla młodych to nie problem, to że wyszukasz jakiś jeden przykład na tysiące nie znaczy że to potwierdza twoją tezę, to tak jakbyś powiedział że mężczyzna ma 1 jądro, bo znasz jednego kolesia na nie wiem np. 10 tys. mężczyzn co tak ma
ludzie ciągle mają różne inne choroby zakaźne angina, grypa itp, które idąc twoim tokiem rozumowanie również mogą być niebezpieczne
0
@maroon
dokładnie, a ludzie sami się nakręcają pisząc jak to będzie źle i potem dziwota że nie chcą nic kupować ludzie jak sami sobie wprowadzamy taki stan pesymizmu
0
@Janiama
tobie to się dużo rzeczy otwiera - ale najpierw trzeba by mieć honor i robić tak jak się mówi, a nie deklarować jedno na stronie a robić drugie
wiesz jestem ekonomistą i wiem jak to wszystko działa
zamyka ludzi tylko ten co jest głupi,
całe wakacje mieli czas na budowanie dodatkowych szpitali, przygotowanie dodatkowego personelu, zakup respiratorów a nie zrobili nic w tej kwestii, ale ludzie tacy jak ty dają się omamić bo ludzie umierają - oświecę cię umierali i będą umierać
to smutne ale słabe osoby po prostu umierają, taka jest biologia, a my próbujemy oszukać rzeczywistość
a myślisz ze jakie skutki powoduje zamknięcie - depresje, problemy psychiczne dużej części ludzi, samobójstwa, ludzie wyjdą na ulicę bo nie będą mieli już nic do stracenia
wirus od tego nie zniknie a sądzę że nawet nie wyhamuje bo ludzie już mają dość i bardzo dobrze stąd między innymi działające zamknięte siłownie itp.:)
zauważ że większość ludzi nie daje się już omamić i żyje normalnie pracują, spotykają się i bardzo dobrze,
to o ludzi starszych powinno się dbać i to oni powinni być izolowani
no mi się to nie podoba i sądzę że ludzie wyjdą w jeszcze większej ilości na ulicę niż teraz jeśli by tak zrobili, jeśli nie to stracę wiarę w ten kraj
zresztą z Ciebie taki znawca co mówił że nie dokończą piłki w zeszłym sezonie:) na szczęście życie zweryfikowało twoje prognozy:)
ja tam w naszych spółkach nie widzę zastoju w handlu:)
mam dla Ciebie radę więcej optymizmu i mniej sianie defetyzmu, bo jak będziesz tak wokół siebie siał negatywną energię i klientom opowiadał jak to słabo jest to nie dziwota że ich straszysz i nie chcą kupować
skoro nie chcesz zamknięcia jak ja to jak by tak zrobili wyjdź na ulicę tak jak byłeś na marszu kobiet i obalmy ten rząd
1
@Janiama
tobie to się dużo rzeczy otwiera - ale najpierw trzeba by mieć honor i robić tak jak się mówi, a nie deklarować jedno na stronie a robić drugie
wiesz jestem ekonomistą i wiem jak to wszystko działa
zamyka ludzi tylko ten co jest głupi,
całe wakacje mieli czas na budowanie dodatkowych szpitali, przygotowanie dodatkowego personelu, zakup respiratorów a nie zrobili nic w tej kwestii, ale ludzie tacy jak ty dają się omamić bo ludzie umierają - oświecę cię umierali i będą umierać
to smutne ale słabe osoby po prostu umierają, taka jest biologia, a my próbujemy oszukać rzeczywistość
a myślisz ze jakie skutki powoduje zamknięcie - depresje, problemy psychiczne dużej części ludzi, samobójstwa, ludzie wyjdą na ulicę bo nie będą mieli już nic do stracenia
wirus od tego nie zniknie a sądzę że nawet nie wyhamuje bo ludzie już mają dość i bardzo dobrze stąd między innymi działające zamknięte siłownie itp.:)
zauważ że większość ludzi nie daje się już omamić i żyje normalnie pracują, spotykają się i bardzo dobrze,
to o ludzi starszych powinno się dbać i to oni powinni być izolowani
no mi się to nie podoba i sądzę że ludzie wyjdą w jeszcze większej ilości na ulicę niż teraz jeśli by tak zrobili, jeśli nie to stracę wiarę w ten kraj
1
@NaFazieHitman
u nas na wiosne zamknęli galerie - a to tez sklepy
myśle że rządzący większością krajów nie są zbyt inteligentni więc spodziewac sie można i takich rzeczy
u nas lasy już przetestowali zamykanie:-p
0
@Janiama
trochę panikujesz i siejesz demagogię tu
cmentarze przynajmniej te na wsiach były pootwierane:) a ludzie rzucili sie w piątek - od taka logika rządu
0
@Janiama
ale wiesz ze na świecie szkoły są otwarte?
w mediach piszą ci łądne słowo lockdown ale nie precyzją co ono oznacza
ostatnio wszedłem do artykułu lockdown austria - brzmiało strasznie, a oni wprowadzili to co u nas czyli restauracje tylko wynos, hotele tylko w celach biznesowych - nic wiecej nie zrobili - choć ja uważam że i to nad wyraz i głupie postępowanie
uwaga rząd zwraca tym branżom do 80% strat a nie jak u nas 5 tys, smieszne - choć uważam że powinni im zwracać 100%
a co do szkół- dzieci muszą się uczyć normalnie, integrować społecznie co jest bardzo ważne dla ich rozwoju i psychiki a rodzice muszą pracować a nie zostawać w domu by ich pilnować
z czego ten rząd ma pieniadze?- otóż głównie z pracy ludzi, więc jak ich udupią to debile nie będą mieli pieniędzy na nic ani na służbe zdrowia, ani na dofinansowanie gałęzi które pozamykali - ot taka ich pokrętna nielogika w działaniu
0
@NaFazieHitman
ale co to znaczy wszystko? sklepy też? dla niektórych sklepy to też praca? trochę więcej precyzji
nie od dziś wiadomo że Anglicy do bystrych nie należą
3
@Homeopata8989
jedyne dobre rozwiązanie to żyć normlanie
tylko ignorant chce zamykania, bo wirus od tego nie zniknie
albo mamy wirusa albo wirusa i biede
ja wybieram tylko wirusa, dlatego też uważam że dobrze dla świata np. taki Trump wygrał wybory w USA
2
@Janiama
rozmumiem że z własnej pensji będziesz opłacał pensje rodzicom co zostana z dziecmi w domach?
na całym świecie dzieci chodza do szkół normalnie tylko u nas nie można?
0
@Senyer
a co takiego było zielińskiemu? pozatym jeden przypadek na ilu pilkarzy zarażonych na świecie pewnie koło 1000 jak nie lepiej to ile to procent
a to rozumiem że piłkarze mieszkają z rodzicami bo ich nie stać na własne domy:)? tak na ulicy się zarażą chyba głupotą
bredzisz stary
0
@Sulej
straszne zarazili młodych piłkarzy covid, słyszałeś aby jakiś piłkarz miał dolegliwości po tym?
oni by nawet o tym nie wiedzieli gdyby nie to ze ciagle maja testy
0
@Ghotti
podejrzewam że będzie duży przeskok:)
no cóż przyszedł czas na zmiany:) ten sharp był całkiem oki jak na swoje lata i moje potrzeby, ale żeby mieć netflix i youtube zakupiłem specjalnie odtwaracz blue ray:)
1
@AV0CAD0 , @Ghotti
dzieki za pomoc Panowie:)
0
@Yanek
dzięki za pomoc:)
0
@Yanek
u mnie chyba muszę szukać kompromisu w Sony:) żona do południa ogląda tv śniadaniowa itp. tak więc tv hodzi większość dnia a wieczorami razem netflix albo jak zaśnie to ja mecze, ew. takie kanały jak travel, hgtv:)
0
@Yanek
tak zrobię ale chciałem wstępnie cokolwiek się dowiedzieć od osób które się znają bez czytania stosów artykułów, testów itp.
dzięki wielkie za pomoc:) chyba na ten moment Sony ale zobaczę na żywo właśnie Sony i LG:)
POZDRAWIAM
0
@Yanek
dzięki wielkie, trochę zawęziło mi to poszukiwania, a coś z marki Philips byś polecił też?
oki myślałem że 100hz do sportu to już oki:)
ostatnio telewizro kupowałem boże z 10 lat temu (Sharp 32 cale jeszcze wtedy), i pewnie bym nie zmieniał gdyby nie denerwowało mnie zepsute gniazdko HDMI:) wiec jak widać jakimś fanem technologii w tej kwestii nie jestem ale jak wymieniam to zawsze próbuje na coś conajmniej przyzwoitego, zeby przy zakupie nie była to technologia na start staroświecka:)
0
@AV0CAD0
koledzy tu pisali coś o ewentualny wypalaniu matrycy, nie bałeś się trochę tego?
przy 120 hz to obraz na meczach chyba bajka?
0
@Ghotti
ja nie ale żona tv sniadaniowa plus czasami właśnie kanały informacyjne