2

@Matheu12
U mnie 700 mniej więcej na tydzień jedzenia na 4 czyli wychodzi tyle na osobę na tydzień. Ale jeszcze do tego córka szkoła 340 co miesiąc syn około 200 pln w przedszkolu.
Nie liczę wyjść do restauracji czy podczas wycieczek bo to różnie wychodzi w miesiącu.
Więc chyba nie tak źle. I raczej jem nieoszczednie.
U mnie ponad drugie tyle wydaja na rozrywki i ubrania:-p

2

@Kinginiesta
dokładnie, a potem się dziwią że ktoś narzeka na sędziwoanie

1

@budel17
tym bardziej powinien zobaczyć to przy monitorze

0

@Azi
w krórym miejscu sobie zaprzeczam? chyba w Twojej głowie jedynie

to że są przepisy stosowania VARu to jedno
to że jedną sytuację różnie ludzie interpretują to drugie- z braku wiedzy, ze stronniczości, antysypmatii

przy karnym piszesz że podszedł - i ok zmienił VAR jego decyzje i chciałsam sprawdzić

ale przy drugiej sytuacji również VAR zmienił jego decyzje- rzut wolny a karny to 2 różne sprawy
aby nie mieć wątpliwości powinien podejść i sprawdzić bo faul był na cm z polem karnym
to nie była wyraźna różnica

tak jak karny dla Interu sprawdził czy był wyraźny kontakt czy nie - bo jest to pole do interpretacji

tak i tu powinien sprawdzić bo jak widać potem kontakty były 2 i przed polem i już w polu, po pierwszym Yamal jeszcze kontynuował akcję ale wjazd od tyłu sprawił że upadł a to już było w polu karnym - i nie czepiam się tego ja tylko mnóstwo sędziów byłych, piłkarzy, trenerów

Marciniak zawsze próbował grać nieomylnego i stawiał na swoje decyzje ale widać jak przyszło do sędziowania Barcy to już zmienił zasady

a co do podważania VAR- już mnóstwo było takich sytuacji że sędzia zostawał przy swojej decyzji mimo sugestii VAR

dlatego nagonka na Marciniak jak najbardziej słuszna - zresztą już po tym słynnym podwójnym dotknięciu powinien nie sędziować więcej na tym poziomie


0

@budel17
ale po pierwszym faulu Yamal kontynuje grę to dlaczego niby chcesz tu gwizdać faul bo tak wygodniej?
nie Yamal został pozbawiony możliwości kontynuowania akcji w polu karnym- tak więc jedyna słuszna decyzja to karny

4

@Safrani
nie masz racji ten pierwszy faul nie przerywa akcji bo wtedy Yamal upadłby przed polem karnym dopiero drugi kontakt w nogę od tylu powoduje upadek

karny ewidentny

0

@Azi
TY SIĘ OGARNIJ BO MASZ PRZYWOŁYWANE PRZEPISY

co więcej masz nawet zdjęcia że upadek był w polu karnym po drugim kontakcie
takze sorry ale pierdzielisz głupoty

0

@Azi
rozumiem że podstawienie nogi jak ktoś biegnie nazywasz kopnięcie w noge tego co podstawia nogę xD
oki spoko nowe nie znałem

2

@Safrani
ależ oczywiście żę sędziowie mówią że był bo upadł po drugim kontakcie w polu karnym

0

@dge21
no jak masz wynik na styku

i sędzia w sytuacjach stykowych gdzie miałeś 3 sytuacje bramkowe 3/3 gwiżdże na korzyść Interu to jednak taki detal decyduje o awansie, niestety takie stronnicze na jedną stronę decyzje zdecydowały

to co mamy każdy mecz wygrywać 3/4-0 żeby się nie martwić stronniczością?
to tak nie działa Inter to zbliżony zespół do nas i oprócz szczęścia miał też korzystne decyzje sędziów - no nie można w 3/3 takic sytuacji wszystko pod jedną stronę interpretowac

2

@Blezu1980
bla bla bla

skoro szukasz delikatnego kontaktu Cubarsi z Latauro ciekawe dlaczego nie szukasz kontaktu Dumfires z Martinem?

faul na Yamal wg interpretacji przepisów w polu karnym jednak

także 3 sytuacje 50/50 i wszystkie na korzyść Interu, przypadek?

0

@Azi
jakie interpretacje z tyłka, wrzucali ci tu jak byk przepisy

w drugim przypadku nie podszedł do monitora w ogóle a czym się ta sytuacja różniła
i w jednej i drugiej decyduje interpretacja, poszedł sprawdzić faul, a nie poszedł sprawdzić gdzie rzeczywiście był upadek? serio? przecież to nie była różnica 50 cm tylko działo się to na styku linii, mógł zobaczyć inne ujęcia, stopklatka kiedy upadek itp.
to samo sytuacja z Martinem - sam mógł poprosić aby z bliska mu to sprawdzili po prostu
ma też sędziów liniowych - czemu żaden nie pokazał mu jak Pedri był rzucany w polu karnym przez Acerbi chyba - przecież to podręcznikowy karny

można być obiektywnym ale jak na mecz po raz kolejny jest rzucany Marciniak (nomen omen człowiek od podwójnego dotknięcia przy karnym:) - gdzie do dziś to budzi kontrowersje) i sędziowie z VAR co nie widzieli reki Dumfiresa kiedyś to można mieć wątpliwości co do słusznych zamiarów

0

@Azi
ogarnął ty lepiej ogarnij przepisy bo pierdzielisz brednie

1

@dge21
wiesz ale przy meczu stykowym gdzie różnica jest 1 bramki sędziowie mają duży wpływ
można mieć pretensje do skuteczności, ale sędziowanie sytuacji stykowych pod jeden klub decyduje ostatecznie o wyniku

0

@Azi
to że nawet nie sprawdził sytuacji z Yamal i Martinem
to po pierwsze

po drugie na Martinie ewidentny faul, karny przy Yamal też w polu karnym według przepisów

i to że 3 sytuacje niech nawet będzie 50/50 (bo ludzie mają różne postrzeganie) wszystkie gwiżdzą na korzyść Interu? interpretacja przepisów idzie w jedną stronę

mimo uwaga że inni sędziowie ze świata piłki, byli piłkarze, trenerzy mają zdanai podzieloen do tych sytuacji

a mówimy to o 3 akcjach bramkowych

0

@Azi
a ty jak nie rozumiesz to sobie przeczytaj przepisy

0

@Azi
przeczytaj sobie przepisy opisane wyżej

0

@A4ron

@insp1re no ci co?

0

@Azi
tak ale po interwencji VAR zmienił zdanie z karnym dla Interu - co jak widać po opiniach innych sędziów nie jest klarowne
2 - przy karnym na Yamal nie obejrzał nawet sytuacji, a mógł, zawsze ma prawo zobaczyć sam sytuację

a w przypadku końcówki ależ oczywiście że tam był faul na Martinie, on był przy piłce, on miał nad nią kontrolę a Holnder podstawiajac nogę go wybił z równowagi i doprowadził do upadku - klarowny faul - nie rozumiem jak można tego nie widzieć

0

@insp1re
i bardzo dobrze że zrzuca winę na sędziego, bo to VAR może przywołać ale to sędzia główny podejmuje decyzje
a sytuację z karnym Yamal nawet nie obejrzał w ekranie sam
sędziowie VAR też nie lepsi pamiętni od tego meczu z ręką Dumfriesa

4

@Azi
to on ostatecznie podejmuje decyzje

7

@Safrani
po to żeby pokazywać że to było na siłę przepchniecie Interu do finału, żeby pokazać że mimo iż kamery tego nie pokazują to ludzie widzą takie rzeczy

można się śmiać żaden wpływ na akcje itp. ale liniowy to widział, VAR też musiał a to jest podręcznikowy karny

3

@insp1re
właśnie bardzo dobrze że o tym otwarcie mówią

3 sytuacje stykowe wszystkie dla Interu - jak to inaczej nie nazwać jak nie przepchnięcie do finału

2

Gavi, Gullit, Wenger

bardzo mi się podoba że osoby ze środowiska piłkarskiego piszą jak jest, bez ogródek mówią o marnym sędziowaniu Marciniaka i oszustwie

jeśli na 3 sytuacje 50/50 (bo rozumiem że czasami rożnie ludzie postrzegają daną sytuacje) wszystkie gwiżdżesz w jedną stronę to coś jest nie tak

oby finał LM oglądało jak najmniej osób to może wreszcie coś wprowadzą jak challange dla trenerów, tłumaczenie się sędziów itp. konsekwencje dla sędziów za stronniczość

2

obrońcy Marciniaka
który uwaga 3 sporne sytuacje - wszystkie odgwizdał na korzyść Interu

karny czy nie karny?

0

@bezalkoholowy
Martin kopie w nogę?xD jak biegniesz i ktoś Ci podstawi nogę to rozumiem ty go kopiesz w nogę a nie on powoduje twoj upadek?
Niezla teoria
Może się spotkajmy ty będziesz biegł ją ci podstawie nogę i jak się wyglebiesz to będzie twoja wina

58

@Torto
Ten filmik tylko udowadnia że był faul
Rozumiem że jak ktoś biegnie to możesz mu podstawić nogę i jak zachaczysz to będzie że sam wpadnie na nią?

0

@michaleu
Bo graja brzydka piłkę bo to cwaniaki i oszuści

6

@Fenelon
co by nie mówić akcja nie akcja sytuacja w polu karnym, i to jest karny

0

@Rewolucja123
no nie wystarcza wtedy, musza byc wtedy wszystkie mecze wygrane jakby real wygrał wszystko do konca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?