2

Match Day

Oby się udało wygrać i mieć przewagę przed rewanżem.
Wiara w ten zespół jest duża:) atmosfera przed meczem robi się fajna, dawno nie było takiej ekscytacji tym etapem rozgrywek, wreszcie po tylu latach jesteśmy w czołówce europejskiej już tak na dobre (zeszły rok ćwierćfinał, teraz już co najmniej półfinał) i tylko jeden krok trzeba do wymarzonego finału i 2 do zwycięstwa:)

patrząc jak to wyglądało jeszcze 3-4 lata temu to duży skok jakościowy wykonaliśmy:)
patrząc gdzie są takie kluby jak United czy Milan

trzeba się cieszyć tą chwilą i wierzyć że uda się wygrać i LM i ligę hiszpańska jeszcze:)

Visca el Barca:)

2

@macio_944
o mistrzostwie dużo powie ta kolejka, jeśli by real zremisował albo przegrał z Celtą co jest możliwe a my wygramy z Valladolid to już raczej po grze
niby mówią że wierzą piłakrze Realu ale to chyba tylko takie czcze gadanie, bo zagrać najlepszy mecz a i tak przegrać i nie być wcale lepszym jednak dużo mówi

Inter - tu wiadomo już nie ma słabych zespołów ale wierzę że będzie dobrze, o dziwo nawet w Mediolanie można powalczyć co pokazał Bayern, choć ja liczę na zaliczkę Barcelony w pierwszym meczu

0

@tbas
wiadomo wysiłek się kumuluje, ale jak cały sezon nie grałeś nic a teraz zagrasz 3 mecze w tygodniu to nie znaczy że będziesz zmęczony, Realowi te niedawne mecze z City czy dogrywki LM i PK też się skumulowały

my mecz z Valladolid raczej przeznaczymy na mały reset i większe rotacje

1

fajnie się czyta że Barcelona ma co najmniej 2 dodatkowe mecze i to szansa Realu

jak Real na tym etapie sezonu ma 5 meczów więcej rozegranych od nas:)
2 xCity, SPE, KMŚ + masa dogrywek w PK czy LM

u nich też będzie zmęczenie w ostatnich meczach ligowych, a nas mam nadzieje tryumfy poniosę w tych ostatnich 7/8 meczach po 4 tytułu w tym sezonie:)

1

@kingorbit
Skoncz już defetyzmem.
Ciesz się chwilą i wierz w zespół.

0

Dziś Real stał się po raz kolejny najbardziej żenujący klubem w piłce.

0

@Vini14
A ja ci życzę aby twoj żenujący klub dostal jutro wypierdol.
Szczucie na sędziów w tv o dziwo tylko na sytuację nie gwizdane pod Real. Jak już sędziowie gwizdali pod Real często kontrowersyjnie to cisza w TV.
Oby Federacja pozostała przy sędziach a jak Real to niech chce grać to ich sprawa

0

@APTAPT
No i co jednak wygrali:) i raczej będą w final four

2

18 zespołowe ligi

Czy też jesteście za tym aby wszystkie ligi najważniejsze były tylko 18 zespołowe? obecnie tak jest we Francji i w Niemczech ale może fajnie by było aby tak też było w pozostałych ligach TOP5 jak Włochy, Hiszpania, Anglia

- zawsze to 360 minut potencjalnie w nogach mniej
- taka sama ilość meczy do złotego buta
- zawsze to też więcej przerw w kalendarzu

5

ale teraz będzie jazda Real, Inter, Inter Real

po miedzy raczej musi być odpoczynek z Valladolid

najważniejsze 2 tygodnie teraz w tym sezonie, oby się udało wszystko wygrać i awansować do finału LM

emocje będą

Vamos Barcelono:)

0

@Gronek
nadal za mało danych na 1 osobę czy jak?

samo jedzenie 2600-3000/mies
ubrania, rozrywka 4000-5000/mies.
paliwo 1 auto 0 PLN:) drugie tylko na jazde po mieście 300 PLN/mies.

to wszystko bez rachunków, większych wycieczek, bez opłat na jedzenie szkolno-przedzkolne itp. na 4 osobową rodzinę

mogę ci jedynie napisać średnio dziennie 200-300 PLN po prostu bo raz to będzie 0-10 PLN raz np. 1000-1500 PLN

z tego co piszesz trochę bezzensownie wg mnie wydajesz kase na bukmacherkę oraz używki

jak chcesz oszczędzać spórbuj może zoabczyć niezbędne wydatki - mieszkanie i rachunki, jedzenie, zobaczyć ile sobie zarabiasz i załóż sobie np, że X co miesiac oszczedzasz a resztę masz na ubrania, rozrywka i głupoty, jak Ci w pierwszym miesiacu zabraknie to bedziesz wiedzial ze na głupoty za duzo wydajesz, tylko musisz byc konsekwentny

1

Arsenal

czy Arsenal z typową 9 jak Gyoekers czy Isak byłby w stanie zdobyć mistrza Anglii i LM?

wydaje się że to jest trochę takie brakujące ogniwo

2

@blakkudium
makabr, czyli onie realizuje co okienku sprzedac wszystkich, kupic wszystkich to i wyniki są xD

0

pytanie o wydatki 4-osobowe rodziny

ile co miesiąc wydajecie na:
1) jedzenie, chemia (proszki, itp) i art. spożywcze
2) ubrania, kosmetyki typu zakupy Rossmann, małe wyjścia kino, wycieczki 1-dniowe itp.?

wiadomo bez wakacji, samochodów, wydatków na dom/mieszkanie bo to bardziej może się różnić od rodziny możliwości itp.

sumarycznie miesięcznie 1 i 2

pytam tak bardziej pod kątem sprawdzenia czy mam w granicach normy czy gdzieś przesada i można zmniejszyć

0

@Gronek
ale dziennie na co? jedzenie, ubrania, paliwo itp, czy średnio dziennie? na siebie ogólnie na rodzinę?

0

@Katalończyk 99
Nike czy oficjalna strona fcbarcelona.com?

0

@konajoncek
finał wiadomo jeden mecz, ale liga zdecydowanie tak to musi Barcelona wygrać bo Real nie zasłużył po prostu

2

częściowo się zgadzam z artykułem np. z tym że przy wysokich wynikach można było dać koło 60-70 minuty odpocząć Yamal i nic by się nie stało

sądzę jednak że Flick uważnie obserwuje poziom fizyczny naszych piłkarzy, zna parametry z odczytów i pewnie lepiej wie jak to wygląda

podałeś też przykład minut wybieganych przez Raphinha ca. 4600 i chyba 22 miejsce i było podkreślenie że kolejny skrzydłowy Salah dopiero 40 miejsce ale ponad 4400 minut czy 200 minut w skali całego roku to dużo? wg mnie nie to raptem 2 mecze różnicy

Flick potrafił też dać odpocząć Raphinha i w ostatnim meczu i w reprezentacji 2 mecze także jak widzi przemęczenie to daje oddech

nie oszukujmy się ale niektórzy piłkarze zwyczajnie nie nadają się do rotacji u nas w zespole- Pau Vitor, Fati, PO też brak na zmiennika, także pewne braki są

stąd ta konieczność kupienia w lato bocznego obrońcy i skrzydłowego

mamy też całe grono rezerwowych co robią fajne zmiany- Garcia, Ferran, Fermin, Gavi, Cassado, Araujo (choć ten portafi robi gafy)

od razu widać że brakuje bocznego obrońcy i skrzydłowego - i tutaj rola zarządu aby się wspięli na wyżyny i w lato zapewnili 2 piłkarzy do rotacji Flickowi

0

@Astad
nie wiem czy wszystkie ale na któryś polsatach widziałem kilak w tym sezonie w tym ten nieszczęsny z Utrecht ostatnio

0

@dv7wisnia
czasu Overmarsa jak dyrektora to były złote lata
nie wiem czy to były sukcesy ponad oczekiwania wg mnie nie

oni w tych latach regularnie wygrywali ligę z dużą przewagą, ale byli też 2 razy daleko w europejskich pucharach - finał LE i 1/2 LM

a potem Overmars odszedł po słynnej aferze i wszystko zaczęło się sypać

nie muszą robić transferów po 40-60 mln EUR

ale liczę na to że 15-30 mln EUR to nie będzie problem bo w tych kwotach wyszukiwali właśnie takie perełki jak Kudus, Antony, Tadić itd.

liczę że wreszcie pozwoliło by im to zbudować najmocniejszy zespół w Holandii na dłużej i uczestniczyć w tej 1/8 LM co sezon to powinny być cele

z obecną kadrą mimo że Farioli robi dobrą prace tego nie widzę

0

@dv7wisnia
sprzedaje ale i kupuje

sprzedali kiedyś De Jong itd. ale potrafili też kupować i wychowywać piłkarzy

kiedyś kupowali Tadić, Bergweijn, Antony, Neres, Haller, Kudus itp. co by o nich nie mówić swoje zagrali i zostali sprzedani za grube miliony
obecnie mało jest talentów na mairę De Jong, de ligt ale też nie kupują pilakrzy jak wyżej wymienionych tylko w ostatnie okienko nie chcieli dać nawet 8 mln za jakiegoś obrońce Panathinaikos, czujesz 8 mln żałowali, w między czasie wyprzedali skład Faroliemu sprzedajac m.in Conceicao, Bergwiejn, Akpom, Rensch, Rulli

Renscha zastąpili jakimś Rosą za 3 mln EUR bo żałowali właśnie 8 mln EUR, to są właśnie te obecne detale
Farioli wykonuje świetną robotę patrząc na to jak sukcesywnie mu zespół osłabiają

Noa Lang by do wyjęcia przed sezonem to też poskąpili

tak się nie da na dłuższą metę, trzeba w lato głęboko sięgnąć do kieszeni aby ten pozytywny trend podtrzymać

1

Bologna

to co robi ten klub w ostatnich latach nie mam pytań

teraz są blisko finału Pucharu Włoch i ciągle walczą aby drugi rok z rzędu grać w LM

to chyba jednak nie Motta tylko odpowiedzialny był za sukces tam

1

Ajax Amsterdam

mój drugi ulubiony klub doznał w weekend sromotnej porażki z Utrechtem

no cóż takie mecze też się zdarzają, mistrzostwo ciągle bardzo blisko:) zostały już tylko 4 mecze, oby się udało:)

Farioli wykonuje dobrą robotę ale jak zdobędą mistrza i przy okazji też zagrają w przyszłej edycji LM potrzebne będą porządne wzmocnienia

nie może tak być że praktycznie co okienko kadra jest osłabiana

3

@Blantozaur
w 100% się zgadzam
PK - najmniej ważny ale ze względu na rywala też ważny, ale to tylko 1 mecz
Liga - tutaj chyba jesteśmy najbliżej, zostało tylko 5 kolejek, 4-7 pkt przewagi na dziś
LM - tutaj dyspozycja dnia, dla mnie najważniejsze rozgrywki po lidze albo na równi z ligą


4

@VamosRakieta
Olmo z piłką to absolutny magik i mogę to z całą stanowczością powiedzieć, technikę ma bardzo dobrą
Gavi też oki, ale on czasami jest bardzo nabuzowany i chaotyczny, to samo Fermin

radość jest wielka ale liczę też na trofea bo czym byłoby potwierdzenie tej wspaniałej gry bez trofeów

jest bardzo blisko tego

oby się udało:)

0

Christensen

wydaje się przesądzone jego odejście po sezonie, ale pewnie w ostatnich meczach ligowych coś zagra aby zrobić okno wystawowe na letnie okienko

kogo jeszcze obstawiacie do odejścia po sezonie?

Fati, Pablo Torre (wypożyczenie), Pau Vitor, Araujo

5

@ShawnC
bo Olmo to bardzo dobry piłakrz:)

0

@gukwa
1. Olmo młodszy znacznie i lepszy bez 2 zdań
2. Garcia solidny ale nie lepszy niż Kounde, ale mimo wzystko zasłużył aby zostać bo jest wartościowym zmiennikiem
3. Fort - ciężko go ocenić
4. Na dziś podstawowy środek to De jong i Pedri a przed nimi Olmo, Gavi jako zmiennik oraz pewnie Casado, pytanie co z Bernalem po kontuzji bo trochę będzie dochodził do siebie po kontuzji pewnie, Fermin też rezerwa
to masz 7 zawodników na 3 pozycje i pewnie wszyscy zostaną bo jak widać 1-2 kontuzje i masz już wtedy tylko 6-5, a każdy z nich się przyda
5. nie no Fati z całym szacunkiem ale jest na wylocie

0

Puchar Króla

to jest tylko jeden mecz więc nerwy jakieś są, dla mnie najmniej ważne trofeum, ale dobrze byłoby rozpocząć tą końcówkę sezonu od pucharu

Kounde, Cubarsi, Raphinha i De Jong odpoczęli

Olmo się rozkręcił:) będzie dobrze

3

@draxidox
podanie genialne, czapki z głów a Yamal z zamkniętymi oczami powinien to strzelić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?