1

@mcsarna
dokładnie, nastawienie to główny powód i tak jak mówiłem te nieszczęsne białe spodenki:)
to samo miało PSG tylko oni naprawdę byli blisko dogrywki, też w dwumeczu były 4 gole różnicy i nagle z 5:1 zrobiło im się 5:4
u nas rozumiem o tyle że musimy oszczędzać siły i tak na prawdę 1 gol zabił ten mecz, choć Araujo bardzo się postarał aby tak nie było:-p

0

@Safrani
powiedziałby wprost że kupią a nie wiadomo czy by kupili

kwestia tych krzesełek VIP, jak będą gotowe przed czerwcem to będzie 1:1 i będą transfery bo wzmocnić się trzeba, a że instalują je teraz na potęgę to chyba po to właśnie

niech to nawet nie będzie Nico - ale dobry LS, realnie dający odpocząć i PO i będziemy mieli lepszą i kompetentniejszą kadrę niż obecnie, tego brakuje, solidnych zmienników na te 2 pozycje

na pewno aby były transfery trzeba kogoś sprzedać Araujo idealny do tego

0

@Arczi57
sądzę że Flick da trochę im odpocząć teraz

np. z Celtą Olmo za Raphinha niech zagra
a z Mallorcą Ferran za Yamal

do tego w obu meczach Ferran zmienia Lewego w okolicach 60 minuty
a z Mallorca Pedri ławka a za niego Pablo Torre/Gavi

nie mówię o innych zmianach w ciągu meczu

to 1-2 zmiany podstawowej 11 na mecz ale daje to fajny odpoczynek

1

Lato- wzmocnienia

posiadanie zmiennika na LS oraz na prawej stronie to mus

dobrze że są głosy że Flick niezadowolony z Araujo, bo niego jedynego można wyciągnąć fajną kasę a straty na jakości nie będzie bo można go zastąpić Tah a za kasę nabyć Nico albo kogoś innego kogo Flick uzna za potrzebnego

0

kom,u kibicujecie w pozostałych teraz w europejskich pucharach i jak obstawiacie finłay:
LK: kibicuje Fiorentina, finał Fiorentina- Chelsea
LE: kubicuje Bilbao, finał Bilbao- Tottenham
LM: Barcelona, finał Barcelona - Arsenal

0

@xvcWinterSoldier
z marną Chelsea zdaża się ale dla kibiców Chelsea to trochę wstyd przegrać z Legią

1

@pablotojo
mamy już SPH

0

@Murazor
Vigo, Mallorca
Jest kiedy odpocząć
Poza tym z Betisu 1-1 a za chwilę z bvb 4-0
Także motywacjama tu też ogromne znaczenie. PSG nawet bardziej przewagę rozteonilo
I co to znaczy że są słabi czy bez szans?

0

@lambard
uważam że zakup to mus i tu nie ma się co oszukiwać

potrzebny LS - tutaj pasował mi Nico ale może kogoś innego kupią
PO- Ratiu?

czy się znajdą pieniądze? - kwestia sprzedaży Araujo i zastąpienia go Tah, sprzedaży Christensen, Lenglet i wypożyczenie Fati
a przede wszystkim ze meijsca VIP i powrót do 1:1

jeśli chcą liczyć na Flicka muszą mu też pomóc bo na dziś ani Fati, ani Pau Victor, ani Christensen, ani Fort nie wydają się opcjami dla Flicka patrzac na to ile grają a Araujo zwyczjanie można zarobić

0

@Lionel_Messi10
statystki nie grają ale powołujesz się na statystyki?
owszem to nie łatwy przeciwnik ale co liczyłeś że z Legią będziemy grali na tym etapie

teoretycznie najłatwiej byłoby pewnie w kolejności Arsenal, Inter, PSG ale w rzeczywistości jakby było to kto wie bo wszystkie ekipy są mocne

0

lato 2025

zespół gra fajnie i oki, ale jak czytam że latem nie będzie wzmocnień to mnie przeraża, mimo wszystko potrzeba jeszcze 2-3 graczy conajmniej do kadry aby nie była wąska
- Nico
- Tah
-Ratiu?

i mimo wszystko poświęciłbym Araujo oraz Christensen aby sobie zbudować właśnie bardziej kokurencyjny zespół tam gdzie potrzeba

3

rewanż z BVB - 3 wnioski:

1) nie grajmy już nigdy w tych białych spodenkach bo jak na razie same porażki w nich:) można się śmiać ale jakiś pech w takim zestawieniu kolorystycznym jest
2) araujo z całym szacunkiem powinien być sprzedany a w jego miejsce przyjść Nico i Tah zestaw
3) duże prowadzenie powoduje jednak pewne rozluźnienie, na szczęście awans nie był zagrożny ale taki Araujo lekko dodał BVB tlenu, a co do przewagi to samo było w meczu Astonn- PSG, prowadzenie w dwumeczu 1-5, potem szybkie 3 bramki i zrobiło się 4-5 i tam rzeczywiście było nerwowo bo to tylko 1 bramka, a to przecież tak chwalone tu przez wszystkich PSG

4

@Lionel_Messi10
5-3-2 dla nas:)
To gdzie tu Inter nam nie leży?
Skończcie może powielać kłamstwa

0

@Kamiloza91 z Realem w PK z PSG
Można by dalej szukać.
To obrońca co nie dojeżdża w ważnych meczach.
Wczoraj trz próbował sabotować.
Tah gorszy nie będzie a z 70 mln byłoby na Nico:)

0

@Faro
W którym momencie mecz był niebezpiczny.
Pewny awans i tyle. To już PSG było bardziej zagrożone

1

@Kamiloza91
Tylko Araujo co nóż w wanym.meczy coś zawala.
Sprzedać nawet za 60-70mln EUR.
Podpisać Tah a za kasę Nico i jesteśmy do przodu:)

0

@Pawlusek
Koles jak nas cisnęła. Wynik 4-0 przy tyłu meczach to czeakilmy na koniec meczu

1

@MagdJanko
od 1 minty mają odpocząć Inigo i Lewy podobno, ale może Pedri czy Yamal po pierwszej połowie tez dobrze byłoby aby odpoczęli

0

w większości lig walka o mistrza prawie roztrzygnięta albo walka miedzy 2 zespołami o mistrza już tylko

ale ciekawie zapowiada się w niektórych ligach walka o dalsze miejsce:
Włochy: praktycznie od Juve po Fiorentinę zepoły powalczą o 2 miejsca w LM a są to: Juve, Bologna, Lazio, Roma, Fiorentina i przy tym kilka meczów miedzy tymi zespołami do końca

Anglia też fajnie: Nottingham, Newcastle, City, Chelsea,Aston Villa

Francja: Monaco, Marseille, Lyon, Lille, Strasburg

kogo obstawiacie że wjdzie z każdej z tych lig do LM???

0

@NeroTFP1
jakie 2? o czym ty mówisz?

0

mecz z BVB

skoro Inigo jest zagrożony absencją z pwowodu żóltych kartek to chyba aby mimo wszystko w tym meczu był na ławce a w jego miejsce Araujo

rotacja przydałaby się też Pedri i /lub Yamal, dałoy to trochę oddechu, Garcia- De Jong środek da radę

fajnie byłoby z 30 minut w tym meczu zobaczyć Olmo aby łapał znów rytm meczowy

1

@Comentateiro
dobrze byłoby dać odpocząć 2 piłakrzom - Yamal oraz Pedri

Garcia- De Jong i przed nimi Gavi myślę że dałoby radę, a za Yamal Ferran mimo wszystko na boku mógłby zagrać ten jeden mecz

4

jedna kolejka mniej, zostało już tylko 7

przewag utrzymana, niech sobie zawieszają ile chcą Mbappe

trzeba robić swoje, wygrywać mecze i dążyć po zwycięstwo w Lidze:)

0

@szela1899
prędzej Yamal czy Pedri naznaczą tą epokę

0

@SelloutCrowd
Jeszcze tydzień temu widziałem M bo dorzuciłem do rzeczy do kupienia.
Żenada ale obesweruj może się jeszcze pojawią

1

@MesQueUnClub_87
w 100% się zgadzam i tak jest w życiu niestety

a Raphinha TOP piłkarz, na prawdę i słowa o Złotej Piłce zdecydowanie nie są nad wyrost

4

Raphinha

jak czytam wypociny niektórych że nie jest to decydujący gracz to normalnie ogarnia mnie śmiech

z Bayernem hatrick, z Benficą w 1/8 decydujący, z Realem strzela bramki

kurde czego chcieć więcej od pilakrza aby nazwać go decydyjącym
szczególnie że sporo jego bramek to nie są dobitki ale albo pięknie potrafi się urwać obrońcą, wychodzić na pozycje na pełnej szybkości, kilka też goli spoza 16
mistrzem dryblingu nie jest ale skoro potrafi przyjęciem piłki, ustawieniem się prostym zwodem zgubić obrońców i strzelić to ma duże umiejętności, nie musi żąglować piłką przed strzałem aby udowodnić że jest dobry
najprostsze zwody i odpowiedni balans ciała jeśli jest skuteczny, czy odpowiednie wyjście na pozycję też są efektowne i efektywne

0

2 najlepiej grające ekipy na ten moment w Europie to Barcelona i PSG i ciężko się z tym nie zgodzić
nie lubię PSG ale grają dobrze
taki widzę też finał LM, ale oczywiście wolałbym Barcelona - Arsenal

0

@Beztroskii
wiesz BVB co by nie mówić to jest dobry zespół, nie róbmy z nich leszcze, zwłaszcza że pod Kovac graja o niebo lepiej niż z Sahin na ławce

ciężko aby w takim meczu rywal nie miał szans żadnych
choć oczywiście też uważam że graliśmy lepsze mecze w tym sezonie już ale wynik jak najbardziej oddaje to jak wyglądał mecz choć równie dobrze mogło być 5-1 lub 6-2

trochę śmieszne było ostatnie 10 minut bo zespół się trochę rozkojarzył i widać było że nasi chcieli już aby mecz się skończył a BVB starało się o honorową bramkę

ale jest dobrze a nawet bardzo dobrze

0

@tbas
Czemu średnio? Skąd taki wniosek?
Zarówno z Interem, Milanem czy Juve mamy pozytywny bilans historycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?