lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho
Dokładnie to ta regularność:)
Koles sam się zaoral.
0
Brawo Ryoyu:) piekne skoki w Planicy:) 71 podium już wleciało:)
To będzie legenda skoków:)
1
@michal26
realnie wydaje mi się że przed el classico będzie tylko 5 pkt przewagi, Real mimo wszystko jakoś też punktuje i ja ewentaulnie widzie tylko z Bilbao problemy do tego meczu, Atletico natomiast wg mnie zaraz kompletnie odpadnie z wyścigu
a w el Clasico też liczę na wygrnaą Barcelony jakakolwiek i zapewnien sobie tytułu:)
0
@michal26
dokładnie a to tylko 4 mecze, do tego Christensen wraca
z Girona i Betis powinny być lekkie rotacje i pograć Pablo Torre, Fort czy Gerard Martin, Ferran aby odpoczeli Kounde, Pedri, Yamal, Lewy
Gavi idealnie jakby sporo pograł teraz bo on musi łapać minuty, rytm, pewność siebie
0
@FCB24
Gavi I Pablo pograją, bez przesady kiedyś grać muszą a to tylko 4 mecze bez Olmo
z Gironą czy Betis Gavi i Pablo będą mam nadzieję mieli szanse na rozegranie się
do tego Christensen wróci zaraz
0
@AlwaysBlaugrana
dokładnie mam nadzieję że Gavi i Pablo teraz trochę więcej pograją, a Olmo mam nadzieję że wróci szybko
0
Oliwa sprawiedliwa:) 2-0
0
@Eklerek
ja jak czytam takie artykułu o tuszowaniu sprawy bo kolega/członek rodziny czy co tam
to kibicuje bardzo aby poszkodowani nagłośnili sprawę w TVN itp. + zatrudnili prawnika bo tylko wtedy jakaś sprawiedliwość będzie
1
@July_6_BcN
niestety to tylko kwalifikacje
jutro jak jedn Polak będzie w TOP10 to uznam to za sukces
0
@Stinger_
póki co:)
na razie ciężko idą te kwalifikacje przetrzymywanie zawodników, loteryjne warunki itp. oby je dokończyli
0
@July_6_BcN
koniec kariery i lotnikiem był dobrym szczególnie w Planicy
widzę go w TOP10 konkursu
0
@Stinger_
398+ 30 (czyli nota 55) to było 428 i wtedy byłby drugi, ale już nota 54 dawałaby mu tylko 3 miejsce
akurat dzień później skoczył podobną odległość bez udpadku, więc upadek wynikał z jego błędu a nie pecha
po treningach wydaje się że i Wellinger i Ryoyu mogą z nim rywalizować jutro i niedzielę
jak będzie zoabczymy:)
pozdro
0
@Stinger_
ależ tak o to samo mi chodziło że ma formę na mamutach:)
a co do Vikersund - nie jest to prawdą co piszesz
miał 398 pkt - Wellinger 436, nawet jakby Domen nie upadł miałby coś w okoliach 428 pkt więc na pewno by nie wygrał, ba w zależności od stylu mógłby być nawet 3 bo Zajc miał 427 pkt.
więc trochę nagiąłeś rzeczywistość:)
a poza tym nikt mu nie kazał upadać - życie
0
@FcPortoFan1999
dokładnie tak jak napisał @Stringer dla Rumunii to już jest sukces, to niszowa nacja w skokach, dla nich bicie rekordów kraju to już sukces
a jakby przebrnął jakiekolwiek kwalifikacje to już w ogóle
0
@Stinger_
formie ale głównie na mamutach:) bo gdzie indziej tak różowo nie jest
zobaczymy w Vikersund w pierwszych zawodach też miał wygrać a skończyło się jak się skończyło
faworyt to główny owszem, ale fajnie byłoby aby w zawodach była jakaś rywalizacja:) zobaczymy jutro i w niedzielę
0
@Stinger_
Domen jest lotnikiem dobrym to fakt, ale Koba zazwyczaj z treningów czy kwalifikacji dorzuca kilka metrów w zawodach gdzie się po prostu stara:)
Zajc i Lanisek też nie są bez szans
wg mnie walka jakaś będzie na pewno między tą 4 o podium
0
@Piotr777
ale co ty pierdzielisz
można wieść luksusowe życie i się zdecydować na dzieci, to nie problem
jak cię stać to jeździsz na wakacje kilka razy do roku z dziećmi, bez przesady
dzieci mogą jeździć też na zwiedzanie miast czy w góry nie tylko baseny i morze
albo można jeździć z dziećmi kilka razy w roku, raz pod nich na baseny, morze a raz pod siebie np. w góry
to bardziej wydaje mi się brak chęci posiadanie dzieci, bo z dziecmi owszem życie jest trudniejsze pod kątem tego że masz więcej obowiązków - sprzatanie, więcej gotowania, więcej obowiązków związanych ze szkołą czu zajęciami dodatkowymi
ale spędzanie czasu z dziecmi daje tyle radości że ciężko to opisać
a z drugiej storny zawsze można sobie zorganizować czas dla siebie z żoną i wyjść na kolacje itp, raz na jakiś czas bez dzieci
więc według mnie to wynika z tego że ludzi to nie kręci posiadanie dzieci i wybierają rzekome wygodnictwo
0
no to Cacian pobił rekord Rumunii:) 169,5
1
wydaje się że w weekend (piątek i niedziela) będzie walka Słoweńców z Ryoyu o zwycięstwo:)
i to byłoby piękne zakończenie sezonu:)
3
MATCH DAY
Na przeciwko wszystkim przeciwnością losu, po zwycięstwo dziś Barcelono:)
Vamos!!!
0
no to Cacina po pierwszym treningu niestety nie pobił rekord Rumunii w długości skoku skacząc tylko 131
fajne w Planicy są takie smaczki i bicie rekordów przez tych słabszych zawodników
kibicuje Rumunowi aby dziś mu się udało, do pobica tylko 133 metry:)
1
Lasse Anderson 13 bramek z Kielcami. Kosmos.
0
@Mixtape
Znajomi mają. Tanio ale upierdliwe.
Jak cie stać to gaz lub pompa ciepła
0
@Criss18Barca
Piątek 12 stopni oki, oby tylko wyszło słońce:)
Sezon dla mnie średnio udany, pod względem kibicowskim, dobrze że końcówka Ryoyu, Prevc i Lanisek trochę mi umilili dobrym zawodami i zwyciestwami:)
Czekam teraz na właśnie takie podium tej 3 w Planicy:)
0
@Danny Gaucho
Brazylia to obecnie żart patrząc na historię tej reprezentacji.
a Urugwaj miał super początek ale im dalej w las tym gorzej
Oprócz Argentyny reszta zespołów jest tam na dziś nieprzewidywalna i na dziś po prostu słaba na tel głównie Europy
0
@4drian0
z drugiej strony masz teraz Yamal vs Mbappe, więc marktingowo tez pomalu robi się lepiej w kwestii klasyków
a jeszcze jakby Raphinha albo Yamal albo Pedri zdobyli ZP to już w ogóle
0
@Kuba_6
Isak to przede wszystkim 9 z krwi i kości, jak Kane, Lewy, Haaland, Guirassy, JD z obecnych choćby a Alvarez bardziej przypomina mi status Gabriela Jesusa, niby to 9 ale statysycznie nie należy do najlepszych, a na tej pozycji statystyki mają znaczenie
0
@JordiAlbion
ja bym nie chciał za dużo nerwów:)
0
@Hawajczyk
ale napastnika rozliczasz z goli, w samej lidze jego wyniki są mocno słabe, piłkarz może to dobry ale nie jest to 9
on bardziej pasuje do Gabriel Jesus (czyli jak to nazywam dfensywna 9:)) niż do wyżej wymienionych 9
jakbym wymieniał najlepszych w historii to jeszcze kilkudziesięciu by się przed nim znalazło, wymieniłem tylko z ostatnich lat z Barcelony a zapomniałem nawet o Villa powiedzieć
0
@Transu96
i mu się nie chciało
każde wytłumaczenie jest dobre
na ten moment to nie jest napastnik najwyższej klasy patrząc na ilość goli i bardziej przypomina Gabriel Jesus niż choćby Etoo
obok innej 9 oki, ale sam jako 9 wg mnie nie zdaje egzaminu