lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@IronSanHybrid
koleś ograniczony to jesteś ty, nie życzę sobie takich docinek, no rzeczywiście rolnik nie może na 30 minut pojechać do sklepu w ciągu dnia bo ma żniwa, potrzeb fizjologicznych też przez to nie załatwia w tym czasie bo ma pracę? czy w pampersa robi bo szkoda czasu?
weź nie bądź śmieszny
0
@kaktus
no tak po stacje benzynowe nie są przy drogach - to po pierwsze:) więc specjalnie ich szukać nie trzeba
nie ma problemu bo sklepy są otwarte jak ci pisałem od 72 a niektóre ponad 80h w tygodniu, jak nie znajdziesz czasu aby zrobić zakupy w tym czasie to nie znaczy że to winna wolnych niedziel ale twojej słabej organizacji czasu - bo to jednak wystarczająco dużo czasu aby zrobić zakupy, wg przepisów w Polsce pracujemy 40h tygodniowo- jeśli ktoś nie potrafi sobie tego jakoś zorganizować to ma naprawdę problem ze sobą
1
@IronSanHybrid
stary jak można nie mieć czasu, pierdzielisz głupoty, to się nazywa organizacja czasu i tyle, fajnie się teraz mówi nie mam czasu i każdy tak mówi, fajna wymówka, jak widzę wszyscy są Prezesami albo menadżerami dużych spółek zasuwającymi po 14-15h dziennie:)
0
@Messibestplayerintheworld
mysłalem ze godzine wczesniej najwczesniej czyli po 20:15, ale jesli wczesneij to oki:)
0
@IronSanHybrid
ja pierdziele ale wy macie problemy, tak ciężko zrobić zakupy na tygodniu (6 dni w tygodniu, większość sklepów otwarte od 72-80h w tygodniu)!!!
problemem z nadmierną ingerencją Państwa albo jej brakiem są - prawo budowlane, w tym przede wszystkim zgody na budowy, nierozwiązane kwestie infrastuktury kanalizacji, wodociągów w wielu miejscach - kto ma zbudować i zapłacić, stosujące często nielegalne praktyki firmy ubezpieczeniowe - samochód zastępczy, kosztorysy, organizacja SOR-ów i poziom obsługi tam itp. itd. można by wymieniać godzinami, to są prawdziwe problemy, które powodują dyskomfort, nerwy, świadczą o niewłaściwym funkcjonowaniu Państwa
a nie dyrdymały to czy ktoś może sobie zrobić zakupy w niedziele, bo w resztę tygodnia za przeproszeniem nie miał głowy i budził się z ręką w nocniku w niedzile rano że trzeba było coś zjeść- poziom przedszkola
0
@kunmateo93
a kiedy ma się on zgrać z messim i suarezem? z eibarem wyglądało to dobrze i wg mnie powinni chociaz 60 minut tak razem zagrać aby sie zgrywać
0
@Messibestplayerintheworld
a nawet 21:15:)
2
fajnie byłoby zobaczyć w pomocy vidala, i faitiego na chociaż 30 minut:)
0
@kaktus
jak widać przed zakazem sklepy działały w niedzielę więc chyba nie nie dawano pracownikom wolnych niedziel, nie wszystkich,
a ktoś ci każe dawać sobotni sen? sklepy masz często do 21-22, możesz zrobić zakupy kiedy chcesz, w czym widzisz problem, nie wytrzymasz jednego dnia bez sklepów?
no właśnie robisz rzadko takie zakupy jak wszyscy- więc zazwyczaj można je zrobić kiedy się chce - na tygodniu, w sobotę itp. ja urządzając mieszkanie i dom nigdy nie byłem na zakupach w niedziele bo pomimo chodzenia do pracy znalazłem czas zawsze na tygodniu po pracy i w sobotę
a co za problem kupić wodę na stacji benzynowej jak jedziesz inne miasto zwiedzać?
robisz dziurę w całym a problemu nie ma
2
@Litman
chyba ty ogladałes mecz w Fifie, tu akurat bardzo dobrze powiedział, my w drugiej połowie mielismy 2-3 setki i powinniśmy strzelić na 3/4-1 bramki, pod sam koniec Slavia przycisnęła ale były to nic nie znaczące wrzutki i zablokowane strzały bez większego zagrożenia, ale trzeba się jarć tym że Slavia strzelałą z każdej pozycji:-p, jedynie do poprawy operowanie piłka w ostatnich minutach- przytrzymanie dłużej piłki, aby przeciwnikowi nie chciało się nawet biegac za nią:)
0
@kaktus
ja też mam dziecko i jakoś starcza mi czasu aby zrobić zakupy, a w sobotę rano wstaję wcześnie aby jak wszyscy się obudzą już były świeże bułki i jedzenie w domu:) to jest tylko kwestia organizacji
a jak często robisz te pozostał zakupy - ubrania elektronika, meble?
bez przesady, meble jedynie przy urządzaniu mieszkania/domu a potem już masz wszystko i jednie raz na jakiś czas jakaś nową ozdobę kupujesz
a ubrania, elektronikę chyba dużo osób robi zakupy przez internet już bo szkoda czasu szwendać się po galerii wśród szwendaczy galeriowych:-p
3
@Avada Kedavra
do zycia, egzystencji, funkcjonowania- może nazwać to dowolnie, typowa cecha małego Polaka czepać się słówek:-p
0
@kaktus
większość sklepów otwartych jest do 20-21, nawet w sobotę, zakładając sklep otwarty od 8 do 20 (6 dni w tygodniu) masz 72h w tygodniu na zrobienie zakupów, a niektóre sklepy nawet od 7 a w weekendy do 22,
wg danych pracujemy średnio 40h w tygodniu, trochę tego czasu więc na zakupy zostaje czy nie?:)
2
@Avada Kedavra
a w czym widzisz problem, dużo osób podróżuje i nawet jak zatankowali wcześniej samochód pokonując duże dystanse może zabraknąć im paliwa - więc tak stacje paliw są niezbędne do życia - czytaj do normalnego funkcjonowania społeczeństwa
5
@SeeleyBooth
no i tu wychodzi że masz źle to zorganizowane, jeżeli stawiasz trening, sprzątanie itp. przed zakupami to czemu się dziwisz że nie zdążysz ich zrobić, nie lepeij zacząć od zorganizowania sobie jedzenia a potem o innych rzeczach myslec?
0
@Piorun
bo zaraz ci wyskoczy taki szklaner albo inny i powie że się żywność niszczy, albo że każą ci w niedziele chodzić do kościoła:-p
0
@lukaszbarca15
ale chyba stacje paliw czy apteki i szpitale czynne są cały czas bo to jest niezbędne do życia, a jak ktoś jest sierota i nie potrafi sobie zorganizować zakupów w ciągu 6 dni w tygodniu to jego problem
3
@SeeleyBooth
a co za problem robić to dzień wcześniej albo w piątek albo jakikolwiek inny dzień tygodnia?:) bardzo dobrze że tak jest 6 dni w tygodniu na zakupy spożywcze to zdecydowanie wystarczy
0
@Coutinho007
no to nieźle:), oby się ładnie rozwinął i za kilka lat z fatim stanowili o sile zespołu:) z fatim jego zdjęcie z messim skojarzyło mi się ze zdjęciem messi z ronaldinho jak argentynczyk wchodził do pierwszego zespołu:) oby za kilka lat okazało się że to będzie równei dobra zmiana liderów zespołu jak ta poprzednia:)
do tego własnie de jong, arthur, puig, pedri:) wierzę w ten projektt z tymi piłkarzami, nie koniecznie trenerem ale z ta zamiana pokoleniową już tak:)
0
@Coutinho007
dla tego wydaje mi się że pomoc arthur-de jong (van den beek - do rotacji z oboma Panami bardziej cofniętymi)
i przed nimi puig (pedri) może być super:) zostawiłbym może wtedy tylko vidala na jeszcze rok jako zadanowiec, walczak na niektóre mecze
pytanie tylko czy puig to udźwignie, jeśli nie van beek czy vidal mogliby grać wyżej, a może pedri by się objawił:)
wtedy definitywnie rakitic, alena i busi out- no trudno chyba czas na zmiany
0
@ViscaBarca123
nie widziałem ich w akcji ale camavinga dużo osób chwali:) tez wydaje się ok zakup:) pytanie tylko czy jeśli by się stało tak jak pisałem czy nie potrzebny byłby nowy zadaniowiec jak vidal- trochę siły i doświadczenia na niektóre mecze:)
bo że pomoc arthur-de jong-puig to moje marzenie na następnym rok niem usże pisać:) i pewnei dużo osób ma takie marzenie bo dla puig to już chyba jeste ten czas on ma ile 20 lat? więcej chyba nie ma sensu z nim czekać, trzeba tylko odchudzic pomoc do nastepnego lata:)
pedri to już pozio mna barcelonę wg ciebie? i jaka charaktrystyka- bardziej ofensywny pomocnik? defensywny?
1
@Coutinho007
dokładnie griezmann nawet jak nie strzela bramek widzę u niego duzy profesjonalizm, świetna grę obroną i widać że zasuwa dla druzyny:) i to doceniam bardzo, liczę jednak na jak najwięcej takich meczów jak chocby z betisem i eibarem i lepsze występy w LM:)
0
@ViscaBarca123
arthur, de jong, puig, pedri
zakałdajac odejście rakitic, vidal, buis, alena w najbliższym czasie to chyba trochę za mało a ni można grać samymi mega młodymi w kazdym meczu
ja bym się zastanowił nad 5 do pary van den beek?
0
@Coutinho007
ja też miałem duże nadziej w związku z coutinho ale zawiódł mnie bardzo, choć poczatek miał obiecujący
mama nadzieję że z griezmannem będzie inaczej:) i mimo iż zaczął dobrze ale jeszcze nie bardzo dobrze będzie coraz lepiej:) - w jego wypadku liczę na same +17 goli i +10 asyst w lidze, czekam tez na pierwsze trafienie i asysty w LM:)
POZDRO
0
@Coutinho007
no tak bo to lepszy piłkarz, wg mnie, grizmann jest o klasę lepszym piłkarzem, tak jak ktoś napisał może jesus ewentaulanie albo ten mallen albo czekajmy na nowego trenera i nowy pomysł jak mają się ustawić w ataku
wg mnie griezmann jeszcze nie pokazał swojego max w Barcelonie i ciągle na to czekam:)
jesteś fanem coutinho?
0
@Coutinho007
wydaje mi sie że tak przecież griezmann co sezon 15-22 bramki - tak było w Atletico, więc sadzę że u nas dobije do tych 20+, asysty tez ostatnie seozny 8-9- u nas sądze ze przebije +10:)
0
@Coutinho007
też tak uważam, trzeba coś zrobić z grizmannem, albo dostosuje się do 4-3-3 i będzie tam wymiatał - dobry mecz z eibarem, i wtedy póki nie pojaiw sie jakaś fajna 9 może on w niektórych meczach grać na 9 za suareza, albo zmianimy system pod 4-2-3-1 i wtedy trzeba rezerwy za suareza, tylko ze na 9 obecnie na swiecie jest posucha, słyszałem o zainteresowaniu mallen z PSV ale oprócz statystyk nic o nim konkretnego nie wiem:-p
0
@monsterrize
chyba że właśnie 4-2-3-1 będziemy właśnie grać, wg mnie pod to mamy idealny skałd obecnie de jong- arthur (vidal)
messi(perez)-griezmann (puig)-dembele(fati)
suarez
ale wtedy przy spredaży w przyszłym roku albo zimą rakitic, busi, vidal - konieczny będzie nowy pomocnik i chyba nowa 9:)
pytanie tylko czy valverde to ogarnie bo skład wg mnie mamy optymalny i fajny:)
0
@Coutinho007
tylko griezmann jest gwarancja włąśnei tych ok. 20 bramek _+ około 10-15 asyst:)
0
@monsterrize
tak jak pisałeś za umititi todibo + nie można zapomnieć o araujo z zespołu rezerw:)
wydaje się że śordek obrony mamy zabezpieczony
skrzydłowi- dembele, fati + perez więc chyba też oki:)
tak jak pisałeś będsie potrzebna chyba nowa 9 i wg mnie ktoś do środka obrony do pary de jong, arthur - chyab e bedzie to puig i zostanei vidal ale wtedy zakałdajac odejście rakitic, alena, busi i tak jeden pomocnik będzie potrzebny
pytanei właśnie gdzie grizamann będzie grał? jak go traktować - jaka pozycja?