lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@soczeq
wystarczy grać na styku na wyjedzie a u siebie wygrywać wysoko po 3/4-0 i LM do wygrania:) kto pwoeidział że musisz wygrać LM wygrywajac wszystko na wyjzdzie?
1
@tbas
ja nie wiem wygrywamy z sevilla 4-0, z interem 2-1, teraz ze slavią 1-2 na wyjzezdzie i zawsze słysze że mamy farta, no jako to jest mieć farta wygrywając 10 meczów np. przecież tu rachunek prawdopodobieństwa się kłania, nie ma w tym przypadku jak niektórzy sądzą że wygrywamy:) mecz nie był najlepszy ale suma sumarów mieliśmy lepsze okazje niż slavia, mimo wszystko czekam na poprawę gry jeszcze:)
0
@LuisSalvano
dokładnie narzekacze gorsi niż stare babki, prawda taka że stworzyliśmy w tym meczu więcej okazji, ale slavia z powodu wyniku częściej atakowała i próbowała strzelać z niemal każdej pozycji, nie było tak źle jak większość tu pisze ale przede wszystkim trzeba poprawić u nas fizyczność/przygotowanie fizyczne, mogliśmy ten mecz zabić dawno strzaljac bramki na 1-3 i nawet 1-4 ale pudłowaliśmy to zrobiła się słaba końcówka - w tym sensie zawsze można stracić bramkę po rykoszecie i to jest do poprawy na już
0
@MesQueUnClub_87
co ty masz do kadry? kadre mamy bardzo dobrą, to trener jest słaby i tylko on
1
@Piotr,1985
więcej klarownych sytuacji w tym meczu wypracowlaiśmy sobie my, nie zakąłmujcie rzeczywistości
0
@tbas
dokładnie mam nadzieję że forma będzie rosła, wyniki na styku w fazie pucharowej na wyjeździe są oki bo wiadomo jak gramy u siebie:)
1
@bari_94
z interem może być już mecz o nic bo wczesniej zapewnimy sobie wyjście z pierwszego miejsca:)
1
@dawid141
to chyba ty nie wiesz o czym mówisz, więcej setek w tym meczu mieliśmy my i możesz sobie to sprawdzić na każdym portalu- sofascore itp. - suarez powinien ten mecz skończyć z co najmniej 2 bramkami, no nie wg mnie napierdzielania i strzelania z każdej pozycji dla samego strzelania o niczym nie świadczy i wg mnie najlepsze swoje okazje slavia miała w pierwszej połowie gdzie de facto oddali tylko 6 czy 7 strzałów niż w drugiej, to że pod koniec wrzucali na pałę w pole karne i napierdzielali z każdej pozycji na bramkę nie znaczy że to były mega szanse na gola. ja licząc oakzje wyliczyłem że slavia miała 3-4 szanse na gola w meczu, my 5-7 także chyba zwycięstwo zasłużone
2
@dawid141
te słynne 24 strzały:) nawet grajac z wislą mogliby nam oddać 10 strzłów ale wszystkie Panu Bogu w okno, chodzi o jakość strzałów, my zazwyczaj strzelamy z przemyślanych pozycji w 16 rywala, to że ktoś strzela na palę z każdej pozycji nie znaczy że te strzały były mega trudne
2
@RonMes10
To strzały na bramki- również te w okno, popatrz nawet na statystyki setek na sofascore 1-4 dla nas i taka prawda mieliśmy lepsze okazje
0
@deyna2018
płacą frycowe, ale grają fajną piłkę, aż takiego składu mega nie mają i sam udział w LM to już dla nich kawał historii:)
1
@AV0CAD0
w takich wypadkach samochód powinien być traktowany jak każda inna broń- nóż, pistolet, jak tak zapierdz.. w mieście, no sorry na co liczył
2
@panczo
dokładnie:)
choć wydaje się i mam nadziej ze suarez tez łapie forme w tym sezonie- strzelił już więcej bramek w LM - niż łącznie w dwóch poprzednich sezonach:-p
gratulacje występu w 1 z 10:)
pozdrawiam
1
https://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-tragedia-na-bielanach-rmf-kierowca-bmw-jechal-130-km-h,nId,3295522
no i co jaka kara? jak dla mnie powinien dostać jak najwięcej, nawet powinni debilowi wlepić 25 lat
0
@Chwytliwy
i zaprzeczasz po raz kolejny sobie, u nas reakcja była oki a w hiszpanii niech zajmie się tym ONZ - to są właśnie podwójne standardy
bez odbioru
0
@Janiama
ale patrząc na ratio gole/mecz to mu nie ucieka, ja patrzę całościowo na piłkarzy i suarez strzela na pewno więcej bramek jak benzema patrząc na wszystkie rozgrywki - zdecydowanie lepsze ma ratio gol/mecz
a iniesta serio ma mniej asyst:)
https://www.transfermarkt.pl/andres-iniesta/detaillierteleistungsdaten/spieler/7600
na pewno ty sprawdzasz te rzeczy czy piszesz co popadnie bo mam wrażenie że piszesz zasłyszane frazesy bez sprawdzania
skończmy może z tym mitem że iniesta nie miał liczb- miał jak najbardziej nie co sezon ale miał sezony wybitne pod względem liczb
poza tym nie wiem jak ma sie ineista do suareza
porównujemy napastników a ty wyjeżdżasz z iniestą?
pisze ci że suarez ma większy wpływ na zespół jako napastnik i porównuje asysty do 2 wymienionych przez ciebie, jak jeszcze chcesz porównać wpływ na zespół- chyba nie ma statystki chances created po latach
kiedy benzema miał tak wybitny sezon jak suarez - 40g i 16a w la lidze, do tego 8g i 3a w LM? a miał kilka takich wybitnych sezonów
ciężko się dyskutuje jak ktoś pisze wydaje mi się
aj ci pokazuje liczby bo do mnie przemawia matematyka w dyskusji, dla oczy estetyka, ale o tym nie dyskutuje bo każdy ma inną - btw. estetycznie gra suareza też bardziej do mnie przemawia niż gra benzemy czy roberta
1
@Janiama
jak dla ciebie argumenty ze suarez prawie w pojedynkę pociągnął liverpool do mistrzostwa i ze lepiej asystuje są niemerytoryczne to chyba nei ma sensu z toba dyskutować
wg mnie właśnie suarez lepiej czyta gre niż 2 wymienieni panowie i co więcej lepiej kiwa- potrafi zrobić przewagę
piszesz o bramkach beznemy w LM, a ile strzelił tych bramek w La lidze? no właśnie suarez go dogania a nie ma nawet połowy rozegranych meczów co beznema- o czymś to świadczy
porównaj sobie staty benezmy i suareza - suarez ma takei same statystyki prz 2 razy mniejszej liczbie meczów
https://www.transfermarkt.pl/luis-suarez/detaillierteleistungsdaten/spieler/44352
https://www.transfermarkt.pl/karim-benzema/detaillierteleistungsdaten/spieler/18922
robert ma mniej asyst a rozegrał w w lidze prawie 130 meczów więcej niż suarez
https://www.transfermarkt.pl/robert-lewandowski/detaillierteleistungsdaten/spieler/38253
nie wiem jak wywnioskowałeś że oni grają lepiej zespołowo?
4
@Janiama
oj nie zgadzam się, mnóstwo piłek to cudowne asysty luisa i przede wszystkim gra dla zespołu - lepiej aby kolega strzelił niż ja bo mam gorszą pozycję
wg mnie luis ma po prostu lepszy przegląd pola i zmysł do gry kombinacyjnej
no i potrafi też strzelać bramki z niczego
pytanie ile goli miałby luis grajac w bundeslidze? - no właśnie możemy gdybać, nie ma wątpliwości jednak że la liga ma wyższy poziom niż liga niemiecka
luis wg mnie udowodnił że to jest często one man show - chodźby w liverpoolu, czy czasami w barcelonie, jak choćby rok temu jak messi był nieobecny czy nawet niedawny mecz z interem gdzie zagrał po prostu mistrzowsko
wg mnie lewandowski jest bardziej uzależniony od zespołu i podań
chciałeś merytorycznych odpowiedzi masz:)
2
@Janiama
każdy ma inne zdanie wg mnie nikt z napastników nie daje tyle zespołowi jak suarez w formie, zresztą potwierdzają to statystyki asyst lub chances created w których suarez od lat jest lepszy niż lewy,
kompletnie nie zgadzam się z takim zadaniem że robert ma większy wpływ na zespół niż luis - ale to moje zdanie, na pewno obaj śa bardzo dobrymi piłkarzami
0
@Chwytliwy
prawa człowieka wpisane są też w konstytucję Hiszpanii i co już w tym wypadku jej nie bronią? skończmy tę rozmowę bo widzę że bronisz tej zakłamanej instytucji i masz do tego prawo, ale to nie znaczy że masz rację i nie musisz próbować mi mydlić oczu
4
@Chwytliwy
koleś dajesz mi gwarancję - niezły tekst:-p
prawda jest taka że w Hiszpanii łamane są prawa człowieka, UE powinna jasno się wyrazić że potępia dziania siłowe i nieprzestrzeganie praw człowieka, ale wymiękła bo są równi i równiejsi - oto taki paradoks ich praworządności
0
@ViscaBarca123
o już 3-0:) po wyniku cięzko było ocenic pierwszą połowę patrząc na wynik z drugiej, albo mieli pecha albo diametralnie inny obraz gry:)
dzięki za info:) swoją drogą dużo czasu spędzasz chyba podpatrując młodzież w grze?
0
@ViscaBarca123
jak grają? bo widze już 2-0 na szczęscie:)
0
@Chwytliwy
potwierdziłeś tylko że to twór polityczny, a nie wspólna unia która ma dbać o konstytucje i obywateli UE
0
@Rzetafi
FAJNE MASZ WPISANE ZAINTERSOWANIA W PROFILU:)
pozdrawiam
5
@msmsms
a po co mamy iść równo niech remisują w obu meczach między sobą:)
0
@Chwytliwy
tak tylko rozprawiając się w taki sposób łamie konstytucje hiszpańska, gdzie tu pilnowanie praworządności? tyle krzyczy się o Chinach i Honk Kongu a w Hiszpanii też robi się nie lepiej
także UE to zakłamany twór polityczny - nastawiony na interesy Niemiec i Francji i tyle
0
@ViscaBarca123
pytanie tylko czy w tych chłopcach jest potencjał? 2 mecze w plecy, z Interem wyraźnie, nie wiem czy to wina Valdesa, czy pozostałe ekipy z naszej grupy mocne, mógłbyś coś powiedzieć o naszym zespole, gdzie jest prawda?
0
@Chwytliwy
widzę nie masz nic sensownego do powiedzenia to piszesz o braku zrozumienia, spoko nie potrafisz mi odpowiedzieć logicznie na pytanie o podwójne standardy UE to może zakończmy tą rozmowę
0
@Chwytliwy
nazywasz pałowanie ludzi na ulicy jako nic? spoko