3

0

@monsterrize
przede wszystkim odpowiedni trener:) bo już teraz mamy mega skład- śmiem twierdzić że w TOP3 na świcie a gramy jak gramy
w neyamra nie wierze i chyba to za droga operacja, ale aubameyang jak najbardziej- to swietny napastnik

wg mnie już obecnie po przejściu giezmanna bardziej do nas pasuje 4-2-3-1 gdzie gri za naspatnikiem a bardziej na skrzydłach też ma kto poszlaeć -messi, dembele, fati i jako 4 do tej formacji perez:)


1

@Naturopata
fajny pomysł z nim:) za 40-45 mln byloby oki:)
arthur (van beek)-de jong (s.roberto)
messi(perez)-grizemann (puiq)- dembele(fati)
aubameyang (?? - jakiś młokos obiecujący)

widziałbym taki skład za rok:)

0

@ViscaBarca123
spoko
aby lepeij się czytało proponuję następnym razem zaczynać od zwycięstw tak jak podaje się dane w tabelach czyli 5-3-2, bo czytajac tak jak napisałeś na pierwszy rzut oka czyta się 2-3-5 - czyli jakby z nim mieli tylko 2 zwycięstwa i 5 porażek

ale to tylko drobna sugestia:)
pozdro

2

@lj89
nie chciałem podawać kolejności do składu tylko ogólną kadrę do pomocy:)

pytanie tylko kto będzie trenerem i jakie ustawienie, bo z drugiej strony może nam nie być potrzebne aż tylu pomocników, bo majac griezmanna aż żal nie spróbować 4-2-3-1, do obecnej kadry aby wykorzystać potencjał też wydaje mi się że to najlepiej by pasowało

a ten bruno fernandes kojarzysz czy dobry, ja go nie wiedziałem w akcji tylko statystki- a te ma imponujące:)

0

jaki optymalnie zestaw pomocy byście widzieli w kolejnym sezonie?
wydaje się że czas rakiticia jak i busiego juz przeminął, alena chyba też odejdzie

de jong, arthur, s. roberto, vidal (ostatni sezon wtedy by grał) + puig z rezerw na stałe, jeszcze jakiś jeden pomocnik by się przydał - co myślelibyście o bruno fernandesie?
wydaje się ciekawą kandydaturą i to tzw. pomocnik z golem, oczywiście moim marzeniem jest bruno silva ale fernandes też wydaje się ciakawy:)

0

@Colon
"Nagle zachwycamy się zawodnikami , którzy w normalnych warunkach średnio pasowaliby do Barcelony"

niby trochę tak jak Vidal- ale na zmiennika jest on idealny

tylko pytanie kto nie zachwycałby się majac w skałdzie- messi, suarez, grizemann, dembele, czy arthur, de jong, alba, pique (w formie), lenglet, umititi, czy ter stegen

to na prawdę mocna kadra a są jeszcze- firpo, semedo, s. roberto, rakitic, fati, perez, buis
czy też mogliby być ale są pomijani - alena, puig

nie da się wymienić na rękach jednej ręki zespołów z mocniejszą kadrą na świecie:)
to fakt

wg mnie z tej mieszanki można sklecić mega fajnie grający zespół, tu na prawdę nie wiele potrzeba bo potencjał aż kipi z tego zespołu:)

1

@Cave
na razie to ani jedna ani drużyna nie jest w formie i nie wiele wiadomo czego mozna sie spodziewać

2

@LuisSalvano
dodatkowo można się śmiać ze slavii ale ona w lidze czeskiej dzieli i rządzi a i w LM nie tylko nam sprawiła problemy ale też interowi i BVB:)

galatasaray natomiast nawet w swojej lidze radzi sobie przecietnie 16/30 pkt z bilansem 4-4-2 a bramek ledwie 11 na 10 meczów:)
potęga:)

0

@Geble
no tak to my po meczu z valladolid wygranym 5-1 też byliśmy potęgą:) do kolejnego meczu:)
niezłe macie myślenie, idąc tym tokiem to liverpool też bez formy bo wygrał tylko 2-1 u siebie z genk

1

@Pawel1980
no dokładnie, puig podczas presezonu wygladał świetnie, pedri czaruje w las palmas, jak postawilismy na arthur i de jong, tak chyba pora aby stawiać pomału na tych dwóch
i obojetne czy będziemy grali 4-3-3 czy 4-2-3-1 pomłau powinnismy ich wprowadzać

1

@Pawel1980
zgadzam się z tymi co muszą odejść:) tylko ja mówię o dograniu tego sezonu:)
ktoś musi zostać w pomocy aby było kim grać: de jong, arthur to za mało:) musi zostać s.roberto, vidal + szansa dla puig
a latem zastanowić sie nad den beek + albo sprawdzi sie puig lub pedri albo kogoś kupujemy o podbnym profilu

ale kadra de jong, arthur, beek, puig, pedri na nastęonym sezon wydaje mi sie odpowiednia:)

0

@Janiama
uwierz mi ja też przez długi czas broniłem, ale od końca zeszłego seoznu nie ma czego już bronic, ten związek nie może sie juz udać, to było widać z valencia w pucharze króla

0

@Janiama
spoko może źle kojarzyłem że go bronisz:-p

0

@Janiama
gorzej tylko jak celtą pójdzie nawet 2-0 i przedłużymy ten toksyczny związek o kolejne 2-3 tygodnie do meczów z atletico na wyjzdzie i BVB i potem interem:)
wenger, blanc, allegri troche tych dostepnych trenerów jest

0

@Janiama
a mamy przecież puig i alena - którzy są w ogóle niewykorzystywani
chcesz aby valverde został na stanowisku ciągle?

0

@monsterrize
pierdzielisz trochę - grizammann co mia łrok w rok +20-30 bramek nie jest od strzelania?, dembele też spokojnie może osiągnać +10-15 bramek w sezonie

ile tych strzelajacych dużo bramek zawodników musi mieć każdy zespół?

0

@mercurial2000
trcohę tych co by chcieli pewnei jest- wolni są wenger, blanc, allegri, setien

chyba warto spórbować któregoś z nich do końca sezonu
a później się okaże co z tego będzie a dostępni pownnni byc później również- koeman, martinze, den haag

3

@Zieliniak
dzięki, tak jak mówisz dembele przynajmniej coś zrobił, stworzył jedną setkę i to konkretną, gdzie roberto był sam bez obrońcy obok, a że skrzydłowy ma straty to normalne
dziwi mnie natomiast że trener nei wolał aby dembele był na lewej a griezmann na prawej, albo jeszcze ianczej messi na prawej a griezmann w srodku, wydaje mi się że dzięki temu griezmann lepiej odnalazłby by sie na boisku

generalnie trzeba spiąć dupy, nie wiem czy messi nie portafi jeszcze grać z griezmannem ale trzeba się spiąc zapomnieć o wszystkich pierdołach i grać dla kibiców, to nie jest przedszkole że gra sie z kim sie lubi tylko gra sie dla kibiców, im prędzej to zrozumieją tym lepiej bo de facto to kibice im płacą kontrakrty pośrednio - brak kibiców równa się mniej kasy w klubie mniej kasy na wypłaty

w poważaniu to mam czy są niektórzy syci sukcesami czy nie, graja za dużą kasę to powinni grać na maksa dla kibiców bo bez nich są nikim i tyle, także liczę że zepną dupy teraz z tym trenerem czy bez, oby bez ale życzę im jak najlepiej

0

@Fake69
oki dzięki

1

@AmigoBlancos
absolutnie się z Tobą zgadzam, nie będę się bawił w trenera, ustawienia ale mając taką moc - dembele-messi-girzmann-suarez-fati i na 6 perez to jednak wymagałoby się efektownej gry, do tgeo wreszcie konkretni pomocnicy jak de jong, arthur, vidal, rakitic tu chciałoby sie na 5 puig, obrona też jest całkiem ciekawa

jak dla mnie to zdecydowanie marnowany potencjał, i du doskonale widać że w dzisiejszym futoblu nie ma miejsca na samograj, drużyna potrzebuje trenera, a valverde mentalnie po zeszłym roku już ich nie pociągnie, jak dla mnie duży błąd było pozostawienie go na stanowisku, tu trzeba nowego trenera nowych wrażeń

jednak są jakieś wolne nazwiska na rynku- blanc, wenger, setien, allegri

2

@Zieliniak
chyba nawet 2 bo to czy nie on podawał do semedo gdy ten wyszedł sam na sam?
plus druga polowa sam na sam S.roberto też po jego podaniu

0

@Mario96w
wg mnie ma on jednak bardzo dużo wad: 2 razy zdarzyło mu się roztrwonić 3 bramki przewagi w LM!!! - wniosek nasuwa się sam- chyba nie potrafi uczyć się na błędach

ale co ten Real teraz znaczy? na serio mamy się do nich porównywać bo u nich jest równie słabo?

jesteśmy liderem la liga bo reszta czołówki jest u nas równie słaba i tyle
bilans meczów na wyjazdach w la liga 2-1-3 - no sorry to nie jest jedna wpadka, tylko widać poważny problem, ja rozumie że można jeden mecz przegrać z teoretycznie słabszym zespołem- zdarza się, ale obraz na wyjazdach w tym sezonie jest na razie bardzo słaby, 7 pkt na 18 mozliwych, a nie graliśmy jeszcze na stadionach Realu, ateltico, sevilli, sociedad czy vigo

teoretycznie to trener do gry defensywnej tymczasem o 11 meczach mamy 14 straconych bramek? - WTF?

fajnie udało się zagrać 2 sezony, dziękuję mu za 2x Mistrzostwo Hiszpanii, ale w 3 sezonie on już nie powinien nas trenować od dawna, i tak sądzę że nowy trener miałby dodatkowe pół roku na zgranie zespołu aby już w kolejnym już funkcjonował jego mechanizm


0

@Mario96w
no nie przesadzajmy z tym wyrównanym poziomem piłki nożnej, Liverpool w lidze ile stracił punktów dotychczas, nawet jakbył blisko straty punktów to walczył do końca, a u nas gdzie te szturmy na brmakę levante czy granady?

jak jest tak wyrównany poziom to może zwolnijmy wszystkich piłkarzy naszych, weźmy piłkarzy np. levante skoro ci się wszystko zgadza- przynajmniej bedą zarabiali 10 razy mniej:)
ja valverde za kilka rzeczy ceniłem, ale czas na pożegnanie wg mnie minął już po tamtym sezonie- bo teraz ani nie gramy skutecznie punktowo ani ładnie

to nie jest kwestia rozpieszczenia ale kadrę mamy na prawdę dobrą - i twierdzę że inny trener może z tej kadry wycisnąć znacznie więcej

0

@student97r
zgadza się ja go chwaliłem np. za to że wreszcie postawił na de arthur + de jong i na ansu, nie rozumiem natomiast naszej gry na wyjździe, nie rozumiem czemu zamiastr Firpo gra na lewej prawy obrońca? itp. itd.
dla mnie zrobiono duży błąd zostawiając go po tamtym sezonie - mimo wszystko

0

@NGRonnie10
no tak bo mamy słaby skład, 3 najbardziej wartościowy skład na transfermaket, chyba 2 albo 1 najbardziej wartościowa wyjściowa 11
nic nie da się ulepić:-p klopp z wijnadulami, robertsami, matipami i innymi średniakami robi robotę a u nas się nie da:-p

3

@Rewolucja123 A gdzie arthur?

1

@Quahoo
ale jakie buty- jaki rodzaj: eleganckie, sportowe na co dzień czy w góry?
eleganckie polecam wojas lub conhpol, na codzień/sportowe: Hally Hanson, Badura, pewnie jak ktos wyrzej napisał Timberland też spoko, generalnie kilka marek odzieży/butów górskich z membrana - tylko nakich na codzień a nei specjalistycznych na wypady wysokogórskie- bo tu nie mam rozeznania

0

@Janiama
pewnie wiesz jak to wygląda z doświadczenia, ale ja mam nieodparte wrażenie że im się nie chce, nie wiem co tam się sypie, ale nie może tak być że bilans meczów mamy 2-1-3 na wyjazdach,
zrozumiałbym stawianie na LM, ale tam gra lepiej nie wygląda, ja kompletnie nie wiem na co stać ten zespół, a to już wina trenera, jaki jest optymalny skład w ataku? jaki w pomocy? i o ile u siebie sadze ze wygrywamy prawie wszystko tak teraz wyjazdy to teraz strach nawet levante, granada czy niedługo leganes

jesteś pierwsi w tabeli tylko dzięki nieudolności konkurencji i może to trochę usypia czujność kibiców

0

@student97r
było to widać już w meczu z Valencia o PK, rok wcześniej po romie potrafili rozwalic sevillę w fianale 5-0, tu snuli sie po boisku jakby w maraźmie, jakby wszystko co robili było bez sensu i beznadziejne

dla mnie mimo wszystko puchar króla to zawsze puchar wiec sie wkurzyłem

odnoszę wrażenie że gra u niego w 3 sezonie właśnie tak wyglada piłkarze bez wiary, bez jakiegoś większego sensu swojego wysiłku, levante strzeliło 2-3 bramki i co, powinniśmy na nich siąść jak na łysej kobyle i ja zajechać, wejdzie nei wejdzie, ale na koniec dnia móc sobie spojrzeć w lustro i powiedzieć że wszystko się zrobiło

nie sądzę aby ten trener mógł z piłkarzy wykrzesać więcej sportowej złości, a czasami takie coś wystarczy aby zapaliła się iskra w zespole i pozytywny flow, jakby zremisowali z levante 3-3 odrabaijać te 2 bramki sądzę ze zuepłnei innych duch byłby w zespole

ale chyba valverde zaraził swoim marazmem zespół bo po części nich nie widać abym im już zależało dlatego dla mnie zmian potrzebna już teraz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?