1

3

Gdyby Liverpool i Real mierzyły się ze sobą to wyglądałoby to dokładnie tak:


6

Fajny ten Liverpool, taki nie za dobry.

0

@LeszekFCB Czyli mówisz, że Szwagry idą po Haalanda latem?

0

To jest ten Etta Eyong, który jest jednym z naszych życzeń transferowych? 100x bardziej ja już wolę Alvareza :D

19

Ja tylko przypominam, że Real za tydzień ma Villarreal na wyjeździe :v

5

No cóż, chciałoby się, ale wiecznie przegrywać, czy remisować nie będą. Raz na jakiś czas muszą wytworzyć pozór, że jest git, że jest wszystko w porządku i dobrze robią.

Z tak obrzydliwą grą to i tak to jest kwestia czasu kiedy powiększy się nasza przewaga nad nimi.

1

@Kessie gratulacje za mistrzostwo Premier League w sezonie 25/26

I to by było na tyle z Twoich tegorocznych sukcesów, ale i tak lepiej jak rok temu.

1

@APTAPT DNA Realu to brak DNA Realu. Chyba, że mówimy o propagandzie, bezczelności, braku honoru i braku umiejętności przegrywania, a nie o stylu gry.

2

@Kozinho. Ja p****e...!!!11

3

@Kozinho. Co więcej, co jeśli @wpwelement nie istnieje, a wszelkie ograniczenia istnieją tylko w naszej, prymitywnej świadomości, a na La Bambie tak naprawdę panuje pełna anarchia?

2

@Batys Słuchaj, jak ma się okazje mieć niewolnika w życiu, to się korzysta, a nie wybrzydza

3

@Batys Dlaczego nie wpadłeś do mnie na mecz? Wiem, że Ci napisałem, żebyś nie wpadał, ale o relacje trzeba walczyć.

2

@July_6_BcN czyli "tak", ok, przepraszam, postaram się ograniczać to słowo

4

@Eklerek @Kessie na pewno dostanie ikonkę g*wna przy nicku, już gadałem z wpw

1

@July_6_BcN co jest złego w słowie "spokój"?

5

@Kessie Chociaż raz w życiu miałeś rację. Brawo mordo!

1

@July_6_BcN Ja Cie tylko bronie. Dobra, spokój, każdy idzie w swoją stronę @Kessie i @Kozinho. zostają w piwnicy, Ty zostajesz u siebie, a u mnie pora na CSa, elo!

5

@Kozinho. Ale chodziło mi o @July_6_BcN, a nie o @Kessie...

14

W weekend tak, +7, Madryciaki w ryk i okej


6

@Kozinho. i tak nie zar*chasz, więc daj jej spokój

2

@July_6_BcN oesu, to nie ide, dzieki za info

3

I jak tam, jest jakiś afterek po gali, czy już po?

1

@michaleu To by nic nie dalo, nie dałoby nic...

8

@michaleu Zgłoszone, oby był perm. Wstyd.

3

Ale to jest perełka. Odkryłem to niedawno przez Sobańca, którego bardzo lubię. Mega polecam, świetny format!

0

@Chada Ich nie stać na takie piwo, ale za to za 20 lat też ich nie będzie stać.

9

@clyde Jak poczujecie niesamowity odór nieumytych zębów, brudnych gaci, a Waszego roweru już nie ma, to znaczy, że zbliża się @Kessie.

Ciekawostka z: @macio_944

1

@Danny Gaucho Tylko Duch Puszczy!

3

@Luciano99 próbowane było już?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?