macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@partymaker @Kessie opinia
3
Gdyby Liverpool i Real mierzyły się ze sobą to wyglądałoby to dokładnie tak:
6
Fajny ten Liverpool, taki nie za dobry.
0
@LeszekFCB Czyli mówisz, że Szwagry idą po Haalanda latem?
0
To jest ten Etta Eyong, który jest jednym z naszych życzeń transferowych? 100x bardziej ja już wolę Alvareza :D
19
Ja tylko przypominam, że Real za tydzień ma Villarreal na wyjeździe :v
5
No cóż, chciałoby się, ale wiecznie przegrywać, czy remisować nie będą. Raz na jakiś czas muszą wytworzyć pozór, że jest git, że jest wszystko w porządku i dobrze robią.
Z tak obrzydliwą grą to i tak to jest kwestia czasu kiedy powiększy się nasza przewaga nad nimi.
1
@Kessie gratulacje za mistrzostwo Premier League w sezonie 25/26
I to by było na tyle z Twoich tegorocznych sukcesów, ale i tak lepiej jak rok temu.
1
@APTAPT DNA Realu to brak DNA Realu. Chyba, że mówimy o propagandzie, bezczelności, braku honoru i braku umiejętności przegrywania, a nie o stylu gry.
2
@Kozinho. Ja p****e...!!!11
3
@Kozinho. Co więcej, co jeśli @wpwelement nie istnieje, a wszelkie ograniczenia istnieją tylko w naszej, prymitywnej świadomości, a na La Bambie tak naprawdę panuje pełna anarchia?
2
@Batys Słuchaj, jak ma się okazje mieć niewolnika w życiu, to się korzysta, a nie wybrzydza
3
@Batys Dlaczego nie wpadłeś do mnie na mecz? Wiem, że Ci napisałem, żebyś nie wpadał, ale o relacje trzeba walczyć.
2
@July_6_BcN czyli "tak", ok, przepraszam, postaram się ograniczać to słowo
4
@Eklerek @Kessie na pewno dostanie ikonkę g*wna przy nicku, już gadałem z wpw
1
@July_6_BcN co jest złego w słowie "spokój"?
5
@Kessie Chociaż raz w życiu miałeś rację. Brawo mordo!
1
@July_6_BcN Ja Cie tylko bronie. Dobra, spokój, każdy idzie w swoją stronę @Kessie i @Kozinho. zostają w piwnicy, Ty zostajesz u siebie, a u mnie pora na CSa, elo!
5
@Kozinho. Ale chodziło mi o @July_6_BcN, a nie o @Kessie...
14
W weekend tak, +7, Madryciaki w ryk i okej
6
@Kozinho. i tak nie zar*chasz, więc daj jej spokój
2
@July_6_BcN oesu, to nie ide, dzieki za info
3
I jak tam, jest jakiś afterek po gali, czy już po?
1
@michaleu To by nic nie dalo, nie dałoby nic...
8
@michaleu Zgłoszone, oby był perm. Wstyd.
3
Ale to jest perełka. Odkryłem to niedawno przez Sobańca, którego bardzo lubię. Mega polecam, świetny format!
0
@Chada Ich nie stać na takie piwo, ale za to za 20 lat też ich nie będzie stać.
9
@clyde Jak poczujecie niesamowity odór nieumytych zębów, brudnych gaci, a Waszego roweru już nie ma, to znaczy, że zbliża się @Kessie.
Ciekawostka z: @macio_944
1
@Danny Gaucho Tylko Duch Puszczy!
3
@Luciano99 próbowane było już?