5

Mam nadzieje, że Grenlandia niedługo wykorzysta tę wiedzę i nie popełnią tego błędu :v


1

@Aragorn33
- Raka można leczyć wstrzykując sobie witaminę C do żył.
- Oo, tak? A dlaczego media o tym nie mówią?

0

@NeroTFP1 Mam nadzieję, że takich kretynów i szkodliwych społecznie osób jak Jerzy Zięba będzie coraz mniej w społeczeństwie. Jednak z drugiej strony patrząc na popularność kolejnej szkodliwej i odklejonej persony, czyli Grzegorza Brauna mam pewne wątpliwości i niestety przewidywania, że jak tak dalej pójdzie, to ten kraj kolejny raz sam siebie zaora przez absurdalnie głupie decyzje polityczno-poglądowe.

9

Tutaj Giertych pięknie trafił, zaorane :v


5

Dobra, ale ten durny Trump zniszczył nam trochę piłkarskie święto, więc trzeba do tego wrócić. Dzisiaj gramy tak i okej:


0

@Popitek12 Tak, ale tylko jako kolejny asystent Flicka.

2

@NeroTFP1 Zdecydowanie najlepszy prezydent USA ostatnich 18 lat.

3

@Kapitan hawk Widziałem tę dyskusję... z wieloma prawicowcami nie ma co kontynuować rozmów, bo często jest to zbyt wysoki poziom głupoty i odklejenia, więc polecam to zastosować :)

1

@Arkon Znowu wchodzimy w ten temat? No dobra:
- sport, czy snowboard to jedno
- śnieg sprawia, że wszystko cichnie, jest dużo spokojniejsze, mniej chaotyczne, bardziej introwertyczne
- śnieg jest jak najlepszy makijaż dla niezbyt urodziwej laski, gdzie nawet szare i zniszczone miejsca stają się ładne i baśniowe
- śnieg nadaje baśniowości i romantyzmu dla miast, lasów i każdego innego miejsca
- z moich prywatnych względów jest bardzo sentymentalny, bo śnieg i zima kojarzą mi się z bardzo przyjemnym i rodzinnym czasem w życiu
- podczas zimy mamy święta i nowy rok, a więc dużo wolnego, dużo spotkań z rodziną, znajomymi jak i również jest to po prostu bardzo wyjątkowy czas w roku

Oczywiście głównie mówimy o zimie ze śniegiem, bo o tym pisał @FcPortoFan1999, a nie +10 i deszcz.

1

@FcPortoFan1999 Bo zima jest zajebista! Factos.

16

Ale oni są chorzy... :v
Faktycznie, Tusk nie raz mi załatwiał blanty i inne substancje w zamian za mój głos ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

@Kozinho. No nie wiem, w większości z wojnami i konfliktami kojarzą mi się skrajności, w tym głównie konserwatywne i prawicowe. Trump, Vance, Putin, Hitler, Stalin, Mussolini... wszystkich łączą konserwatywne poglądy.

23

Ogólnie to widzę, że konserwatywne i skrajnie prawicowe wartości niedługo mogą kolejny raz doprowadzić do resetu świata podczas którego ucierpią kolejny raz miliony. Ale cóż, może raz na kilkadziesiat/kilkaset lat ludzie muszą najbardziej bezpośrednio doświadczyć tego, że skrajności to największe zło, bo po prostu jestesmy kretynami. Potem bedzie normalnie aż znowu ktos pokroju Putina, Trumpa czy innego oszoloma dojdzie do władzy i pod płaszczykiem śmiesznych wartości rozpocznie kolejne konflikty. I tak to się bedzie toczyć na świecie dla naszych dzieci, wnuków, prawnuków...

Byleby tylko Barcelona Flicka zdążyła ogarnąć tryplet i bedzie git.

3

@donaldtrump ale założę się, że Realu Madryt nie zaatakujesz...

2

@michaleu Alkoholu nigdy nie powinno się mieć dość.

1

@michaleu Jest tylko jedno sensowne wyjście: trzeba się napić.

7

Fajnie, że ten Espanyol pozytywnie zaskakuje swoją grą w tym sezonie, bo dzięki temu czuć atmosferę jutrzejszego meczu i oczekiwanie na coś większego niż kolejny mecz ligowy z biednym rywalem z tego samego miasta. Oczywiście życzymy Espanyolowi spadku, jak co sezon, ale na tę chwilę czuć dobry i emocjonujący mecz na horyzoncie co regułą nie było. Klasycznie jutro jedziemy z nimi do spodu!

1

"Cirkus i skandaloza w 2025 roku | Tierlista Ćwiąkały" na kanale Betclick.
W kategorii "Oczu kąpiel" wygrywa Real Madryt Xabiego Alonso.

Gratulujemy i życzymy dalszych, takich samych sukcesów jak w 2025 roku, a Ćwiąkałę ponownie można przyjąć do naszych. Oczywiście do czasu krytyki Barcelony.

1

@Luciano99 już mi zaimponowałeś bezgraniczną wiarą w swoje czutki, które nijak mają się do rzeczywistości, nie dam się po raz kolejny omamić, to koniec Lucek

1

@blakkudium Przestań.

4

@July_6_BcN Widzę, że nadal trzyma z sylwka

7

@michaleu Co innego miałem zrobić, trzeba pomagać w potrzebie, uj z tym że im się po***y adresy bo mówiły cos o zakładzie wulkanizacji, ale Uber niestety odmówił przewozu tak nawalonych osob...

@FcPortoFan1999 https://tenor.com/pl/view/tajner-czapka-oh-no-gif-11635305

7

@FcPortoFan1999 Jedna coś tam mamrotała "Pedri, Pedri", a druga zaczęła chwiejnie uciekać, bo myślała że ją boss z Dark Souls goni. Tam nie tylko alkohol wjechał... ale impreza mimo wszystko chyba udana.

@Luciano99 To dzieki Barcelonie Flicka, ofensywa ponad wszystko

15

Wyciekło nagranie gdzie widać w jakim stanie @July_6_BcN i @clyde wracają o 20 w sylwestra do domu, ale wstyd

https://x.com/i/status/2006759044435030081

6

@gumaz Jeśli przy -20 i zaspach śnieżnych nie jesteś w stanie normalnie popylać w krótkich spodenkach i klapkach to nie możesz się nazywać mężczyzną.

6

Kanał Sportowy super odżył po tej dramie ze Stanowskim. Śmiem wręcz twierdzić, że wygląda to teraz znacznie lepiej niż gdy był tam ten śmieszny propagandysta. Bardzo przyjemnie się wszystkich ogląda i słucha, dobry klimat :)

8

@Hosh "graphic design is my passion" - Grok

0

@clyde La Bamba będzie nasza w tym roku!

23

10 La Bambowych postanowień na 2026:

1. Brak jakichkolwiek pożyczek, szczególnie dla @Luciano99 i @Kessie.
2. Więcej postów o polityce.
3. Więcej postów o tym jak obrzydliwy jest Real Madryt.
4. Kontynuowanie obrażania Kessiego do godziny 22.
5. Po godzinie 22 również.
6. Więcej postów muzycznych dla @clyde.
7. Więcej postów o Pedrim dla @July_6_BcN.
8. Brak ufności dla tych debilnych "czutek" Lucka.
9. Spam związany z grami, głównie z GTA VI i Wiedźminem IV.
10. Jeszcze więcej zielonych ode mnie.

2

@Safrani Czyli bez nagród i okej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?