25

Ten Negreira to jednak grał najładniejszą piłkę w historii, je***niutki, liczę na jego pomnik pod nowym Camp Nou


1

@Popitek12 Tak.

7

Ale bym se obejrzał taką Barcelonę Flicka.

0

@escarabajo aleś nam dowalił, idę sie wylogować i na spacer ochłonąć, a potem zadzwonię do psychologa, pzdr

0

@escarabajo A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dzieci.

9

@LeszekFCB Później też obciach.

6

@Kessie obciach czy obciach?

3

@Kgorecki2500 w sumie racja @Kessie nie ma jaj

20

Takie rzeczy piszesz @July_6_BcN do @Kessie, a później się dziwisz, że nie chce się odczepić, w co Ty grasz, weź się w końcu ogarnij dziewczyno

https://x.com/i/status/2006211949604868329

1

@clyde O, Reanimal też jest dla mnie bardzo ciekawe, podobnie jak Replaced.

@Luciano99 @Hosh Zgłoszone.

5

Do tego mozliwy HL3 czy DLC do W3 i start kampanii marketingowej W4. Moze byc milutko w giereczkowie w tym roku.

14

Niech pierwszy dzień nowego, 2026-go roku klasycznie nie odwiedzie Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, bezczelny i propagandowy klub w historii i walimy tych kiepów na mięciutko w 2026.

Realowi jak i im kibicom życzymy takich samych sukcesów sportowych jak i w roku poprzednim.

A poza tym to najlepszego dla całej La Bamby i oby w każdym aspekcie życia był to dla Was naprawdę super rok!

5

@Rifek Z rzeczy, które chcę zrobić to krewetki smażone na oliwie z ostrymi papryczkami, skórką z cytryny, pietruszką zieloną i czosnkiem, grzaniec (3 litry wina kupione, do tego anyż, cynamon, imbir, sok z cytryny, sok z pomarańczy, syrop malinowy i kardamon) oraz zamówiona zostanie pewnie jakaś pizza :)

7

@Kessie bedzie cos odpalane czy tylko jak zwykle brudna fajka wzięta z ziemi?

14

@blakkudium W pełnej cenie pokazują tylko mecze Realu, mecze FC Barcelony za dopłatą 100 zł/miesiąc i w jakości 720p oraz co 15 minut "tylko jedna reklama". Do meczów Barcelony oddelegowany tylko Laboga i Kręcidło.

0

@kanver_ Właśnie @Kozinho., weź spróbuj :v

1

@Kozinho. Masz przecież wywiad z kamratami, poglądy bardzo podobne, to możesz sobie obejrzeć ¯\_(ツ)_/¯

29

@Kessie byłoby oglądane co?


1

@PatrychoO Zgłoszone. @Popitek12

3

@DTMisTheBest Jak niemieckie utwory dla dzieci to tylko to:


2

@Sulimo Wg. mnie zdecydowanie tak, FC3 ma najlepszego antagoniste oraz jest po prostu dobrą grą.

0

@Frimpong patrz jak sie wpw wk***ił, dramat

0

Komentarz usunięty

27

Ale gdy Najman ciśnie Stanowskiego to naprawdę musi być źle z Krzysztofem. A ja łagodnie uśmiechnięty... :)


9

6

@Kgorecki2500 Na zakładzie u Lucka zamieszkam

2

@LAMC_10 Jak Konfederacja z PiSem i Braunem dojdą do władzy, to realnie będę myśleć nad przeprowadzką ;)
Edynburg, Barcelona, Kanada, Islandia, Szwajcaria, Włochy... mnóstwo jest miejsc do życia przy pracy zdalnej.

21

Chyba jeszcze nigdy nie widziałem nagrody tak kompletnie z d*py jak nagroda dla najlepszego piłkarza Biskiego Wschodu. WTF. A jeszcze większego absurdu i śmieszności dodaje fakt, że plebiscyt został stworzony przez zwycięzcę tej absurdalnej nagrody... dla siebie i pod siebie. Chory człowiek, chore środowisko.

3

@kuz "Żałosne czasy, żal się czyta jak spora część osób broni promowanie chorych umyslowo albo po prostu idiotów."

Po prostu niestety spora część społeczeństwa, która tego broni jest tak samo ch**a umysłowo. Ciągnie swój do swego... a z takimi ludźmi ten kraj sam się zaora co mnie nie zdziwi jeśli za kilkadziesiąt lat znowu wrócimy do czasów PRL, 39-45 etc. Smutne, ale cóż, spora część społeczeństwa nie zasługuje na nic wiecej.

PS. Stanowskiego i Kanał Zero jakos jeszcze może obronić to jak ich jakos skompromituje ja wizji, chociaż z drugiej strony juz samo jakiejkolwiek zapraszanie i promowanie jest żenujące.

2

Szkocja wg. mnie ma jeden z najpiękniejszych "hymnów" na świecie. Co ciekawe samo państwo nie ma oficjalnego hymnu, ale utwór "Flower of Scotland" uznaje się za nieoficjalny hymn państwowy.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?