macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie W punkt. Najlepsza decyzja w moim życiu!
3
@misterio @Luciano99 gratulacje dla starego, oby w przyszłym roku znowu podniósł poprzeczkę!
4
@tomek8756 0.00, ezz
4
@Popitek12 A mniejszość uczniów w Polsce nie podchodzi do matury po nieukończeniu naturalnej klasy.
3
@4drian0 Flick i każdy kibic Barcelony czytający tę informację:
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSyKfobCZea9HrddW9G6RkU8u1FPmpLhK-nzg&s
1
@Lisek Już niedługo. Damy radę, wytrzymamy ten trudny czas wszyscy, a Barcelona Flicka nagrodzi nas oraniem wszystkich, szczególnie obrzydliwego Madrytu w 2026. Amen!
0
@FcPortoFan1999 Oby :)
8
Sztos fota!
2
@Popitek12 Tak, ale tylko wtedy gdy dzwoniłby 22-go grudnia żebym mógł przez słuchawkę telefonu go srogo wyśmiać.
11
@Aragorn33 Powyżej kolejny... jak widać ten argument kompletnie nie dociera, co niestety mnie nie dziwi ¯\_(ツ)_/¯
12
@Roobo Jaś Kapela jest po prostu głupi i nie miał wyroków sadowych jak Ci wyżej co sprawia, ze są nieporównywalnie bardziej szkodliwi, bo rozpowszechniają skrajnie negatywne emocje jak nienawiść, ksenofobia, prorosyjskosc, wręcz chęć krzywdy i śmierci. Kompletnie dwie różne sytuacje.
3
@Doren01 Pod tym względem faktycznie sie zgadza. A, ze super szkodliwa to inna kwestia...
1
@Encore Jeszcze jak!
41
Ależ to jest kompletna kompromitacja Stanowskiego jak i Kanału Zero... wielki wstyd takich ludzi zapraszać i tym samym jakkolwiek promować. Kanał Zero to Obrzydliwy twór.
3
@Kessie Nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
11
@majkiii dlatego fajnie, że powstało coś takiego jak alkohol i narkotyki
1
@blakkudium i okej
2
@Kessie ta sztama jak zwykle się zakończy pod Orlenem jak się będziecie ślizgać próbując w siebie trafić, klasyk
1
Arsenal i Liverpool jak zwykle na farcie... dramat.
4
@partymaker Pep Guardiola. Poza tym nie przeszkadzaj mi w prowokowaniu.
3
Arsenal prowadzi, Liverpool zaskakująco prowadzi... kiepski coś ten dzień. Dobrze, że chociaż prawilne City wygrało.
4
@marcin62 Podobają mi się niektóre komentarze w tej dyskusji :)
4
@Luciano99 Miłosław Bezalkoholowe Matcha & Yuzu "Azjatyckie Orzeźwienie", warzone w Miłosławiu.
10
@partymaker Ah sh*t, here we go again...
6
@Adran360 Ok, to weź zrób, a ja podgrzeje, thx
6
Kto chce bigos?
5
@MichalZZZ @July_6_BcN co z Pedrim?
7
@Kgorecki2500 Piękna rocznica!
0
@FcPortoFan1999 Z kim ten Real dzisiaj gra?
2
@michal26 120 stopni* :v
Dzięki za zauważenie tego rażącego błędu!