1

@Kessie W punkt. Najlepsza decyzja w moim życiu!

3

@misterio @Luciano99 gratulacje dla starego, oby w przyszłym roku znowu podniósł poprzeczkę!

4

@tomek8756 0.00, ezz

4

@Popitek12 A mniejszość uczniów w Polsce nie podchodzi do matury po nieukończeniu naturalnej klasy.

3

1

@Lisek Już niedługo. Damy radę, wytrzymamy ten trudny czas wszyscy, a Barcelona Flicka nagrodzi nas oraniem wszystkich, szczególnie obrzydliwego Madrytu w 2026. Amen!

0

8

Sztos fota!


2

@Popitek12 Tak, ale tylko wtedy gdy dzwoniłby 22-go grudnia żebym mógł przez słuchawkę telefonu go srogo wyśmiać.

11

@Aragorn33 Powyżej kolejny... jak widać ten argument kompletnie nie dociera, co niestety mnie nie dziwi ¯\_(ツ)_/¯

12

@Roobo Jaś Kapela jest po prostu głupi i nie miał wyroków sadowych jak Ci wyżej co sprawia, ze są nieporównywalnie bardziej szkodliwi, bo rozpowszechniają skrajnie negatywne emocje jak nienawiść, ksenofobia, prorosyjskosc, wręcz chęć krzywdy i śmierci. Kompletnie dwie różne sytuacje.

3

@Doren01 Pod tym względem faktycznie sie zgadza. A, ze super szkodliwa to inna kwestia...

1

@Encore Jeszcze jak!

41

Ależ to jest kompletna kompromitacja Stanowskiego jak i Kanału Zero... wielki wstyd takich ludzi zapraszać i tym samym jakkolwiek promować. Kanał Zero to Obrzydliwy twór.


3

@Kessie Nie trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

11

@majkiii dlatego fajnie, że powstało coś takiego jak alkohol i narkotyki

1

@blakkudium i okej

2

@Kessie ta sztama jak zwykle się zakończy pod Orlenem jak się będziecie ślizgać próbując w siebie trafić, klasyk

1

Arsenal i Liverpool jak zwykle na farcie... dramat.

4

@partymaker Pep Guardiola. Poza tym nie przeszkadzaj mi w prowokowaniu.

3

Arsenal prowadzi, Liverpool zaskakująco prowadzi... kiepski coś ten dzień. Dobrze, że chociaż prawilne City wygrało.

4

@marcin62 Podobają mi się niektóre komentarze w tej dyskusji :)



4

@Luciano99 Miłosław Bezalkoholowe Matcha & Yuzu "Azjatyckie Orzeźwienie", warzone w Miłosławiu.

10

@partymaker Ah sh*t, here we go again...

6

@Adran360 Ok, to weź zrób, a ja podgrzeje, thx

6

Kto chce bigos?

5

@MichalZZZ @July_6_BcN co z Pedrim?

7

@Kgorecki2500 Piękna rocznica!

0

@FcPortoFan1999 Z kim ten Real dzisiaj gra?

2

@michal26 120 stopni* :v
Dzięki za zauważenie tego rażącego błędu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?