1

No dokładnie, jak Roma! :D

0

To będzie w ch... ciężki mecz...

1

6 minuta i wciąż 0:0? Pfff, jak słabo. Valverde trener bez jaj. Nie będzie trypletu, nic nie będzie, sezon przegrany.

3

Murawa to jakaś porażka. Xavi już wyłączył TV...

0

Więcej nie pije.

0

lol, na livescore.com jest ciągle 0:0 i to mnie zmyliło :D
Czyli to tam jest błąd! Ha!

0

A idź Ty.
Jest zero zero a nie jeden zero dla atletico madryt z rayo vallecano.

0

Tak trochę dziwnie :D

https://ibb.co/cGuRJU

0

Coś się popsuło, bo u mnie w transmisji na Eleven jest 1:0 dla Atletico w 77 minucie :D

8

Laskowski. Nigdy nie zapominał o Laskowskim!

1

Wolski z Orłowskim komentują dziś mecz Barcelony w La Lidzę. Mój wehikuł czasu działa!
Jedni z moich ulubionych komentatorów.

2

No i jeszcze moje!
"Gramy nudno, mało kreatywnie, bez polotu, szkoła Cruyffa umiera!"
:P

12

Te dryblingi to jakieś... udane?

16

Jakby trafił, to przez następny tydzień ten gol byłby w sołszyl midjach :)
A że nie trafia, to cóż... zdarza się...

4

Gdyby Valverde i Bartomeu mieli dostęp do La Ramblii, to tryplety byłyby co roku!

0

Super się ogląda takie mecze.

5

3

City, jak i w zasadzie każda drużyna Guardioli ma w sobie coś takiego, jak chęć mocnego zdominowania rywala, przyciśnięcia. Po tej bramce ze spalonego i błędzie Kompanego, od razu były jakieś sytuacje dla City, chcieli się "odegrać". Czasami brakuje mi czegoś takiego w Barcelonie. No, ale może to się zmieni w tym sezonie...

0

Korona Krolów to jeszcze większe arcydzieło. To nasze dziedzictwo narodowe z wybitnymi aktorami, pięknymi kostiumami i genialnym scenariuszem. Sam nawet wysłałem im dywan do tego serialu.

0

A Korona Królów?

1

Dokładnie!
Ale wiele ludzi tego niestety nie rozumie. I to bardzo zniechęca i odrzuca.

1

Smutne to trochę. Poza tym jest tak wielki nacisk na "patriotyzm", że mi się już rzygać tym chce. Jeszcze z 5/6 lat temu uważałem się za patriotę, a dziś... mam z tym problem i gdybym miał możliwości finansowe, to chętnie wyniósłbym się gdzieś zagranicę. Może tak kiedyś uczynię, kto wie... za parę lat. Bo coraz bardziej mnie tutaj wszystko irytuje i męczy.

4

W Polsce nie da się za bardzo otwierać działalności, chyba że masz jakiś duży kapitał już na start. Dużo wygodniej zakładać działalność gdzieś zagranicą. Niestety. Nie ma pomocy w tym względzie od rządu, w zasadzie same utrudnienia, głównie finansowe.
Państwo zamiast pomagać obywatelom życie, to utrudnia. Ale pakuje to w śliczne opakowanie, mlekiem i miodem płynące, gdzie większość obywateli jest zachwycona. A jak zajrzysz do środka, to jest to zepsute, spleśniałe, śmierdzące g***. I to się chyba nigdy nie skończy, niezależnie od władzy.

0

Możesz zamieścić jakieś porównanie, lub tegoroczny rebranding?

1

GTA VI i (tutaj zaskoczenie) coś w stylu Valiant Hearts :)
Poza tym osobiście jestem strasznie nahajpowany na Cyberpunk 2077, ale na tą premierę jeszcze trochę trzeba poczekać.

0

Nie byłbym tego taki pewien. Gdy Cyberpunk będzie mieć własną premierę, to możliwe że będą już na rynku nowe konsole, nowej generacji. Poza tym już niedługo będzie premiera nowych kart RTX od Nvidii, które również zapewnią wielkie możliwości graficzne. Więc zbiorowe fapanie nad Cyberpunkiem jest dość uzasadnione :)

0

Podobno to wygląda tak zaje****, że aż trudno uwierzyć żeby tak wyglądała finalna wersja. Ale skoro W3 był dziełem niemalże wybitnym, to myślę że można dać im pełen zaufanie że Cyberpunk będzie dziełem równie wybitnym, a może i nawet lepszym. Niech pracują w spokoju i niech to będzie gra 10/10 :)

3

Pierwsze recenzje z zamkniętego pokazu Cyberpunk 2077 na Gamescom :)

"Polscy deweloperzy po prostu zawiesili poprzeczkę na poziomie nieosiągalnym dla innych twórców. Z dema przywiezionego do Kolonii wyłania się obraz gry o ogromnej skali, wystylizowanej do przesady i przede wszystkim niesamowicie miodnej."
Dejcie w końcu jakiś gejmplej!

https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=12879

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?