0

Spróbuj przez aplikację SopCast.

4

Ziomuś, czasem warto poświęcić chwilę na refleksję :)

12

"Świat jest tak duży, tak skomplikowany, tak nasycony cudownymi rzeczami i niespodziankami, że mijają lata zanimy my ludzie, zaczynamy dostrzegać, że oprócz tego jest też nieodwracalnie zepsuty. (...) Moment, w którym jego ból pojawia się po raz pierwszy nazywamy "dojrzewaniem". Ten ból prześladuje nas później przez całe życie."
Michael Chabon: Wstęp do "Wes Andreson Collection"

Dobry cytat to pomyślałem, że wstawię, a co :)

2

W PES-a jak dla mnie dużo przyjemniej się gra. Jest trudniej, trzeba kombinować, klepać, cierpliwość również jest bardzo ważna. Niestety w samej grze jest horrendalna ilość błędów i ABSURDÓW o których już wielokrotnie tutaj pisałem, np. wczoraj:
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6243200.html

Jak dla mnie w PES-ie np. gra obronna jest żałosna, gra pressingiem również. Zresztą długo by opowiadać. Gdyby KONAMI było firmą dbającą o swój finalny produkt, było nastawione na dopracowanie swojej produkcji to ta gra byłaby dużo lepsza. A tak, przez lenistwo, lub nawet brak talentu mamy produkt z potencjałem, ale i z masą irytujących i absurdalnych błędów, którego nigdy w życiu nie kupię.

0

Kupisz mi piwo, które chciałbym kiedyś wypić (zagraniczne) i jesteśmy kwita :D

3

Barca OFICJALNIE z dubletem.
Wyręczyłem kolegę, by się nie przepracował.

1

Daj spokój... zaraz pójdzie uninstall, no czymej mie... :D

3

Jaki kurde absurd w PES-ie 2018.
Na najwyższym poziomie trudności w Master League wygrałem wszystko co się dało (tryplecik), Luis Suarez został królem strzelców i najlepszym graczem Ligi hiszpańskiej, najlepszym graczem pucharu Hiszpanii, najlepszym strzelcem Ligi Mistrzów. Grał u mnie praktycznie zawsze i wszędzie. Nagle w okienku transferowym pojawia się informacja, że niejaki "Man Blue", czyli Manchester City wpłacił "Transfer Fee" za 30 mln (!) i Suarez to zaakceptował, a ja nie mam nic do gadania i muszę to zaakceptować.
Co za bezsens...

1

Ale LM... still waitin' :/

0

Bardziej Real Madryt 2016 - ?
:D

1

Higuain w stylu argentyńskim...
Choć kąt był dość ostry.

2

Heh, ja to samo miałem jak pierwszy raz przeczytałem :)
Myślałem, że to jakaś pomyłka i już miałem pisać "mistake", ale potem mój wzrok zatrzymał się na dłużej przy "training ground" :D

30

"Barca will spend 400 million on renovations for their training ground
Construction will begin in 2019 and it will be finished in 2021[espn]"

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/31398201_2002669293383638_2102367835227805214_n.jpg?_nc_cat=0&oh=9fba70d5bfd604bec1aa69e908229e46&oe=5B68A46C


Nie chcę obrażać, ani prowokować, ale mi to trochę przypomina... mega nowoczesną klapę od kibla.

0

Możliwe ;)

0

Był, dlatego napisałem "Sezonowiec!" :)
Ciekawe co Go... ugryzło. Strasznie dziwne zachowanie.

12

Nie wiem czy było, ale wstawiam.

"Pan Piotr Laboga, komentator C+, we wczorajszym studiu przedmeczowym przed spotkaniami półfinałów Ligi Europy, zarzucił Realowi Madryt korupcję.

Pan Laboga w studiu powiedział dosłownie, że mistrz Hiszpanii posmarował UEFIE i coś jest, w tych żartach o smarowaniu Realu Madryt." :D
Sezonowiec!

Link:

1

Jeśli chodzi o sprawy sportowe to mi też :)
Choć ten Szpakowski... ech. Świetny Laskowski dość mało komentuje. Ale zaś mamy z drugiej strony Hajto. Na Eleven (jak dla mnie) irytujący Święcicki i Mirosławski... jedynie C+ ma moim zdaniem ogólnie bardzo dobrych komentatorów.

5

Heh, nie ma to jak wybierać stacje na podstawie relacji sportowych z dopiskiem nazwy partii :D
#logic

3

Gdyby TVP było "normalną" stacją nie mającą w swoim portfolio gorszych wpadek, to nie byłoby to tak nadmuchane :)
A że od jakiegoś czasu TVP słynie z totalnie abstrakcyjnych i absurdalnych nagłówków/tytułów, to takie rzeczy bardziej są zauważalne. Podobnie jest zresztą w TVN.

1

Jajco, pomyśl przez chwile!

3

Masz też klub i agencje towarzyską którą Ci kupiłem i dlatego spotkasz się z Nimi i zorganizujesz im taką balangę jakiej jeszcze w życiu nie widzieli! :)

4

To co, mamy drugiego Guardiolę? :)

Cięzko w to uwierzyć, bo tacy ludzie jak Pep nie zdarzają się często... ale z drugiej strony może być to naprawdę świetny trener w przyszłości jeśli chodzi o kadry seniorskie.

5

"Zamiast Arthura do Blaugrany może trafić piłkarz o lepszych warunkach fizycznych"
Oczywiście, nie wiadomo czy to prawda, ale ostatnie ruchy transferowe sprawiają, że jest to dość wiarygodne. Wracamy się do czasów sprzed lat 70/80... Cholernie to smutne jak ledwie parę ludzi w zarządzie niszczy to co było wypracowywane przez tyle ciężkich lat...
Po 1970 roku jeden z koordynatorów do spraw młodzieży Laureano Ruiz, gdy zaczynał pracę w klubie, zerwał kartkę z napisem "Jeśli przychodzisz mi pokazać chłopaka który ma mniej niż 180 cm wzrostu, to możesz zabrać go z powrotem". Ruiz zaczął stawiać na wyszkolenie techniczne, a nie fizyczne jak przed Jego przyjściem. To samo kontynuował Rinus Michels, Cruyff, Guardiola... a dziś wydaje się, że to wszystko jest niszczone. Ale Barcelona zgarnie dublet, powiedzmy że wygra z Realem i cules będą szczęśliwi zapominając kto siedzi na stanowisku prezesa. A taka reakcja i aktualne działania klubu mogą się odbić baaaardzo tragicznie w przyszłości, gdy pożegnamy Busquetsa, Pique, czy Messiego...

0

W Rzymie to bardziej Barcelona zagrała tragicznie, a nie Roma tak wspaniale (choć zagrali oczywiście bardzo dobrze).

1

Osobiście nie daję większych szans Bayernowi. Tym bardziej, że Real miał teraz tydzień "wolnego".

1

Fajne nagranie z przemowy Pepa Guardioli to piłkarzy Manchesteru City w ramach gratulacji za zdobyte mistrzostwo. Myślę, że Pep ma dar do mówienia. Widać, że ludzie słuchają z dużym zaciekawieniem i dużą uwagą co Guardiola im powie. Sam jak tego słucham, to mnie to... inspiruje i bardzo ciekawi, a przecież siedzę tylko przed kompem. W książce Guillema Balague o Guardioli jest przytoczona rozmowa gdy po raz pierwszy przemówił do całego grona piłkarzy Barcelony w 2008. Do sztabu trenerskiego, piłkarzy, członków drużyny. Xavi wspominał, że wszyscy byli niesamowicie podjarani sposobem mówienia Pepa, tym co mówi, tym jak wielką ma pasję i jak cholernie mu zależy na drużynie, jaką ma filozofię. Bardzo inspirujący człowiek, nawet dla takiego szaraczka jak ja :)

https://www.facebook.com/BBCMOTD/videos/10160752534380455/?hc_ref=ARSeYgqJB-QzgZbYjBuIGsKUCcreJL5jMWDAzNQnY9Np8XiYnnxfPQXNfxnYRxDGWZE

1

"sankcja
1. «kara za naruszenie prawa»
2. «akcja represyjna skierowana przeciwko państwu, któremu zarzuca się naruszenie przepisów prawa międzynarodowego»
3. «zatwierdzenie jakiegoś aktu przez wyższą instancję»
4. «zatwierdzenie lub uznanie czegoś przez społeczeństwo, instytucję, autorytet moralny itp.»"

No, głupio trochę to brzmi :D

31

Myślałem, że będzie odpowiedź "na fcbarca.com" :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?