1

Ja mam odwrotnie na szczęście.
Pracuję jako grafik i mam wrażenie że firmy informatyczne, firmy które stawiają na kreatywność etc. są dużo bardziej przyjaźnie nastawione i stawiają w bardzo dużym stopniu na atmosferę w pracy.
Za to ludzie, którzy pracują właśnie w handlu, księgowości czy gdzieś indziej to sporo narzekają na atmosferę, czy właśnie szefa. Mam sporo takich znajomych.

0

Bardzo liczę na Coutinho teraz. Świetnie to odciąży Iniestę, a im wcześniej ziomek zacznie grać tym lepiej dla całej drużyny.
Jednak wydaje mi się, że jest możliwość, by przyszedł latem. Kluby mogą się tak umówić, może być to nawet gdzieś w umowie zapisane: "Siema, Filip Kutinio jest Wasz, ale przyjdzie latem za kwotę jaką ustaliliśmy"
Poza tym wątpię, by chcieli zrezygnować z tak świetnego zawodnika na rzecz innego. No chyba że Verratti, ale to już totalna bajka :)

0

Dlaczego się nie zgodzi?
Jak dla mnie jak najbardziej istnieje taka możliwość. Cena może zostać ustalona już teraz. Największy problem pewnie jest ze zmiennymi i innymi drobniejszymi rzeczami zawartymi w umowie.

0

Czyli Coutinho zapewne nasz. Nie wiadomo tylko czy w styczniu, czy latem.

2

Ja to mógłbym spać do 12 niezależnie od tego jaka jest pogoda...
Ale nie, bo trzeba wstawać o 6 i jechać w pociągu jak glonojad :/

13

Śmiechłem trochę :)

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26166506_1792065520812633_2399011017722388141_n.jpg?oh=b3c9832c26f802d0c95058e3b98b4d77&oe=5AB32EA6

Miłego dnia ludzie, czyście z Madrytu, Barcelony czy z innej części piłkarskiego świata!

3

Czyli świat w pigułce.

41

Rok 2023. Jak podają hiszpańskie gazety, agenci Coutinho w końcu uzgodnili z LFC warunki kontraktu. Transfer niemal dopięty. Sam piłkarz jest zmotywowany, by przejść do Barcelony jeszcze w tej dekadzie.

17

To Ty nic nie wiesz?!
Coutinho okazał się zbyt drogi i Bartomeu w tym momencie jest w Warszawie. Dopina transfer Kucharczyka. Nie wierzysz? Dowód:

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26229552_1936600193323882_6342557672487907960_n.jpg?oh=25bfc2ae579a6b6c9be4a94b84dffb12&oe=5ABD380B

0

Tak to jest jak się odpala świat na kiepskim sprzęcie, detale i inne funkcje graficzne idą na dół :D

16

O kurde. Posąg Michaela Essien w Ghanie.
Z całym szacunkiem do posągu Ronaldo, ale ten jest najgorszy :D

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26195642_827284757453658_6768529385303963045_n.jpg?oh=7e1c6c8e2ac032ad2bfac69a386c1807&oe=5AEF0F37

0

1

Bardzo jestem ciekawy jeśli Antoni przyjdzie, to jak to wszystko poukłada Valverde. Nie wyobrażam sobie tego za bardzo, a wyobraźnie potrafie mieć bujną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Gdzie będzie grać Griezmann?
Świetny piłkarz, ale jak dla mnie nie ma już dla Niego miejsca...

0

"przede wszystkim utrzymanie piłki ,a oni się dziwą ,że drużyna kondycyjnie wytrzymuje mecze.
Przecież to logiczne ,że z Piłka przy nodze nie musisz za nia tak ganiac jak gdy jej nie masz."

Szkoda, że nie wiedzą o tym w Pro Evolution Soccer* :/
Moje średnie posiadanie piłki to 68%, a za każdym razem jak porównuję pasek kondycji pod koniec meczu, to moi przeciwnicy mają więcej.
#realizm

*wersja 2017. Jeszcze, ale niedługo się przesiąde, bo mnie tak wk... że szok.

0

Dlatego to była chyba najlepsza decyzja zarządu Barcelony w XXI wieku, że dał szansę Guardioli, a nie Mourinho. Mourinho bardzo chciał zostać trenerem naszego klubu, na rozmowie z Laportą w 2008 roku i z kimś tam jeszcze z zarządu był świetnie przygotowany. Jednak właśnie Jego charakter przesądził o tym, że Barcelona nie zdecydowała się na Niego, a na Guardiole.

21

Nie chcę za bardzo znowu roztrząsać tego tematu, bo zaś ktoś wyjedzie mi z jakimś PO, czy innym filmem, ale mimo wszystko... śmiechłem i wstawiam :)

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26165376_967175493450124_7419544141433647907_n.jpg?oh=fac6dcc49493bc162e992218809c3597&oe=5ABCC9CF

0

City 2:0, own goal znów zaczął strzelać.

Zwinność, pomysł na grę i inteligencja piłkarzy City jest naprawdę imponująca.

24

No i tak się właśnie kończy sylwester z Peszko...

Heh, oby to nie było nic poważnego ;)

37

"Victor Valdes schodzi ze sceny.
Były bramkarz Barcelony skasował wszystkie posty z mediów społecznościowych. Wrzucił tylko wiejską drogę i napis "dziękuję za wszystko". Dwa lata temu zapowiadał, że kiedy zakończy karierę, usunie się w cień i poświęci rodzinie.
Wygrał z Barceloną 6 mistrzostw Hiszpanii, 2 CdR, 6 Superpucharów Hiszpanii, 3 Ligi Mistrzów, 2 Superpuchary Europy, 2 KMŚ. W 2014 roku, prawie rok po ogłoszeniu chęci odejścia z Barcelony, zerwał więzadła w kolanie. Do formy już nie wrócił."

0

W sumie... masz racje ;)
Popieram.

0

Są też pewnie jakieś onlinowe strony do obróbki.
Wszystko zależy od tego jak bardzo "pro" program jest potrzebny ;)

A GIMP jest programem uboższym od PS. Ale czy prostszym, to faktycznie, możesz mieć rację. Bardzo daaaawno nie używałem GIMP-a. Ostatni raz to chyba... w szkole :D

4

Fajny projekt słynnego ptaka (bez skojarzeń) z logo CD Project RED :)
Idealny na tapetę jakby ktoś chciał.

https://orig00.deviantart.net/a062/f/2016/085/7/7/cdp_red_bird_by_vesner-d9wkkko.jpg

0

Zależy też jak bardzo potrzebuje ogarnąć te zdjęcia. Photoshop to straszny kombajn, więc w zasadzie nie wiem czy jest sens by instalował. Jeśli chce tylko prostą obróbkę zdjęć, to jest sporo zamienników (m.in. GIMP), które ważą mniej i są prostsze w obsłudze :)

0

Nie wiem czy majster, ale parę projektów graficznych na andka miałem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?