0

Kiedyś brałem z firmy Vivus i było ok.
Jednak pamiętaj: nie bierz, jeśli nie masz stałego dochodu i nie będziesz w stanie spłacić. Bierz wtedy, jeśli będziesz pewnny, że będziesz mógł im oddać ten hajs.

0

"Pep Guardiola. Sztuka zwyciężania." - dobra pozycja pozwalająca na zrozumienie fenomenu Guardioli i poznanie kulisów Jego Barcelony.

35

Legendarny bramkarz, ale "ekspert" z Niego jest tragiczny.
Mało osób mnie tak bardzo irytuje i żenuje w studiu piłkarskim/w wywiadach jak On.

8

Rakitić do zadań bardziej defensywnych potrafi być naprawdę świetny. Mimo, że czasem irytuje mnie Jego powolność, czasem pokraczność, to jednak potrafi być graczem bardzo pożytecznym.

9

Prosty, ale jakże fajny pomysł:

Połączyć te dwa filmiki:
https://x.com/MessiWorId/status/950146073015791617
+
https://x.com/ilMessi10i/status/950127265316265984

To co mówi przeplatane z Jego genialnymi zagraniami z wczorajszego meczu z Celtą przy muzyce z Bennego Hilla.
Jak będę miał chwilę czasu, to chętnie coś takiego ogarnę :)

26

Już niedługo w polskich mediach:
"Coutinho skompromitował się podczas prezentacji! 146 mln funtów nie pokazało żadnych sztuczek! [ZOBACZ WIDEO]"

0

U mnie podobnie i też Photoshop :)
Tylko, że ja akurat mam trochę roboty. Farciarz :P

0

Trzynasta trzydzieści. Podobno.

2

Tak. Po godzinach również robi w kebabie Ardy.

2

W sumie to jest ciekawe. Real w zasadzie nie ma jakiegoś jednego określonego stylu gry, który dyktuje im historia. Grają inaczej w zależności od piłkarzy, trenerów etc.
U nas jest trochę inaczej. Od czasów Cruyffa mamy określony styl gry, który staramy się pielęgnować, oczywiście z pewnymi modyfikacjami, ale założenia są takie same: dominacja, długie utrzymywanie się przy piłce, wymiany szybkich podań, "tiki-taka" itp.
Real czegoś takiego w zasadzie nie ma. Jakbym ktoś mnie zapytał jaki Real ma własny, unikalny styl gry, to w zasadzie nie wiedziałbym co odpowiedzieć...

0

Taktyczny.

26

Śmiesznie teraz wyglądają wszelkie porównania Realu Zidana do Barcelony Guardioli. Jak sobie przypomnę wszelkie fejsbukowe porównania i to, że po obronieniu LM sporo ludzi zaczęło twierdzić, że ten Real to lepsza drużyna to tera jest to naprawdę zabawne. Jak dla mnie głównie pycha i arogancja zepchnęła Real tak nisko. Wszelkie buńczuczne wypowiedzi Cristiano, zachowanie Casemiro czy inne pomniejsze zachowania m.in. kibiców zbierają teraz swoje żniwo.
Najgorsze jest jednak to, że jak Real znów zacznie wygrywać, a Ronaldo zaliczy jakiegoś hat-tricka to znów będzie ta sama gadka.
Wydaje mi się, że ludzie totalnie zatracili gdzieś naukę na błędach.
Niestety u nas bywa podobnie, choć (moim zdaniem) na trochę mniejsza skalę.

6

Ta mina jest idealna na mema.

2

Na numerek już hajsu nie starczyło :/

0

Wydawało mi się, że Tracz może sobie pozwolić na wykupienie całego Nike, a tutaj nie stać nawet na koszulki?
Ech, bida w tej Polsce... Kuuurła, kiedyś to było...

0

Cienka czerwona linia, Szeregowiec Ryan, Dunkierka

2

Z jednej strony transfery zapowiadają się świetne, a z drugiej patrząc na to jakie perły były w La Masii etc, to parę lat temu byłoby nie do pomyślenia...
Smuteczek trochę.

1

Akurat Coutinho zachował się naprawdę bardzo profesjonalnie i świetnie. Dawał z siebie wszystko przez te pół roku, mimo że miał w świadomości ciągle grę na Camp Nou. Wykonywał swoje obowiązki w 100%, był bardzo ważnym graczem. Kibice Liverpoolu powinni mu dziękować za takie podejście, bo to było bardzo dojrzałe.

1

Świetnie, że mamy tak fantastycznego zawodnika jak Coutinho, ja jednak latem zastanowiłbym się nad kimś pokroju Xaviego. Przydałby się ktoś również zwinny, kreatywny, ale o innej charakterystyce gry niż Rakitić. Najlepiej kogoś młodego typu Seri. O Verrattim nie wspominam, bo to już raczej jest bajka niestety nierealna. Jednak do idealnej wizji Barcelony (wg. mnie) brakuję właśnie kogoś kto swoim stylem gry przypominałby Xaviego.
Byłoby miło, gdyby o tym pomyśleli latem. Na razie wygląda to bardzo fajnie, ale może być jeszcze lepiej.
Oby ten sezon zakończył się bardzo pozytywnie :)

3

3. Anita Włodarczyk (jeden z moich ulubionych sportowców, zawsze ten sam niesamowicie wysoki poziom i zawsze ta sama naturalność i niesamowita skromność)
2. Robert Lewandowski (bo najpopularniejszy w najpopularniejszym sporcie, dobry sezon, oczywiście wysoki poziom)
1. Kamil Stoch (za ostatnie i dzisiejsze zwycięstwa i oczywiście za bycie fantastycznym sportowcem)

Podejrzewam, że właśnie tak będzie ;)

2

Szampanów na razie otwierać nie można, ale można już do lodówki wstawić ;)

1

Znam OSOBĘ, a nie osoby. Znajomych zmieniać nie muszę. Cóż, ja nie wstydzę się, tylko bardziej szukam sposobu jak takim ludziom pomóc. Ale co kto lubi. Jeden wyśmieje i się odwróci, drugi mimo że ma świadomość tej głupoty będzie szukał rozwiązania.

1

Z autopsji.
Jest to trochę idiotyczne jak dla mnie, ale znam osobę, która popadła w autentyczną depresję, bo Jej zdjęcia nie zdobyły określonej ilości lajków...

0

Oczywiście, to prawda. Jednak (IMO) to niestety pokazuje jak zepsuty jest dzisiejszy świat. Oczywiście, mamy sporo udogodnień poprzez aż tak fantastyczny rozwój technologii, jednak to wszystko ma swoją cenę, właśnie m.in. w postaci manipulacji ludźmi i "zawładnięcia" ich umysłem, czasem, czy uczuciami.

4

Po co Ci iPhone 7, skoro 6 to praktycznie to samo?
6 wersje można dostać już za naprawdę niezłą kwotę.
Jeśli masz możliwość - kupuj zagranicą. U nas oczywiście podatki są ogromne i zagranicą te telefony można dostać w fajnych cenach.
Taki paradoks. W takim USA zarobki są dużo wyższe, a telefony tańsze. U nas zarobki są dużo niższe, a telefony droższe.

2

To jest oczywiste, że zależy. Nie oszukujmy się - zawsze miło jest zostać docenionym, nawet w tak prymitywny, wirtualny sposób. Pozwala nam to twierdzić, że ktoś nas popiera, dzięki czemu jest karmione nasze łase na komplementy ego. Problemem natomiast jest to, że dla ludzi takie formy jak zielone znaczki, czy lajki są czymś dużo więcej niż tylko miłą drobnostką. Utożsamiają to wręcz z życiem, czasami nawet opierają na tym swoją wartość. To jest porąbane.

2

Żyjemy w totalnie porąbanym świecie, gdzie jakieś zielone znaczki, lub lajki są dla ludzi aż tak ważne...

1

Co do bourbonów, to średnio się znam, ale whisky to bardzo polecam tą:
https://sklep-domwhisky.pl/product-pol-7171-Auchentoshan-Three-Wood-43-0-7l.html

Bardzo dobra :)

0

Myślę, że taki Wiedźmin by ruszył.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?