macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Piękna historia.
W 1978 roku Jacek Kaczmarski do tej melodii napisał słowa do jednej z najbardziej znanych polskich piosenek - "Mury". "Piosenka Lluisa Llacha, katalońskiego pieśniarza zyskała niezwykłą popularność w Katalonii, była śpiewana na koncertach i manifestacjach jako protest przeciwko dyktaturze Franco. Po tym, gdy jej wykonywanie zostało zakazane przez władze – na demonstracjach nucono samą melodię, co znalazło odzwierciedlenie w tekście Kaczmarskiego ("sama melodia bez słów /niosła ze sobą starą treść"), niejako poświęconym w ten sposób Llachowi."
3
No to Ronaldo zaś z każdej pozycji będzie strzelać...
1
Motoryka Suareza jest przerażająca. Smutne to :(
1
Ale dziwnie :D
I te plaski przy witaniu się zawodników :D
0
Na player.pl jest dźwięk, mecz etc.
Barcelona wychodzi w koszulkach senyery na mecz :)
0
No, szczególnie jak będzie padać w polu karnym :D
Z dystansem... :)
4
Ależ dziwnie będzie się to oglądać. Tylko z ławki jakieś "Vamos, Vamos!" Valverde, czy Ter Stegen krzyczący "Fuera, Fueraaa!!!!" :)
11
Patrząc na dzisiejszą sytuacje, to niesamowicie wygląda to zdjęcie:
http://www.worldrecordacademy.com/games/img/112649-1_largest_flag_flying_in_a_soccer_stadium_Barcelona.jpg
11
Mecz kwestią godzin!
1
Ależ to jest nieprofesjonalizm i idiotyzm. "Redaktor". Jeśli taki ktoś może uważać się za redaktora, to ja w takim razie założę drugie Apple :)
4
Redaktor rm.pl. Brak słów na aż tak porażający brak inteligencji.
I że niby ta strona to najlepsza strona klubowa?
Święcicki chyba miał niezłą bibę w weekend :)
54
Najlepszy dowód na solidarność z Katalończykami, to pokaz siły na boisku jak i na trybunach. Niemądre moim zdaniem byłoby niewychodzenie. Warto to wykorzystać i stworzyć prawdziwy kocioł na Camp Nou, na trybunach i na boisku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Na stronie "konkurencji", czyli Sam Wiesz Jakiej piszą, że mimo że infekcja wirusowa jest w okolicach serca, to na szczęście nie jest to poważne. Dostanie jakieś leki i trzeba czekać, aż infekcja po prostu minie.
2
Real Madrid's Dani Carvajal will be ruled out ‘indefinitely’ due to heart problems, reports @marca
Szkoda Go, miejmy nadzieję, że to nic poważnego :/
1
http://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,22446727,czy-katalonia-wie-czego-chce-w-niedziele-referendum.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&disableRedirects=true
0
Z tych dwóch to chyba to pierwsze.
Botoks to podobno dość spory paździerz.
Zresztą obydwa te filmy są bardzo nisko oceniane. Nie ma nic innego w kinach?
1
Heh, to prawda :)
Paru z tych lektorów kojarzę, ale jak np. zobaczyłem gościa, który czytał Modę na Sukces to miałem takie: "WTF, to naprawdę ON czytał ten serial?" Wiesz, taki szok, który nie był negatywny, a bardziej szok wywołany ciekawością i zdziwieniem :)
0
Bardzo fajny materiał o pracy lektora w Polsce :)
Dziwnie się słucha i ogląda tych ludzi, heh.
Niedawno współpracowaliśmy jako firma z Tomaszem Knapikiem. Podobno (bo bezpośrednio nie brałem udziału w spotkaniu z Nim) bardzo fajny gość i po obejrzeniu tego materiału można podobne zdanie wywnioskować o innych lektorach. Bardzo pozytywne wrażenie robi Maciej Gudowski - skromny i mądry człowiek, poza tym głos jak dla mnie idealny :)
Polecam.
0
Mega cytat.
Gdzie można znaleźć oryginał? :)
Ładnie proszę.
1
Seri niepotrzebny, Coutinho i Verratti za drodzy...
In Andre Gomes we trust!
#BartomeuDimiteYa
0
Niby jest Denis Suarez, Roberto, Busquets, czy Iniesta, więc potencjał oczywiście jest.
Jednak uważam, że ściągnięcie kreatywnego pomocnika, to był OBOWIĄZEK poprzedniego okienka transferowego.
Obowiązek został zignorowany, a brak takiego pomocnika wielokrotnie da o sobie znać w tym sezonie. Niestety.
0
W sumie to byłoby ciekawie.
Jeśli jest podobny do tworu Marka Zuckerberga, to na profilowe ustawić sobie Tuska z flagą Polski i Unii, a na zdjęcie w tle flagę LGBT.
Matko, co by się tam działo...
1
Luz, śmiech to zdrowie dla każdego. Poza tym kiedyś przeczytałem, że śmiech to najlepszy makeup dla kobiety, więc tym bardziej zachęcam płeć piękną do uśmiechu :)
A odnośnie "polfejs", to coraz bardziej nasz naród prześciga się w tym, co jest najbardziej żenujące.
2
Tak. Po rejestracji przyjdą 2 Sebixy i 3 karyny na kapucziny podczas któryj zostanie sprawdzona czyś nie dżender i czyś godna tego serwisa.
0
Kto ma już tam konto, przyznawać się!
Ja dzisiaj zakładam.
:v
http://innpoland.pl/137621,polscy-narodowcy-stworzyli-slowianska-wersje-facebooka-nazywa-sie-polfejs-konto-wylacznie-dla-hetero
2
Mecz do zapomnienia.
Miałem jeszcze popracować chwilę, ale ten mecz mnie niesamowicie uśpił.
Weźcie tego Rakieticia, bo wyjdę z siebie i stanę obok... Smutno trochę, że po czasach Xavi'ego musimy oglądać kogoś takiego w środku pola. Dobry zawodnik (jak jest w formie), ale no kurde, nie na Barcelonę aspirującą do trypletu...
Dobranoc ludzie!
2
Jest tylko jeden problem:
http://www2.pictures.zimbio.com/gi/Josep+Maria+Bartomeu+_3Tg8JF3fEym.jpg
1
Z tym, że nie ma lepszego pomocnika bym polemizował, ale fakt - jest to smutne.
Ale spoko! Wotum nieufności na ostatniej prostej!
Oh, wait...
3
Właśnie w tym momencie Messi wydziera się na Rakiticia.
#potwierdzoneinfo