0

Czy ja wiem... trochę zleceń mi przybywało ostatnio do projektowania apek na Androida bądź iOS :)
W tym momencie sobie nie przypominam, ale postaram się poszukać.

0

Projektuje, czy programuje?
Jeśli chodzi o projektowanie to ja.
Programowanie - niestety nie :/

4

pax!
GeneralXavi ;)

1

Tak czy inaczej jest dobrze. 5 pkt przewagi jest w tym momencie bardzo dobry rezultatem. Niech pracują dalej i niech kluczowi zawodnicy (Pique, Suarez) odzyskają formę na wiosnę, bo w sumie to jest najważniejsze.
Martwi mnie tylko ta nasza pomoc... bardzo irytowała mnie nieporadność Rakitica wczoraj i nie tylko wczoraj, w wielu meczach również. Lubię tego zawodnika, jest porządnym piłkarzem, ale ciągle to będę powtarzać: to nie jest zawodnik na miarę kreatywnej Barcelony. Boje się, że brak kreatywnego pomocnika może nam się odbić w jakimś ćwierćfinale/półfinale LM...

13

Alba dostaje gdzieś w szyję, łapie się za twarz jakby dostał od Tysona...
Ech.
:/

0

Suarez nie ma formy, trzeba go zmienić najlepiej za Paco...
A nie, czekaj...

0

Ty to wiesz, ja to wiem, kibice to wiedzą, Bartomeu tego nie wie...

1

Panie Rakitic, jakie jest Pana ulubione podanie i dlaczego do najbliższego?

0

Właśnie w takich meczach najbardziej brakuje kreatywnego rozgrywającego obok Iniesty.
Ale przecież ludzie w Barcelonie wiedzą lepiej...

0

Początek transmisji, a ja już mam humor popsuty.
Pierwsze zbliżenie na Lahoza. Damn :/

3

Mnie strasznie żenuje ta reklama FIFY. Jeszcze jak Ronaldo dumny ogląda to na telefonie... ech. Propaganda wywyższająca Ronaldo jest ogromna, szkoda tylko że w rzeczywistości w dużej większości kopie się po czole.

2

Bo to Eleven.

1

Są jakieś ciekawe gify z Ronaldo z dzisiejszego meczu?
Z tego co pamiętam, to ostatnio z każdego Jego meczu było coś interesującego do wyciągnięcia...
Jak w ogóle zagrał Real?

0

No jest to dziwne, bo powinni napisać wyraźnie, że płatność pakietu za 15 zł jest niemożliwa. Parę dni temu na mail przyszła mi wiadomość, że mogę odnowić pakiet "za tą samą kwotę". Tak więc bardzo nie fair z ich strony.
Przerzucam się na oficjalną Eleven.

1

Wcześniej kupowałem za 15 zł, teraz chciałem odnowić, bo skończył mi się 9-go października i... piszę, że są problemy techniczne. Co ciekawe jak daję za 35 zł, to wszystko idzie dobrze i można zamawiać.
:/

0

Chciałem sobie odnowić pakier Eleven na player.pl za który wcześniej zapłaciłem 15 zł, ale wyskakuje ciągle komunikat, że "Ulepszamy serwis, spróbuj ponownie za chwilę". Jak wybrałem pakiet Start Extra Eleven za 35 zł, to można wybrać już formę płatności i wszystko wygląda na działające.
Wie ktoś, czy ten pakiet za 15 zł jest wciąż dostępny, czy już niestety nie?
Byłbym wdzięczny za odpowiedź.
:/

1

PES 2017 był mega irytujący, a w 2018 na razie widać że się postarali i poprawili błędy z poprzedniej części :)
Bardzo przyjemnie się gra. W końcu!

10

Niemcy.

9

Wszystkiego dobrego :)
Korzystając z okazji życzę Ci byś podążał za głosem serca i pasji. Bardzo mało osób w wieku licealnym za tym podąża, podążają bardziej za głosem szkoły, uczelni, rodziców czy tego gdzie można najwięcej hajsu zarobić. Nic nie da Ci większej radości niż to, że będziesz robić to, co kochasz, co jest Twoją pasją.
Dlatego życzę Ci, byś szedł za pasją ;)

33

1

EDIT: Dobra, znalazłem. Fajnie :)
https://www.jambox.pl/newsletter/tygodnik-nr-418

PS. Ech, nie mogę edytować :/

1

W sensie... jeśli mam JamBox, który w swojej ofercie ma C+ Sport, jednak nie mam go wykupionego, to jest szansa, że będę mieć odkodowane te kanały, jeśli JamBox się na to zdecyduje?

4

Ostatnio trochę nad tym siedziałem:
https://www.spidersweb.pl/2015/08/cicada-3301-zagadka-2015.html

Co o tym myślicie? Bardzo ciekawa sprawa. Co prawda artykuł z 2015-go roku, ale myślę że opis organizacji i temat wciąż aktualny.

57

Hahah :D
No, bardzo dojrzałe zachowanie redaktora "najlepszego serwisu klubowego w Polsce".
Jakie to jest przyjemne jak wiesz, że oddałeś głos tylko raz i nie musisz się spinać o to, jaki mecz będzie puszczany na TVP, bo wiesz że jest to żałosna i dziecinna zabawa.
El Jarek dostaje order. Virtuti Cebulari.
Chętnie osobiście mu go wręczę :)

0

Pisz na priv jak coś ;)

4

Skoro my tak przeżywaliśmy piękny wyczyn najgenialniejszego zawodnika na świecie, to wyobraźcie sobie co musiał przeżywać Ray Hudson... :)

https://x.com/RayHudson/status/915977008282312705

0

Pewnie zaś Rosell maczał paluchy...

8

Gole tygodnia z FIFA 18:
https://www.facebook.com/SPORTbible/videos/1818279288202705/

Nie grałem, ale to wszystko wygląda tak... nierealistycznie, plastycznie i sztucznie że szok. Czasem to przypomina sceny z filmu "Shaolin Soccer".
FIFĘ porzuciłem parę lat temu, już wtedy była dla mnie jakimś nierealistycznym, sztucznym tworem który ma niewiele wspólnego z prawdziwą grą w piłkę. Myślałem, że deweloperzy z EA pójdą w odrobinę bardziej realistyczną piłkę. Chyba nic z tego :/
PES ma swoje błędy, jednak jest nieporównywalnie bardziej przyziemny i "ludzki", co za tym idzie dużo realistyczniejszy.

2

Co ciekawe najliczniejszą grupą na Islandii oprócz Islandczyków są... Polacy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?