2

Jaka symulka. Jakby to Suarez był, to przez następne 4365421 lat byłoby to na wszelakich fanpejdżach i w mediach...

0

wizja.tv

38

"Pal licho tę rękę Ramosa, Real i tak miał ten mecz pod kontrolą."
Komentarz ziomka z weszło.
Barcelona mnóstwo meczów miała pod kontrolą, ale i tak zawsze ktoś się doczepił o jakąś drobnostkę.
Trochę to irytujące. Dziś niech Barcelona strzeli na 1:0 po jakimś spalonym, lub nie podyktują ewidentnego karnego dla Lizbony. Jestem przekonany, że jutro będzie o tym głośno.

9

Oczywiście, że jest geniuszem. Jest geniuszem pola karnego, geniuszem strzeleckim, ale nie geniuszem piłkarskim. "Piłkarskość" to coś dużo więcej niż strzelanie bramek. To myślenie, sposób myślenia, sposób kreowania akcji, sposób brania na siebie odpowiedzialności gry zespołu. To umiejętności, technika, inteligencja, mądrość itd. Takie cechy powinien mieć najlepszy piłkarz świata, jeśli robimy już jakieś rankingi. Z całym szacunkiem dla Cristiano, ale do tych cech dużo bliżej jest Messiemu, aniżeli Ronaldo.
A dlaczego poddawane są w wątpliwość umiejętności tego drugiego?
Poza tym, że dużo osób Go po prostu nie lubi, to powód jest bardzo prosty - jest On kreowany na jakiegoś absolutnego geniusza wszystkiego, w zasadzie sam siebie tak kreuje, co dodatkowo powoduje niechęć do tego Pana. Dlatego raczej już zawsze tak będzie i można to w jakiś sposób zrozumieć.

4

Cóż, w Polsce ludzie w różnym wieku nie potrafią pić alkoholu. Życzę Ci, byś znalazł taką, która może się swobodnie napić jakiegoś dobrego wina, czy choćby dobrego piwa, ale żeby nigdy nie przesadzała, by znała umiar.
U nas w kraju nie ma kultury picia i tyczy się to osób w różnym wieku. Ostatnio spotkałem mojego znajomego, który w szkole był prymusem, a to ja zawsze byłem tym złym uczniem (nie mam nawet matury mimo 23-go roku życia). Dziwił się, że potrafię 20 zł wydać na butelkę piwa, skoro przecież po Wojaku za 2 zł można się uwalić w trupa i przyznał że o to mu w sumie chodzi. Niestety w większości tak ludzie podchodzą do alkoholu. Nie dlatego, by spróbować czegoś dobrego, nowego, tylko piją alkohol dla... alkoholu, by się jak najmocniej znieczulić...

1

What the... jak to wpadło? o.O

0

Dużo rzadziej, mimo wszystko. Poza tym tak jak piszesz - było nieporównywalnie bardziej pro. Tego bardzo brakuje.

15

"Ale pamiętajmy, przed nami druga połowa, więc piłkarze Barcelony będą bardziej zmęczeni."
Brawa za inteligencję!
Prowadzisz 1:0, masz piłkę przy nodze częściej niż przeciwnik, to przeciwnik musi za piłką biegać, ale to Ty będziesz bardziej zmęczony!
Studio Eleven... ech. Tęsknię za ludźmi z Canal+ :/

1

56

0

Pewnie masz rację, jednak widziałem czasem różne "piękne" gesty w stronę Ronaldo jak mu nie szło z sektora ultrasów...
Jednak fakt faktem, że na mecze tych największych chodzi bardzo dużo turystów.

1

Myślę, że Real będzie już zbyt wkurzony za te ostatnie mecze i będą walić z każdej pozycji, o "najlepszym zawodniku ostatnich 20 lat" (:v) nie wspominając... poza tym będzie 235443512 wrzutek, z których będzie bardzo duże zagrożenie. Wydaje mi się, że Alaves nie wytrzyma takiego naporu. No ale zobaczymy. Co by to było, jakby był remis/przegrana Realu, ach... :)

2

I to jest piękne w tym sporcie. Na pewnym stadionie w stolicy Hiszpanii po paru słabszych meczach są gwizdy, więc tym bardziej trzeba takie sytuacje podziwiać :)

1

Widzę, że optymizm ogromny :D
Dobrze, to lubię!

17

Alaves po 5 kolejkach ma 0 strzelonych bramek i 8 straconych, więc nie liczyłbym na to :)
Podejrzewam, że dziś będzie pogrom. 0:4/5.

1

Liczymy dziś na odrodzenie Pana Suareza, bo jak Go bardzo lubię, to na Jego grę nie da się ostatnio patrzeć...

0

Ale spoko trafiłeś, bo w sumie mi się woda skończyła w domu i muszę iść do sklepu. A tak się kurde nie chce...

1

Stary, zobacz co żeś zrobił teraz:
http://p1.sfora.pl/d9458d2ecb691b23d3aa7068f09f9056.jpg

44

Za 222 mln.

0

Ronaldo, Messi, Neymar.
Oficjalna trójeczka FIFA the "Best".

5

No w sumie. Prawie tak samo jak tryplet Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

Albo:
Czy wierzysz w pojawienie się nowoczesnej wersji rm.pl?

0

Dziękuję!
Widzisz jaki jestem oczytany?

1

Agnieszka Urszula Dygant (ur. 27 marca 1973 w Piasecznie) – polska aktorka, znana z ról w takich serialach telewizyjnych jak Na dobre i na złe, Fala zbrodni, Niania oraz Prawo Agaty. Dwukrotna laureatka Telekamery dla najlepszej aktorki.

Życiorys[edytuj]

Agnieszka Dygant na planie serialu Prawo Agaty w Gdańsku.
Uczyła się w LVI Liceum Ogólnokształcącym im. Leona Kruczkowskiego w Warszawie. Występowała w punkowej grupie Dekolt. 23 listopada 1997 zadebiutowała w teatrze. W 1998 ukończyła PWSFTviT w Łodzi. W tym samym roku otrzymała nagrodę wojewody łódzkiego za rolę Julii w przedstawieniu Letnicy na XVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Również w 1998 zdobyła II Nagrodę na XIX Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, wykonując wraz z zespołem Macieja Pawłowskiego piosenkę Agnieszki Osieckiej „Sing-Sing”.

W 2000 zagrała w nagrodzonym Fryderykiem teledysku zespołu Myslovitz „Dla ciebie”. W 2007 została drugą polską gwiazdą, która reklamowała produkty marki Garnier firmy L’Oréal.

Aktorka zdobyła dziewięć nominacji do Telekamer w kategorii Aktorka, dwukrotnie zwyciężając (2006[1], 2008[2]) i czterokrotnie zajmując 2. miejsce (2005[3], 2007[4], 2009[5], 2015[6])[7]. W 2007 otrzymała Gwiazdę Uśmiechu na VIII Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku oraz dwie Złote Podkowy na Cieszyńskim Festiwalu „Wakacyjne Kadry” za Najlepszą rolę kobiecą w serialu komediowym (Niania) i Najlepszą rolę kobiecą w serialu sensacyjnym (Fala zbrodni).

Życie prywatne[edytuj]
Była żoną aktora Marcina Władyniaka. Jej obecnym partnerem jest reżyser i scenarzysta Patrick Yoka, z którym ma syna Xawerego (ur. 13 marca 2010).

8

Nie lubię za bardzo wymówek, jednak patrząc na mecz z Getafe, to rzeczywiście bardzo źle się grało zawodnikom na takiej murawie. Getafe paradoksalnie też miało parę akcji, bo których piłka odbiła się bardzo dziwnie od murawy, nierealistycznie. Mecz z Alaves był ciężki, Alaves grało całą drużyną na swojej połowie, nawet za czasów Guardioli Barcelona z takimi drużynami się męczyła. Ale koncentracja w pewien sposób była, determinacja jak widać też, bo wygraliśmy oba te starcia. Na razie nie ma co szukać problemów, piłkarze wiedzą co robią, myślę że Valverde też.

16

W przyszłym sezonie.

7

Porównania Realu Zidane'a, do Barcelony Guardioli są tak niesamowicie kuriozalne...
Mimo obrony LM, to w trofeach im jeszcze do tego daleko, nie mówiąc już o porównaniu gry... zresztą jakim porównaniu. Tak jakbyśmy porównywali Wiedźmina 3 do jakiegoś nieudolnego indie game na Steamie za dolara...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?