3

No Cristiano ma świetny PR. Wychodzą różne informacje o tym jak Ronaldo pomaga, ludzie to łykają i fapują przy tym przy każdej okazji jaki to On jest wspaniały, a potem się okazuje że to nieprawda :D

Tadam:

1

Chyba wszystkie oprócz SMS, o ile się nie mylę :)

3

player.pl
Oglądałem rok temu na WI-FI z jedną/dwoma kreskami i o dziwo było naprawdę świetnie :P
Generalnie player.pl polecam, dobrze się tam ogląda mecze, rzadko są jakieś problemy.

0

Uwielbiam tą atmosferę na Celtic Park :)
Fajnie byłoby się kiedyś tam wybrać na mecz.
Vamos Barca!

1

Co ta Legia wyprawia... Magiera to jakiś cudotwórca.

0

Studia w Polsce często są na bardzo niskim poziomie, więc nie dziwmy się że tak to wygląda... :)

3

"Coś niesamowitego, Real na kolanach, przed własną publicznością, we własnej świątyni, upokorzony przez Barcelonę. Jeżeli rok temu Barcelona witała szpalerem Real przed spotkaniem tych drużyn na Santiago Bernabeu, to dziś tak naprawdę, Real powinien ten szpaler ustawić po meczu."

0

Wiesz może, czy niestety to tylko lager? Czy jakieś inne style można kupić?

3

Bez Niego w 2012 też powinniśmy wygrać LM wtedy. Chelsea miała po prostu więcej szczęścia, my byliśmy niesamowicie nieskuteczni w pierwszym jak i drugim meczu... To nie obrona Chelsea nas powstrzymała, tylko nasza nieskuteczność. Ktoś kiedyś powiedział, że jedyną bronią przeciwko Barcelonie jest ona sama. Tak było, poniekąd jest i pewnie będzie jeszcze przez jakiś czas.

2

Trzydzieści minut po północy.

82

"Messi latem przekazał Barcelonie"
Messi LATEM przekazał... mamy połowę listopada. Przerwa reprezentacyjna. Po przerwie zaraz Grand Derbi. I dopiero teraz się pokazują takie informacje?
Wnioski nasuwają się same ;)
Ignorować, nic więcej.

2

Nie. Nie mógłbym. Bo wiele razy już ignorowałem tego typu komentarze, aż postanowiłem w końcu coś napisać od siebie i jak widać - jakieś tam poparcie mam, więc to był dobry pomysł by to skomentować. Czy to coś da? Nie wiem. Ale czasem warto zwrócić uwagę po dłuższej obserwacji i ignorowaniu danej sytuacji, bo takich komentarzy do których się przyczepiłem jest mnóstwo, a takich jak mój jest mało. Dlatego nie mógłbym tego zignorować, nie tym razem.

30

Czy ktoś za każdym razem musi pisać "Nieśmieszne"? Co Wam to daje?
Piszecie to ze względu na to, by pokazać jak bardzo jesteście poważni i dojrzali?
Bo nie rozumiem. Za każdym razem jak ktoś pisze jakiś żart pojawia się komentarz "Nieśmieszne", "zatrzymajcie tą karuzelę śmiechu" etc.
Jeśli faktycznie to jest nieśmieszne, to zignorujcie to i nie piszcie nic, to najlepiej będzie świadczyło o tym, że dany kawał jest nieśmieszny.

0

Fajny materiał :)
Cristiano strasznie pokracznie wygląda z piłką. Proste zagrania mu się nie kleją do nogi.

4

Hmm, nie wiem o którą Ci dokładnie chodzi, bo były dwie :)
Linki wrzucam poniżej:



(najlepsza wersja jak dla mnie)

Beth śpiewała również po zdobyciu pierwszego trypletu na jakimś evencie zorganizowanego przez kibiców (chyba) :)

0

Pamiętasz pierwszy mecz?
Barcelona po stracie bramki mocno przycisnęła Atletico, nawet niedawno oglądałem powtórkę tego meczu. Cisnęła, aż wygraliśmy 2:1. W Madrycie z tego co pamiętam polegliśmy głównie fizycznie + brak koncentracji i wynik był jaki był..

0

Czy ja wiem... Barcelona Enrique ma to do siebie, że jak nie musi, to jest bardzo mocno nieskoncentrowana. Tak było z Bayernem, gdy przegraliśmy 3:2 (po wcześniejszym meczu wygranym 3:0), tak było 2 kwietnia, gdy mieliśmy sporą przewagę i miałem wrażenie że trochę przeszli obok tego meczu, szczególnie po 1:0. Teraz jest trochę inaczej, nowy sezon, trzeba gonić lidera tabeli ;)

0

Wczorajsze 40 minut Barcelony było naprawdę fantastyczne w mojej opinii. Porównując tylko te 40 minut do ostatnich meczów Realu odnoszę nieodparte wrażenie, że ów Real powinien zostać zmiażdżony 4-go grudnia. I tak powinno być, to Real jest po prostu przeciętną drużyną z tych największych...
Ale jak będzie, to się przekonamy, niemniej jednak jeśli nic się do tego momentu nie zmieni, to nie widzę innej możliwości jak tylko zafundować sobie mocne zwycięstwo.

16

Boże, jaka żałosna reakcja Cristiano, prawie się popłakał... nienawidzę takiego zachowania.

0

Dokładnie. Poza tym na umysł kogoś takiego jak Ronaldo podziałał ostatni mecz, gdzie walnął 3 bramki. Będzie chciał pójść za ciosem, a Legia jest niestety świetnym przeciwnikiem, by "zemścić się" za mecze bez strzelonego gola.

0

Ile stawiacie dzisiaj w meczu przy pustych trybunach?
Większość już nie boi się kompromitacji piłkarskiej po tym co zobaczyli na Bernabeu, a ja mam dziwne wrażenie że może być trochę wyżej niż 5:1. Sam nie wiem jak to uargumentować, po prostu takie mam wrażenie, że dziś Ronaldo sobie postrzela :)
A Wy jak uważacie?

39

Sędziowanie w Hiszpanii:
https://giphy.com/gifs/OdQ87wjlghO2A

1

4

"Wszytko działa doskonale ale gdy Messi jest kontuzjowany to wtedy Barça ma problem"
Jeśli to jakiś kibic Realu, to podejrzewam że nie oglądał tej rzezi 0:4 na Bernabeu rok temu :)

0

Ok, zobaczę później bo nie mam czasu póki co, by szukać informacji kiedy rusza budowa, dlatego szybko pytałem ;)
Ale dziękuję :)

0

Kiedy zaczyna się budowa, może ktoś przypomnieć?
Niestety w tym roku nie udało mi się zobaczyć jeszcze starego, legendarnego stadionu :(
Jedyna i ostatnia szansa na wiosnę/na początku roku (chyba).

2

Bardziej w ilości głupich wpisów, komentarzy...
Zresztą na większości polskich portali tak będzie. Wystarczy poczytać np. na weszlo.com komentarze ludzi pod artykułem o ZP, czy o pracy sędziego w meczu z Valencią. Tam są naprawdę chore komentarze, kompletnie pozbawione inteligencji. To samo czasem na sport.pl, o onecie i innych nie wspominając.
Hejt, hejt, hejt, hejt, hejt...

30

Cóż, ja się tam nie dziwię, że Barcelona ma wokół siebie wrogów i przeciwników, dosłownie wszędzie.
A dlaczego? Cóż, często jest tak że jak się komuś bardzo dobrze powodzi, to ludzie zaczynają mieć dość tego, że komuś powodzi się lepiej, starają się robić wszystko by to obalić, zniszczyć, zdyskredytować...
Tak jest i tutaj. Ile lat Barcelona jest na topie? Ile razy Barcelona była wymieniana jako jedna z najlepszych drużyn w historii? Mnóstwo razy. A to się ludziom już przestaje podobać, to ludzi już nudzi i wsiadają chcąc-nie chcąc do karuzeli nienawiści, którą nakręcają media i Panowie tacy jak Tebas. Ludzie to podłapują, bo są bardzo podatni na manipulacje, nie sprawdzają czy rzeczywiście tak jest i również się na hejt nakręcają... Smutne, ale prawdziwe.
Skoro Jezus był prześladowany, obrażany, bity, to tym bardziej inni będą podatni na ogromny hejt...
A nam kibicom pozostaje być z tym klubem na śmierć i życie, bronić Go, bo tego potrzebuje i na to ten klub zasługuje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?