macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Karma wraca! ;)
5
Ale nas ruchają...
Brawo Madrycie :)
126
Ray Hudson o zwycięstwie Cristiano w plebiscycie FIFA: "Gdzieś w Europie, wieki temu, historia pisała się na naszych oczach. "A nagroda wędruje do... muzyka banjo." Przepraszamy, Panie Mozart. Powodzenia w przyszłym roku."
via facebook viscaelbarca.pl
Jak było, to wybaczcie - nie przeglądałem kliku stron LR ;)
2
:D
http://mistrzowie.org/682906
0
Heh, dziękuję za miłe słowa i wzajemnie ;)
Have a nice day!
0
Dobre monitory teraz tyle kosztują i to paradoksalnie przesadą nie jest, nawet jak grasz. Opłaca się brać teraz monitory nawet większe niż 1080p, mimo że Full HD nadal jest większością na rynku. Ale za chwilę będziemy mieli 4K, gry też w to celują.
A jeśli chodzi o zastosowania do pracy, to monitor np. dla mnie - dla grafika stron www, 3D, gier etc. - kosztuję powyżej 2/3 tysięcy.
1
Okay, rozumiem. Jeśli to co napisałem Cię w jakiś sposób razi, to przepraszam.
Jednak uważam, że to co się dzieje ostatnio w piłce na wielu płaszczyznach zasługuje po prostu na śmiech... Zresztą szkoda gadać, na Ronaldo jestem bardzo cięty ostatnio i może już zamilknę ;)
Postaram się w takim razie ograniczyć ironiczne komentarze do grona znajomych, a tutaj pisać ich mniej.
@bellethiel
Jeśli chodzi o Ronaldo, to nie, nie zasłużył jak dla mnie.
Ale proszę - nie rozwijajmy tego tematu, bo znów będzie burza i odbijanie bezsensu piłeczki. Mam swoje zdanie i go nie zmienię.
1
lol
pisałbyś - razem piszemy
A poza tym gdyby Leo grał tak jak "Cris" w ostatnim roku, to tak - pisałbym podobnie, bo śmieszyłoby mnie przyznawanie nagród dla najlepszych dla kogoś, kto IMO gra po prostu słabo. Ale o tym już tutaj było pisane wiele i nie ma po co się tłumaczyć.
Więcej dystansu patriotko, dystansu!
1
Czyli Wielki Cristiano Ronaldo z nagrodą dla najlepszego, największego i najpiękniejszego, najpotrzebniejszego dla drużyny piłkarza 2016-go roku!
1
W poszukiwaniu inspiracji do pracy, trafiłem na taką perełkę:
https://www.behance.net/gallery/35668323/LaLiga
Prezentacja projektowania loga La Ligi, identyfikacji wizualnej, fotografii etc.
Polecam, bardzo ładnie przedstawione :)
No i okazuje się, że logo jak i większą część tej szaty graficznej robiła agencja z... Peru.
0
Oczywiście, że gramy słabo, ale też nie można wszystkiego zwalać na tylko słabą grę :P
Za dużo razy byliśmy cicho w związku z mocnym **** nas przez sędziów i przez Pana Tebasa. Jestem za Pique. I chciałbym żeby takich ludzi jak On było więcej i wśród piłkarzy i wśród kibiców. Za daleko już to poszło, za często i za długo...
6
Gratulacje!
Niech zdrowo rośnie i da Ci jak najwięcej powodów do dumy :)
PS. Mały cule, bez "s". Tak jak Psikutas, też bez "s".
Z "s" to liczba mnoga. Tak, wiem, czepiam się, ale taki już jestem... :(
0
"Brakuje dzisiaj szczęścia Barcelonie"
Dzisiaj?!
Chyba z pół roku...
12
Barcelona widać, że "tylko" ma nadzieję, więc IMO kibice powinni się zorganizować i pchnąć ducha walki z niesprawiedliwym traktowaniem ich klubu.
Jakieś transparenty , banery, przyśpiewki, dosłowny kocioł na Camp Nou (tak, wiem, kocioł i CN to przeciwieństwa, ale mecze z Realem czy Atleti pokazały że można...)
Trzeba nagłaśniać te sprawy, bo jak tak dalej będzie, to będą nas jechać na jeszcze więcej sposobów, a my ciągle będziemy żyć w nadziei, że to się zmieni...
2
Oprócz formy, to my po prostu nie mamy szczęścia. Real nie miał formy, szczęście miał. My nawet jak nie mamy formy, to szczęścia też nie ma, co widać było przed chwilą.
Smutno się to ogląda, ale na Camp Nou będzie mega ciekawie, bo już będą musieli być mega skoncentrowani i po prostu zagrać dobry mecz.
0
Neymar ładnie ich dzisiaj kręci. Zawodnik meczu.
Oni w 9, 10 minut, To musi się udać, c'mon.
1
Raz stracił w głupi sposób piłkę, co z tego że przeszedł z 4/5 zawodników w paru akcjach...
1
Bloodborne!
Fallout 4 jest IMO grą dość przeciętną, ale co kto woli... :)
Bloodborne ma ciekawą fabułę, świetnie wykreowany świat.
Zresztą, porównaj sobie oceny od graczy etc.
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/bloodborne
http://www.metacritic.com/game/playstation-4/fallout-4
2
Obyś miał racje, bo już szykuję kasę na postawienie obrony LM Realu u buka po tym co się dzieje...
9
Każdy tą Sevillę coraz bardziej kreuje na faworyta 3 starć z Realem (i paradoksalnie słusznie...), a ja chyba należę do niewielu osób, które twierdzą że Real jakimś cudem sobie poradzi.
Będzie podobna sytuacja jak z Atletico w finale LM. Niby Atleti takie mocne, a przyszła jakimś cudem obniżka formy dla Simeone i Jego piłkarzy... mam wrażenie że podobnie będzie z Sevillą, mimo że to aż 3 mecze.
Real będzie się męczył, ale jak to Real - strzeli jakieś bramki po główkach w 90+, pewnie coś ze spalonego, Sevilla będzie nieskuteczna i się skończy tak jak zwykle :D
#pewneinfo
PS. Jutro podam nr totolotka.
4
A ja z kolei miałem poryty sen. Śnił mi się... Zidane. Nie do końca już pamiętam o co chodziło, ale wiem, że we śnie zabierałem Go praktycznie wszędzie, bo przynosił mi szczęście i dużo rzeczy mi się udawało w życiu osiągnąć :D
Sen ni stąd ni zowąd, byłem mega zszokowany jak się rano obudziłem...
Takie "WHAT THE F...?!"
Sny są kompletnie nieobliczalne.
3
Standardowo: Wesołych Świąt ludzie! :)
Życzę wszystkim, czyś za Barceloną, czyś za Realem, czyś za PiS-em, czyś za PO, wszystkim życzę świąt, które przyniosą Wam dużo refleksji i dużo odpoczynku. Byście zebrali siły do ponownego walczenia o swoje cele i marzenia i by te święta były również świętami rodzinnymi, pełnymi spokoju, zrozumienia i serdeczności ;)
Chrystusowych (!) Świąt, bo to właśnie przez Niego obchodzimy tę uroczystość.
Bless u all! :)
10
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15621843_10154957609539203_6152349202604051134_n.png?oh=deead1de52a054cd7ced396d084b071d&oe=58D86257
Patrząc na to co się działo/dzieje w polityce i w sporcie (szczególnie w piłce nożnej) to prawda ;)
0
https://x.com/ESPNArgentina/status/811613410609786881
http://www.mundodeportivo.com/futbol/fc-barcelona/20161222/412802332074/ibrahimovic-balon-oro-messi-cristiano-ronaldo.html
83
Ibrahimovic: "Si a mí me hubiesen dado este año o cualquier otro el Balón de Oro, al día siguiente se lo llevo personalmente a Messi"
"Gdybym zdobył Złotą Piłkę, następnego dnia zabrałbym ją osobiście do Leo Messiego." :)
1
Typowy Iniesta :D
1
Strzał fatalny, ale na szczęście silny :D
1
Właśnie TAKICH podań prostopadłych u nas często brakuje :)
Czasy Xaviego się od razu przypominają i Barcelony Guardioli...
2
Ha, też ostatnio Krew Elfów skończyłem czytać :)
Czytałem dawno temu, ale niestety niewiele pamiętam, więc odnawiam znajomość tego świata.
Odnośnie chronologii, to kieruje się tym:
http://wiedzmin.wikia.com/wiki/W%C4%85tek:14533
Btw Krew Elfów jest jedną z najlepszych książek Sapkowskiego jak dla mnie.
Super się to czytało.
0
Gdyby nie genialne pokolenie piłkarzy Barcy, to Real nie spinałby się aż tak bardzo ;)
Środowisko Realu (piłkarze, byli piłkarze, działacze, kibice...) strasznie boli fakt, że to genialne pokolenie nie wyrosło w Madrycie, tylko w klubie który jest ich największym wrogiem. Mega ciężko im się walczy na boisku, remis uznają jako ogromny sukces, wiele razy zostali upokorzeni, no więc trzeba się "podleczyć" nie do końca czystą grą poza boiskiem i w wypowiedziach (ostatnio Cristiano, Guti...) :)
A nam pozostaje na to patrzeć i w zasadzie się uśmiechać z politowaniem :)
My wiemy kto jest najlepszy z piłkarzy, kto dał nam najwięcej szczęścia i jaka drużyna w tym wieku osiąga sukcesy o których inne kluby mogą na razie tylko pomarzyć.