1

Dla ludzi, którzy mają dylemat z wyborem studiów, czy na studiach:
"Ku pokrzepieniu serc" :P

http://innpoland.pl/120989,wielka-korporacja-wlasnie-przestala-pytac-kandydatow-do-pracy-o-studia-zobacz-dlaczego

0

Ja jestem!
Polecam Browar Trzech Kumpli - Pan IPAni, fantastyczne piwo :)
Califia z tego browaru też jest dobra.
Poza tym niedawno posmakował mi "Jasny Grom" z browaru Perun, to było też IPA, lub APA. Kormoran też ma niezłe piwa, możesz spróbować, dostępne są nie tylko w sklepach specjalistycznych, ale też w supermarketach typu Auchan etc.
No i jest też świetna Pinta! :)
Poza tym za niedługo zaczyna się sezon na "poważniejsze" piwa, RIS-y, Portery etc.
Czekam z niecierpliwością na "Imperium Prunum" z Browaru Kormoran, oraz możliwe, że zakupię również De Molen "Hel & Verdoemenis" - najlepszy RIS jaki kiedykolwiek piłem (29 zł za butelkę 0,33, ale warto!).

Dziś też pewnie wyruszę na poszukiwanie czegoś, co nie piłem jeszcze, bo mam ochotę. W rozsądnej cenie, może jakaś Pinta :)

6

Z tego co pamiętam, to bardziej było na odwrót, że jakieś niewidzialne spalone nam gwizdali, faule etc.
Ale wiadomo - propaganda musi się szerzyć, by wychowywać kolejny el jarków etc.
Kompletny idiotyzm. Redaktorzy z rm.pl mają chyba najniższy poziom przedstawiania informacji z większości polskich stron klubowych. Dowodem jest choćby to, że tutaj przebywa trochę kibiców Realu i właściwie paru normalnych (których pozdrawiam).
Smutne, że taką stroną rządzą takie osoby. Mam nadzieję, że się to kiedyś zmieni, życzę tego sobie, kibicom Barcelony (mniej nerwów, ale też czasem mniej śmiechu - coś za coś) i kibicom Realu (lepszy wizerunek).

0

Ech, brakuje czegoś takiego na Camp Nou.
Zawsze darzyłem sympatią kibiców Liverpool'u, Celticu, czy choćby właśnie kibiców w Ameryce.

0

Jak myślicie, będzie jakaś mała kartoniada jutro, ewentualnie rozdawane będą jakieś chorągiewki? Byłoby miło, zawsze Camp Nou wygląda wtedy ładniej ;)

7

Panowie, czytanie ze zrozumieniem... ech, niczym kobiety. Mówisz jedno, One i tak to przerobią na swoje.

Gdzie napisał, że Rakitic nie ma techniki? Jest zdanie, które mówi "Rakitic nie ma techniki"? Czy zdanie, że Rakitić nie jest tak świetny technicznie jest tym samym co zdanie, że Rakitic nie ma techniki?



Poza tym się zgadzam. To chyba normalne, że Rakitić technicznie jest zawodnikiem słabszym od Iniesty, Messiego, czy Xaviego... ale to nie oznacza, że nie ma techniki.

1

Mnie najbardziej rozwaliło, jak w PES-ie 2008, czy tam 2009 Gerejro, Lewandowski (lub Smolarek) i Błaszczykowski mieli takie same twarze :D

A jeśli chodzi o te problemy z facjatami, licencjami etc - PTE Patch i po sprawie + parę fajnych dodatkowych rzeczy.

0

Jeśli Messi będzie tak grał do końca roku, to nie byłbym aż tak pewny przy nagrodach indywidualnych, że zgarnie je Cristiano...
W ogóle nie ma porównania, jeśli chodzi o prowadzenie piłki, inteligencje na boisku, mądrość.

0

Te ogóry wielokrotnie Barcelonę gniotły w tym meczu... ;)
Ale okay, chyba to się nigdy nie zmieni...

0

Pozdrawiam ludzi, którzy pisali:
- manitka się szykuje
- kolejny autobusik
- 3 pkt pewne

Serio przez te wszystkie lata różne wpadki tych Wielkich nie nauczyły Was pokory?

1

Widzę, że zazdrościmy układu jaki ma Real i też staramy się pójść tą drogą... :D

4

Kolejna, świetnie zrealizowana ekranizacja legendy o Panu Twardowskim od Tomasza Bagińskiego :)
Polecam wszystkim.
O filmowego Wiedźmina, to jestem spokojny :)

0

Nie odpisujcie. Nie ma sensu. Widać, że po prostu idiota, nic temu nie zaradzisz.

Co do meczu to był to jeden z najpiękniejszych wieczorów. Szkoda tylko, że później został przysłonięty blamażem z Bayernem, śmiercią Tito i innymi sprawami... jednak właśnie takie mecze sprawiają, że Barcelona jest po prostu Wielka ;)

8

Oceny mówią same za siebie.
Abstrahując od tej żałosnej propagandy, to ten film jest po prostu bardzo, bardzo słabo zrobiony. Koszmarne CGI, gra aktorów sztywna, idiotyczny scenariusz (dialogi), głupie sceny, które są bardzo chaotyczne i nieprzemyślane...
Za tą kasę lepiej kup sobie 2 rolki papieru toaletowego. I tak wyjdziesz na +

0

Wejdź na allgoals.com.pl, zaloguj się/zarejestruj się, poszukaj i pobierz :)

1

Jakby ktoś nie miał zajęcia, lub po prostu był bardzo ciekawy, to aktualnie jakiś facet testuje PES-a 17 na PC ;)
Zapraszam. IMO na pierwsze wrażenie nie wygląda jakoś mega strasznie... ale zobaczymy w praktyce.

https://www.twitch.tv/basherano

0

Panowie, przed chwilą kupiłem Estrellę, która określa się jako "FC Barcelona beer" i powiem Wam, że jest... bardzo słabo.
Jest to trochę jak seks w łódce: f*cking close to water (proszę o nie banowanie).
Goryczki prawie w ogóle nie ma, jest po prostu nijakie, właściwie jak na lagera przystało.
Ktoś wie, czy Estrella ma jeszcze inne piwa, w innych stylach np?

5

Barcelona mądrość, pasję i nieustępliwość pokazała m.in. w meczu z Sevillą o Puchar Króla jak grali w 10 :)
Realowi zazdroszczę najbardziej szczęścia i tego, że jest oczkiem w głowie wielu "wyższych" nacji w futbolu. Ale zaraz pewnie zostanę zjechany, bo mam kompleksy... :)

5

Mimo, "żem" chrześcijanin, to śmiechłem trochę :D
Kto to powiedział?

8

Tak, to prawda.
Jednak nie można zapominać, że przy tej mentalności wojowników, jest mnóstwo nieczystej gry, symulowania i po prostu szczęścia poprzez kiepskie sędziowanie. To część ostatecznego wyniku. Mentalność wojowników Oni mają, ale również mają mnóstwo szczęścia, oraz niewytłumaczalnego poparcia przez sędziów. Powiecie: masz kompleksy! Ale to jest całkowicie prawda, czy tego się chce, czy nie... i dlatego nie dziwie się, że tyle ludzi to wszystko irytuje ;)

0

Przepraszam :(
Tak naprawdę, to Perez poratował mnie przelewem. W końcu stać mnie na godne życie. Nara!

:D

2

Prawie 30 strzałów Borussi :D
Sporting będzie miał 50, Real 100, bo 50 walnie Cristiano, bo takiej okazji do zapewnienia sobie tytułu króla strzelców nie przepuści...

13

Ja tak zrobiłem przed chwilą. Jak coś to hejt na mnie :D

2

Ja nie.

1

Szpakowski: "(...) tutaj jednak widać, że Legia jest kopciuszkiem"
Juskowiak: "Bez butów chyba, bo ciągle są spóźnieni"
:D

0

0:0? Wow. Czyli jest szansa, by Legia nie dostała dziesiątki do przerwy...

4

Jeszcze byłoby jakoś to do przyjęcia, jakby "gryźli trawę"... ale tutaj nawet tego nie ma. Typowi chłopcy do bicia, z 5% zaangażowania, obrona to po prostu jakaś parodia...
Legia gra w 8 Lidze Mistrzów, Borussia niestety w tej pierwszej... :(

0

No witam :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?