macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No może, może...
Jedynym sposobem na porządną rewolucje w AFA, po której zaczną dominować jak Hiszpanie jest nie kto inny jak właśnie ON:
http://www.przegladsportowy.pl/m/Repozytorium.Podglad.aspx/1200/0/przegladsportowy/635310004740737421.jpg
14
Czasem mam wrażenie, że w AFA prezesem jest tak naprawdę Grzegorz Lato...
2
O kur... co robi z człowiekiem 4h spania :(
Wybaczcie.
0
Większość mediów w Hiszpanii, że Unzue, w Anglii że to Klopp, w Niemczech że Tuchel, w Polsce że Smuda.
#media
1
Zieliński jaka piłka O.o
Co za gość.
La Masia :D
0
Też wolę PES-a, niemniej jednak mam wrażenie, że po prostu do tej gry się nie przyłożyli. Mogłoby to DUŻO lepiej wyglądać.
Ale spoko. Akurat za jakiś czas będę planował na serio zająć się tworzeniem gier. Są odpowiednie narzędzia, silniki etc. Minie trochę czasu zanim będę naprawdę "pro", ale jeśli do tego czasu nic się nie pojawi fajnego, lub żadna z tych serii nie będzie aż tak dobra jakby powinna być, to... może przydałaby się im jakaś konkurencja? ;)
0
Ano możliwe ;)
Niemniej jednak dalej będę twierdził swoje... po prostu jak dla mnie jest to słaba gra. Jak to jest, że gry teoretycznie trudniejsze "The Witness", "Antichamber", "Portal", czy choćby "Wiedźmin 3" na wysokim poziomie trudności sprawiają mi mniej trudności niż PES?
0
PES 2017:
Czy ludzie, którzy grali/grają na PC w powyższą grę mają wrażenie, że jest to jedna z najgorszych odsłon tej serii?
Jestem pod wrażeniem nieudolności tej gry. Zagrałem parę sezonów, zacząłem Master Ligę Barceloną i Juventusem i mam kompletnie dość.
Dawno (a może nawet nigdy?) nie widziałem tak nieudolnych zawodników i tak "niekumatych". Ta gra nie ma kompletnie kombinacyjnej gry, zawodnicy często stoją, lub reagują z kilkusekundowym opóźnieniem co skutkuje stratą i najczęściej jakąś "magiczną" akcją przeciwnika na wysokim/najwyższym poziomie trudności.
Jak gra się Realem przeciwko Barcelonie, lub Barcelonie przeciwko Realowi, to jest to NIEMOŻLIWE, by na najwyższym poziomie trudności wyjść z tego meczu z jakimś sensownym wynikiem. Grałem parę takich meczów, również jakiekolwiek inne derby i praktycznie za każdym razem był wynik hokejowy, lub po prostu przeciwnik miał jakieś kosmiczne akcje (Real strzelił mi 2 bramki z przewrotki...), podczas gdy moi zawodnicy będąc w najwyższej, lub bardzo dobrej formie byli niesamowicie wolni, nieudolni, piłki nie potrafili przyjąć. Już pomijam idiotyczny fakt, że podczas trwania ligi np. Real wygrywa praktycznie każdy mecz 1:0... (z Romą też tak było jak grałem Juventusem).
Na temat mankamentów tej gry mógłbym napisać jakiś esej, ale zakończę pytaniem, bo ciekawi mnie zdanie innych, czy coś z tą grą jest nie tak, czy po prostu ja nie potrafię grać: czy macie podobne odczucia do moich? Czy rzeczywiście ta gra jest aż tak nieudolna i wręcz często kretyńska, że moje narzekania są uzasadnione?
0
Ja mógłbym, ale u mnie kiepsko z czasem, chyba że może być za parę tygodni... :P
Więc polecam gościa VENOMStyle ;)
4
PES i FIFA.
Co ciekawe PES i ta druga wywołują u mnie więcej agresji niż gry potencjalnie brutalne, czy wulgarne.
Dla mnie te dwie gry są po prostu mocno niedopracowane i są parodią piłki. Mają potencjał, ale poprzez lenistwo, lub brak kompetencji, lub po prostu wyżej stawianą kasę od jakości są to gry bardzo niedopracowane, sztuczne, irytujące, często głupie i niesprawiedliwie.
0
Smaczny pojedynek :)
0
Szybko ogarnąłeś tą grafikę :)
Btw spoko projekt "Rein Beer" ;)
0
Nice :)
Jestem mega zadowolony z losowania. W końcu 4 najlepsze grają ze sobą i finał będzie zupełnie inny niż przez ostatnie lata.
0
Może być tak, że w półfinałach nie będzie ani Realu, ani Barcelony. Nieźle.
Kiedy ostatnim razem była taka sytuacja?
1
Jaka masakra... :v
https://oko.press/sejm-czeka-objawienie-fatimskie-wiejska-trafil-projekt-uchwaly/
2
Nigdy nie wiadomo jak się sprawdzi Unzue etc, więc nie wiem czy można aż tak drastycznie oceniać...
Niemniej jednak zgadzam się, że jest to trochę dziwne. Ogólnie kroki transferowe, zarządzanie klubem jak i dobór trenera jest dość dziwny i często decyzje są niezrozumiałe.
Z tą Barceloną od strony zarządzania jest jak z... Konami i PES-em. Potencjał jest, niby jest spoko, ale są popełniane strasznie głupie i irytujące błędy spowodowane lenistwem, czy brakiem kompetencji. Może stąd ta współpraca :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
To nie powinno dziwić. Wśród masy głupich (to nie jest obraza, tylko stwierdzenie faktu...) są też i tacy, którzy starają się być obiektywni i nie są hipokrytami. Tym się to nudzi i to jest zrozumiałe.
Nie rozumiem tylko jak mało profesjonalizmu i dojrzałości musi mieć redaktor, by coś takiego wstawiać na główną stronę.
Swoją drogą pozdrawiam Go jeśli to czyta, naprawdę - imponujące :)
24
Zawsze staram się jakoś obiektywnie podchodzić do tego typu rzeczy/komentarzy, niemniej jednak Kosowski najbardziej na krytykę zasłużył swoim komentarzem zaraz po końcowym gwizdku.
Gdy Wolski powiedział coś w stylu "Kamil, nie ma co gadać, po prostu posłuchajmy" (chodziło o wybuch radości i hymn Barcelony), to Kosowski zaczął mówić "Ja chciałbym wspomnieć tylko o dwóch sytuacjach Verattiego (lub Cavaniego) i Di Marii, o tych dwóch sytuacjach", tym samym trochę psując klimat tego historycznego momentu. Za to powinien usłyszeć dużą krytykę.
Szkoda, że tak to wyglądało...
1
To normalne, że Barcelonie przy każdej lepszej okazji będzie się wyciągać coś negatywnego. Lepszej drużyny w XXI wieku NIE MA. NIKT nie wygrał tyle co Oni, a więc i nikt nie sprawił tyle bólu osobom kibicującym innym zespołom niż Barcelona :)
Zrozumiałe. Ale historia nadal się pisze na naszych oczach. Już 10 lat, niezależnie od ogromnego hejtu na tą drużynę. I to jest piękne.
0
Wizja.tv komuś też przestała działać w pierwszych minutach?
Zapłaciłem za konto i... nie działa. Mój problem, czy problem streamu?
Jeśli streamu, to będzie lecieć reklamacja...
0
Polecam wizja.tv
Nie miałem żadnych problemów. 10 zł na tydzień, chyba że chcesz inny pakiet. Można? Można!
1
wizja.tv ;)
10 zł na tydzień.
0
Ok, a ja kompletnie nie chciałbym kogoś takiego ;)
0
Serio? :D
Cóż, ok, masz swoje zdanie i staram się to jakoś zrozumieć :)
Osobiście mam dużo do zarzucenia temu zarządowi i jestem jednym z niewielu, którzy uważają, że Laporta lepiej by zarządzał tym klubem. Ale w życiu nie ściągnąłbym tutaj Pereza zamiast Nich.
Z drugiej zaś strony mówisz o Martino i o tym że Perez ściągnął Carlo. Cóż, w tym momencie mogę odbić piłeczkę: Bartomeu ściągnął najlepszego wuefiste na świecie - Enrique, który bardzo pomógł nam zdobyć 2-gi tryplet, o którym Perez wraz z Realem może tylko pomarzyć...
1
To nie ja napisałem, że jest najgłupszy na świecie. Napisałem tylko, że miał wiele niemądrych decyzji z punktu widzenia kibica. Czy to oznacza, że jest najgłupszy na świecie? "Chyba" nie... ale to nie zmienia faktu, że wiele Jego decyzji było absurdalnych.
2
Najgłupszy bo z Realu... :P
Takie myślenie niestety.
Ale z drugiej strony jakby się tak zastanowić nad decyzjami sportowymi, to faktycznie były one często idiotyczne. Jedną z największych abstrakcji było wywalenie Ancelottiego. Gość miał szanse stworzyć absolutnego hegemona, który gra bardzo ładnie, porywająco... także z punktu widzenia kibica Barcelony powinniśmy Go bardzo lubić :)
30
Ale narobili nadziei przed tym PSG...
Ech, ale bądźmy szczerzy: ważne by się zaprezentowali tak jak dzisiaj, bez względu na wynik. Jeśli odpadniemy po takim meczu, to naprawdę możemy być z Nich mega dumni ;)
0
Naucz się grafiki/programowania i postaraj się znaleźć kogoś zdalnie :)
Wiem, łatwo się pisze, ale może jak spróbujesz to będzie dla Ciebie dobra droga... ;)
1
Z tym zarządem jest to bardzo mało prawdopodobne.
Już psychicznie nastawiam się na kogoś pokroju Valverde/Eusebio.
Niezależnie kto przyjdzie - ma mieć w nas kibicach mocne wsparcie. Pamiętajcie.