3

KONAMI po raz kolejny udowodniło, że ma PC-towców w d*pie.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=99573

0

Ech, nadal do mnie nie dociera, jak mogliśmy wybrać PiS na partię rządzącą i to jeszcze taką większością...

1

"Na odbywającym się dziś pierwszym posiedzeniu Rady Mediów Narodowych Jacek Kurski został odwołany ze stanowiska prezesa TVP. Rada podjęła tę decyzję na wniosek Joanny Lichockiej.

Jednak wieczorem na kolejnym posiedzeniu RMN podjęto uchwałę nie o wyborze pełniącego obowiązki prezesa, a o... zmianie poprzedniej decyzji. - Uchwała RMN o odwołaniu prezesa Jacka Kurskiego wejdzie w życie z dniem rozstrzygnięcia konkursu na nowego prezesa TVP, ale nie później niż 15 października - powiedział szef rady Krzysztof Czabański.
- Mamy nadzieję, że prezes Kurski - zachęcamy jego oraz inne osoby do wzięcia udziału w konkursie, i myślę, że jak każdy uczestnik konkursu ma szansę go wygrać - dodał Czabański."

CYRK. Cyrk na kółkach...
To jak, idziemy na ten konkurs? :)
Z tym, że trzeba się prezesowi spodobać, więc ja to raczej odpadam...

0

Nilfgaard podbija Północ i powstaje namiastka wolnej Temerii :)
Z sympatii do Roche'a :)
A poza tym mimo że Geralt z Emhyrem się za bardzo nie lubili, to jakoś lubiłem tego przywódcę. Świetnie zarysowana była ta postać w grze, to zwiększało moją imersję.

0

"Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny
Bo nie posłał Bóg Syna na świat, aby sądził świat, lecz aby świat był przez niego zbawiony.
Kto wierzy w niego, nie będzie sądzony; kto zaś nie wierzy, już jest osądzony dlatego, że nie uwierzył w imię jednorodzonego Syna Bożego." - Ewangelia Jana

To nie chodzi o to, że jak ktoś robi dobrze, to pójdzie do nieba, źle to pójdzie do piekła. Każdy kto wierz w Boga, w to, że kilka tysięcy lat temu Bóg posłał na świat swego syna, by oddał życie za każdego z nas - ten pójdzie do nieba. A uczynki są z wiary, bo kto PRAWDZIWIE się nawrócił i prawdziwie wierzy w to co się dokonało kilka tyś lat temu, to uczynki Jego będą z reguły dobre... piszę "z reguły", bo jesteśmy tylko ludźmi i niezależnie od wszystkiego będziemy popełniać błędy.

4

Widzę, że dużo o papieżu (nie sądziłem, że odbyła się tutaj długa i poważna rozmowa na temat brzucha Franciszka - cóż, La Rambla zaskakuje każdego dnia...), więc ja też coś wrzucę:

A kid in Poland asked Pope Francis, "Who is better, Maradona or Pele?"
Pope Francis replied, "For me, Messi."

źródło: http://www.sport.es/es/noticias/barca/papa-francisco-tiene-claro-que-messi-mejor-jugador-historia-5300358
:)

0

Jeśli chodzi o strony, to polecam też to :P
Po zobaczeniu tego również nie będzie nic takie samo...
http://www.lingscars.com/

1

Dziś debiut strojów domowych, czy wyjazdowych?

10

"Nasze społeczeństwo zanieczyszczone jest kulturą odrzucenia, której ofiarami są osoby najsłabsze, najbardziej kruche, a to jest okrucieństwem. Pomnażajmy dzieła kultury gościnności; służenie z miłością osobom potrzebującym sprawia, że wszyscy wzrastamy w człowieczeństwie."
Mądre słowa, to i wstawiam tutaj. Weźmy je sobie do serca, bo patrząc na to co się dzieje w Polsce, na świecie, jak i choćby w polskich internetach, to warto o tym pamiętać.

0

Gry imitujące prawdziwe czynności powinny być bardziej realistyczne ;)
I z pewnością deweloperzy też tak chcą. Nikt Ci nie powie od EA: "A wiesz, robimy tą FIFĘ, ale tak żeby nie była realistyczna, bo to tylko gra przecież jest, więc po cholerę ma być realistyczna?"
Wręcz przeciwnie. Obejrzyj sobie trailery, zwiastuny etc. Wszędzie jest hype, że "dodaliśmy super hiper ultra touch ball control do jeszcze bardziej realistycznego prowadzenia piłki" etc.
Wszędzie jest hype na realizm, więc kompletnie nie zgadzam się, że to tylko gra.

0

Boże, jak ta gra jest koszmarnie nierealistyczna...

0

Tak, nad nasze polskie morze ;)
Gdynia Orłowo uściślając. Byłem tam parę ładnych lat temu i bardzo mi się podobało, więc postanowiliśmy w tym roku właśnie się tam wybrać.
Chciałem w ogóle jechać właśnie do Barcelony, ale mam za dużo wydatków w ostatnim czasie i ciężko byłoby się z wszystkim wyrobić :/
Barcelona przesunięta na wiosnę 2017 i jakiś meczyk może :)
Mam nadzieję, że się uda.

2

Ja się wybieram!
Ale nad morze. I nie wiem czy zobaczę ten mecz :/
Właściwie dwumecz. Ech, biedny ja :(
Chyba, że będzie w TVP, to wtedy jestem uratowany :D

0

Na kompie i na telefonie czasami, również przez aplikację player.pl :)
Jestem zachwycony, obraz bardzo dobry, nie przycina, a nie mam jakiegoś mocarnego internetu. Wszystkie mecze, GD też bardzo komfortowo obejrzałem, bez żadnego przycięcia. Polecam, dobrze wydane 15,90 zł :P

0

Dobra, czyli pewnie dodadzą do pakietu.
Dzięki!

0

Jak to jest z tym nowym kanałem Eleven ?
Od kiedy jest on dostępny ?
Zbliża się mecz z Celticiem, oraz sezon ligowy (w końcu!), więc wypada odnowić pakiet na player.pl, z tym że jest tylko Eleven i Eleven Sports.

7

To jeszcze ja:
Martin Montoya bliski transferu do Valencii.[AS]

2

"dość"... :/
Coraz bardziej niestety to zaczynam odczuwać.

37

A obok prezentacji na oficjalnej jutubowej stornie FC Barcelony na czacie, zalew Polaków, którzy się kłócą, że jeden drugiemu "wyj***e"... ja pierdziele, w jakim my kraju żyjemy ?

2

Tadeusz, nie ma za co :)
Życzę Ci również więcej miłości i odwagi w stosunku do Danki :D

31

Wszystkim, którzy wybierają się na ŚDM życzę mega owocnego czasu! ;)
Co najważniejsze: bezpiecznego.
Aprite le porte a Cristo! :)

14

Tylko muszą pamiętać, żeby fryzurę Messiemu zmienić... :D

2

Trailer PES-a robi wrażenie nawet na takich hejterach gier piłkarskich od EA i Konami jak ja ;)
Przyjemnie się na to patrzy, jednak obawiam się, że po raz kolejny będą jakieś idiotyczne błędy w grze, które będą uniemożliwiać swobodną rozgrywkę... To jest też trochę tak, że w tym względzie bardziej liczy się niestety kasa. Nie może być za dużej rewolucji, tylko stopniowo będą coś poprawiać, by pokazać na następny rok coś więcej i więcej... Niestety, tutaj marketing odgrywa bardzo dużą rolę.
Żałuję bardzo, że FIFA i PES nie mają konkurencji. Przydałaby im się. Przydałoby się studio tak utalentowane i stawiające na szczegóły jak Redzi, Rockstar, czy Blizzard.
Przydałoby się, żeby ktoś w końcu porządnie przyłożył się do tej gry. Nie poprawiać Jej co roku, ale robić ją nawet z 5 lat i zrobić ją tak porządnie, by później można było ją tylko aktualizować np. przez patche. Dopracować najdrobniejsze szczegóły, nawet jak się nie uda dogadać z klubami/piłkarzami, to udostępnić narzędzia moderskie dla ludzi, którzy zaraz by zrobili masę stadionów i licencji...
Można coś takiego zrobić. Tylko jakość musi być wyżej aniżeli zarobek, czy tam marketing...
Liczę, że ktoś się za to kiedyś weźmie. Jeśli nie - jako przyszły twórca gier może ja to postaram się ugryźć :P

0

Nie dla sport.pl :)
Dla Nich hajs się tylko liczy. A poziom ? Co tam poziom, kasa musi się zgadzać!
Nienawidzę czegoś takiego. Gardzę czymś takim.

0

Prosze Państwa, przed Wami sport.pl w całej swojej okazałości!
Jak można być tak niedoinformowanym i... głupim ?

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,20452073,primera-division-rakitic-bliski-opuszczenia-barcelony.html#BoxSportImg

0

O, znowu Ty!
Pamiętam Cię, nie radziłeś mi nawet odpowiedzieć argumentami, gdy zapytałem Cię dlaczego uważasz Wiedźmina 3 za grę z prostymi emocjami :)
W zasadzie nie wiem czy jest sens Ci odpowiadać... cóż, dlatego że obie gry pokazują wojnę. Ale jedna pokazuje jako po prostu zabawę, a druga podchodzi do tematu bardziej poważnie.

0

Albo kolejny tydzień.
Warto się zająć czymś innym, niż czekać na oficjalkę, co roku to samo :P

1

Fakt. Nastały średnie czasy dla graczy. Coś jak blockbustery, Transformers 4 jest dobrym przykładem - proste emocje, prymitywna fabuła, akcja, wybuchy - i kasa się sypie, bo ludzie lecoo do kin, bo dużo się dzieje. Niestety.
Może właśnie nadzieją są takie małe, niezależne studia, oraz małe gry, które mają przetrzeć szlak grą poważniejszym i dojrzalszym. "Valiant Hearts" zbiera same pozytywne oceny, im więcej ludzi w to zagra, tym większa szansa że ludziom się to spodoba i będą chcieli czegoś więcej w tym stylu, z podobną, dojrzalszą historią. I takim sposobem może dojdziemy w końcu do tego, że gry wysokobudżetowe sięgną po segment gier dojrzałych fabularnie, budzących ciekawe refleksje. Bardzo bym chciał, bo sam chcę i będę takie gry robić, jak wyżej wymieniona.

0

"Radio Sevilla: Gameiro w Atletico. Cena - 35 mln + Vietto."
Saga trwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?