macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przepiękne.
Nieważne ile 300 zł, 400 zł... kupić je po prostu trzeba.
Bo długo tak ładnych koszulek nie było i chyba długo nie będzie...
1
Ja przez ostatnie dni i pewnie przez następne 2 miesiące na La Ramblii:
http://img.michaeljacksonspictures.com/wp-content/uploads/2014/08/popcorn-blank.gif
"O Boże, Alves odchodzi, o nie! Będzie Go brakować! Mascherano też, o matko!"
"A nie, jednak nie, wiedziałem że to tylko plotki pfff."
5
Nadchodzi najgorszy okres w całym roku:
okres plotek kompletnie z dupy, w które większość pewnie uwierzy, lub chociaż będą się nad tym poważniej zastanawiać i nagłaśniać całe to idiotyczne szaleństwo transferowe, a przez to ludzie w gazecie typu "Sport" będą się z ludzi śmiać, że łyknęli przynętę i przez wejścia w newsa i rozgłos będą liczyć niezły hajs...
Chyba ograniczę spożycie internetu w najbliższych miesiącach, bo już mam zbyt dużo irytacji w normalnym życiu... :)
0
Czy ktoś wie co się dzieje z allgoals.com.pl i skrótami meczów Barcelony ?
Jeszcze nie tak dawno były wrzucane tam prawie wszystkie mecze i było to bardzo regularne. Od pewnego czasu jednak nie ma ani skrótu i bramek ze spotkania z Granadą, które fajnie byłoby mieć na dysku "na pamiątkę", ani starcia z Sevillą. Natomiast jest każde spotkanie Realu i Atletico...
a) kogoś na tyle bolą 4 litery, że Barcelona znowu "coś" zdobyła, że zaprzestał wrzucać skróty i bramki z tych spotkań ?
b) bardziej prawdopodobne: stracili gościa, który się tym zajmował ?
Co ciekawe całe mecze są, tylko skrótów i bramek brak.
Jeśli ktoś miałby jakąś alternatywę DO POBRANIA bramek i skrótów, to byłbym bardzo wdzięczny.
PS. Tak, wiem, jest ktoś taki jak Dariusz Żmudzki i gość robi wielką robotę, ale też wolałbym mieć oryginalne skróty/bramki na dysku, co było swego czasu na allgoals.com.pl
21
Valerii (córce Iniesty) chyba średnio się podoba ten hałas :)
Swoją drogą bardzo przyjemnie się patrzy na rodziny naszych bohaterów ;)
2
Ech. Szkoda, że większość osób polega bardziej na emocjach i pierwszych odczuciach, niż po prostu przez chwilę pomyśleć. Jest to paradoksem, gdyż pisząc komentarze mamy czas na spokojne przemyślenie tego co chcemy napisać. Ale większość ludzi widać, że z tego nie korzysta. Sam byłem pełen obaw o Enrique. I też dałem kiedyś komentarze świadczące o tym, że za bardzo nie ufam Jego sposobom na prowadzenie Barcelony. Ale później zamknął mi dosłownie gębę i dokładnie wczoraj utwierdził mnie w przekonaniu, że jest naprawdę fantastyczny. I bije się w pierś do dzisiejszego dnia, że byłem sceptycznie do tego nastawiony. Ale przyznaje się do błędu. A mam wrażenie, że większość ludzi, którzy pisali komentarze typu "pie*** wuefista", dziś jest mu wdzięcznych za to co zrobił, ale nie napiszą "tak, przyznaje się do błędu", tylko jak Barcelona wygrywa, to jest wielka, a jak nie, to oczywiście jechanie na 3/4 składu i trenera...
Nie wiem skąd to wynika. Może z dojrzałości ludzi, może z mentalności naszego narodu. Bo na rm.pl, czy innych portalach również są idiotyczne komentarze, jak sportowe, tak i polityczne.
Smutne. Ale zależy mi na tym, by każdy poważnie się nad tym zastanowił, bo my, tutaj w PL, na tej największej stronie, również dajemy świadectwo o Barcelonie. Często niestety niezbyt pochlebne...
0
O, dzięki, nie widziałem tego ;)
Szkoda tylko, że smutne to zdjęcie... :P
0
Skąd wiadomo, że Izak to cule ? :)
Gdzie coś takiego napisał ?
Wiem, że Pasha z którym się trzyma jest za Barceloną, ale nie wiedziałem, że Izak.
29
Przecież to normalne, że Real jest oczkiem w głowie całej Hiszpanii, jak i różnych władz ligi, więc nie powinno to dziwić :)
Na szczęście prawdę widać często na boisku, jak i w gablocie z trofeami.
3
Kolejny dowód na to, że media w Polsce są na mega niskim poziomie.
Również uważam, że Messi był wczoraj bardzo dobry. To po Jego podaniach padły bramki, Jego dryblingi stwarzały mocne zagrożenie. Nie wiem jak można stwierdzić, że był to średni mecz Leo.
A Laboga by chyba nie przetrwał, gdyby na końcu nie wspomniał o finale drużyn z Madrytu :D
2
Najprawdopodobniej Van Gaal zostanie zwolniony.
Chciałoby się rzec: w końcu!
W końcu United ma szanse się odrodzić, czego osobiście im życzę, bo ich lubię ;)
9
I te godziny rozgrywania meczów "22:00"... a nie tak jak teraz "16:00", gdzie realizator meczu ma problem z dobrym uchwyceniem obszarów pokrytym mocnym cieniem.
Brakuje tych godzin bardzo. Klimat był wtedy wyjątkowy.
17
Oficjalnie: świętowanie dubletu dzisiaj o 21:15 :)
Trzeba oglądać
5
Także tego... :)
Dla mnie to jest naprawdę niepojęte, by stawiać Real wyżej... bo takie głosy czasem słychać.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13254494_1584052281887503_6199151534407477838_n.jpg?oh=5afddc8838cb1c526e93ff409066fb92&oe=57E650A4
1
Za charakter. Za walkę.
To jest coś co bardzo cenię w życiu, a piłka jest też życiem, częścią życia. Więc dlatego.
8
Jeśli ktokolwiek mnie kiedyś zapyta dlaczego kibicuje właśnie Barcelonie, to pokażę właśnie ten mecz :)
0
Nie jakimś 6:0, czy 5:0, ale TYM meczem Barcelona pokazuje jak bardzo jest wielka!
8
Suarez płaczący na ławce... ech :(
https://www.facebook.com/OfficialFootballFunnysUK/videos/1720278628224232/
0
Brendan Rodgers nowym trenerem Celticu Glasgow - oficjalnie via oficjalna strona Celticu na FB.
Szkoda, bo bardzo lubię Celtic... :P
2
Przecież to EA i FIFA... czego się spodziewać po grze, która wychodzi co roku ?
Dla Nich się kasa najbardziej liczy, w żadnym stopniu nie umywają się do firm takich jak Rockstar, Valve, czy Blizzard, a po triumfie Wiedźmina też do rodzimych Redów.
KONAMI ze swoim PES-em wcale nie lepsze.
Niestety, ale rynek gier piłkarskich jest ubogi, słaby, irytujący.
0
Masakracja.
Liga jednego chciałoby się rzec, heh...
0
Dontripe ma racje :)
Wystarczy posłuchać parę wywiadów z Marcinem Iwińskim, dyrektorem generalnym Redów - On tam mówi, że założyli firmę, która dystrybuowała gry, ale chcieli też zrobić jakąś swoją grę i mimo, że za bardzo nie wiedzieli jak się do tego zabrać, to jednak podołali pierwszemu Wiedźminowi. I tak to wszystko się zaczęło.
2
Wiedźmin to jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat, może nawet dekady (patrz - moje profilowe).
I nie chodzi o to, że to gra polskiego studia. Po prostu cały ten świat, fantastycznie zarysowane postacie i dopracowane najmniejsze szczegóły sprawiają, że produkcja od Redów jest tak bardzo wyjątkowa i dobra. Zresztą można pisać same "ochy i achy" na temat Wiedźmina. Wszystko zostało już powiedziane właściwie. Na całym świecie. Wygrali wszystkie ważniejsze nagrody i Wiedźmin już teraz jest jedną z najbardziej utytułowanych gier W HISTORII.
Sam od niedawna uczę się robić gry i wiem jak cholernie jest to ciężkie. Dlatego ogromne ukłony dla CD Project RED za krew, pot i łzy, że przez prawie 4 lata ciężkiej pracy dokonali czegoś naprawdę wielkiego.
Nie ma gier idealnych. Ale są gry wybitne. Oto ona!
0
CAMPEONES!!!!
6
"Potem musiałem przystosować się do prawdziwego futbolu. Po tylu latach w Barcelonie, grając w posiadaniu piłki, czujesz, że lubisz ten styl, ale tylko Barça może tak grać. Musiałem więc nauczyć się cieszyć innym sposobem gry."
Właśnie m.in. to sprawia, że Barcelona jest aż tak wyjątkowa.
Zupełnie inna od innych drużyn.
0
Dla zainteresowanych:
Szykuje się kolejna epicka przygoda :)
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/data-premiery-wiedzmin-3-krew-i-wino-ujawniona.html
0
Ani 30 tyś tam ludzi nie było, ani raczej 240 tyś.
Za mało i za dużo.
Ale standardowo każdy zobaczy tyle ile będzie chciał zobaczyć :)
Mnie najbardziej rozwalił ten chat z Kaczyńskim podczas demonstracji :D
2
Kartki Ramosa liczone przez policje wyniosłyby jakieś 2, lub 3 w całej Jego karierze...
"Ale przecież było tylko te 30 tyś Ty lewaku!" za 3, 2, 1...
0
Szkoda, że przez idiotyczną reklamę na Eleven tego nie widzieliśmy :/
0
Espanyol tego meczu nie dokończy w 10.
Brak karnego...
Ale bystrzaki znów będą mówić, że UEFAlona i sędziowie są za BarcOM!