5

A Legia zrobi wszystkich w konia i awansuje do fazy grupowej LM, mimo różnych problemów i słabej gry :v
Coś jak Real wygrywając LM...

No dobra, żartuje. Będzie jak zwykle :/

0

Opcja c) czepiam się bezsensu :P
Taka moja natura... czepianie się o pierdoły.
Chyba chodziło o MSN. Co już i tak nieaktualne, bo Leo wróci 1-go sierpnia.

0

"(...) jest mecz z Celtikiem Glasgow, który odbędzie się 30 lipca w Dublinie. Tego dnia wszystkie gwiazdy Barcelony (oprócz Neymara, który zagra na igrzyskach olimpijskich) będą już do dyspozycji Luisa Enrique."
A czy to nie jest tak, że 1-go sierpnia wracają Hiszpanie, a więc i wiele naszych gwiazd ?
Odwołuję się do tego artykułu:
http://www.fcbarca.com/71265-pierwszego-dnia-presezonu-w-ciutat-esportiva-pojawi-sie-jedynie-kilku-pilkarzy.html?utm_source=seeAlso&utm_campaign=news

0

Głupio przegrany mecz, po prostu. Mieliśmy wszelkie atuty, by wygrać ten mecz nawet paroma bramkami. Ale po 60 stanęliśmy i wyszło jak wyszło...

0

Spoko i tak zaraz na weszło zleci się banda imbecyli, którzy w komentarzach będą mu wytykać symulki i Go obrażać.
Parę już się zleciało...
Na weszło często komentuje największe bydło. Lubię tą stronę, lubię ich artykuły, ale nie wiem skąd to się bierze...

38

Admini powinni dostać nobla za pomysł "La Ramblii" :D

0

Od TVN-u i TVP dużo jest lepszych rzeczy... :D
A szkoda, bo obie stacje kiedyś bardzo lubiłem :/

4

Każdy chciał (w tym ja) radykalnej odpowiedzi na ostatnie zamachy terrorystyczne w Europie, zamiast internetowe hasztagi i tego typu rzeczy. Czyżbyśmy się właśnie tego doczekali i to z zupełnie niespodziewanej strony ?
Nie wiem jak jest w Turcji, ale jeśli ludzie mają racje, że turecki rząd finansował/współpracował z ISIS, to naprawdę powinniśmy "kibicować" by ten przewrót się udał. Może to będzie ten pierwszy krok do tego, by mocno powalczyć z terrorystami, ISIS etc. i co najważniejsze - odnieść zwycięstwo.

0

Może ZOO ?
Dziki ptak Ci uciekł, czy jak ? :D

17

A jak zagra słaby mecz, lub będzie miał słaby początek (co jest w zasadzie normalne), to będzie "beznadziejny transfer" :D
Niemniej jednak fajnie, że czuje się luźno. Mocno mu kibicuję i liczę że będzie dawał jak najmniej powodów do narzekania na tej stronie ;)

0

Kapustka w Realu :D

27

Nie wiem jak Wy, ale ja się już tak strasznie stęskniłem za meczami Barcelony... szczególnie jak nasi nowi zawodnicy wychodzili z szatni na prezentację przy hymnie. Nie mogę się doczekać 30 lipca, a tym bardziej rozpoczęcia walki o trofea.

0

Nie ma na jutubie ?
Pamiętam, że rok temu były.

0

Był podjęty przez parlament, a prezydent to ogłosił.

0

Wczoraj powiedział, że kończy stan wyjątkowy tego samego dnia, a nie że z dniem 26-go lipca.
"Hollande ogłosił koniec stanu wyjątkowego przy okazji francuskiego święta narodowego, rocznicy zburzenia Bastylii 14 lipca 1789 roku."

1

A ja jestem dziwnie spokojny o ŚDM. Jednak boję się co będzie po ŚDM...
Na Euro też miał być wielki zamach. Nie było nic. Uśpili, Euro się skończyło, ledwie prawie tydzień później - bach, zamach.
Podejrzewam, że ŚDM będą dobrze chronione. Zbyt dobrze, by przedarł się jakiś psychopata z karabinem, czy z materiałami wybuchowymi. Poza tym terroryści też głupi (w aspekcie organizowania ataków) nie są co już udowodnili wielokrotnie.
Boję się jednak tego co będzie potem, gdy czujność po raz kolejny zostanie uśpiona.

0

Nie.
"Francja nie przedłuży stanu wyjątkowego wprowadzonego po zamachach terrorystycznych w Paryżu - oświadczył prezydent Francois Hollande w tradycyjnym wywiadzie telewizyjnym z okazji święta narodowego 14 lipca. - Nie możemy przedłużać stanu wyjątkowego w nieskończoność, to nie miałoby sensu. Znaczyłoby to, że nie jesteśmy już republiką, w której rządy prawa obowiązują we wszystkich okolicznościach - powiedział Hollande."

7

Co ciekawe "właśnie dziś we Francji przestał obowiązywać stan wyjątkowy wprowadzony w listopadzie po atakach w Paryżu."
Święto Bastylii, koniec stanu wyjątkowego, po Euro w którym było spokojnie... ech, idealny moment wybrali sobie na zamach.
Ale tak jak już ktoś tutaj powiedział:
To się nie zmieni. Dojdzie do tego, że albo muzułmanie i tym podobni ludzie przejmą Europę z takimi incydentami jak dziś, albo po prostu wybuchnie duża wojna...

1

Smutne to trochę co mówi Mestre, ale z drugiej strony... zrozumiałe. Nigdy nie będzie takiej sytuacji, gdzie co pokolenie będą ludzie pokroju Messiego, Xaviego czy Iniesty. Takie pokolenie nam się trafiło i możliwe, że z kilkadziesiąt lat nie będziemy mieli aż tak niesamowitych zawodników. Dlatego też (mimo że to trochę boli), trzeba się pogodzić z tym że będziemy dość prężnie działać na rynku transferowym. Ale i nie należy oczywiście zapominać o naszej szkółce - nadal tam jest mnóstwo utalentowanych grajków, którzy mogą nam przysporzyć ogrom radości w przyszłości.

7

Dobre pytanie :)
Myślę, że każdy powinien sobie to pytanie zadać i tak szczerze na to odpowiedzieć. Może gdy dojdą odpowiedzą sobie na to pytanie ludzie, to będzie mniej hipokryzji, czy zwalnianie/wyrzucanie zawodników po słabym meczu...
A za co kocham właśnie Barcelonę ?
Za wyjątkowość, mimo że niestety część tej wyjątkowości ostatnio się gdzieś zatraciła. Za to, że dzięki Barcelonie wielokrotnie gdy miałem zły humor - Ci piłkarze mi ten humor naprawiali. Za to, że obudzili we mnie ogromną pasję i chęć walki o marzenia. Za to, że grali pięknie i grają pięknie, dla mnie to co było za Guardioli to przejdzie do historii jako najpiękniej grający zespół jaki kiedykolwiek istniał - za to również kocham Barcelonę. Za to, że są zdecydowanie bardziej pokorni od klubu z Madrytu, że starają się wpajać tą pokorę od najmłodszych lat, za to że w genach tego klubu jest dbanie o korzenie, by później wyrosło z Nich coś tak wspaniałego jak Iniesta, Messi, czy Xavi. Kocham ten klub za tożsamość, za to że tej tożsamości nie tracą.
Mógłbym jeszcze długo pisać... ale to tak w skrócie. Głównie za wyjątkowość, to że zawdzięczam im poprawę humoru gdy naprawdę tego potrzebowałem i za ich przepiękną grę :)

12

Ja mam 22 lata!
z/w Bartomeu dzwoni..

0

W finale LM 2009 zagrał świetnie pod absencję kilku zawodników :)
Świetnym zmiennikiem był wtedy, wcześniej przyznam - nie pamiętam, nie aż tak uważnie śledziłem Jego grę.

5

"Polska reprezentacja została najwyżej oceniona za Euro przez słynny francuski dziennik L'Equipe!" ;)

0

Nie wiem jak Wy, ale po tym co zobaczyłem w tym roku, to idę zaraz z miejsca obstawiać obronę LM przez Real.

0

MVP turnieju ? Jaja sobie robisz ? To jest oficjalnie gdzieś potwierdzone ?

0

Już się zleciał jakiś idiota...
Nie no coś Ty, Ronaldo w każdym meczu był decydujący, najlepsiejszy i w ogóle the best :D
Mój Boże, gdzie Wy macie mózgi...

1

Teraz się zacznie.
Jeśli wcześniej ludzie mówili, że Ronaldo jest na równi z Messim, to co będzie teraz jak wygrał puchar z reprezentacją grając w 7 meczach raptem 2 dobre...
Ogromna niesprawiedliwość. Jeśli Leo wygrałbym CA, to okay. Ale teraz to jest niesprawiedliwe... po prostu.

2

Karne będą. I Portugalia wygra.
Bo 2016 musi się dopełnić jako mega niesprawiedliwy rok w piłce...

3

"Sport dodaje ponadto, że na mocy kontraktu z Amazonem, który ma obowiązywać od sezonu 2017/18, Barcelona będzie zarabiać dużo mniej od podanej wyżej kwoty, jaką oferowali Katarczycy."
Czyli dużo mniej niż 65 mln :)
Jeśli to będzie prawda, to po prostu zwątpię w ten zarząd...
Jak to jest, że taki Manchester United, który delikatnie mówiąc: nie gra porywająco, zarabia ogromne kwoty sponsorskie, a my musimy się martwić o to, czy jakiś sponsor w ogóle się znajdzie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?