2

Gościu miał statystycznie świetny mecz, jak i wizualnie, więc powinien... ;)

3

Pazdan i Iniesta obowiązkowo w XI kolejki...

1

0

Szanse zawsze są, warto spróbować na pewno uruchomić, a nuż się uda ;)
Polecam ten materiał, może Ci się przydać:


Btw co to za gra ?

1

Czy tylko ja obstawiam dzisiaj porażkę Polaków ? :P
Porażkę, która mam nadzieję - nie podkopie wiary Polaków w tą drużynę (choć patrząc na zachowanie naszego narodu, to bardzo możliwe...), porażkę która sprawi, że w ostatnim meczu z Ukrainą damy z siebie wszystko i zgarniemy 3 pkt dające awans ;)
Niemcy pozostawiają sporo miejsca, gdy przenoszą się do ataku, grają pozycyjną piłkę. Ukraina pokazała jak z Nimi grać. W tym widzę szanse. Jeśli przetrwamy napór Niemców na naszą bramkę, to może być bardzo ciekawie...
A więc:
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/t31.0-8/13416775_1048415208579672_894618886818429359_o.jpg

2

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

IMO ciężko. Albo Ci się w ogóle nie włączy, albo będzie pokaz slajdów.

1

Taki Pazdan byłby mniejszą kontrowersją od Cristiano.
Masakra po prostu. Ale co zrobić. Real jest oczkiem w głowie wielu ludzi poważnie postawionych w światowym futbolu, więc musimy się do tego przyzwyczaić ;)

0

Jak dla mnie często popełniał błędy w obronie, niezdecydowany.
Ale to moja opinia i nie piszę tego ze względu na jakieś debilne stereotypy ;)
Z pewnością starania mu nie można odmówić. A mam nadzieje, że w końcu obaj Panowie przekonają mnie swoją grą.

2

Ludzie tutaj chyba zapomnieli, że Polska to nie Niemcy, czy jakaś Barcelona, gdzie na każdej pozycji mamy topowych graczy :)
Ech, trudno jest Polakom dogodzić, bo jak coś nie jest po ich myśli, od razu skazują Cię na porażkę... Żałosne. I idiotyczne.

Na duży plus:
- Grosicki
- Błaszczykowski
- Starzyński
- Glik
Nieźle:
- Krychowiak
- Mączyński
- jak dla mnie Milik
- Kapustka (ale tylko w ofensywie)
Przeciętnie/słabo:
- Cionek
- Wawrzyniak (niewidoczny po prostu)

32

"Mało jeszcze kto pamięta o nim."
C'mon, bez przesady.
Pedro był ważnym zawodnikiem i wiele mu zawdzięczamy wbrew niektórym tutaj komentarzom. Zresztą, takiemu zawodnikowi należy się szacunek i również pamięć. Zdanie "mało kto jeszcze pamięta o nim" nie jest zbyt odpowiednie.

0

Co 7 dni ?
Po co się ograniczać, jedziemy codziennie!
Cóż to zrobić dobry merytorycznie artykuł i go dobrze obrobić graficznie. Pff.
:P

0

Zależy jakie piwa się pija :P

3

wp.pl to jest to samo co onet...
Kiedyś korzystałem z gazeta.pl, ale jakość dziennikarska bardzo podupadła w ostatnich latach i aż żal czytać niektóre artykuły.
Najlepiej to czerpać wiedze z różnych źródeł.
W pełni obiektywnej strony nie znajdziesz nigdzie.

5

Cóż, ja też patrzę na to wszystko z zażenowaniem, mimo że samego Lewego lubię i szanuję.
Co zrobić. Taki kraj :/
Jakby to powiedział Piłsudski:
"Naród wspaniały, tylko ludzie ***"

1

Polacy po prostu "leczą" w taki sposób swoje kompleksy ;)
Lata nie mieliśmy zawodnika na poziomie światowym, teraz jest, więc Polacy traktują Go jako bohatera narodowego, bo w końcu mogą się poszczycić tym, że w ich narodzie jest ktoś świetny w najpopularniejszej dziedzinie sportu.

0

Pomijając już emocje związane z LM:
Ktoś jest tutaj z Krakowa ?
Wybiera się ktoś na Festiwal Muzyki Filmowej jutro, lub na panel z twórcami Wiedźmina ? ;)

9

Kurde, gość osiągnął wiele, jest jednym z najbogatszych sportowców i najlepszych piłkarzy, a nadal zmaga się z ogromnym kompleksem wyższości i pychy.
Przenigdy Ronaldo nie będzie tak imponujący w swoim charakterze i spokoju jak Messi. Nigdy.

17

Wczorajszy finał z perspektywy naprawdę mądrego kibica Realu, polecam przeczytać ;)
(komentarz pod artykułem Rafała Steca o bezbarwnym Realu)
"Niestety sama prawda. W moim przypadku zarówno emocje w czasie meczu, jak i radość po ostatnim karnym były w porównaniu do finału sprzed 2 lat śladowe. Tylko raz wstałem z fotela, chyba w dogrywce, gdy Oblak sparował strzał CR, a dobitkę (zdaje się, że Lucasa) wybił z linii bramkowej obrońca. Cały sezon to mozolne przebijanie się runda po rundzie, brakowało takich meczów jak 4:0 z Bayernem czy właśnie finał z Lizbony. Gdyby wczoraj stało się coś wyjątkowego, na przykład wysokie zwycięstwo, to nie byłoby wątpliwości, kto zasłużył na puchar. Tymczasem w finale Real wygrał najmniej jak to możliwe, o włos, w dodatku w nieco dyskusyjnych okolicznościach (nie nazwałbym ich kontrowersyjnymi, bo jeśli czepiać się spalonego Ramosa, to trzeba by przyznać, że był on tam niemiłosiernie szarpany i właściwie powinien być karny). Mimo wszystko lepiej w takich warunkach wygrywać niż przegrywać. Za dobrze pamiętam heroiczne klęski w 1/8 finału, żeby nie docenić tegorocznego niepozornego zwycięstwa."

Pamiętajmy też właśnie, że dla Nich ten puchar LM to nie jest codzienność. Wygrali mniej od nas w ostatnich latach, mieli długi, pamiętny czas z 1/8 LM. Dlatego mają prawo się bardzo cieszyć. A my im po prostu pogratulujmy i dostrzegajmy też tych kibiców, którzy mają zdecydowanie większe spojrzenie na ostatni sezon Realu (jak komentarz powyżej), niż większość ich kibiców ;)

0

W tym meczu lepszy. I gratuluję. Ale paradoksalnie na pewno nie najlepszy w Europie. Abstrahując od Barcelony - Bayern zdecydowanie bardziej mi osobiście się podoba od Realu, mają większe pole do popisu w rozegraniu i dużo więcej do zaoferowania.
Tym bardziej jak weźmiemy pod uwagę losowanie. Można wiele mówić o bólu 4 liter i o tym, że kibice Barcelony się ciągle czepiają o te losowania, ale każdy w miarę racjonalnie myślący człowiek powinien dojść do wniosku, że Real miał po prostu łatwą drogę i tyle. To wszystko sprawia, że tegoroczny zwycięzca LM jest po prostu bezbarwny.
Pomijam jeszcze to 4:0 i te 12 pkt straty, które też były upokarzające dla takiego klubu jak Real.

9

A tutaj macie dość ciekawy artykuł Rafała Steca ;)
Ostrzegam: kibicom Realu może się nie spodobać.
http://rafalstec.blox.pl/2016/05/Real-niekrolewski-i-didaskalia.html

"(...) trudno przypomnieć sobie ostatniego zwycięzcę Ligi Mistrzów równie bezbarwnego, przez cały sezon wywołującego raczej wątpliwości niż zachwyt."

3

Hahaha, zaczyna się, na początek TVN24:
"GRANDE Ronaldo, Grande Real" :D

1

Atletico nawet w połowie nie gra tego co z nami i z Bayernem :)
Nie wierzę w zwycięstwo Atleti. Real z LM w tym sezonie.

0

Dzięki wszystkim!

0

Hej ludzie!
Mam do Was pytanie.
Jechał ktoś z tutejszych kiedyś Polskim Busem ?
Jak Wasze wrażenia ?
W poniedziałek wybieram się do Krakowa i co prawda bilety mam już zarezerwowane, ale chcę znać opinie na temat tego przewoźnika i później to skonfrontować z moimi wrażeniami ;)

0

Kompletnie się z tym nie zgadzam. W tym roku większość oddałaby dublet za LM tylko i wyłącznie dlatego, że mielibyśmy szansę na historyczną obronę. Gdyby było odwrotnie, spora część ludzi patrzyłaby na dublet inaczej.

0

"Mediolan rozstrzygnie dziś, kto rządzi w stolicy Hiszpanii i w Europie."
A Madryt nadal swoje... Europa ok, ale to nic, że ich największy rywal wygrał 2 trofea w ich własnym kraju, to nic takiego.
Bo LM jest ważniejsza od innych trofeów, bo LM jest ważniejsza od dubletów, trypletów, 6 pucharów w jednym roku. Ale uwaga! Ważniejsza jest TYLKO i TYLKO wtedy, gdy w finale występuję zespół z Madrytu o nazwie "Real".
Kosmos.

1

Heh, spoko, przecież nie wszystko trzeba wiedzieć i pamiętać :P
Ja się kiedyś Mercurym bardzo interesowałem, szczególnie że Barcelona była mu dość bliska (m.in. właśnie dzięki tej śpiewaczce).
A utwór "Bohemian Rhapsody" to do dziś jest niedościgniony wzór.

2

Ten utwór jest legendarny!
Mercury wraz z katalońską piosenkarką Montserrat Caballe nagrał ten utwór na Igrzyska w 1992 roku, które odbywały się w Barcelonie. Mercury niestety nie dożył do 1992 roku, ale Caballe zaśpiewała to sama, wraz ze wstawkami video z Mercurym.
Tutaj oryginał:

0

Uncharted coś pięknego.
To jedna z niewielu sytuacji, w których żałuje że jestem "PC Master Race" :D
Generalnie mam wrażenie, że gry dojrzewają. Bardzo mnie to cieszy, bo pokazują, że można dotykać poważnych tematów w wirtualnym świecie, które są bardziej imersyjne niż np. filmy.
Wiedźmin dotyka poważniejszych tematów, nie ma tam wyraźnej granicy pomiędzy dobrem a złem, często spotykamy się w tym świecie z rasizmem, czy innymi poważniejszymi problemami (np. wątek Krwawego Barona, który mnie rozwalił totalnie).
Poza Wiedźminem mamy np. This War of Mine, również polskiego studia. Gra, która pokazuje grę ze strony zwykłych cywilów i daje nam obraz tego, że wojna to coś strasznego...
Mam nadzieje, że produkcje typu Battlefield, czy inne wielkie studia również dojdą do wniosku, że wojnę można przedstawić w sposób poważny, skłaniający do refleksji, niż fajną zabawę, w której zabijamy praktycznie każdego.
Uncharted również jest grą dojrzałą moim zdaniem.
Oby więcej takich produkcji!

5

Może kogoś zainteresuje ;)
Są pierwsze oceny "Krwi i Wina".
Na metacritic z 26 recenzji nota 92/100.
http://www.metacritic.com/game/pc/the-witcher-3-wild-hunt---blood-and-wine
A premiera już we wtorek :)
Zachodzie, ucz się jak się robi gry!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?