0

nSport ?
Haha. Czyli Bayern z Benficą głównym daniem wieczoru na C+ :D
Pojechali po całości... Choć mnie to na rękę. nSport mam akurat w TV, więc męczyć się nie będę ze streamami w necie.

2

Już dwie osoby. Jest progres!
U innych chyba duża pewność siebie. Oby się to źle nie skończyło... Real przez ostatnią dekadę był bardzo pewny siebie i tak trochę średnio na tym wyszedł. Troszkę pokory nie zaszkodzi...

0

Steve Jobs futbolu ;)

30

Czy ktoś tutaj (poza mną) obawia się w ogóle sobotniego klasyku ?
Bo wszędzie widzę niesamowitą pewność siebie.

0

"Warsaw/ModlinAirport ‏@WMI_Airport 36 sek.36 sekund temu

Cały czas służby lotniskowe @WMI_Airport prowadzą czynności sprawdzające"

4

"Miłe słowa są jak plaster miodu, słodyczą dla duszy i lekarstwem dla ciała." - Przypowieści Salomona (osobiście moja ulubiona księga) 16:24

1

Albowiem wszystko co czynicie, czyńcie na Jego chwałę! ;)

1

Graficzny majstersztyk dla futbolowego majstersztyku.

0

Ciekawe jak się czuje teraz Nunez...

1

Komentarz usunięty

0

W najnowszą nie grałem przez skopany port na PC, a konsoli nie mam... :P
W 2015 grałem i dla mnie osobiście to jest parodia piłki. To samo FIFA. Tyle błędów nawet nie mają produkcje Bethesdy...

0

Żadna... W PES 6 się najlepiej grało.
W pozostałe części straciłem więcej nerwów niż przez pracę, rodzinę, kobietę i forsę...

3

Haha :D
Jeden z moich ulubionych trenerów, wydaje się być naprawdę zarąbistym gościem ;)

1

Zmienili już... w komentarzach pod artykułem możesz sobie przeczytać to jak ludzie zareagowali, więc zmienili tytuł.
Żałosne...

0

Na fioletowej żałoba, bo "nurkowie i oszuści"...
#mackibartomeu

31

Kapitalny artykuł :)
Uwielbiam takie rzeczy czytać i zagłębiać się w to.
Dobra robota!

0

Jeśli jutro wygramy, to mamy 11 pkt przewagi nad Atletico. Jeśli 2-go z Realem, to 15 pkt nad białymi z Madrytu.
Coś pięknego.

0

A co się stało z Patrykiem Mirosławskim ?
To już chyba będzie 3, czy 4 mecz kiedy On nie komentuje Barcelony.

3

Bayern będzie w półfinale/finale (jeśli przejdziemy).
Przyznam szczerze, że trochę obawiam się Bayernu.
IMO tą Barcelonę można łatwiej przycisnąć i zdominować niż Barcelonę Guardiolii, Bayern jest drużyną która oczywiście chcę zepchnąć do obrony każdego... Rok temu się udało w pierwszym meczu, ale na Alianz Arenie przy lepszej skuteczności Monachijczyków mogłoby być różnie.
Cóż, zobaczymy. Bardzo dużo tutaj będzie zależeć od dnia. Jeśli wyjdziemy mega skoncentrowani przez przynajmniej 90% meczu i zagramy pełnią swoich możliwości, to pokonamy każdego kto tylko stanie nam na drodze.

0

Szczerze, to jeszcze chyba nigdy Polska nie była tak podzielona jak teraz. A dla takich ludzi jak ja, którzy starają się być gdzieś pośrodku tego sporu jest po prostu mega ciężko...

4

TVN24 mnie rozwalił, tytuł newsa:
"Rozlosowano pary ćwierćfinałowe. Bayern, Real, PSG." - a gdzie reszta drużyn ?
Tytuł do posta:
"W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu dla polskich kibiców Bayern Monachium zagra Benficą." :v :v :v
No dla mnie to raczej nie jest najciekawsze spotkanie, ale ostatnio dowiaduje się od partii rządzącej, że niewiele mam wspólnego z Polską, więc już nie wiem... :(

2

Następne mecze:
Villarreal (El Madrigal), Real Madryt (Camp Nou), Atlético (Camp Nou), Real Sociedad (Estadio Anoeta), Atlético (Vicente Calderón), Valencia (Camp Nou).
Panie i Panowie, Barcelona zaprasza nas na niesamowitą przygodę w najbliższych tygodniach i miesiącach.
VAMOS!

64

Real z Wolfsburgiem ? No normalnie nikt się tego nie spodziewał, szok, niedowierzanie!
Rok temu, Barcelona: najpierw mistrz Anglii, później mistrz Francji, w półfinale mistrz Niemiec, w finale mistrz Włoch.
Real rok temu Schalke, Atletico, Juventus.
My teraz Arsenal, Atletico.
Real Roma i Wolfsburg...
I już nawet nie chodzi o to, że mamy trudniejszych rywali bardzo często, chodzi o to że co roku jest zawsze to samo... bardzo to irytuje :/

0

Pewnie będzie to samo - BEKA z BEKO, jednak patrzyłbym tutaj na front koszulki niż na jej bok.

0

"Wiceprezydent klubu, Manel Arroyo, wyjawił, iż pierwsze koszulki Barcelony na przyszły sezon produkowane będą bez logo jakiegokolwiek sponsora. Klub zapewnia, że nowy sponsor zostanie jednak ostatecznie znaleziony."

9

Suarez mnie mega irytuje często :P
Potrafi grać kupę przez 3/4 meczu, kompletnie nie ogarniać gry, podawać bardzo niedokładnie, nie może przyjąć dobrze prostej piłki, a i tak kończy mecz z jakimś super golem z pół obrotu, jakąś asystą...
Już się powoli przyzwyczajam do czegoś takiego, więc zróbcie to samo - nie krytykujcie Go w trakcie meczu ;)

2

Szkoda Juve. Zrobili dziś bardzo dużo by awansować...

2

Mam nadzieje, że piłkarze Barcelony oglądają te karne... :D

2

Mam dziwne wrażenie, że ogólnie teraz grają słabo, ale w El Clasico przysporzą nam mega dużo problemów... :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?