4

A to byłoby ciekawe. Choć w mojej opinii nie chodzi o to, by się maksymalnie zepchnąć do obrony, tylko dać przeciwnikowi pograć piłką przez jakiś mały czas. Jeśli nie podziała - przejść do swojej normalnej gry. Nie musimy zawsze narzucać inicjatywy, utrzymywać się przy piłce i za wszelką cenę grać po barcelońsku.

Niestety już nie ma Xaviego w formie, który z Iniestą i Busquetsem dawał nam bardzo dużo kreatywności w takich sytuacjach. Czasem na 10/15 minut może dobrze byłoby się cofnąć z takim Atletico i dać im rozgrywać pozycyjnie i czekać na kontry. Przy ataku MSN na pewno to by zaprocentowało, bo praktycznie każdy tam jest szybki.

8

Będę miał mocną bekę, jeśli Real nie dojdzie do finału/nie wygra całej LM. Mega fart w losowaniu, są raptem 3 mecze od celu, z czego 2 mecze z najsłabszym z rywali w półfinale, a finał to tylko jeden mecz - wszystko może się zdarzyć, więc się zepną na 100% by uratować sezon.

40

Dziennikarz: "Liverpool jest teraz bliżej miejsca w Lidze Mistrzów?"
Klopp: "Proszę nie pytaj mnie teraz o to gówno"
:v

0

To który już koniec Barcelony ogłaszamy w ostatniej dekadzie ?
7 ? 8 ?
"Trochę" to śmieszne :D
Słabszy okres. Kurde, jeden słabszy okres drużyny, która gra kilkadziesiąt meczów w sezonie. I już to początek końca.
Dziennikarze mówili kilka lat temu, że to jest definitywny koniec Barcelony, a w tamtym roku po wygraniu trypletu, że era Barcelony jednak trwa nadal.
#dziennikarstwoPL

http://www.sport.pl/pilka/10,65041,19920143,echa-po-lidze-mistrzow-to-moze-byc-poczatek-konca-barcelony.html#BoxSportLink

0

Bo musisz zalogować się na fb.
Edytowane już do samego zdjęcia.

0

Jak dla mnie to pokazuje politykę tej partii i kto tak naprawdę rządzi w tym państwie ;)
Żałosne. Nadal nie mogę wyjść z podziwu, że ludzie są tak manipulowani przez Kaczyńskiego i mu w jakiś sposób ufają.

0

Abstrahując już kompletnie od wczorajszego meczu.
Co o tym sądzicie ?
Zniewaga ? Czy standard i coś zupełnie normalnego ?

0

Ojej, przepraszam :(
0:3! Mascherano!
Aha... ech, znowu... przepraszam, to się więcej nie powtó... 0:4! Piękny wolny Leo!

24

Na Canal+
62 minuta, 0:2, nasi mocno cisną.

0

Ciekawostka:
Niedawno Google i Shaft zaprezentowali... robota.
Spójrzcie jaką koszulkę ma gościu z Google ;)

1

"Ronaldo jest lata świetlne przed innymi zawodnikami. Jest cichy (...)"
Poza tym absurdalnym fragmentem reszta się zgadza ;)

1

Potraktuj zielonego jako super życzenia! :P

7

0

Nie o to chodzi, że mają nie strzelać o.O
Chodzi o nastawienie. Czyż to nie jest irytujące, że po pogromie ze słabym zespołem nagle jest obrócenie humoru o 180 stopni i nagłe gadanie, że są niesamowicie mocni i wielcy ? A później przychodzi jakiś inny mecz, przegrana i nagle szok. Później znowu przychodzi mecz z jakimś Rayo, czy Eibarem i znowu że są najlepsi. Później znowu gorszy mecz i że jednak tak nie jest. To jest bardzo zabawne. Ta cała madrycka propaganda, by tylko zmanipulować rzeczywistość.

0

Oho, widzę Real wyżywa się standardowo na jakimś słabszym zespole. Później zaś będą piać z zachwytu jacy to Oni nie są dobrzy... jak mnie to śmieszy :D

3

L'esportiu:
Rafinha, Munir, Sergi Roberto, Adriano i Arda mają rozpocząć mecz przeciwko Real Sociedad w pierwszym składzie!

0

Jak Ci zawodnicy się sztucznie ruszają, lol.

1

Czyli w jakiś tam sposób miałem rację, ha! :P
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4455377.html

0

Okay, ale porównując to do poprzednich meczów z Atletico, czy z Realem, to teraz atmosfera wydawała mi się głośniejsza, lepsza.
Może się mylę, ale takie jest moje wrażenie ;)

1

A może po prostu niech się wypowie ktoś, kto był na tym meczu na stadionie ;)

1

Dokładnie! Szczególnie po przeczce Neya, aż chce mi się oglądać cały czas tą drugą połówkę i napajać się tym dźwiękiem z trybun ;)
IMO dawno czegoś takiego nie było. Nie aż tak.

2

"Plan jest taki, by zespół przekonał do siebie kibiców w jutrzejszym meczu z Eibarem."
Czyli standard. Ładujemy z 8 goli drużynie o niskim potencjalne piłkarskim, mówimy wszystkim że jesteśmy najlepsi, później spotykamy się z mocniejszą drużyną i balonik pęka.
Jedyny odstęp od tej normy, to (o ironio!) mecz z Barceloną :v
Ale chyba powoli wszystko wraca do normy...

2

Czy mi się wydaje, czy na Camp Nou w ostatnim czasie poprawił się doping ?
Oglądam ostatnie pojedynki z Realem i Atletico i wyjść nie mogę z podziwu jak świetnie trybuny reagowały na boiskowe wydarzenia. Porównałem to sobie ze starciami sprzed roku i aż takiego dopingu słychać nie było.
Ktoś ma podobne spostrzeżenia ? Czy po prostu mi się słuch trochę poprawił ? :P

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?