macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Konkretnej daty jeszcze nie ma, ale premiera pewnie będzie w okolicach czerwca.
5
Jakby ktoś był zainteresowany, to podsyłam parę nowych screenów z nadchodzącego dodatku do Wieśka "Krew i Wino" ;)
(żeby zobaczyć musisz być zalogowany na fb)
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1710123382564534.1073741840.1532577456985795&type=3
1
Właśnie z ciekawości chciałem trochę poczytać na temat tego stadionu i obejrzeć jakieś bardziej konkretne zdjęcia, ale mało tego jest niestety... ;)
Kim pewnie jest dumny :D
2
Zależy w co idziesz. Na studia to oczywiste, że się przydaje.
A jeśli chodzi o zarabianie na życie - zależy w co idziesz, bo są zawody, w których wykształcenie to sprawa drugorzędna.
2
Podobało mi się dzisiaj bardzo na trybunach (o ile dobrze słyszałem, bo głos był bardzo cicho). 0:2, po prostu szok, ale po paru minutach głośne "Barca! Barca!". Bardzo byłem dumny z ludzi przebywających tam na stadionie. Cieszy mnie takie podejście, tym bardziej, że dziś pech był bardzo duży, a graliśmy po prostu nieźle.
Wierzę, że nie zaprzepaszczą sobie tej okazji zdobycia dubletu i na koniec sezonu będziemy jeszcze świętować. Zobaczycie.
4
A to byłoby ciekawe. Choć w mojej opinii nie chodzi o to, by się maksymalnie zepchnąć do obrony, tylko dać przeciwnikowi pograć piłką przez jakiś mały czas. Jeśli nie podziała - przejść do swojej normalnej gry. Nie musimy zawsze narzucać inicjatywy, utrzymywać się przy piłce i za wszelką cenę grać po barcelońsku.
Niestety już nie ma Xaviego w formie, który z Iniestą i Busquetsem dawał nam bardzo dużo kreatywności w takich sytuacjach. Czasem na 10/15 minut może dobrze byłoby się cofnąć z takim Atletico i dać im rozgrywać pozycyjnie i czekać na kontry. Przy ataku MSN na pewno to by zaprocentowało, bo praktycznie każdy tam jest szybki.
33
Takie tam.
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/13001055_471822729689246_7025279840367932900_n.jpg?oh=1d67aee900a539540318345b673ad03e&oe=57BE2733
3
:D
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/13043255_1566565056969559_6116952283533969061_n.jpg?oh=de382a55a9d7b23d427ebdba21c59d0e&oe=577B3DC3
8
Będę miał mocną bekę, jeśli Real nie dojdzie do finału/nie wygra całej LM. Mega fart w losowaniu, są raptem 3 mecze od celu, z czego 2 mecze z najsłabszym z rywali w półfinale, a finał to tylko jeden mecz - wszystko może się zdarzyć, więc się zepną na 100% by uratować sezon.
40
Dziennikarz: "Liverpool jest teraz bliżej miejsca w Lidze Mistrzów?"
Klopp: "Proszę nie pytaj mnie teraz o to gówno"
:v
0
To który już koniec Barcelony ogłaszamy w ostatniej dekadzie ?
7 ? 8 ?
"Trochę" to śmieszne :D
Słabszy okres. Kurde, jeden słabszy okres drużyny, która gra kilkadziesiąt meczów w sezonie. I już to początek końca.
Dziennikarze mówili kilka lat temu, że to jest definitywny koniec Barcelony, a w tamtym roku po wygraniu trypletu, że era Barcelony jednak trwa nadal.
#dziennikarstwoPL
http://www.sport.pl/pilka/10,65041,19920143,echa-po-lidze-mistrzow-to-moze-byc-poczatek-konca-barcelony.html#BoxSportLink
0
Bo musisz zalogować się na fb.
Edytowane już do samego zdjęcia.
2
Jaram się!
Jakiś trailer na dniach ?
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t31.0-8/13029656_1707077709535768_3830128797864101778_o.jpg
0
Jak dla mnie to pokazuje politykę tej partii i kto tak naprawdę rządzi w tym państwie ;)
Żałosne. Nadal nie mogę wyjść z podziwu, że ludzie są tak manipulowani przez Kaczyńskiego i mu w jakiś sposób ufają.
0
Abstrahując już kompletnie od wczorajszego meczu.
Co o tym sądzicie ?
Zniewaga ? Czy standard i coś zupełnie normalnego ?
0
Ojej, przepraszam :(
0:3! Mascherano!
Aha... ech, znowu... przepraszam, to się więcej nie powtó... 0:4! Piękny wolny Leo!
24
Na Canal+
62 minuta, 0:2, nasi mocno cisną.
0
Ciekawostka:
Niedawno Google i Shaft zaprezentowali... robota.
Spójrzcie jaką koszulkę ma gościu z Google ;)
1
"Ronaldo jest lata świetlne przed innymi zawodnikami. Jest cichy (...)"
Poza tym absurdalnym fragmentem reszta się zgadza ;)
1
Potraktuj zielonego jako super życzenia! :P
7
Drybling Ronaldo :D
https://www.facebook.com/Estadio.CampNou/videos/1002855289791419/
0
Nie o to chodzi, że mają nie strzelać o.O
Chodzi o nastawienie. Czyż to nie jest irytujące, że po pogromie ze słabym zespołem nagle jest obrócenie humoru o 180 stopni i nagłe gadanie, że są niesamowicie mocni i wielcy ? A później przychodzi jakiś inny mecz, przegrana i nagle szok. Później znowu przychodzi mecz z jakimś Rayo, czy Eibarem i znowu że są najlepsi. Później znowu gorszy mecz i że jednak tak nie jest. To jest bardzo zabawne. Ta cała madrycka propaganda, by tylko zmanipulować rzeczywistość.
0
Oho, widzę Real wyżywa się standardowo na jakimś słabszym zespole. Później zaś będą piać z zachwytu jacy to Oni nie są dobrzy... jak mnie to śmieszy :D
3
L'esportiu:
Rafinha, Munir, Sergi Roberto, Adriano i Arda mają rozpocząć mecz przeciwko Real Sociedad w pierwszym składzie!
0
Jak Ci zawodnicy się sztucznie ruszają, lol.
1
Czyli w jakiś tam sposób miałem rację, ha! :P
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-4455377.html
0
Okay, ale porównując to do poprzednich meczów z Atletico, czy z Realem, to teraz atmosfera wydawała mi się głośniejsza, lepsza.
Może się mylę, ale takie jest moje wrażenie ;)
1
A może po prostu niech się wypowie ktoś, kto był na tym meczu na stadionie ;)
1
Dokładnie! Szczególnie po przeczce Neya, aż chce mi się oglądać cały czas tą drugą połówkę i napajać się tym dźwiękiem z trybun ;)
IMO dawno czegoś takiego nie było. Nie aż tak.
2
"Plan jest taki, by zespół przekonał do siebie kibiców w jutrzejszym meczu z Eibarem."
Czyli standard. Ładujemy z 8 goli drużynie o niskim potencjalne piłkarskim, mówimy wszystkim że jesteśmy najlepsi, później spotykamy się z mocniejszą drużyną i balonik pęka.
Jedyny odstęp od tej normy, to (o ironio!) mecz z Barceloną :v
Ale chyba powoli wszystko wraca do normy...