macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
44 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś niesamowite jacy są sędziowie w takiej lidze... kompromitacja.
3
Skończy się 3:1, zobaczycie...
0
Wykorzystać to teraz.
Jest czas, 15 minut, 5:1 i spokojny rewanż :P
4
Wyobrażacie sobie co by zrobił Ronaldo gdyby ktoś mu nadepnął tak na nogę ?
Chyba by kurde umarł.
Różnica jest miażdżąca pomiędzy Leo a CR.
1
Lopez wygląda, jakby miał zero z tyłu, a 3 w 56 minucie... cóż, ambitny :D
0
Tak jest!
Jechać z Nimi!
6
Teraz będzie tak, że na TVN - Petry, na fangolu - Zidane, na TVP za niedługo - Kaczyński, Pawłowicz etc, na weszlo.com - Barcelona, a na fcbarca.com - Real :v
2
- Wolski i Orłowski
- Manita, lub wyżej na Camp Nou
- zmiażdżenie wszystkim naszych kochanych przeciwników: statystykami, golami, dominacją na boisku...
Challenge accepted ?
3
Bardzo przyjemnie się patrzy na Ich rodzinę :)
4
Dziś liczę na rozniesienie tych (...) bliskich przyjaciół Realu.
Espanyol (tfu!) stara się usilnie sprawić, by był tak samo nielubiany przeze mnie jak Ci w białych strojach.
Jazda z Nimi! Rozpieprzyć, zgnieść, zmiażdżyć!
Arda, szykuj buty!
26
To co zrobił Pep IMO było bardziej wyjątkowe. To była czysta poezja grana przez największych artystów. Dziś już wielu nie ma, Xavi, Puyol, Abidal, nawet Valdes...
Dziś mamy drużynę bardziej motoryczną i siłową. I to dobrze. Coś się kończy, coś się zaczyna, niemniej jednak Pep Team był dla mnie najlepszą drużyną jaka kiedykolwiek biegała po boiskach świata.
6
A może Perez jest tak naprawdę Katalończykiem i chce specjalnie zrobić z Realu pośmiewisko i psuje każdy faks, który przyjdzie do Madrytu ?
15
"Uaktualnienie 17:50: Radio Nacional informuje, że działacze zdecydowali się dać trenerowi ostatnią szansę i dzisiaj nie zostanie on zwolniony."
Kabaret.
0
Dobrze. Niech Benitez idzie z Realu, bo Barcelona nie ma konkurencji :P
Btw wierzycie, że Zidane od razu zrobi z Realu drużynę, która sięgnie po wszystko (poza CdR) ? Ja jakoś nie bardzo :)
0
Jasne, to byłoby świetne :)
Niemniej jednak podchodzę do tego z dystansem i spokojniej :)
Barcelona też się powoli będzie rozkręcać ^^
65
Ludzie, apeluję o rozwagę wobec "nowych" graczy.
Po pierwszym, drugim, czy nawet trzecim słabym meczu Ardy, czy Vidala postarajcie się ich nie sprzedawać. Dajcie im więcej czasu na złapanie rytmu meczowego, nie oczekujcie że zaczną od razu grać na najwyższych obrotach.
0
I Real znów nie wykorzystuje potknięcia Barcelony :)
Dziękujemy!
0
Jak tam mecz ?
Włączać, czy nie psuć wyniku ?
1
Real ?
co ?
Tryplet!
Heheheheheheheheh.
-.-
3
Ok, tylko nie wiem jak wytłumaczyć takie zachowanie formacji defensywnej.
I jeszcze ta reakcja po golu... "no cóż, trudno, strzelili to strzelili"
https://x.com/elsimiolopez/status/683297267453923328/video/1
22
Komentarz usunięty
2
Hahahah 2 minuty :D
63
Czyżby po tym meczu znów pojawiła się tabela na rm.pl ? ;)
0
Mega ciężki mecz to będzie.
Niech los nam zwróci to co nam zabrał ostatnio - słupki, poprzeczki etc.
Dziś szczęście będzie niezmiernie potrzebne.
1
Dz*wka Realu ładnie rozklepana...
Następnym razem się uda :P
2
Wybaczcie, że zawracam głowę takimi ciężkimi sprawami, ale jestem ciekawy Waszej opinii na temat tego co gościu napisał ;)
IMO bardzo trafne (niestety).
W wolnej chwili polecam przeczytać ;)
https://www.facebook.com/krzysztof.grabowski.77/posts/10208433596501685?fref=nf
3
Płaczę... no kurde po prostu płaczę...
Genialny filmik. Aż ciężko jest to opisać :)
Dzięki Darku! :D
9
PiszĄ ?
C'mon. Pokaż mi co najmniej 3 takie komentarze.
Ja akurat widziałem jeden taki komentarz, a z 5/6 osób napisało, że to brednie etc.
1
Podsumuję ten mecz jedną liczbą -180! :)
0
Spróbuj wyłączyć i włączyć.
A tak na serio:
- zmiana kompa, co się będziesz ograniczał
- bardziej realne: reinstalacja systemu