macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spróbuj wyłączyć i włączyć.
A tak na serio:
- zmiana kompa, co się będziesz ograniczał
- bardziej realne: reinstalacja systemu
25
Tak sobie przeglądam jutuba i natrafiłem na coś takiego:
Ogromny wybuch radości. Aż się dziwię, że ten pub/bar się nie zawalił. Super jest powspominać, to był moment którego nie zapomnę do końca życia.
6
Czytaj komentarze na Weszlo... ciemnota umysłowa tam jest bardzo widoczna.
Niedawno dodałem podobny komentarz, ale jeszcze raz powtórzę, ludzie komentujący tam wyglądają tak:
https://imgflip.com/readImage?iid=4687921
0
Poczytaj sobie komentarze pod innymi artykułami, m.in. też o Barcelonie. To od razu umrzesz :D
Zawiść, typowa Polska zawiść.
Ludzie często tam komentujący wyglądają tak:
https://imgflip.com/readImage?iid=4687921
0
Nie ogarniam tylko dlaczego wychodzą Ci Arabowie przy każdej nagrodzie. Nic nie mówią, tylko dają nagrodę i tyle.
Lepiej by było żeby to Oni zapowiadali zwycięzców etc.
Beka, strasznie to dziwne i sztuczne. Kasa, kasa, kasa...
0
Zatakło mnie trochę...
Co to w ogóle za gala ? o.O
I co najważniejsze: po co ?
0
Czyżby Benitez ?
0
Co ciekawe dużo Polaków... :D
0
Spoko, prowadząca też nie była w stanie go wymówić... :P
0
Cóż, kasa rządzi światem niestety... ;)
1
Jakaś taka sztuczna ta gala IMO... :)
Na siłę chyba to jest zrobione, by Arabowie coś swojego po prostu mieli z takich nagród... Takie mam wrażenie.
0
Stary, podaj argumenty dlaczego nie lubisz. A nie będziesz pieprzył coś, że nie lubię "bo nie"... ;)
Jak chcesz normalnie konwersować, to pisz też dlaczego czegoś nie lubisz, dlaczego masz odmienne zdanie.
Jeśli potrafisz.
0
Oho, hejter detected.
Piszesz "cóż za argumenty", a sam nie piszesz żadnych mądralo :)
Możesz nie lubić tej gry, ale przynajmniej daj jakiś powód do tego, bo w tej chwili jesteś zwykłym hejterem, który chyba jest zawistny że innym coś po prostu wyszło bardziej niż Tobie...
1
Przewrotność ludzi tutaj, a więc Polaków niestety jest właśnie.. typowa.
Nie dziwi mnie to już :)
Jest się z czego pośmiać przynajmniej.
1
Fabułą. Postaciami. Grafiką. Muzyką. Światem. Polskością. Słowiańskością.
Można wymieniać...
0
Potem masz jeszcze genialny dodatek "Serca z Kamienia", a za parę miesięcy wyjdzie "Krew i Wino", więc Wiedźmin 3 będzie miał spokojnie długie życie... ;)
0
Zobaczysz :)
Mogę jedynie powiedzieć, że gra wciska w fotel. Długa, niesamowicie wciągająca. Wybitna.
0
W końcu jeden z lepszych gier cRPG, a na pewno najlepsza gra tego roku :)
Wybitna.
26
Artykuł jak najbardziej na miejscu.
Wielki plus redakcjo.
Irytuje mnie jak ktoś w komentarzach pisze ironicznie "bo to przecież więcej niż klub", bo Suarez nurkował, czy coś...
Ludzie kompletnie nie zdają sobie sprawy co naprawdę oznacza ten zwrot i że naprawdę jest wyjątkowy.
2
Również złożę :)
Niech te święta będą dla Was taką odskocznią od codziennych problemów i zmagań. Zbierzcie siły przez ten okres, odpocznijcie, by uparcie dążyć do marzeń, bo to one sprawiają, że życie jest aż tak fascynujące!
Życzę Wam MEGA świąt w atmosferze spokoju i wielkiej radości ;)
21
Bardzo interesujące zdjęcie :D
Uwaga, może zniszczyć psychikę.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12391837_1133348150011364_321094450168802861_n.jpg?oh=1321de0699b29ee1da154553ab2fa3c1&oe=57223BA3
4
Nie przegadasz, więc nie ma sensu... :)
Ludzie patrzą na PiS jak na partię zbawienną, sami nie zdają sobie sprawy z potencjalnego zagrożenia, bo są po prostu z każdych stron manipulowani. Jak dzieci we mgle.
Minie jeszcze trochę czasu, to PiS będzie traktowane jak Platforma teraz. A za 10 lat będzie odwrotnie. I tak dalej...
Porozmawiajcie o futbolu. Albo o Wiedźminie. Albo o kamieniu nerkowym Leo, byle nie o polityce bo zaraz bany będą lecieć :D
0
Jak dla mnie to wszyscy są siebie warci. Platforma, PiS, Nowoczesna, Kukiz etc.
Jeśli chcesz stworzyć coś naprawdę dobrego, to musisz być w jedności - Barcelona jest na to doskonałym przykładem.
Tutaj jedności nie ma, powiem więcej: jest coraz gorzej, ludzie są coraz bardziej podzieleni. I to jest sprawka zarówno Platformy, jak i PiS-u.
Dlatego nie oczekuję jakiejś zmiany na lepsze. Smutne.
0
Żarcik-kosmonaucik :)
Może suchy, ale właśnie ten syf mnie ogromnie rozwala i miesięcznica w sumie nawet ciekawie brzmi do tego co miało miejsce miesiąc temu na Bernabeu :P
2
MIESIĘCZNICA.
Dokładnie miesiąc wcześniej zmiażdżyliśmy Real na Bernabeu.
Chodźmy pod pałac prezydencki!
0
Real musi wygrać, bo Benitez musi zostać!
12
Sundar Pichai (Google CEO):
"I'm a huge Barça and Messi fan. I don't know who is Cristiano Ronaldo! I didn't see him in a 4-0 clasico."
Ten moment, gdy nawet CEO jednej z najpotężniejszych firm świata się z Ciebie nabija :v
0
Gdzieś niżej widziałem coś o Szpakowskim i powiem Wam, że tutaj jest stary, dobry Szpaku :)
Mimo, że bez błędu się nie obyło (Iaquinta - Grosso), to emocje naprawdę były świetne.
3
"Idealny, olśniewający rok FC Barcelony. Zdobycie sześciu trofeów na sześć możliwych, odebranie zawstydzającej liczby nagród indywidualnych i absolutna dominacja nad rywalami – nie tylko biorąc pod uwagę suche wyniki, ale przede wszystkim styl. Tłamszenie przeciwników, 75-cio procentowe posiadanie piłki i milion wymienionych podań na ich połowie. Pierwszy rok, po którym wszyscy na całym świecie zdali sobie sprawę: to pieprzona maszyna, która przez parę następnych lat będzie rozwalcowywać wszystko, co stanie na jej drodze. Sześć lat temu przypieczętowała swój bezbłędny rok. Postawiła wisienkę na torcie. Ogoliła przeciwników w Klubowych Mistrzostwach świata i przeszła do historii." - weszlo.com
Dzisiejsza Barcelona jest wielka i może być jeszcze większa, to jasne.
Ale tamta Barcelona w mojej opinii była ponad wszystkim i wszystkich. Była po prostu wyjątkowa i unikalna.
17
Strasznie fajne zdjęcie Rakitica :)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t1.0-9/12369146_739348466170054_2950724078291108017_n.jpg?oh=072e0b03fc185e3001aca28060da56ec&oe=56DD47AB