macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yo!
Ile osób korzysta z player.pl i ogląda tam najlepszą ligę świata ?
Ile osób oglądało tam #czteryzero i może powiedzieć jak przebiegała transmisja z tego El Clasico ?
0
Satanizm to nic złego ?
Polecam poczytać/pooglądać filmiki i różne reportaże ludzi, którzy kiedyś byli w gronie satanistów... zadziwiająco dużo osób bardzo podobne rzeczy przeżywało. Ludzie nie zdają sobie sprawy z różnych rzeczy co się tam wyrabia.
0
Nie śpię, bo #praca :P
Łączę się z Wami, nocnymi Markami!
5
Polecam :D
Coś w tym jest jednak, cały styczeń taki się szykuje.
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpl1/v/t1.0-9/1013337_486974644824723_8785390796776909969_n.png?oh=6da1fa039f2c20dd9523f657fe05697d&oe=570BD4EA
6
Ale to jest REDAKTOR. A nie jakiś po prostu gimbus z pryszczami, który jedyne słowo które zna to "hejt".
8
Turan wygląda jakby grał już rok w tej drużynie ;)
0
Fajnie powiedziane ;)
Cóż, oby się sprawdziło, zobaczymy!
0
Jak dla mnie Zidane naprawdę poprawi Real i znów będą mega groźni.
Ale oby moje przewidywania się nie sprawdziły, z Benitezem było fajnie :D
0
Czy Ty w ogóle znasz historię FC Barcelony ?
"Stadion nie jest od polityki."
Ale to słynne "mes que un club" zdziwie Cię pewnie - ma poniekąd podłoże polityczne. Katalończycy zawsze utożsamiali się z Barcą, bo TYLKO TAM mogli swobodnie być Katalończykami, tylko podczas meczów tej drużyny. Zresztą poczytaj coś na ten temat. Hasła niepodległościowe były, są i będą.
1
Ale to Pique będzie miał komisje ds. przemocy :)
Logic.
1
Ludzie tak najeżdżają na Petru i Nowoczesną, bo boją się, że mogą poważnie zagrozić władzy... ;)
Nie popieram praktycznie nikogo w tej chwili, niemniej jednak PiS dla mnie to jest naprawdę jakaś totalna pomyłka. Ale niech tak robią dalej, proszę bardzo. Sami siebie rozwalą od środka w końcu...
1
Szkoda gadać co się dzieje tam...
Czasem potrafię rzucić sucharem, ale tak śmieszny jak PiS to ja być nie potrafię.
Btw zobaczcie nowego szefa TVP1 (pierwszy post, screeny z Jego wypowiedzi):
https://www.facebook.com/OczkoMuSieOdlepiloTemuMisiu/?pnref=story
2
Ech, żeby tylko sama gra była aż tak dobra jak filmiki od EA...
0
Fajnie ;)
A skąd masz to info ?
3
Diop jeden mecz zawieszenia, Suarez dwa, Lopez zero.
Przecież to jest cholera jakaś parodia. Co to ma być ?
Nie wiem czy się śmiać czy płakać... Żałosne.
0
Pytanie do ludzi z IT:
Zna ktoś jakiś skuteczny (!) sposób na odświeżenie i przyspieszenie działania systemu (w moim wypadku Win 7), bez ponownej reinstalacji etc ?
Nie mam trochę czasu babrać się w ponowne instalowanie, konfigurowanie wszystkiego, a programy graficzne działają coraz gorzej, więc dobrze by było odświeżyć trochę system.
Usunięcie plików, rejestrów okay, ale czy to wystarczy ?
Znacie jeszcze jakieś sposoby, lub całe programy które pomogą ?
0
Ktoś ze Śląska/Zagłębia Dąbrowskiego ? ;)
0
Kto zamieszcza takie filmiki ?
To z Jego filmu, czy po prostu nagrane i wrzucone na jakiś profil fb/tw ?
25
;)
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12472264_1102843876432807_6163855975529234660_n.jpg?oh=45bae66e83cac4974eef6c2fc0174c33&oe=5742D230
0
Super to zrobili :)
0
Coś niesamowite jacy są sędziowie w takiej lidze... kompromitacja.
3
Skończy się 3:1, zobaczycie...
0
Wykorzystać to teraz.
Jest czas, 15 minut, 5:1 i spokojny rewanż :P
4
Wyobrażacie sobie co by zrobił Ronaldo gdyby ktoś mu nadepnął tak na nogę ?
Chyba by kurde umarł.
Różnica jest miażdżąca pomiędzy Leo a CR.
1
Lopez wygląda, jakby miał zero z tyłu, a 3 w 56 minucie... cóż, ambitny :D
0
Tak jest!
Jechać z Nimi!
6
Teraz będzie tak, że na TVN - Petry, na fangolu - Zidane, na TVP za niedługo - Kaczyński, Pawłowicz etc, na weszlo.com - Barcelona, a na fcbarca.com - Real :v
2
- Wolski i Orłowski
- Manita, lub wyżej na Camp Nou
- zmiażdżenie wszystkim naszych kochanych przeciwników: statystykami, golami, dominacją na boisku...
Challenge accepted ?
3
Bardzo przyjemnie się patrzy na Ich rodzinę :)
4
Dziś liczę na rozniesienie tych (...) bliskich przyjaciół Realu.
Espanyol (tfu!) stara się usilnie sprawić, by był tak samo nielubiany przeze mnie jak Ci w białych strojach.
Jazda z Nimi! Rozpieprzyć, zgnieść, zmiażdżyć!
Arda, szykuj buty!