0

Yo!
Ile osób korzysta z player.pl i ogląda tam najlepszą ligę świata ?
Ile osób oglądało tam #czteryzero i może powiedzieć jak przebiegała transmisja z tego El Clasico ?

0

Satanizm to nic złego ?
Polecam poczytać/pooglądać filmiki i różne reportaże ludzi, którzy kiedyś byli w gronie satanistów... zadziwiająco dużo osób bardzo podobne rzeczy przeżywało. Ludzie nie zdają sobie sprawy z różnych rzeczy co się tam wyrabia.

0

Nie śpię, bo #praca :P
Łączę się z Wami, nocnymi Markami!

6

Ale to jest REDAKTOR. A nie jakiś po prostu gimbus z pryszczami, który jedyne słowo które zna to "hejt".

8

Turan wygląda jakby grał już rok w tej drużynie ;)

0

Fajnie powiedziane ;)
Cóż, oby się sprawdziło, zobaczymy!

0

Jak dla mnie Zidane naprawdę poprawi Real i znów będą mega groźni.
Ale oby moje przewidywania się nie sprawdziły, z Benitezem było fajnie :D

0

Czy Ty w ogóle znasz historię FC Barcelony ?
"Stadion nie jest od polityki."
Ale to słynne "mes que un club" zdziwie Cię pewnie - ma poniekąd podłoże polityczne. Katalończycy zawsze utożsamiali się z Barcą, bo TYLKO TAM mogli swobodnie być Katalończykami, tylko podczas meczów tej drużyny. Zresztą poczytaj coś na ten temat. Hasła niepodległościowe były, są i będą.

1

Ale to Pique będzie miał komisje ds. przemocy :)
Logic.

1

Ludzie tak najeżdżają na Petru i Nowoczesną, bo boją się, że mogą poważnie zagrozić władzy... ;)
Nie popieram praktycznie nikogo w tej chwili, niemniej jednak PiS dla mnie to jest naprawdę jakaś totalna pomyłka. Ale niech tak robią dalej, proszę bardzo. Sami siebie rozwalą od środka w końcu...

1

Szkoda gadać co się dzieje tam...
Czasem potrafię rzucić sucharem, ale tak śmieszny jak PiS to ja być nie potrafię.
Btw zobaczcie nowego szefa TVP1 (pierwszy post, screeny z Jego wypowiedzi):
https://www.facebook.com/OczkoMuSieOdlepiloTemuMisiu/?pnref=story

2

Ech, żeby tylko sama gra była aż tak dobra jak filmiki od EA...

0

Fajnie ;)
A skąd masz to info ?

3

Diop jeden mecz zawieszenia, Suarez dwa, Lopez zero.
Przecież to jest cholera jakaś parodia. Co to ma być ?
Nie wiem czy się śmiać czy płakać... Żałosne.

0

Pytanie do ludzi z IT:
Zna ktoś jakiś skuteczny (!) sposób na odświeżenie i przyspieszenie działania systemu (w moim wypadku Win 7), bez ponownej reinstalacji etc ?
Nie mam trochę czasu babrać się w ponowne instalowanie, konfigurowanie wszystkiego, a programy graficzne działają coraz gorzej, więc dobrze by było odświeżyć trochę system.
Usunięcie plików, rejestrów okay, ale czy to wystarczy ?
Znacie jeszcze jakieś sposoby, lub całe programy które pomogą ?

0

Ktoś ze Śląska/Zagłębia Dąbrowskiego ? ;)

0

Kto zamieszcza takie filmiki ?
To z Jego filmu, czy po prostu nagrane i wrzucone na jakiś profil fb/tw ?

0

Super to zrobili :)

0

Coś niesamowite jacy są sędziowie w takiej lidze... kompromitacja.

3

Skończy się 3:1, zobaczycie...

0

Wykorzystać to teraz.
Jest czas, 15 minut, 5:1 i spokojny rewanż :P

4

Wyobrażacie sobie co by zrobił Ronaldo gdyby ktoś mu nadepnął tak na nogę ?
Chyba by kurde umarł.
Różnica jest miażdżąca pomiędzy Leo a CR.

1

Lopez wygląda, jakby miał zero z tyłu, a 3 w 56 minucie... cóż, ambitny :D

0

Tak jest!
Jechać z Nimi!

6

Teraz będzie tak, że na TVN - Petry, na fangolu - Zidane, na TVP za niedługo - Kaczyński, Pawłowicz etc, na weszlo.com - Barcelona, a na fcbarca.com - Real :v

2

- Wolski i Orłowski
- Manita, lub wyżej na Camp Nou
- zmiażdżenie wszystkim naszych kochanych przeciwników: statystykami, golami, dominacją na boisku...
Challenge accepted ?

3

Bardzo przyjemnie się patrzy na Ich rodzinę :)

4

Dziś liczę na rozniesienie tych (...) bliskich przyjaciół Realu.
Espanyol (tfu!) stara się usilnie sprawić, by był tak samo nielubiany przeze mnie jak Ci w białych strojach.
Jazda z Nimi! Rozpieprzyć, zgnieść, zmiażdżyć!
Arda, szykuj buty!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?