macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zdziwiłbym się mimo wszystko.
Ech... co Ty człowieku chcesz w ogóle :)
Potem taki wycieruch idzie na wybory i głosuje odnośnie losów naszego Państwa.
Potem się dziwić, że jest jak jest.
Pozdrawiam Cie i miłego dojrzewania ;)
4
Zawsze mnie zastanawiało ile lat i co w mózgu mają tacy internetowi trolle jak ggwp :)
To jest po prostu żałosne. Ni to śmiszne, ni to wkurzające... po prostu żałosne.
Tobie kury szczać prowadzić, a nie siedzieć na tej stronie!
0
Co jak co, ale Real bardzo dobrze wygląda na tle PSG :)
Są dużo, dużo bardziej zdyscyplinowani niż my i nie chodzi tylko o obronę.
Ciężkie derby się szykują...
10
Parę ode mnie odnośnie dzisiejszego meczu:
- świetny Neymar, kiedyś nie sądziłem że może kierować drużyną, miałem Go trochę za gwiazdora i takiego gimbusa, który ma wielkie umiejętności, ale musi się jeszcze wiele nauczyć, ale dziś, jak i przez ostatnie spotkania udowadnia mi dobitnie, że jest piłkarzem coraz dojrzalszym, a do tego niesamowicie efektywnym i efektownym... możemy być z Niego dumni :)
- Rakitic i Suarez: Rakitic bardzo przeciętnie mimo dwóch bramek, nadal w rozegraniu średnio się odnajduję, mam wrażenie że jest zbyt powolny... ale dajmy mu czas, pamiętajmy że On potrafi zagrać świetne piłki, to nie jest tak że nie ma umiejętności; Suarez - najbardziej irytujący piłkarz naszej drużyny, lub jeden z najbardziej irytujących... ech, ciężko cokolwiek pozytywnego napisać niż tylko to, że się chłopina stara... niemniej jednak jest ogromnie chaotyczny, mam wrażenie że nie myśli za bardzo co zrobić, a jak pomyśli, to albo podanie będzie koszmarne, albo nie w tempo, za mocno, za słabo, czekamy na jakieś przełamanie, bo czasem tego nie da się oglądać, pomijam już to żenujące nurkowanie (ogólnie ostatnio)
- Drużyna: generalnie dobry mecz całej drużyny, w końcu to można napisać :)
Były akcje, było dobre tempo, było panowanie nad meczem... ktoś powie: "To tylko BATE", ale tak naprawdę ostatnio mieliśmy ogromne problemy z Las Palmas, więc to jest sukces tak naprawdę ;)
PS: Odnośnie idiotycznej okładki Przeglądu Sportowego jakoby Lewy był jednym z faworytów do ZP - to tylko świadczy jak niski poziom dziennikarstwa mamy w Polsce. Szok.
0
Oby te dwie brameczki Rakitica jeszcze bardziej rozwinęły, szczególnie w rozegraniu ;)
0
Strzały na bramkę:
0 - 13
Strzały celne:
0 - 4
Nie ma co, skuteczność równie świetna co obrona :D
Ważne wcisnąć jakąś choć jedną bramkę.
Na ładną grę przyjdzie czas.
0
2
Szokuje mnie w jaki sposób można Polaków zaślepić i zmanipulować. Lewy jest tego najlepszym przykładem, gra świetnie i naprawdę wielki szacun, ale Złota Piłka ? Naprawdę ? Ech... jeszcze parę miesięcy temu to byłoby nie do pomyślenia i każdy by się z tego śmiał. To jest dowód na to jacy ludzie są przewrotni.
I potem taki przeciętny Kowalski idzie na wybory i wybiera ludzi, którzy będą rządzić Jego państwem... masakra.
3
U nas byłoby podobnie, z tym różnica jest taka, że Messi może aspirować do miana najlepszego piłkarza w historii naszego klubu jak i globu a Cristiano... cóż...
"Jest ogromna różnica pomiędzy wybornym strzelcem, a genialnym piłkarzem"
5
Jestem świeżo po przejściu dodatku do Wieśka trzeciego.
Moi drodzy!
To co zrobili Redzi, to jest coś absolutnie fantastycznego. Każdy kto ma możliwość niech tą grę kupi i zagra, bo dawno nie widziałem i przez dłuższy czas pewnie nie zobaczę gry aż tak świetnie opowiedzianej, tak dopracowanej i z tak niezwykłym światem.
Duma mnie rozpiera, że Polacy robią tak naprawdę jedne z najlepszych gier komputerowych na świecie. Tylko chyba Rockstar i Blizzard nam dorównuje pod tym względem :)
Coś fantastycznego.
Polecam bardzo Wam tą produkcję ;)
0
Jak to jest, że tacy zawodnicy jak Pique, Mathieu, Alves itp potrafią zagrać na poziomie B klasy ? Brak koncentracji ? Motywacji ?
Ogromnie jest to irytujące. Barcelona Enrique się kiedyś doigra takiej gry. Bo w poprzednim sezonie też było sporo takich idiotycznych sytuacji. Przy lepszej skuteczności Bayernu na Alianz mogliśmy po prostu odpaść, bo obrona zamiast grać i walczyć to turlała dropsa...
Nie chce być złym omenem, ale... może być źle. Możemy się doigrać za niedługo takiej nonszalancji.
14
Nie oglądałem całego meczu i tej akcji też nie widziałem.
Nie wiedziałem, że z naszą obroną jest aż TAK ŹLE o.O
1
Wczoraj była gdzieś dyskusja na tematy oczywiście polityczne i ktoś napisał, że jak można popierać PO po tylu różnych aferach itp.
Dużo osób poparło. Wszystko w porządku.
Jednak zawsze mnie ciekawiło jak to jest, że przynajmniej połowa z tamtych osób popiera Bartomeu i spółkę, podczas gdy sytuacja jest bardzo podobna, afera za aferą.
Chyba nigdy tego nie zrozumiem.
0
"Gazeta pisze również o Bale'u, który przeprosił Cristiano i zamierza zwolnić agenta Barnetta"
Ciekawe ile w tym prawdy, a ile wymysłów dziennikarzy ;)
0
LOL, wybaczcie.
Przez tą całą La Ramblę czasami nie czytam postów na dole, bo tutaj się o wszystkim pisze :D
7
Villa może zostać wypożyczony do FC Barcelony na pierwszy trymestr 2016 roku. [elEconomista.es]
lol
0
Jak myślicie, jaka jest szansa, by Lewandowski znalazł się w finałowej trójce ZP ?
Nie mówię tutaj o wygraniu, bo to byłaby już kompletna abstrakcja.
Ale TOP 3 ? Czemu nie ? Mimo, że tego nie popieram za bardzo, to dziennikarze mogą pójść na ostatnie wyczyny Lewego i hurtowo zacząć głosować ;)
4
Wiedziałem, że takie będą komentarze :)
Niemniej jednak ja nie mam takiej zawiści. Tak samo z prezydentem. Nie popierałem Dudy, tym bardziej nie popieram PiS-u. Ale jeśli większość Polaków ich wybrała i wybierze, to okay. Życzę im dobrze, żeby rządzili jak najlepiej.
2
Czy Wy też macie takie wrażenie, że Polska w ostatnich latach staje się coraz bardziej znacząca w Europie i na świecie ? Nie mówię tutaj o kwestiach sportowych, ale o ogóle w wielu dziedzinach.
Co by nie mówić, Tusk został Przewodniczącym Rady Europejskiej, zaczynamy naprawdę się liczyć jako zespół piłkarski, reprezentacja i dużo osób na nas spogląda z podziwem, oczywiście dochodzą do tego inne sukcesy sportowe, m.in. siatkarskie. Dodajmy do tego takie rzeczy jak sukcesy polskich firm, głównie mam na myśli sukces Wiedźmina 3, czy innych polskich produkcji (Dying Light etc.)
To wszystko składa się na wspólną całość dumy i naprawdę wielkiej energii płynącej z każdej strony, że Polacy jednak potrafią.
Bardzo mnie to cieszy osobiście ;)
1
Widzę, że coraz częstsze są memy z napisem "Oho, już mu się Lewandowski włączył" :P
Jednak trochę bym to uporządkował:
Jeśli zawodnik zacznie strzelać jak Niemcy w 39, to wtedy "Oho, już mu się Lewandowski włączył" jest jak najbardziej na miejscu.
Jeśli zacznie dryblować "Oho, już mu się Messi włączył"
A "Oho, już mu się Cristiano Ronaldo włączył" dałbym jak ktoś zacznie... nurkować ? :D
Ot takie zarąbiście inteligentne przemyślenia. Piątek.
0
Ciekawa produkcja się szykuje.
O dziwo od Ubisoftu, który potrafi chrzanić gry jak mało kto.
Ktoś zainteresowany ?
0
"Mundo Deportivo informuje także o początku porozumienia pomiędzy Guardiolą a Manchesterem City, którym ma być zgoda na tiki-takę."
Tiki-taka była i będzie tylko w Barcelonie. Nie da się "ot tak" aż tak wyjątkowego stylu gry przenieść do innego klubu, w dodatku z Anglii. Nie widzę tego. 90% szans na niepowodzenie, niemniej jednak Guardiola to inteligentny facet i możliwe, że Mundo zbyt odpłynęło to pisząc ;)
0
U mnie sok grejpfrutowy często stoi na biurku.
A odnośnie herbaty, to często zwykła z cytryną (Lipton), bardziej jestem smakoszem kawy :)
Ale truskawkowa z miodem, imbirem i cytryną brzmi nieźle.
0
A ja głównie Desperados i Pilsner na meczach :)
Czasami Estrella, choć nie chce mi się jeździć ciągle do Realu (lol) po ten trunek, a Kaufland mam bardzo blisko :D
1
Cóż, w każdym żarcie znajduje się jakieś ziarno prawdy, lub głębszy podtekst. A u Cristiano było to wszystko aż tak częste, że jest brane bardziej na poważnie.
Jakoś nigdy nie słyszałem żeby Messi sobie z czegoś takiego żartował :)
Naprawdę dziękuję Bogu każdego dnia, że kibicuję Barcelonie i w Barcelonie pojawił się Leo, a nie Cristiano (bo jak wiemy były takie plany kiedyś).
29
Takich wypowiedzi CR było już wiele.
Za każdym razem rozpieprza mnie to, że dużo osób broni Go "bo jest strasznie ambitny". Bardzo nie lubię ludzi pyszałkowatych, egoistycznych, nastawionych na własne ego. Cristiano taką jest niestety osobą. Nie ujmuję mu klasy sportowej, czy klasy człowieka jako kumpla, przyjaciela, ojca etc. Jednak Jego ego jest tak duże, że jakby skoczył ze szczytu tego ego, to by się zabił.
0
Rządny władzy, pseudokatolik, lub jak kto woli - katol, cały czas narzeka jak to w PL jest źle... chociaż to chyba nasza narodowa bolączka.
Nienawiść jak dla mnie aż się z Niego wylewa... i tyle ;)
4
Szydło będzie tylko twarzą :)
Tak naprawdę premierem będzie Jarek.
2
http://allegro.pl/telefon-nokia-3310-oryginalna-ladowarka-bateria-gw-i5541370181.html
2
Ktoś czeka na "Serce z Kamienia" ? :)
Świetny trailer został wypuszczony niedawno, może kogoś to zainteresuje:
Polacy odwalają kawał wielkiej roboty. Jestem pod wielkim wrażeniem tego jak trzecia część została zrobiona. Czapki z głów.