3

@Kgorecki2500 Ja siedzę w domu, boję się wyjść.

12

Upadek Polski, bo małżeństwa jednopłciowe będą respektowane w tym kraju przez co zostanie on złamany, czego nie zrobiły wojny.

Widzę, że grubo dzisiaj na La Bambie.

3

Czyli jednak to śmierć ostatecznie pokonała Chucka Norrisa :/
Szkoda, ale lata 90 i wczesne 2000 będę wspominać m.in. przez niego bardzo sentymentalnie i pozytywnie. Niech teraz zasłużenie odpoczywa.

1

@Laminedependencia Real gra w niedzielę o 21 z Atletico.

7

Bardziej to zasługa Ferrana i Araujo niż Maresci :D


1

@July_6_BcN A co jeśli Wojtek Szczęsny to @jowita? :O

1

@July_6_BcN No ok, ok... ale niesmak i tak pozostał!

3

@marcin62 coś się powoli dzieje :P


1

@marcin62 Nie no, myślę, że to jest mimo wszystko pewne :)

6

CD Projekt RED chyba powoli teasuje nowe DLC!


5

Widzę, że na UI/UX i front-enda rm.pl poszło całe 2,30 zł :D

1

@marcin62 oessuuuuu, aż mi drgnął

14

W sumie można powiedzieć, że Joan Garcia, Eric Garcia, Kounde, Balde i De Jong wypadli w idealnym momencie. Zaraz przerwa na kadry, a po nich zaczynamy już jazdę bez trzymanki o być, albo nie być. Więc wszyscy mam nadzieje, że wrócą do ćwierćfinałów i oby półfinałów, przy czym oby nikt inny nie wypadł. Ale mimo wszystko lepiej teraz, niż po przerwie na kadrę.

6

Flickswagen.


18

W sumie Szczęsny po raz pierwszy gra na nowym Camp Nou!

0

Oby nic poważnego. Ale mimo wszystko miło będzie zobaczyć Szczęsnego :)

7

To jak już mamy takie dożynki to ja bym poprosił o bramkę o odblokowanie się Ferrana

4

I teraz powiedzcie mi, że ktoś się spodziewał takiej gry i takiego wyniku po golu Newcastle, lub po pierwszej połowie :D

To jest piękne w futbolu, że na tak krótkim odstępie czasu może być aż taka zmiana na + jeśli ma się odpowiedniego trenera i zawodników.

0

Tak swoją drogą uważam, że Newcastle jeszcze coś strzeli, defensywa przy takim wyniku znowu gdzieś tam odpuści.

Stawiam jakieś 7/8:3. Mózg roz***y.

3

Niesamowite jak oni się w tej drugiej odblokowali, nawet Lewy :D
Coś pięknego

4

Właśnie to jest siła wybitnego trenera i ogólnie świetnej drużyny, że potrafi zmiany w grze wprowadzić tak szybko, że po przerwie widzimy zupełnie inną drużynę. Taką jaka powinna być od początku.

Swoją drogą znowu dość zabawne i ironicznie, że najbardziej krytykowani (i w większości słusznie) strzelają bramki i raczej dają awans :v

0

La Zabawa! Oby Lewemu to jakoś ułatwiło następne mecze i odblokowało.

0

Mea culpa Fermin. Narzekałem, ale faktycznie od ok. 30 minuty grasz dużo, dużo lepiej.

0

Pięknie! Zajebiście weszliśmy w tą drugą połowę. Wszystko to co było mankamentem w pierwszej zostało jak na razie poprawione.

1

@clyde daje okejke do tej wypowiedzi, że dajesz okejke

11

Brak kontroli też wynika z faktu, że Pedri po prostu nie jest w swojej najwyższej formie.

Ale uj tam, moim zdaniem dzisiaj przejdziemy i paradoksalnie twierdzę, że Atletico będzie łatwiejszym rywalem niż Newcastle (uważam, że zespół wyciągnie wnioski z 4:0). Rywal z La Ligi > rywal z Premier League, szczególnie taki, który chce zagrać dwumecz życia.

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby być w formie za miesiąc, bo to będzie najbardziej decydujące. Tak jak gramy dzisiaj, da nam sporo irytacji, ale pozwoli nam awansować* i punktować w lidze.

*Obym nie musiał odwoływać tych słów za ok. 50 minut :v

0

@norbi77 Mimo wszystko to gol na 3:2, który może dawać awans, więc czy z karnego, czy d*pą, to moim zdaniem cieszynka jak najbardziej normalna.

5

@PaulFCB Faktycznie, powinien zalać się łzami i przeprosić bramkarza.

0

@joloskyy Jak Lewy strzeli bramkę to też już wszystko inne nieważne i zacznie dowozić?

@jeonek Faktycznie, może w drugiej połowie pierwszej połowy gra już lepiej. Ale jakoś dużo bardziej rzuciły mi się w oczy jego straty.

1

3/4 pierwszej połowy po prostu słabe. Głupie decyzje i kompletnie nie radziliśmy sobie z fizycznością Newcastle co widać, że irytowało piłkarzy.

Natomiast ostatnie ok. 5-10 minut pierwszej połowy już trzeba przyznać, że lepsze. Mieliśmy trochę sytuacji, nieco więcej spokoju i udało się strzelić bramkę.

Liczę na zmianę Lewego i Fermina, bo jeden kompletnie nie dowozi praktycznie niczym, a drugi jest bardzo elektryczny. Bernal po pierwszych minutach lepiej.

Tak czy siak na drugą połowę musimy wyjść z zupełnie innym nastawieniem i chłodniejszą głową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?