macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Ja siedzę w domu, boję się wyjść.
12
Upadek Polski, bo małżeństwa jednopłciowe będą respektowane w tym kraju przez co zostanie on złamany, czego nie zrobiły wojny.
Widzę, że grubo dzisiaj na La Bambie.
3
Czyli jednak to śmierć ostatecznie pokonała Chucka Norrisa :/
Szkoda, ale lata 90 i wczesne 2000 będę wspominać m.in. przez niego bardzo sentymentalnie i pozytywnie. Niech teraz zasłużenie odpoczywa.
1
@Laminedependencia Real gra w niedzielę o 21 z Atletico.
7
Bardziej to zasługa Ferrana i Araujo niż Maresci :D
1
@July_6_BcN A co jeśli Wojtek Szczęsny to @jowita? :O
1
@July_6_BcN No ok, ok... ale niesmak i tak pozostał!
3
@marcin62 coś się powoli dzieje :P
1
@marcin62 Nie no, myślę, że to jest mimo wszystko pewne :)
6
CD Projekt RED chyba powoli teasuje nowe DLC!
5
Widzę, że na UI/UX i front-enda rm.pl poszło całe 2,30 zł :D
1
@marcin62 oessuuuuu, aż mi drgnął
14
W sumie można powiedzieć, że Joan Garcia, Eric Garcia, Kounde, Balde i De Jong wypadli w idealnym momencie. Zaraz przerwa na kadry, a po nich zaczynamy już jazdę bez trzymanki o być, albo nie być. Więc wszyscy mam nadzieje, że wrócą do ćwierćfinałów i oby półfinałów, przy czym oby nikt inny nie wypadł. Ale mimo wszystko lepiej teraz, niż po przerwie na kadrę.
6
Flickswagen.
18
W sumie Szczęsny po raz pierwszy gra na nowym Camp Nou!
0
Oby nic poważnego. Ale mimo wszystko miło będzie zobaczyć Szczęsnego :)
7
To jak już mamy takie dożynki to ja bym poprosił o bramkę o odblokowanie się Ferrana
4
I teraz powiedzcie mi, że ktoś się spodziewał takiej gry i takiego wyniku po golu Newcastle, lub po pierwszej połowie :D
To jest piękne w futbolu, że na tak krótkim odstępie czasu może być aż taka zmiana na + jeśli ma się odpowiedniego trenera i zawodników.
0
Tak swoją drogą uważam, że Newcastle jeszcze coś strzeli, defensywa przy takim wyniku znowu gdzieś tam odpuści.
Stawiam jakieś 7/8:3. Mózg roz***y.
3
Niesamowite jak oni się w tej drugiej odblokowali, nawet Lewy :D
Coś pięknego
4
Właśnie to jest siła wybitnego trenera i ogólnie świetnej drużyny, że potrafi zmiany w grze wprowadzić tak szybko, że po przerwie widzimy zupełnie inną drużynę. Taką jaka powinna być od początku.
Swoją drogą znowu dość zabawne i ironicznie, że najbardziej krytykowani (i w większości słusznie) strzelają bramki i raczej dają awans :v
0
La Zabawa! Oby Lewemu to jakoś ułatwiło następne mecze i odblokowało.
0
Mea culpa Fermin. Narzekałem, ale faktycznie od ok. 30 minuty grasz dużo, dużo lepiej.
0
Pięknie! Zajebiście weszliśmy w tą drugą połowę. Wszystko to co było mankamentem w pierwszej zostało jak na razie poprawione.
1
@clyde daje okejke do tej wypowiedzi, że dajesz okejke
11
Brak kontroli też wynika z faktu, że Pedri po prostu nie jest w swojej najwyższej formie.
Ale uj tam, moim zdaniem dzisiaj przejdziemy i paradoksalnie twierdzę, że Atletico będzie łatwiejszym rywalem niż Newcastle (uważam, że zespół wyciągnie wnioski z 4:0). Rywal z La Ligi > rywal z Premier League, szczególnie taki, który chce zagrać dwumecz życia.
Dla mnie najważniejsze jest to, żeby być w formie za miesiąc, bo to będzie najbardziej decydujące. Tak jak gramy dzisiaj, da nam sporo irytacji, ale pozwoli nam awansować* i punktować w lidze.
*Obym nie musiał odwoływać tych słów za ok. 50 minut :v
0
@norbi77 Mimo wszystko to gol na 3:2, który może dawać awans, więc czy z karnego, czy d*pą, to moim zdaniem cieszynka jak najbardziej normalna.
5
@PaulFCB Faktycznie, powinien zalać się łzami i przeprosić bramkarza.
0
@joloskyy Jak Lewy strzeli bramkę to też już wszystko inne nieważne i zacznie dowozić?
@jeonek Faktycznie, może w drugiej połowie pierwszej połowy gra już lepiej. Ale jakoś dużo bardziej rzuciły mi się w oczy jego straty.
1
3/4 pierwszej połowy po prostu słabe. Głupie decyzje i kompletnie nie radziliśmy sobie z fizycznością Newcastle co widać, że irytowało piłkarzy.
Natomiast ostatnie ok. 5-10 minut pierwszej połowy już trzeba przyznać, że lepsze. Mieliśmy trochę sytuacji, nieco więcej spokoju i udało się strzelić bramkę.
Liczę na zmianę Lewego i Fermina, bo jeden kompletnie nie dowozi praktycznie niczym, a drugi jest bardzo elektryczny. Bernal po pierwszych minutach lepiej.
Tak czy siak na drugą połowę musimy wyjść z zupełnie innym nastawieniem i chłodniejszą głową.