7

@Bolton ale fanatyków Tuska też oznaczaj @macio_944

9

@turhiay No, Niemcy też w ferworze walki mordowali w 39, a Wy od razu chcecie ich na jakieś procesy norymberskie posyłać

4

Szkoda, że klasycznie nie pozwolą, by Real odpadł, ale nawet grając na Bernabeu przy stanie 0:1 Benfica miałaby spokojnie szanse na awans zakładając, że zagrałaby większość meczu jak dziś w pierwszej połowie, lub przy słynnym 4:2. Zagrają solidnie i z jajami, to Real nie będzie mieć łatwo. Niestety walka jest nierówna, ale mam chociaż nadzieję, że przynajmniej pomęczą i postraszą tych lamusów.

6

@FcPortoFan1999 Szczęść Boże i ratuj się kto może!

7

Lepiej być Konfederatą lub popierać Brauna niż być kibicem Realu.

21

Faktycznie to jest niewiarygodne ile wtedy było sytuacji na naszą niekorzyść. Tak samo w El Clasico ligowym, gdzie dwoili się i troili by Real chociaż na chwilę zbliżył się poziomem. Co i tak się nie udało, więc wyobrażam sobie co się działo wtedy u Pereza i ogólnie w Madrycie :v

Fragment z filmu "Upadek" idealnie by pasował :v


2

@Luciano99 Jednak mnie nie będzie

2

@Luciano99 Będę

15

Dlatego właśnie każde El Clasico, każdy wygrany puchar, który wygrywamy rywalizując z Realem, najlepiej bezpośrednio, choćby to był Puchar Lucka, a nagrodą było pół Harnasia, świętowałem i będę świętował bardziej niż z jakimkolwiek innym klubem.

Pisałem już o tym w sezonie 22/23, gdzie również wałki były niesamowite. Pisałem to sezon później, piszę to teraz i będę pisać za 10 lat. Bo nic się nie zmieni. Ta walka była, jest i będzie nierówna, bo tylko tak Real Madryt może zapewnić sobie większość trofeów. Nie wspaniałą grą, a wieloma decyzjami na swoją korzyść poprzez obsadzanie swoimi ludźmi wysokich stanowisk i częstym pozoranctwem wynikającym z m.in. przyjmowania 20 strzałów na bramkę i liczenia na to, że przeciwnik będzie marnować świetne okazje i setki (Borussia, Liverpool) i że bramkarz znów ich uratuje.

A nas boją się najbardziej, bo jesteśmy ich największym wrogiem, więc najbardziej będziemy dostawać. I okej, już wielokrotnie pokazywaliśmy, że potrafimy ich upokorzyć przy niesprzyjających warunkach. I mocno wierzę, że koniec końców i w tym sezonie "kataloński bankrut" znów będzie wyżej.

42

Niech kolejne korzyści sędziowskie dla Realu Madryt nie odwiedzą Was od faktu, że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy, propagandowy i bezczelny klub w historii.

4

@qbsonFCBarca Na pewno Asencio jest

11

Na pewno przypadek!


2

@Luciano99 Czyli wyszedł na zero. Nie widzę wad. W życiu czasem tak jest, że nie ma na plus, nie ma na minus, ying yang, harmonia we wszechświecie

3

@Luciano99 Uważam, że współpraca Yamala z sąsiadem karłem Andrzejem zaowocuje naprawdę wieloma wspaniałymi akcjami.

5

@robsesh Dobra, przynajmniej na część mogę odpowiedzieć :v

"Ale dlaczego Ferran gra 70 minut, który przez chwilę nie był przydatny?"
Ponieważ Ferran jak i Lewy prezentują ten sam beznadziejny poziom (z różnych względów), ale Ferran przynajmniej ma większą energię i lepiej skacze do pressingu.

"Dlaczego gra De Jong, u którego zaangażowanie wynosi całe 0?"
Bo De Jong zazwyczaj daje jakąś stabilizację w grze i przetrzymywanie piłki co wiąże się z teoretycznie większym spokojem i rozgrywaniem akcji.

"Dlaczego zmienia Raphinhe, a nie De Jonga?
Najbardziej oczywiste - bo Raphinia wrócił po kontuzji i jeszcze nie jest gotowy na 90 minut.

"Dlaczego Fermin i Olmo grają razem? "
Bo Fermin jest zawodnikiem mocno ofensywnym i potrafi uderzyć z dystansu i szybkim zwodem minąć rywala, a Olmo gra aktualnie w roli Pedriego i rozgrywa - nie mamy innego zawodnika, który jakkolwiek wszedłby w rolę Pedriego, najbliżej do tego jest Olmo.

7

@Ronin47 @Kessie wyjdź z kolegi

0

@FCB24 Po prostu jestem wyczulony na głupotę ;)

3

@FCB24 Nie, niech codziennie zap***ją 4 kółka wokół Camp Nou po graniu co 3 dni mając teraz tydzień przerwy. Ty w ogóle widzisz co Ty piszesz?

4

@FCB24 Czasem się zastanawiam czy Ty naprawdę jesteś kibicem Barcelony. Wieczne narzekanie, wieczne tłumaczenie przeciwników, zawsze niezadowolony, wszyscy lepsi, tylko nie my. Dzisiaj wstawiłeś idiotyczną informację o kompromitacjach Barcelony w LM, która była przekłamana, a i tak w to dalej brnąłeś.

@Kapitan hawk weź się tam przyjrzyj, bo albo to jest jakaś prowokacja, albo gość jest po prostu smutnym typem

1

Ale pomyślcie sobie co się znowu będzie dziać w Madrycie jak po takich wałkach i czochraniu Garfielda Perezowi przez sędziów znowu uda się zdobyć mistrzostwo.

Mamy połowę lutego i 2 pkt. straty, El Clasico u siebie i Flicka na ławce. Po ostatnim złym okresie Flick zapowiedział, że będzie poprawa i mocno wierzę w to, że teraz też tak będzie.

Walka nie była, nie jest i nie będzie równa. Ale mocno wierzę, że w maju to my będziemy świętować, a Real znowu będzie szukać nieczystych rozwiązań na następny sezon jak pokonać tego piękniejszego "bankruta".

I to, że muszą się do takich zagrywek stosować pokazuje jak bardzo się nas boją. I to w sumie jest zajebiste.

Sezon się oczywiście jeszcze nie skończył, a póki co w trofeach mamy 1:0 dla nas. Mocno wierzę, że damy radę, nawet przy tak nierównej walce.

9

Mecz w mecz ten sam scenariusz: my gramy beznadziejnie, to sędzia zazwyczaj nas dobija i dużo stykowych sytuacji jest na naszą niekorzyść.

Real Madryt gra beznadziejnie, to sędzia zazwyczaj podłącza ich do tlenu, bo wiele stykowych sytuacji jest interpretowanych na ich korzyść.

I kompletnie nie kupuję idiotycznej gadki "trzeba było lepiej grać". Zagraliśmy źle, ale właśnie o to chodzi, że nawet gdy grasz źle, to nadal masz szansę na dobry wynik, a nie, że sędzia Ci to uniemożliwia np. takim błędem jak ewidentny faul na Kounde, czy minimalizuje szanse na finał przez m.in. brak czerwonej kartki dla Simeone, albo wprost anuluje bramkę po bardzo kontrowersyjnym "spalonym".

Walka nie jest równa na wielu poziomach, nie tylko finansowym, czy rejestracyjnym, ale też pod względem sędziowania i wpływów w hiszpańskiej piłce. Real ma swoich ludzi, uważam również, że RMTV robi bardzo dużo w kontekście pierwszych dwóch zdań, które napisałem. Przypomnijcie sobie sezon 22/23, gdzie pisałem, że patrząc na nasze problemy i ilość pomyłek sędziowskich mistrzostwo będzie smakowało wybitnie. I tak rzeczywiście było. Przypomnijcie sobie ligowe El Clasico w zeszłym sezonie, karny na Vinim, gdzie latają memy po internecie, czy 1.5h (!) materiał pokazujący korzystne decyzje sędziów na korzyść Realu.

A jak ktoś coś zacznie pieprzyć o Negreirze, to przypominam rok 2017 i ewidentny błąd z meczu z Betisem, gdzie nie uznali nam bramki, i m.in. to przeważyło o końcowym braku mistrzostwa. Negreira jest skandaliczną aferą, ale w czasie tych płatności byliśmy krzywdzeni tak jak jesteśmy i teraz. Jasne, że sędziowie mylą się również na naszą korzyść, ale zdecydowanie częściej jest odwrotnie. Nie wierzę w korupcję, ale to nie jest przypadek.

Gramy źle, mamy mnóstwo problemów, nasza obrona jest memem, ale te sędziowskie, skandaliczne i bezczelne błędy powinniśmy jak najbardziej podnosić, choćby inni to wyśmiewali. Bo to jest już od dawna poniżej pasa i jawne wpływanie na końcowe wyniki.

2

Przecież to faul powinien być na Kounde, ale to Soto Grado i La Liga Pereza, więc w sumie norma.

2

Aktualnie na poziomie B klasy mamy: przynajmniej 3 zawodników w obronie oraz dwie "9". Do tego gorsza forma zawodników w środku pola. Dlatego ostatnio to wygląda tak jak wygląda.

1

Ile doliczy myślicie? Minutę, czy dwie?

2

A mówili, że Joan Garcia będzie mieć mniej pracy niż w Espanyolu :v

Obrona na poziomie Zagłębia Sosnowiec. I niestety nie wygląda żeby to się zmieniło przynajmniej do lata. Dlatego trzeba być skutecznym. A jeśli się nie jest... to są takie mecze jak z Atletico czy męczarnie jak dzisiaj.

0

Dlaczego mnie to nie dziwi.

1

Ale sztos brama łbem, idealnie przymierzył, brawo Cubarsi!

2

Hiszpańscy sędziowie naprawdę to są tacy nieudacznicy - no gapi się Soto Grado na mocny wjazd w nogi Raphinii i to jeszcze na żółtą kartkę, jest metr przed całą akcją i nie ma nawet faulu. To jest niewiarygodne jak co są nieudolni ludzie.

0

@esem91 Flick zły, Barcelona zła, mecz przegrany, Real z mistrzostwem. Więc norma.

4

Flicka to tam rozniesie w szatni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?