0

Dlaczego mnie to nie dziwi.

1

Ale sztos brama łbem, idealnie przymierzył, brawo Cubarsi!

2

Hiszpańscy sędziowie naprawdę to są tacy nieudacznicy - no gapi się Soto Grado na mocny wjazd w nogi Raphinii i to jeszcze na żółtą kartkę, jest metr przed całą akcją i nie ma nawet faulu. To jest niewiarygodne jak co są nieudolni ludzie.

0

@esem91 Flick zły, Barcelona zła, mecz przegrany, Real z mistrzostwem. Więc norma.

4

Flicka to tam rozniesie w szatni

1

To jest niesamowite...

2

To już taki ewidentny karny, że nawet Soto Grado nie był w stanie tego sp****ć.

0

Ogólnie to dobrze to wygląda jak na grę w "10" bez "9".

0

Setki zmarnowane, xG coraz większe, czyli zaraz mozna stracić bramkę i zaczynamy grać :v

0

Laporta z jego szczęściem i aurą przez kolejne 5 lat, a za 5 lat biznesmen Gerard Pique wchodzi cały na biało do biur Barcelony. Będziemy tam!

0

Świetny materiał Ćwiąkały :)


3

@Kessie Juz za późno, jak zwykle zero pożytku z Ciebie

1

Duma! Polska naprawdę dobrze wyglada w gamedevie.

6

@blakkudium @Kessie 50 sekund i jeszcze nie ma poprawnego ustawienia? Dramat.

10

24

@FCB24 4:1 z Ajaxem lub 4:0 z City

PS. Poza tym 3:0 z Chelsea przedstawione powyżej jest z fazy grupowej, więc kompletnie nie jest to kwestia grupy/pierwszej fazy. Jest to po prostu propagandowe przeklamanie i tyle.

8

@FCB24 Wiadomo, że prezentujemy bardzo kiepski poziom, ale post idiotyczny i przekłamany. Gdzie nasze 6:1 z PSG, czy 3:0 z Bayernem, 4:1 z Bayernem lub 3:0 z Liverpoolem?

23

Macie na dobrą noc :v


18

Przypadki, zawsze przypadki, bo bywają takie przypadki, że garbaty garbatego bierze na łopatki.

Nie wierzę w korupcję, ale spokojnie jestem w stanie uwierzyć, że spora część sędziów albo jest kibicami Realu, albo nieco mszczą się za sprawę Negreiry, albo (najbardziej prawdopodobne) naciski z RMTV oraz to, że wiele osob z Realu zajmuje wysokie stanowiska w hiszpańskim i Europejskim futbolu sprawia, że Real na boisku może znacznie więcej. Albo wszystko po trochu :)


20

Ależ to jest skandal. Oni muszą to naprawdę ćwiczyć na treningach, bo nic innego taktycznie tam nie wymyślą :v



20

Ale propaganda w Madrycie wywali poza skalę po takim meczu. Nie mogę się doczekać tych informacji, że piłkarze z trenerem znaleźli wspólny język, że piłkarze zaczynają doceniać Arbeloę, że są zjednoczeni jak nigdy i że rodzi się tam coś wielkiego :D

A potem jak dostaną na dziąsło, to klasycznie nie będę mógł się doczekać informacji, że ten projekt nie ma sensu, że Perez dzwonił po Kloppa i że Real wykupi wszystkich.

2

Barcelona: pressing, tiki-taka, szybka wymiana piłek, wymienność pozycji, artyzm w grze
Real Madryt: uj k***a, padolino w polu karnym i dawaj karnego

3

@Criss18Barca That's what she said!

2

@barcanawieki Nieważne, ważne żebyśmy się po prostu postawili.

4

Komentarz usunięty

2

@barcanawieki Klub powinien zrobić wszystko by jak najmocniej nagłaśniać i naciskać na tę sprawę. Kompletny skandal. I tak dostalibyśmy wpierdziel, ale 4:1/4:2 dużo by zmieniło w kontekście rewanżu...

14

@Tigermaus Co tam sapiesz Madryciaku?

5

@Comentateiro Dziadek, nie p****ol, wjeżdżamy w nich jak w masełko i powtarzamy wynik z rewanżu z PSG

8

@Borry Po czym strzelamy 6 bramek, dla mnie git

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?