macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dlaczego mnie to nie dziwi.
1
Ale sztos brama łbem, idealnie przymierzył, brawo Cubarsi!
2
Hiszpańscy sędziowie naprawdę to są tacy nieudacznicy - no gapi się Soto Grado na mocny wjazd w nogi Raphinii i to jeszcze na żółtą kartkę, jest metr przed całą akcją i nie ma nawet faulu. To jest niewiarygodne jak co są nieudolni ludzie.
0
@esem91 Flick zły, Barcelona zła, mecz przegrany, Real z mistrzostwem. Więc norma.
4
Flicka to tam rozniesie w szatni
1
To jest niesamowite...
2
To już taki ewidentny karny, że nawet Soto Grado nie był w stanie tego sp****ć.
0
Ogólnie to dobrze to wygląda jak na grę w "10" bez "9".
0
Setki zmarnowane, xG coraz większe, czyli zaraz mozna stracić bramkę i zaczynamy grać :v
0
Laporta z jego szczęściem i aurą przez kolejne 5 lat, a za 5 lat biznesmen Gerard Pique wchodzi cały na biało do biur Barcelony. Będziemy tam!
0
Świetny materiał Ćwiąkały :)
3
@Kessie Juz za późno, jak zwykle zero pożytku z Ciebie
1
Duma! Polska naprawdę dobrze wyglada w gamedevie.
6
@blakkudium @Kessie 50 sekund i jeszcze nie ma poprawnego ustawienia? Dramat.
10
Srogo śmiechłem :v
https://x.com/gregor_konop/status/2023116605069131841
24
@FCB24 4:1 z Ajaxem lub 4:0 z City
PS. Poza tym 3:0 z Chelsea przedstawione powyżej jest z fazy grupowej, więc kompletnie nie jest to kwestia grupy/pierwszej fazy. Jest to po prostu propagandowe przeklamanie i tyle.
8
@FCB24 Wiadomo, że prezentujemy bardzo kiepski poziom, ale post idiotyczny i przekłamany. Gdzie nasze 6:1 z PSG, czy 3:0 z Bayernem, 4:1 z Bayernem lub 3:0 z Liverpoolem?
23
Macie na dobrą noc :v
18
Przypadki, zawsze przypadki, bo bywają takie przypadki, że garbaty garbatego bierze na łopatki.
Nie wierzę w korupcję, ale spokojnie jestem w stanie uwierzyć, że spora część sędziów albo jest kibicami Realu, albo nieco mszczą się za sprawę Negreiry, albo (najbardziej prawdopodobne) naciski z RMTV oraz to, że wiele osob z Realu zajmuje wysokie stanowiska w hiszpańskim i Europejskim futbolu sprawia, że Real na boisku może znacznie więcej. Albo wszystko po trochu :)
20
Ależ to jest skandal. Oni muszą to naprawdę ćwiczyć na treningach, bo nic innego taktycznie tam nie wymyślą :v
20
Ale propaganda w Madrycie wywali poza skalę po takim meczu. Nie mogę się doczekać tych informacji, że piłkarze z trenerem znaleźli wspólny język, że piłkarze zaczynają doceniać Arbeloę, że są zjednoczeni jak nigdy i że rodzi się tam coś wielkiego :D
A potem jak dostaną na dziąsło, to klasycznie nie będę mógł się doczekać informacji, że ten projekt nie ma sensu, że Perez dzwonił po Kloppa i że Real wykupi wszystkich.
2
Barcelona: pressing, tiki-taka, szybka wymiana piłek, wymienność pozycji, artyzm w grze
Real Madryt: uj k***a, padolino w polu karnym i dawaj karnego
3
@Criss18Barca That's what she said!
2
@barcanawieki Nieważne, ważne żebyśmy się po prostu postawili.
4
Komentarz usunięty
2
@barcanawieki Klub powinien zrobić wszystko by jak najmocniej nagłaśniać i naciskać na tę sprawę. Kompletny skandal. I tak dostalibyśmy wpierdziel, ale 4:1/4:2 dużo by zmieniło w kontekście rewanżu...
14
@Tigermaus Co tam sapiesz Madryciaku?
5
@Comentateiro Dziadek, nie p****ol, wjeżdżamy w nich jak w masełko i powtarzamy wynik z rewanżu z PSG
8
@Borry Po czym strzelamy 6 bramek, dla mnie git
2
Komentarz usunięty