macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czyli co, jeszcze do tego wszystkiego bramkarz Atleti będzie miał mecz życia? Spokojnie, La Bamba wytrzyma
3
To co, dzisiaj jednak tak:
https://i.pinimg.com/1200x/a3/88/37/a38837d4dab746351afd4a652f973272.jpg
4
Grube to jest, że wystarczyło takie 45 minut i już głosy, że nawet o lige będzie ciężko, w LM zaraz odpadniemy i wydźwięk taki, że sezon stracony :v
Ale co ja gadam, przecież nawet po dużo lepszych połowach są podobne komentarze. Niektórzy są niesamowici.
1
Ogólnie to ewidentnie czwarta bramka podcięła nam skrzydła.
3
Ależ brutalnie Atletico Simeone wykorzystuje wszystko to co najgorsze w tej obronie. Widać, że kapitalnie się przygotowali do tego meczu i wykorzystują całą nieudolność, złe ustawienie, nieporadność, czy kiepską formę...
Chyba to musiało w końcu się zdarzyć, bo wielokrotnie albo nas Garcia ratował, albo nieskuteczność rywali, bo obrona miesiąc w miesiąc była i jest tragiczna.
No nic, niezależnie od tego jak to się zakończy, trzeba mieć nadzieję na to, że ta prawdopodobna kompromitacja i upokorzenie zadziałają pozytywnie na zespół, piłkarzy i trenerów. Tak jak El Clasico.
3
I cyk seteczka zmarnowana, ezz
0
Grubo, że Casado już zszedł, to dużo mówi
2
Simeone zaorał nas kompletnie tymi skrzydłami, a przy naszej tragicznej obronie to 3:0 i tak jest póki co najniższym wymiarem kary.
Dwumecz mimo wszystko nadal otwarty, ale bardzo skomplikowany.
0
@Szczygiel06 Po 1. to Atletico tam gra "trochę" częściej niż Barcelona, a po 2. to Atletico też wiele razy się ślizgało
1
No ta murawa to jest jakiś skandal, wszyscy się ślizgają. Popełniamy mnóstwo błędów, ale wiele błędów jest również spowodowanych tragiczną murawą.
2
Tym razem to xG Atletico będzie na kosmicznym poziomie :v
0
W Sosnowcu mają lepszą murawę niż to co na Metropolitano.
0
Ładnie to rozegrali. Ale poprzedni sezon mnie nauczył, że nawet jak tutaj będzie 3:0, to nie ma co przekreślać tego zespołu. Ale na pewno musimy się ogarnąć, bo defensywa jest tragiczna, a Ferran z przodu klasycznie nie ogarnia.
4
No cóż, nawet najlepszym się zdarza. Akurat Joan nas tyle już wybronił od strat bramek, że jakiś super pretensji nie mam. Trudno i lecimy dalej.
1
@arasz1819 Nic tylko współczuć!
4
My tu jakiś meczyk, a tu na dzisiejszym State of Play Redzi możliwe, że zapowiedzą dodatek do Wiedźmina 3.
W każdym razie tegoroczne DLC niemal pewne, dzisiaj CDPR zapowiedziało, że oczekują znacznych przychodów w tym roku. Czekamy!
1
@FcPortoFan1999 Nie.
0
@AmigoBlancos O taką La Bambe właśnie walczę. I o takich Madryciakow. Napijmy się.
0
@MichAll993 a Ty myślisz, że chomiki to nic nie żrą?
6
Fajnie, że dzisiaj jest mecz. W końcu La Bamba odpocznie od tych politycznych prowokatorów, ha tfu.
4
@MateS Rabini jak zwykle podzieleni.
25
No trochę pszypau
2
@Kessie JUŻ nie mam i k***a dobrze o tym wiesz...
2
@Chimera Ile Wam Lucek płaci za tę propagandę? 2 Harnasie?
3
@Stinger_ Czyli kradziona, bo to już nie jest kogoś, tylko ich
5
@Luciano99 Fajna fura, taka kradziona
0
@ProMILs Zgłoszone.
0
@July_6_BcN Już wolę i to i to, a nie... pączek to klasyczny musi być, a nie jakiś zachodni wymysł.
0
Ja dzisiaj Tiramisu, a Wy pączki jak jakieś biedaki? Nawet mi Was nie żal.
3
@Karol145 Niecaly rok temu mialem podobną sytuacje, tez widzialem i przeżywałem jak moja mama gasla... Wszystkiego dobrego i jak najwięcej sily i wytrwałości dla Was. Jakbyś czegoś potrzebował to wal priv.