3

Czyli co, jeszcze do tego wszystkiego bramkarz Atleti będzie miał mecz życia? Spokojnie, La Bamba wytrzyma

3

4

Grube to jest, że wystarczyło takie 45 minut i już głosy, że nawet o lige będzie ciężko, w LM zaraz odpadniemy i wydźwięk taki, że sezon stracony :v

Ale co ja gadam, przecież nawet po dużo lepszych połowach są podobne komentarze. Niektórzy są niesamowici.

1

Ogólnie to ewidentnie czwarta bramka podcięła nam skrzydła.

3

Ależ brutalnie Atletico Simeone wykorzystuje wszystko to co najgorsze w tej obronie. Widać, że kapitalnie się przygotowali do tego meczu i wykorzystują całą nieudolność, złe ustawienie, nieporadność, czy kiepską formę...

Chyba to musiało w końcu się zdarzyć, bo wielokrotnie albo nas Garcia ratował, albo nieskuteczność rywali, bo obrona miesiąc w miesiąc była i jest tragiczna.

No nic, niezależnie od tego jak to się zakończy, trzeba mieć nadzieję na to, że ta prawdopodobna kompromitacja i upokorzenie zadziałają pozytywnie na zespół, piłkarzy i trenerów. Tak jak El Clasico.

3

I cyk seteczka zmarnowana, ezz

0

Grubo, że Casado już zszedł, to dużo mówi

2

Simeone zaorał nas kompletnie tymi skrzydłami, a przy naszej tragicznej obronie to 3:0 i tak jest póki co najniższym wymiarem kary.

Dwumecz mimo wszystko nadal otwarty, ale bardzo skomplikowany.

0

@Szczygiel06 Po 1. to Atletico tam gra "trochę" częściej niż Barcelona, a po 2. to Atletico też wiele razy się ślizgało

1

No ta murawa to jest jakiś skandal, wszyscy się ślizgają. Popełniamy mnóstwo błędów, ale wiele błędów jest również spowodowanych tragiczną murawą.

2

Tym razem to xG Atletico będzie na kosmicznym poziomie :v

0

W Sosnowcu mają lepszą murawę niż to co na Metropolitano.

0

Ładnie to rozegrali. Ale poprzedni sezon mnie nauczył, że nawet jak tutaj będzie 3:0, to nie ma co przekreślać tego zespołu. Ale na pewno musimy się ogarnąć, bo defensywa jest tragiczna, a Ferran z przodu klasycznie nie ogarnia.

4

No cóż, nawet najlepszym się zdarza. Akurat Joan nas tyle już wybronił od strat bramek, że jakiś super pretensji nie mam. Trudno i lecimy dalej.

1

@arasz1819 Nic tylko współczuć!

4

My tu jakiś meczyk, a tu na dzisiejszym State of Play Redzi możliwe, że zapowiedzą dodatek do Wiedźmina 3.

W każdym razie tegoroczne DLC niemal pewne, dzisiaj CDPR zapowiedziało, że oczekują znacznych przychodów w tym roku. Czekamy!


1

0

@AmigoBlancos O taką La Bambe właśnie walczę. I o takich Madryciakow. Napijmy się.

0

@MichAll993 a Ty myślisz, że chomiki to nic nie żrą?

6

Fajnie, że dzisiaj jest mecz. W końcu La Bamba odpocznie od tych politycznych prowokatorów, ha tfu.

4

@MateS Rabini jak zwykle podzieleni.

25

No trochę pszypau


2

@Kessie JUŻ nie mam i k***a dobrze o tym wiesz...

2

@Chimera Ile Wam Lucek płaci za tę propagandę? 2 Harnasie?

3

@Stinger_ Czyli kradziona, bo to już nie jest kogoś, tylko ich

5

@Luciano99 Fajna fura, taka kradziona

0

@ProMILs Zgłoszone.

0

@July_6_BcN Już wolę i to i to, a nie... pączek to klasyczny musi być, a nie jakiś zachodni wymysł.

0

Ja dzisiaj Tiramisu, a Wy pączki jak jakieś biedaki? Nawet mi Was nie żal.

3

@Karol145 Niecaly rok temu mialem podobną sytuacje, tez widzialem i przeżywałem jak moja mama gasla... Wszystkiego dobrego i jak najwięcej sily i wytrwałości dla Was. Jakbyś czegoś potrzebował to wal priv.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?