3

@Stinger_ Czyli kradziona, bo to już nie jest kogoś, tylko ich

5

@Luciano99 Fajna fura, taka kradziona

0

@ProMILs Zgłoszone.

0

@July_6_BcN Już wolę i to i to, a nie... pączek to klasyczny musi być, a nie jakiś zachodni wymysł.

0

Ja dzisiaj Tiramisu, a Wy pączki jak jakieś biedaki? Nawet mi Was nie żal.

3

@Karol145 Niecaly rok temu mialem podobną sytuacje, tez widzialem i przeżywałem jak moja mama gasla... Wszystkiego dobrego i jak najwięcej sily i wytrwałości dla Was. Jakbyś czegoś potrzebował to wal priv.

4

@jowita wszystkiego najlepszego

3

@AssisMoreira Oczywiście, że jest. Projekt oddany, to można jeszcze przez ok. 2h pobiesiadować :D

3

Babeczka zawsze miała łeb do interesów :v


10

@Irmscher10 Nie można krytykować Nawrockiego. On jest niewinny. A poza tym nie wiedział. A w ogóle to Tusk i Trzaskowski są winni.

2

@Lament Uja grają. Op*****y ich.

3

@michal26 Jedyne co Vega zrobił dobrego w swojej karierze :v

3

@norbi77 Głupi ma zawsze szczęście.

4

Lubię pracować z developerami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


3

"Lewandowski to dobry facet. Ah, ma w sobie trochę polskiego sposobu bycia, po prostu taki jest."

Znany Brazylijczyk nie lubi Polaków! [ZOBACZ WIĘCEJ]

1

@Kapitan hawk To zawsze jest fenomen i eksperyment społeczny :D

9

@July_6_BcN Jak @Kessie Ci pisał, że chce byś zobaczyła jego ptaka, to może nie miał na myśli tego co myślałaś, tylko rzeczywiście ma w swojej piwnicy jakiegoś normalnego gołębia?

20

@kundee @VegetaPolska pomożesz koledze?

16

@Popitek12 na solidnym patelsonie zrobione


1

@Chimera Co w tym dziwnego? Nie znasz sprawy, może to się utrzymywało zbyt długo i chciała to w końcu sprawdzić.

3

@Kessie Spróbuję, thx

1

@michaleu Nie wiem, jeszcze nie oglądałem, nie potrzebuję inspiracji. Ale domyślam się, że nie pykło. U mnie pyka zawsze.

6

@gumaz Wanna, bo łatwiej tam rozpuścić ciała w kwasie.

5

Oficjalnie: Laporta ograł Pereza!

0

@capricornusjrk Z poważniejszych błędów, to często mam problemy z logowaniem, że muszę ponownie klikać parę przycisków by się zalogować - niby nic, ale z punktu widzenia UX to nie jest dobre:
https://zapodaj.net/plik-O7udPRPc97

Do tego często bywały problemy z przełączaniem się między kontami i organizacjami, gdzie Teams nie ogarniał. Co więcej: gdy wyskakiwał błąd, to nie komunikował on co to za błąd, tylko bezsensowny komentarz w stylu "Wystąpił błąd, spróbuj później" etc.

Pomijam już takie pierdoły, że jak się mówi, to Teams nie pokazuje np. pulsującego profilu imitującego dźwięk jak to jest w Googlu - pierdoła, ale również wpływa na odbiór aplikacji.

Poza tym dla mnie same wizualia są po prostu średnie i tyle, chociaż odkąd odeszli od Skype to zmienili wygląd na nieco bardziej przejrzysty i ładniejszy.

1

@blakkudium Ale hajsik wleciał i nie, nie mam pożyczyć.

@Filipem Wg. mnie Windows jest ok, ale faktycznie konkurencji brak. Xbox z Game Passem to rowniez dobre produkty. Oni juz nawet nie nawiązują bezpośredniej walki z PS, a idą własną drogą co wychodzi im na lepsze.

0

@Filipem @Kgorecki2500 Google jest lżejsze, ma mniej tzw "pain pointow", czyli zwykle mniej kliknięć by osiągnąć zamierzony cel, poza tym moim zdaniem po prostu działa lepiej.

Microsoft to tylko w Windowsa umi i w Xboxa :v

5

Abstrahując od samego formatu wypowiedzi, to Teamsy to rzeczywiscie dramat jak i wiele Microsoftowych software'ów. Siermiężne, wizualnie dość ciężkie, z wieloma błędami (Teamsy codziennie u mnie wymagają logowania).

Googlowskie rozwiązania są dużo lepsze :)



1

Ziomek właśnie dzwoni do barbera
EDIT: Jednak jeszcze nie, spalony chyba :v

3

To była dobra giera i przez swoją sterylną stylistykę bardzo ładna i jakoś znacznie się nie zestarzała.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?