malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Desperados21 bo to jest zawodnik na taka wlasnie Girone nie Barcelone.
1
@Rl9k1nG miasto ladne, takie na bogato jak na Polske ale czuje tam "chlod". Zdecydowanie do zycia na stale wybieram Wroclaw lub Trojmiasto, tam znowu czuc od razu przyjazny klimat jakby sie bylo u siebie.
0
@Gosciuu nie no ogolnie zdecydowanie wiecej osob studiuje humana a nie techniczne kierunki. Wiesz jak wzialem tez techniczna uczelnie to wyglada to tak samo tylko w druga strone ale calosciowo przewaza human
4
@Comentateiro po czesci dlatego ma miejsce taka sytuacja, ze kierunki techniczne wymagaja jednak troche innego poziomu myslenia, zdecydowanie wchodzi tu w gre logika i analityka a niestety z ogolu niewielu ludzi posiada te potezna umiejetnosc. Zdecydowanie latwiejsze sa kierunki, ktore wykuwa sie na pamiec. Human to przede wszystkim teoria, technika to samodzielne logiczne myslenie.
0
@MesQueUnClub96 juz pobicie, nawet nie wiemy co tam sie wydarzylo. Z tego co kojarze to Sane tez jest problemowym typem. Dlaczego nie bede mial skrzydla? Przeciez w Live smigal az milo na lewej flance. Nie sadze, ze stracil umiejetnosci tylko wystawiali go w Bayernie na 9
0
@MesQueUnClub96 co proponujesz na lewe skrzydlo? Czy kolejny sezon gramy jedna strona? Bo na lewej mamy samych ogorkow, ktorzy zadnego zagrozenia nie stwarzaja
0
@Joe_Pesci Mane toxic? O czyms nie wiem? Jakies dziwne akcje byly?
2
Jak zwykle Iga sama siebie wykancza niewymuszonymi bledami
0
Podobno Mane za 20 mln do wyciagniecia. Na lewe skrzydlo jak znalazl
1
@RomanHoffer nie masz czym sie martwic. Masz w normie. Granice troche sie zmniejszyly to raz, dwa ze mogles dzien wczesniej cos zjesc smazonego chocby lub slodkiego a trzy najwazniejsza jest rozpiska cholesterolu i taka zawsze rob przy badaniu. Masz tam wtedy podzial na dobry i zly cholesterol a takze trojglicerydy. Podzial najwazniejszy jest. Jak chcesz lekko zbic to jakies witaminy z kwasem foliowym, on zbija naturalnie. Falvit lub cos podobnego. Mozesz byc spokojny.
5
@Firestone najlepsze jest to, ze polowa personelu medycznego rowniez sie nie szczepila ale wiadomo jaka musiala byc narracja.
3
@ranger3120 ale jak to foliarze? ;p zawsze ci, ktorzy najwiecej szczekaja i wyzywaja innych wychodza z czasem na idiotow :)
8
@DaPidejpi Real Madryt za dziecka, bylem mlody i glupi, na szczescie zlisciowalem siebie i sie naprawilem ;p
6
@OldMc84 chyba troche przesada, w tych latach football juz byl intensywny, teraz poszedl do przodu ale wtedy tez juz byl mocno fizyczny
0
@stone80 wiesz ile kosztuje zrobienie jednej ryski w Maseriatti? :) niech janek walacy w drzwi zaplaci za to
0
@pio92 to jak dla mnie zadnego sensu nie ma taka praca
1
@pio92 ja bym nie jezdzil na pewno. Brak czasu na zycie z takimi dojazdami. A nikt Ci nawet za to nawet nie zaplaci. Chyba, ze bylaby to jakas oferta powyzej 10k to juz mozna sie zastanawiac. Ale domyslam sie, ze nie jest bo takie kwoty maja programisci i mozliwosc pracy zdalnej.
2
@AlexDark00 amorow nie ma to szkodzi utrata zdrowia xD ile lat jezdzilem rowerem bez amorow po gorach, z Chelmca zjezdzalem milion razy i nie zauwazylem by cos sie moglo stac przez brak amorow a tu kostka rowna xD
0
@usztafik no jestes w stanie, gdyby tylko ludzie uzywali mozgu i byli kulturalni uwazajac na czyjas wlasnosc. Tylko tyle wystarczy. Buractwem jest wlasnie zachowanie ludzi.
4
@DLFCB i tak najwieksze przyglupy to ci, ktorzy jada obok siebie w 2 lub 3 osoby
0
@cules100pro porazka na calego...
10
@Tomo1989 a ja go poniekad rozumiem bo idiotow nie brakuje. Podjezdza janusz tico i nie patrzy tylko napieprza w drzwi drugiego auta bo co mu tam szkodzi. Wlasnie przez tych jankow wystepuja takie zachowania.
0
@karolszymek a ja uwazam, ze podzieli los Kubo, robcie screeny ;p
0
@kondzix2115 grzeszysz ;p
1
Imponujace liczby w ostatnim sezonie -0 bramek, 0 asyst. Nadaje sie do nas.
0
@Deviler nie, nie :) nie mam mu za zle, ze wybral Real, nie pierwszy nie ostatni przeciez. Nie byl moim celem atak na niego tylko moja opinia po obejrzeniu kompilacji z jego gra. I ciekawosc co ludzi tak bardzo przekonuje do niego. Ja wczesniej go zupelnie nie znalem i nie widzialem jego gry.
2
@MesQueUnClub_87 o wlasnie i to jest madry komentarz. Nie ma co wybrzydzac naszego bo mamy naprawde piekne miejsca w kraju ale warto byc otwartym rowniez na inne zeby poszerzac swoje horyzonty i poznawac swiat. Wtedy mamy kontrasty i ksztaltujemy bardziej swoja osobowosc.
5
A tak serio dlaczego uwazacie tego Turka za jakiegos kosmite? Bo ja obejrzalem kilka komplilacji na yt i szczerze mowiac prezentuje sie fajnie ale jakiegos przeogromnego szalu to nie widze tam. Takich mlodych bylo od groma. Obejrzyjcie 18-19 letniego Messiego i to jest przepasc przeciez. Ma klej w nodze no i tyle. Ani nie mija przeciwnikow jak tyczki, ani jakiejs wybitnej szybkosci tam nie ma. Serio wedlug mnie to moze byc jeden z wielu przypadkow a tu panuje taki szal na niego jakby to mial byc magik na 20 kolejnych lat. To juz zdecydowanie lepiej na kompilacjach wygladal chocby Sancho czy Antony.
3
@Dironixu ja rok w rok jezdze nad polskie morze raz lub dwa bo zwyczajnie je uwielbiam, ma swoj klimat inny niz morza zagraniczne, ktore rowniez sa wspaniale. Nie zamykam sie na podroze zagraniczne i tez je uwielbiam ale nie uwazam, ze polskie morze jest w czymkolwiek gorsze od innych. Moze poza tym, ze jest zimniejsze. Kazdy skrawek na swiecie ma swoj niepowtarzalny klimat :) nasze wydmy i szerokie plaze przy morzu sa cudowne, zachody slonca np w Kolobrzegu niszcza swoja zajebistoscia. Woda rowniez jest czysta. Ja osobiscie jestem otwarty na rozne kierunki a do tego gory sa tez poteznie piekne.
1
@Niente i zaraz wkroczy real :D