2

Tej ligi nie da sie ogladac. Po prostu real musi ja wygrac.

4

@Culer_1906 do Rakietki zawsze wielka sympatia :)

1

Ladnie Ramos pokazal Lewemu jak sie strzela

0

@clyde Wiedzmin zdecydowanie - 3 proby podejscia i jak dla mnie straszny gniot :D oczywiscie, nie ukonczylem i juz nigdy nie sprobuje :D dalej GTA

0

@tomek8756 za cos takiego powinni wsadzac odbezpieczony granat w dupsko

4

@takisobiektos jak szybko sie zaczal tak szybko sie skonczyl ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arkon breaking bad, peaky blinders, better call saul

4

@Antajbandaj 2pac jest krolem rapu w calej historii bez dwoch zdan :) dalej Eminem i jak dla mnie DMX

14

Kurde nie chcialem przyjscia Felixa i pisalem po co nam ten placek ale pieknie zamyka mi morde xD i bardzo sie z tego ciesze, oby tak dalej :D

0

Te pilkarki to mocno nierowno pod kopula maja xD

0

@Messibestplayerintheworld tylko ciekawe czy bedzie mozna w jakis sposob spatchowac zeby licencje byly. Zawsze tak robilem grajac offline. A tu troche zagadka czy da sie

1

@Herato zadnych iphonow ;p w ogole nowe telefony sa tak strasznie przereklamowane a ceny totalnie nieadekwatne

0

USA w kosza bez gwiazd NBA gra na mistrzostwach?

0

@FcPortoFan1999 leci w tv?

0

Mam dziwny blad, ze nie moge w dol arykulow przegladac na glownej - fatal error. Dotyczy telefonu. Ma ktos podobny przypadek?

13

Ferran ma motywacje do gry Xaviego. Parodia.

0

@Kamil689 spokojnie oni jeszcze treningu nie odbyli nawet. Może ich wpusci kolo 70-80 min ale kwestia 2 tygodni i będą grać w podstawie

9

@Mavcin1980 jak bedziemy mieli goscia, ktory potrafi byc w odpowiednim miejscu i isc do przodu jak taran to przeciez swietnie

1

@Comentateiro tez mam taka nadzieje ale jestem dobrej mysli. Potrzeba tylko troche czasu. Wydaje mi sie, ze i tak bardzo szybko i sprawnie sie z tym uwijaja. Nielatwo wyprostowac to co zostalo zniszczone przez te wszystkie lata. Pytanie, jak na to wplynie odejscie Alemanyego bo jesli chodzi i finanse to on prezentuje mistrzowski poziom.

0

@Nicko wiesz oni na razie sa zmuszeni do kombinowania stad rozne decyzje dziwne, ale mimo wszystko fenomenalnie wybrneli z tego wszystkiego. Az sie boje pomyslec jak wygladalaby nasza druzyna jesli ktos inny zarzadzalby klubem

5

Ale co jak co Lapcio jest pieprzonym szefem, chlop zna sie na robocie. Drugi raz wyciaga nas z szamba. Wydalismy 3,5 mln a zyskalismy swietnych zawodnikow, pozbylismy sie szrotu, nasza druzyna w 2 lata zostala kompletnie przebudowana. Nikt inny nie nadaje sie do tej roli tak jak pan pizza. Oczywiscie rownie wielka zasluga Alemanyego.

0

@Swistus172 ze sie ciesze :)

0

@MOLESTA czyli dokladnie jak Felix

1

@Volk ktos z dna Barcelony xD

1

Alez Felix bedzie flopem. Poroniona operacja.

1

A Cancelo jak nie bylo tak nie ma... Felixa nawet nie powinni negocjowac jak jeszcze 8 mln chca. Oni za darmoche kazdego by chcieli a od kogos za wypozyczenie jeszcze brac. To im zalezy wiec twardo stac przy swoim i zadnej kasy za wypozyczenie skoro chca sie go pozbyc.

0

@talizmo predzej lewoskrzydlowy bo tam nie mamy nikogo. Na prawym mimo wszystko jest Rafa i Lamine.

1

@Roobo farfocel i blad bramkarza

0

Bylo w zasiegu. W dwumeczu wynik niekorzystny ale gra lepsza niz przeciwnika. Szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?