malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Masakra Lewy nic nie potrafi zrobic dobrze
0
@ptrx nie wroci bo nie ma skrzydlowych, na ktorych bazowal przez cala kariere :)
0
@abram3k to kto tutaj moze byc dobry? Ta druzyna jako calosc po prostu nie dziala. Kazdy zawodnik, ktory przychodzi nagle gra gorzej. Nawet ci z najwyzszej polki
0
@Nicko i obawiam sie, ze przez to ci dwaj moga zostac niestety zniszczeni a mogliby byc filarem w wiekszosci druzyn na dlugie lata.
2
Tak obiektywnie nie wydaje wam sie, ze Bellingham i Musiala zostawiaja daleko w tyle Pedriego? Moim zdaniem dosc spora roznica. Mam wrazenie, ze Pedri od dluzszego czasu mocno sie zatrzymal i chyba jest troche przeceniany mimo rowniez duzego potencjalu. Niby Pedri od czarnej roboty ale w liczbach to jest przepasc i calosc rozgrywania, ciagu na bramke tez na korzysc tej dwojki. Jak uwazacie?
7
Nie mamy niezbednego PO, nie mamy zadnego przebojowego skrzydlowego, nie mamy OP, ktory przy lamliwosci Pedriego rowniez by sie przydal a ubijamy interesy zeby sciagnac placka, ktory gra na pozycji, ktorej u nas nie ma. Dramat. Kolesiostwo weszlo na najwyzszy level.
1
Nie dosc, ze nie mam kim grac z przodu, nie dosc, ze odszedl mimo wszystko jedyny zawodnik, ktory potrafil zrobic wiatr to oddajac teraz nawet slaba wersje Fatiego na Felixa trzeba byc chorym umyslowo.
1
@Azacca ojej Ty tak na powaznie zalet gotowki nie widzisz? Przeraza mnie krotkowzrocznosc ludzi...
3
I po karierze w wieku 31 lat
17
@chavez Ale tak obiektywnie to kto był lepszy od niego i kto wiecej osiagnal? Chyba tylko Leo. Nie znoszę gościa ale swoje w piłce zrobił.
0
@tbas dlatego napisalem, ze w tej chwili :) mam nadzieje, ze wzmocnimy sie jeszcze. PO i przebojowy skrzydlowy to mus na juz. OP mozna odpuscic w tym okienku.
0
@Cotutajsiedzieje on teraz to na lajcie znowu wygra bo juz bez presji a i Argentyna ma swietna pake i trenera :D
1
@tbas ten Felix to bedzie taki niewypal, ze glowa mala. Kto w ogole wpadl na taki glupi pomysl
0
@tbas mimo wszystko odejscie Dembele i Busiego w tym momencie powaznie nas oslabilo. Chcialem ich odejscia ale majac nadzieje na ich solidne zastepstwo. Wiem, ze Romeu gra calkiem fajnie ale mimo wszystko.
0
Tak wzmocnilismy kadre, ze mamy w tej chwili slabsza druzyne niz w poprzednim sezonie :D
0
@MarcepanowyKsiaze Dembele po wczorajszym meczu by wypadl na pol roku
0
@Lucerfi przeciez gra Abde wczoraj to byl kabaret
1
ewska madrycka tfu liga. Rzygac sie po tylu latach.
3
@LioMessi10 nikt jeszcze
3
Sedzia w leb powinien dostac po meczu
0
Troche mam wrazenie, ze jak zbyt wielu dzieciakow jest na boisku to popelniamy za duzo prostych bledow
2
Yamal wiecej w minute niz przez caly mecz prawe skrzydlo xD
3
My musimy dac sobie spokoj z Silva. Ten mecz dobitnie pokazuje, ze my priorytetowo potrzebujemy PO i swietnego skrzydlowego
1
Araujo na PO, niszczenia jednego z najlepszych SO na swiecie ciag dalszy. Serio niech jak najszybciej przychodzi Cancelo lub ktokolwiek bo szkoda takiego zawodnika psuc.
4
Alez pieknie bayern w tyte :)
2
I dobrze. Straszny wrzod. Niech to bedzie ostatni artykul o nim i do zapomnienia.
1
@michal26 zgadzam sie i mam oczywiscie swiadomosc, ze czas tez zagral na korzysc
0
@Matt_i1992 pewnie chodzi o to, ze posunal sie do nieczystej zagrywki bez zadnych skrupulow. Wzial kase arabska i sam sie wykupil. Ogolnie cala ta sytuacja byla mega niefajna.
1
@Arkon bylo zdecydowanie gorzej niz teraz. Mimo wielu rzeczy, ktore mi sie obecnie nie podobaja moge duzo wiecej niz kiedys. Generalnie gardze jednymi i drugimi. Bo to sa takie same mendy.
0
@HanysUF Liverpool od zawsze