1

@PodkarpackiKibic mi rece opadaja jak kogos cieszy gra, w ktorej nie potrafimy wyjsc z wlasnego pola karnego, a jedyna mozliwoscia rozegrania jest laga do przodu. Mamy zawodnikow, ktorzy potrafia grac w pilke. To nie jest zadne wytlumaczenie, ze nie gralismy nigdy tiki taki bo tego nikt nie wymaga. Surowa Szwecja nas sama gra nas zjadala. Ze Szkocja bylo rownie fatalnie. Wiem, ze z tymi zawodnikami mozna zrobic cos wiecej.

2

@Janiama wszystko fajnie tylko nie rozumiem na ta chwile zachwytow na Michniewiczem. Przeciez my zagralismy wielkie g...o a Szwecja sama sie wyeliminowala wlasnymi babolami. O pierwszym meczu pod jego wodza to nawet szkoda dyskutowac. Jak na razie fatalnie wyglada nasza gra. Kibicuje mu zeby ogarnal nasza kadre ale w tej chwili naprawde nie pojmuje zachwytow nad nim :)

21

O matko, napisalem do boju Messi i mi usuneliscie wpis? Serio? XD

0

@GeneralXavi jakich wad? Spokojnie 3 sezony na wysokim poziomie moglby jeszcze zagrac. Jak dla mnie zadnych wad nie mialby ten transfer a moglismy miec swietnego zawodnika. Ja zaluje.

0

Oficjalnie Azpilicueta ma przedluzony kontrakt, szkoda.

45

Zalatwiliscie 222 mln od Kataru by Neymar mogl sie sam wykupic w celu ominiecia FFP, to dziala szejku?

0

@Songo91 bill gates wyp.....j

0

Niestety ale to kolejny zawodnik ni to napastnik ni to skrzydłowy

1

@Kurkmen Mam tak samo

1

@Kidd byc moze roznica tkwi w ogolnej sile Bayernu, ktory od kilku lat jest gigantem i w porownaniu do wielu ubieglych lat jest to zdecydowanie najlepsza druzyna jak tez ogromnego spadku jakosci ligi niemieckiej, ktora ciezko obecnie nazwac mocna. Bayern w tej lidze jest druzyna, ktora od kilka lat leje kazdego po kolei i w pazdzierniku w zasadzie "ma mistrzostwo", taka to liga sie zrobila. To jest moje zdanie.

13

@Kondziubarca nie odbierajac niczego Lewemu sadze, ze ma stuprocentowa racje :) wielu dobrych napastnikow robiloby w Bayernie takie liczby, jak juz kiedys pisalem, Bayern to druzyna, w ktorej od zawsze najwieksza robote robia fenomenalni skrzydlowi. To tego dodac swietnych pomocnikow jak Kimmich czy niezastapiony Muller. To jest wlasnie magia Bayernu. Na 9 grywaja zawodnicy, ktorzy potrafia sie odnalezc tam gdzie trzeba i dokonczyc dziela i w tym Lewy jest rowniez mistrzem ale takich zawodnikow jest wielu i w Bayernie wielu z nich odniosloby sukces.

2

Fajny transfer, mysle ze bedziemy mieli wiele pociechy z jego gry. Zastanawiam sie jednak czy lepszym transferem nie okazalby sie Antony. Obaj prezentuja dobry poziom i przyjemna dla oka gre.

2

@MESSIah16 co to za pytanie :D przecież jakby się po latach dowiedzieć to powiesic się można, ze bzykalo sie faceta albo dokonac mordu :D

1

Mam nadzieje, ze to tylko niesmieszny zart :)

0

@Nano22 oczywiscie ze zrobi

0

@P33ck Xavi za Modricia to mus. Klasa wyzej.

0

@QQL5 golf 4 lub ibiza

1

@IronSanHybrid filtr wystarcza na 180 dni czyli w zasadzie caly sezon grzewczy i jest dostepny do kupienia za 50 zl

1

@IronSanHybrid dokladnie takiego mam tylko czarnego. Szczerze polecam :)

3

@Pilka_jest_okragla a moze to mowi wiele o Gavim?

11

Ale ta asysta Auby z pietki to sie mocno podjaralem :D

1

@IronSanHybrid na pewno ewaporacyjny, Klarta Humea polecam, sam taki mam, miesci sie 4 litry wody, leje raz na kilkanascie godzin wiec swietna wydajnosc i nawilza pomieszczenia do ok 40 m2

0

@Fabik87 piekna jest, wow

0

Jako def pomocnik lepszy jest Zakaria czy Kamara? Marsylii za bardzo nie ogladam

0

@JohnnyBarca to niewiarygodne ile bramek strzelil Lamps jako pomocnik

0

@Momals11 Live i City

1

Szkoda Ajaxu (znaki)

0

Wezcie usuncie to otomoto u gory chociaz bo na mobilnej wersji juz sie nie da korzystac z tej strony. Albo wywalcie na caly ekran.

0

@Piernik Benzema zdecydowanie najlepszy napastnik swiata

5

Od 1 bramki to bylo pewne. Zawsze maja farta ze ktos im prezent da a potem graja juz swoje. Odkad zyje tak jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?